Bisiklet Fiyatları ve Modelleri

228 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Maxi Taxi Trike Plus F3 Ebeveyn Kontrollü Katlanabilir Gri Bisiklet

  Maxi Taxi Trike Plus F3 Ebeveyn Kontrollü Katlanabilir Gri Bisiklet

  9.999 TL
 • Maxi Taxi Trike Plus F3 Ebeveyn Kontrollü Katlanabilir Siyah Bisiklet

  Maxi Taxi Trike Plus F3 Ebeveyn Kontrollü Katlanabilir Siyah Bisiklet

  %15
  9.999 TL
  8.499 TL
 • Maxi Taxi Trike Plus F3 Ebeveyn Kontrollü Katlanabilir Kırmızı Bisiklet

  Maxi Taxi Trike Plus F3 Ebeveyn Kontrollü Katlanabilir Kırmızı Bisiklet

  9.999 TL
 • Alba City 2 Standart Elektrikli Bisiklet

  Alba City 2 Standart Elektrikli Bisiklet

  40.999 TL
 • Alba City 2 Standart Elektrikli Bisiklet

  Alba City 2 Standart Elektrikli Bisiklet

  40.999 TL
 • Carraro Sportive 220 28 Jant 508H 21-V VB Mat Açık Mavi Siyah Bisiklet

  Carraro Sportive 220 28 Jant 508H 21-V VB Mat Açık Mavi Siyah Bisiklet

  14.990 TL
 • ZHL Tools Solar Enerjili USB ile Şarj Edilebilir Ledli Kornalı ve Su Geçirmez Far Bisiklet Feneri

  ZHL Tools Solar Enerjili USB ile Şarj Edilebilir Ledli Kornalı ve Su Geçirmez Far Bisiklet Feneri

  591,32 TL
 • Bianchi T0018FS-D 28 Jant 510H AL-6061 21S HD Siyah Bej Şehir Bisikleti

