Ücretsiz Kargo

Samsung Samsung WD10T654DBN1AH 10 KG Kurutmalı Çamaşır Makinesi 

Ürün Kodu: 115027102
 • En geç 28 Haziran Cuma günü kargoda
Satıcı: Smartevim
38.199 TL
38.199 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
TEKNOSA
39.499 TL

Ürün Açıklaması

Samsung WD10T654DBN1AH kurutmalı çamaşır makineleri, yüksek yıkama kapasitesi ve gelişmiş teknolojileri ile en pratik beyaz eşyanız olmaya aday. Tasarımı ile de göze son derece hoş gelen Samsung WD10T654DBN1AH çamaşır makinesi akıllı yıkama teknolojisi sayesinde de çamaşırlarınızı mükemmelen temiz kılıyor. Siz de model hakkındaki tüm merak ettiklerinize sayfamızdan yanıt bulabilir, alışverişinizi hemen tamamlayabilirsiniz.

Samsung WD10T654DBN1AH Kurutmalı Çamaşır Makinesini Neden Almalıyım?

WD10T654DBN1AH kurutmalı çamaşır makinesi modelleri, modern ve gelişmiş özellikleri ile yepyeni bir yıkama deneyimi vadediyor. Öncelikle, makinenin kurutmalı olması pek çok ev sahibinin dikkatini çeken özellikler arasında. Bu sayede ekstra bir kurutma makinesi almadan, çamaşırlarınızı hem yıkayıp hem de kurutabilirsiniz. Bu sayede yıkanmış çamaşırlarınızı fazla beklemeden kuru bir şekilde alabilirsiniz. Özellikle hızlı bir şekilde yıkanıp kuruması gereken çamaşırlarınızın olacağı dönemlerde bu avantaj çokça işinizi yarayacak. WD10T654DBN1AH kurutmalı çamaşır makinesi 10.5+6 kg kapasitesi ile de biriken tüm çamaşırlarınızı tek seferde yıkamanıza vesile olabilir. Böylece iş yükünü de azaltabilirsiniz. Bunun yanı sıra Samsung WD10T654DBN1AH özellikleri içerisinde akıllı yıkama da adından çokça söz ettiriyor. Şayet yapay zeka sistemi ile donatılmış bir çamaşır makinesi inceliyorsanız bu model doğru seçim olabilir. Günlük hayatınızı, ev işlerinizi katbekat pratik hâle getirebilecek bu modeller, yıkama alışkanlıklarınızı hatırlıyor ve size programlar öneriyor. Smartthings App uygulaması da program, planlama ile ilgili tavsiyelerde bulunuyor. Böylece son derece verimli kurutma programını da kendi seçebiliyor. Yıkanması gereken bir çamaşırı unuttuysanız da bunun için makinenin programının bitmesini beklemenize gerek kalmıyor. Add Wash kapısını kullanarak eklemeniz gereken çamaşırları ve ekstra deterjanı yıkama programı başlamış olsa da ekleyebilirsiniz. Tüm bunlar sayesinde, son derece pratik ve sizi düşünen bir çamaşır makinesi arıyorsanız WD10T654DBN1AH nokta atışı bir seçim olabilir.

Nasıl Kullanırım?

Öncelikle makinenin kurulacağı yerin ölçüleri ile ürün ölçüleri karşılaştırmanızda yarar var. Bu makineler 600 x 850 x 600 mm boyutlarına sahip. Net ağırlığı 80 kg olan model 10.5 kg yıkama kapasitesi sunuyor. Kullanım aşamasında bu kapasiteyi zorlamamanız önem teşkil ediyor. Kurutma kapasitesi ise 6 kg olan modelde, yıkanmış çamaşırlarınızı da bu seviyeye göre kurutabilirsiniz. Panel ekranı üzerinden yapay zeka kontrolü sistemi sayesinde makinenizi kolayca yönetebilirsiniz. Dil ayarlarına sahip olması sayesinde de sunulan pek çok alternatif dil seçeneğinden birini tercih edebilirsiniz. Add Wash akıllı kapak teknolojisi sayesinde de, makine çalışır vaziyetteyken de unuttuğunuz çamaşırlarınızı kapağı açıp eklemeniz mümkün. Eco 40-60, Renkliler, Pamuklu, Hassas Giysiler, Yoğun Soğuk, Sessiz Yıkama, Yün, 15 Dak. Hızlı Yıkama, Temizleme Buharı çamaşır yıkamak için seçebileceğiniz program ve seçenekler arasında yer alıyor. Smartthings App uygulamasını kullanarak makinenizi yönetmek içinse Android ve iOS cihazlar kullanabilirsiniz. Ayrıca Wi-Fi bağlantısı ve bir Samsung hesabı da bunun için gerekli. Dijital ekran üzerinden de makinenin çalışma süresini, programı ve diğer ayrıntıları takip edebilirsiniz. Akıllı kapak teknolojisi olan Add Wash, sadece kazan sıcaklığı 50°C’nin altındayken açılıyor. Bunun üzerindeki sıcaklıklar için Add Wash teknolojisini kullanmaya çalışmayın. Bu özelliği kullanırken ekleyebileceğiniz çamaşır ve ekstra deterjan ise kumaş parçalar, giysi, deterjan ve yumuşatıcı olarak sıralanıyor.