  Bianchi T0018FS-D 28 Jant 510H AL-6061 21S HD Siyah Bej Şehir Bisikleti

  17.990 TL
 • Kron Fold 4.0 20 Jant MTB 7 Vites V.B. Yeşil Siyah Katlanabilir Bisiklet

  Kron Fold 4.0 20 Jant MTB 7 Vites V.B. Yeşil Siyah Katlanabilir Bisiklet

  8.990 TL
 • Çok Satanlar
  Kron XC 75 29 Jant MTB 18' 21 Vites H.Disc Mat Siyah Mavi Füme Şehir Bisikleti

  Kron XC 75 29 Jant MTB 18' 21 Vites H.Disc Mat Siyah Mavi Füme Şehir Bisikleti

  12.990 TL
 • Bianchi T0018FS-D 28 Jant 510H AL-6061 21S HD Siyah Şehir Bisikleti

  Bianchi T0018FS-D 28 Jant 510H AL-6061 21S HD Siyah Şehir Bisikleti

  17.990 TL
 • Corelli Voniq E Gri Elektrikli Bisiklet

  Corelli Voniq E Gri Elektrikli Bisiklet

  25.999 TL
 • Çok Satanlar
  Corelli Voniq E Siyah Elektrikli Bisiklet

  Corelli Voniq E Siyah Elektrikli Bisiklet

  25.999 TL
 • Çok Satanlar
  Ümit Z Trend 1602 Çocuk Bisikleti

  Ümit Z Trend 1602 Çocuk Bisikleti

  4.235 TL
 • Bisan E-Folding-F2 20" 7 Vites Siyah-Sarı Katlanır Elektrikli Bisiklet

  Bisan E-Folding-F2 20" 7 Vites Siyah-Sarı Katlanır Elektrikli Bisiklet

  37.500 TL
 • Ümit 1604 Transformers Erkek Çocuk Bisikleti

  Ümit 1604 Transformers Erkek Çocuk Bisikleti

  5.500 TL
 • Çok Satanlar
  Babyhope Kety 03013550 Üç Tekerlekli Pembe Lila Beyaz Çocuk Bisikleti

  Babyhope Kety 03013550 Üç Tekerlekli Pembe Lila Beyaz Çocuk Bisikleti

  1.925 TL
 • Moje 171 Road Gold Ebeveyn Kontrollü Taba Çocuk Bisikleti

  Moje 171 Road Gold Ebeveyn Kontrollü Taba Çocuk Bisikleti

  3.450 TL
 • Çok Satanlar
  Moje 171 Road Gold Ebeveyn Kontrollü Siyah Çocuk Bisikleti

  Moje 171 Road Gold Ebeveyn Kontrollü Siyah Çocuk Bisikleti

  3.450 TL
 • Çok Satanlar
  Ümi̇t Bisiklet 2756 Accrue 2D 27.5" 21 Vites Dağ Bisikleti

  Ümi̇t Bisiklet 2756 Accrue 2D 27.5" 21 Vites Dağ Bisikleti

  16.830 TL
228 üründen  ürün görüntülediniz

Bisiklet; spor, aktivite ve eğlence imkanı sunan keyifli bir ulaşım aracıdır. Şehir içinde gezerken, işe giderken, uzun yol yaparken ya da doğada maceralı anlar yaşarken bisikletiniz de size eşlik eder. Günümüzde Bianchi, Carraro, Bisan gibi birçok markanın farklı tasarımlarıyla üretilen bisiklet modelleri her türlü kullanıcı ihtiyacını karşılayabilir niteliktedir. Koşullara göre hangi bisikleti kullanmanız gerektiğini doğru seçmeniz halinde ise sürüş keyfinizin apayrı bir seviyeye yükseldiğini hissedebilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Bisiklet Modelleri

Birçok farklı amaçla kullanılan bisiklet modelleri çoğunlukla yüksek kalitede alüminyum alaşım, karbon ve çelik kadroya sahiptir. Bisiklet kadrosunun kaliteli malzemeden yapılması ise sürüş deneyiminizi kolaylaştıran, güvenliğinizi artıran ve ürünün uzun ömürlü olmasını sağlayan faktörler arasındadır. Farklı ağırlıkları taşıma gücüne sahip olan bisiklet çeşitleri arazi koşullarına göre de tasarlanır. Örneğin şehir içi kullanım amacıyla tasarlanan bir bisiklet ile dağ, tepe gibi zorlu arazilerde sürmek için üretilen bisiklet modelleri farklı özellikler taşır. Bisan, Kron, Bianchi, Carraro gibi bisiklet markaları kaliteli ve dayanıklı bisiklet üreten firmalar arasındadır.

Her Amaca Uygun Bisiklet Seçenekleri

Bisiklet modelleri farklı kullanım alanlarına uyum sağlayabilecek özellik ve teknolojilerle tasarlanır. Bisikletler şehir merkezinde, engebeli arazilerde, turlarda ve uzun yollarda olduğu gibi sportif aktiviteler, yarışlar, akrobatik gösterilerde de kullanılabilir. Kalın tekerlekli bisikletler genellikle aksiyon sporları ve akrobatik gösteriler için uygun olan modeller arasındadır.

Bisiklet jant nitelikleri de hem kullanım amacı hem sürücü özellikleri bakımından önem taşır. Çoğunlukla 24 jant altındaki bisiklet modelleri küçük bisiklet sınıfına girer. 20 jant bisiklet seçenekleri 6-8 yaş çocuklar için idealken 24 jant bisiklet ise genellikle 8-12 yaş çocuklara hitap eder. 26 jant bisiklet modelleri ise ergen ve yetişkin kullanıcılar için üretilir. Jant çapı büyüdükçe hız kazanmak kolaylaştığı için büyük jantlı bisikletler özellikle yarışlar ve şehir içi kullanıma uygundur.

Şehir Bisikletleri

Şehir içinde, düz ve basit yollarda sürmek için geliştirilen bisiklet modellerine şehir bisikleti denir. Şehir bisikletlerinin lastikleri ince ve dişsiz yapıdadır. Gidonları ise dağ bisikleti modellerine kıyasla biraz daha ince ve hafiftir. Şehir bisikleti modelleri temelde daha az efor sarf ederek daha fazla mesafe alabilme üzerine tasarlanır. Genel olarak 28 jant bisiklet modelleri; akıcı, hızlı, konforlu bir sürüş deneyimini hedefleyen şehir bisikletleri kategorisindedir.

Şehirde sürüş için tasarlanan modelleri, bisiklet aksesuarları ile tamamladığınızda size fayda sağlayacak fonksiyonel özellikleri artırabilirsiniz. Sepet, çamurluk, bagaj, zil, ışık vb. bu aksesuarlar arasında yer alır. Sepetli bisiklet modelleri, şehir içinde gezerken hafif eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabilmenize yardımcı olurken nostaljik ve zarif görünümü ile göze de hitap eder. Şehir bisiklet kategorisinde sayılabilecek modeller arasında hafif topraklı yollarda da sürülebilen amortisörlü hibrit bisikletler ile toplu taşıma araçlarına, bagaja sığdırılarak kolaylıkla taşınabilen katlanabilir bisikletler de yer alır. Bisan markası şehir bisikleti kategorisinde farklı beklentilere yanıt veren birçok model sunar.