Samsung WD10T654DBN1AH Inox Kimler İçin Uygun?

Samsung WD10T654DBN1AH inox çamaşır makineleri, son derece pratik ve akıllı bir çamaşır makinesi almak isteyenler için oldukça uygun. Buna ek olarak 10.5 kg yıkama kapasitesi sunması ile de tek seferde büyük çaplı yıkamalar gerçekleştirmek isteyenleri kendisine çekiyor. Ayrıca çamaşır makinesi ile kurutma yapmak isteyenler için Samsung WD10T654DBN1AH modelleri nokta atışı bir seçim. Tüm bu temel özelliklere ek olarak, makinede sunulan akıllı kapak teknolojisi, hava ile temizlik gibi özellikler de çok daha gelişmiş bir çamaşır makinesi almak isteyenler için uygun özellikler. Örneğin, hava ile temizlik (Air Wash) sayesinde giysilerinizdeki kokuların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Su ve deterjan olmadan da kıyafetlerinizi taze tutmanızı sağlayan bu özellik, yalnızca ısıtılmış hava kullanarak temiz ve hoş kokulu çamaşırlar elde etmenizi sağlıyor. Zengin program seçenekleri sayesinde de yıkanacak çamaşırlarınız özelinde en doğru programı seçmeniz bu model ile mümkün. Bununla beraber, makine kendisini temiz tutmasını da biliyor ve bu yönüyle öne çıkmasını başarıyor. Örneğin, StayClean çekmecesi deterjan çekmece bölümünü temizleme derdinden kurtarıyor. StayClean çekmecesi, özel olarak tasarlanmış su fışkırtma sistemi sayesinde kalıntı bırakmadan çekmecedeki tüm deterjanın akmasını kolaylaştırıyor. Tüm bunlar son derece gelişmiş ve kullanıcısını düşünen bir çamaşır makinesi almak isteyenlere hitap ediyor. Samsung WD10T654DBN1AH yorum ve geri bildirimlerini inceleyerek de modelin beklentilerinize yanıt verip vermediğini daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Modelin öne çıkan çokça özelliği var. Bunlar, kullanıcıların beklentilerine göre yer değiştirebiliyor. Örneğin, akıllı kapak teknolojisi sayesinde makineniz çalışırken dahi çamaşır ve deterjan eklemeniz mümkün. Bu da unuttuğunuz çamaşırlar için tekrar yeni bir program başlatmanıza gerek bırakmıyor. Wi - Fi sistemi ile de akıllı bir şekilde yönetilebilen bu modeller, böylece akıllı ev dizaynının da bir parçası olmaya aday. Kazan temizliği özelliği de son derece öne çıkan ayrıntılar arasında. Bu opsiyonu kullanarak kokulara neden olan kalıntıları büyük ölçüde yok edebilirsiniz. Dijital invertör teknolojisi sayesinde daha sessiz çalışabilmesi de özellikle çocuklu evler için avantaj sağlıyor. Bununla beraber daha fazla enerji tüketmesi de bütçe dostu özellikler arasında öne çıkıyor. Siz de çok daha fazla marka ve model için Kurutmalı Çamaşır Makinesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


WD6500T Yapay Zeka Kontrollü, Air Wash, Kabarcık Emici, Kurutmalı Kombo Çamaşır Makinesi, 10 kg


Ağırlık Derinlik Enerji Sınıfı Kalan Süre Göstergesi
80 KG 60 CM E Evet
Genişlik Gürültü Seviyesi Yıllık Enerji Tüketimi Yükseklik
60 CM 72 dB 52 kWh 85 CM
Devir Kurutma Kapasitesi Su Tüketim (Yıkama) Wifi
1400 6 KG 53 L Evet
Yıkama Kapasitesi Çocuk Kilidi Kırışıklık Önleme Led Ekran
10.5 KG Evet Hayır Evet
Dokumatik Ekran
Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

*Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

*Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına ve sepet tutarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından sepet tutarı 0-1000 TL siparişler için tek çekim, 1001 -15.000 TL için 3 taksit, 15.001-20.000 TL için 4 taksit, 20.001 TL ve üzeri alışverişler için 12 aya varan taksit imkanı alışveriş esnasında uygulanmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Samsung WD10T654DBN1AH 10 KG Kurutmalı Çamaşır Makinesi 
5.0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Kurutmalı Çamaşır Makinesi
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Samsung Kurutmalı Çamaşır Makinesi
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.