Dağ Bisikletleri

Engebeli, dağlık, toprak arazilere uygun niteliklerle tasarlanmış bisiklet modellerine dağ bisikletleri denir. Dağ bisikletlerinin lastikleri zemin tutuşunu ve yere hakimiyeti üst düzeyde sağlayabilmek amacıyla kalın-dişli nitelikte üretilir. Ayrıca dağ bisikletleri şehir bisikletlerine göre daha geniş gidonlu olarak tasarlanır. Bunun nedeni ise zorlu arazi koşullarında daha dengeli bir sürüş deneyimi sunmaktır.

Dağ bisikletleri engebeli, yokuşlu araziler için üretildiğinden genelde viteslidir. Vitesli bisiklet modelleri sayesinde yokuş çıkarken bacaklarınıza binen yükü minimum düzeye indirecek ayarlamaları yapabilirsiniz. Dağ bisikletlerinin en belirgin özelliklerinden biri de amortisör sistemine sahip olmalarıdır. Amortisörlü bisiklet çeşitleri zorlu arazilerde yerden gelen darbeleri yumuşatarak sizin ve bisikletinizin güvenliğini artırır. Kaliteli dağ bisikleti almak istiyorsanız Kron firmasının tasarladığı modelleri de inceleyebilirsiniz.

Bisikletinizi Amortisör Ayarına Göre Seçin

Amortisörlü bisikletler, sürüş esnasında esneme yaparak zeminden gelen darbeleri emdiği için olası denge kayıplarını, düşme ve hasar görme durumlarını azaltır. Amortisör sistemi, dağ bisikletleri için daha uygundur çünkü bu tipte bisikletler amortisörün işlev görebileceği zorlu ve dağlık arazilerde kullanılır. Çift amortisörlü bisiklet modellerinde amortisör hem ön hem arka kısımda yer alır. Çift amortisörlü bisikletler engebeli, dağlık araziler için sürücüye destek sunsa da düz basit yollarda fazladan ağırlık yaparak hızınızı kesebilir. Yere ekstra tutunma sağladığı için pedal sürmek daha yorucu hale gelir.

Bisikletinizi şehirde ya da hafif engebeli, basit toprak yollarda kullanmak istiyorsanız yalnızca ön amortisörlü hibrit bisiklet modellerini tercih edebilirsiniz. Hibrit bisikletlerdeki amortisörler genelde 60-80 mm esneme yaptığı için bacaklarınıza fazla yük bindirmez. Orta amortisörlü bisiklet modellerinde ise amortisör genellikle selenin alt kısmında yaylı olarak bulunur. Yokuş çıkarken fazla yaylanma yapabildikleri için biraz zorlayıcı olabilir ancak inişlerde kolaylık sağlar. Kendiniz için en iyi bisikleti seçerken kullanım amacınıza göre amortisör ayarlarını değerlendirmenizde fayda vardır.

Çok Pratik Katlanır Bisiklet Modelleri

Popülerliğini sürekli artıran katlanır bisiklet modelleri ise kolayca taşınabildikleri ve fazla yer kaplamadıkları için çok cazip görülür. Çoğunlukla orta boy bisiklet görünümünde olan bu modeller özellikle işe gidip gelirken, şehirde gezerken bisiklet kullananlar ve bir noktada toplu taşıma araçlarına binenler tarafından tercih edilir. Katlanabilir bisiklet modelleri ortadan katlanıp küçültülebildikleri için toplu taşıma aracı ve araba bagajı gibi alanlara rahatlıkla sığabilirler. Genellikle kısa mesafelerde, hafif ve hobi amaçlı sürüşlerde keyifle kullanabileceğiniz pratik ürünlerdir. Carraro firması tarafından tasarlanan katlanabilir bisiklet modelleri piyasadaki en kaliteli ürünler arasında yer alır.

Bisiklet Fiyatları

Bisiklet fiyatları ürünlerin marka, donanım ve türüne göre farklılık gösterir. Dağ ya da şehir bisikletleri kullanım amacına bağlı olarak çeşitli özelliklerle donatılmıştır. Ürünlerdeki vites, amortisör, gidon, materyal kalitesi gibi özellikler bisiklet fiyatlarını doğrudan etkiler. Donanımın artması çoğunlukla fiyatların artması ile doğru orantılıdır. Ayrıca bisiklet üretiminde yaygın olarak kullanılan alüminyum alaşım ve karbon gidonlu modeller de çelik gidonlu olanlara kıyasla çoğu kez daha pahalıdır. Vitesli bisikletler ise kullanıcıya özel ayarlamalar yapmaya olanak vererek ekstra konforlu sürüş deneyimi yaşatır. Bu nedenle vitesli bisiklet fiyatları genellikle vitessiz bisikletlere göre daha yüksektir. Siz de Teknosa fiyat avantajlarından faydalanarak kendiniz için ideal bisikleti seçin, özgürce gezmenin ve spor yapmanın tadını çıkarın!

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.