Reklam

Toz Torbalı Süpürge Fiyatları ve Modelleri

63 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Hyundai HB110S Beyaz Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  Hyundai HB110S Beyaz Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  3.021,99 TL
 • Beko TRB 5986 Mavi Toz Torbalı Süpürge

  Beko TRB 5986 Mavi Toz Torbalı Süpürge

  6.685 TL
 • SEM Rüzgar Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  SEM Rüzgar Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  3.800 TL
 • Çok Satanlar
  Philips XD3110/09 Torbalı Elektrikli Süpürge
  5.0 (6 Değerlendirme)

  Philips XD3110/09 Torbalı Elektrikli Süpürge

  %5
  4.799 TL
  4.579 TL
 • Çok Satanlar
  Karcher VC 3 EU Elektrikli Süpürge
  4.9 (11 Değerlendirme)

  Karcher VC 3 EU Elektrikli Süpürge

  7.450 TL
 • Çok Satanlar
  Philips FC8781/09 Performer Silent Toz Torbalı Süpürge
  Kredi Fırsatı
  3.0 (2 Değerlendirme)

  Philips FC8781/09 Performer Silent Toz Torbalı Süpürge

  6.299 TL
 • Karcher VC 2 EU Elektrikli Süpürge
  4.9 (7 Değerlendirme)

  Karcher VC 2 EU Elektrikli Süpürge

  %6
  7.999 TL
  7.499 TL
 • Çok Satanlar
  Electrolux EUOC94DB Toz Torbalı Süpürge
  4.0 (1 Değerlendirme)

  Electrolux EUOC94DB Toz Torbalı Süpürge

  6.719 TL
 • Bosch BGL6POW1 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
  Kredi Fırsatı
  4.2 (4 Değerlendirme)

  Bosch BGL6POW1 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  7.999 TL
 • Bosch BGB6SIL1 Toz Torbalı Süpürge
  3.7 (3 Değerlendirme)

  Bosch BGB6SIL1 Toz Torbalı Süpürge

  9.599 TL
 • Electrolux Pure D8 PD82-ALRGT 600 W 57 DB Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Electrolux Pure D8 PD82-ALRGT 600 W 57 DB Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  11.999 TL
 • Philips Performer Silent FC8785/07 Siyah Toz Torbalı Süpürge

  Philips Performer Silent FC8785/07 Siyah Toz Torbalı Süpürge

  10.149 TL
 • Arçelik TRB 6986 B 800W Kırmızı Toz Torbalı Süpürge

  Arçelik TRB 6986 B 800W Kırmızı Toz Torbalı Süpürge

  6.999 TL
 • Profilo PSU7HIJ Beyaz Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  Profilo PSU7HIJ Beyaz Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  3.769 TL
 • Philips Performer Silent FC8785/09 Siyah Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Philips Performer Silent FC8785/09 Siyah Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  %7
  8.699 TL
  8.099 TL
 • Hoover Ultra Vortex MBC500UV 500 W Yatak Temizleyicisi
  4.8 (8 Değerlendirme)

  Hoover Ultra Vortex MBC500UV 500 W Yatak Temizleyicisi

  5.149 TL
 • Miele Complete C3 Powerline SGDF5 890 W Mango Kırmızı Elektrikli Süpürge

  Miele Complete C3 Powerline SGDF5 890 W Mango Kırmızı Elektrikli Süpürge

  10.399 TL
 • Profilo PSU7POW 850 W Toz Torbalı Süpürge

  Profilo PSU7POW 850 W Toz Torbalı Süpürge

  5.199 TL
 • Miele SGEF3 Complete C3 Cat & Dog Powerline 890 W Bordo Toz Torbalı Süpürge

  Miele SGEF3 Complete C3 Cat & Dog Powerline 890 W Bordo Toz Torbalı Süpürge

  13.729 TL
 • Miele SGFF3 Complete C3 Allergy Powerline 890 W Beyaz Toz Torbalı Süpürge

  Miele SGFF3 Complete C3 Allergy Powerline 890 W Beyaz Toz Torbalı Süpürge

  11.699 TL
63 üründen  ürün görüntülediniz

Temizlik, hayatta herkesin ihtiyaç duyduğu doğal bir eylemdir. Yaşanılan yerin temizliği hem kişinin kendisi hem de ailesi için çok önemlidir. İnsan ihtiyaçlarına yönelik, hayatı kolaylaştıran birçok elektrikli ev aletleri vardır. Bunlardan biri hatta en önemlisi elektrikli süpürgelerdir. Elektrikli süpürge eviniz, ofisiniz, arabanızın içi gibi her türlü yaşam alanınızın temizliği için kolaylık sağlayan en yardımcı ev aletlerindendir. Gelişen teknoloji ile her geçen gün farklı özelliklere sahip model üretimleri devam eder. Toz torbalı, toz torbasız, su hazneli gibi tozu farklı şekillerde depolayan modelleri bulunur.

Toz torbalı süpürge, yıllardır en çok tercih edilen süpürge modellerindendir. Hem biriken toz ve atığın kolay temizliği hem de geniş atık depolama hacmi ile kullanım rahatlığı sağlar. Genel anlamda kullanım şekli ve temizlik tarzı aynı olsa da farklı özelliklere sahip toz torbalı elektrikli süpürge modelleri vardır.

Toz Torbalı Süpürge Çeşitleri

Beyaz eşya kategorisine dahil olan ve her evin olmazsa olmaz demirbaşlarından biri hiç şüphesiz elektrikli süpürgelerdir. Genel temizliklerde en iyi yardımcı olan süpürgeler, tasarımlarıyla olduğu kadar işlevsellikleriyle de farklılıklar gösterir. Toz torbalı elektrikli süpürgeler birbirinden farklı özellikleriyle birçok ihtiyaca cevap verir

 • Geniş alanlar, uzun süreli kullanım ve sık değişim istemeyen toz torbası kullanımları için geniş torbalı modellere sahip olduğu gibi toz torbası dolduğunda uyarı veren led ekranlı modelleri de mevcuttur. Toz torbası dolum uyarı sistemi ile süpürgeniz performansından ödün vermeden her zaman en iyi vakum gücüyle temizlik yapabilmenize olanak sağlar.
 • Bazı toz torbalı elektrikli süpürge modellerinde kuru emme dışında ıslak emme fonksiyonlu modeller de vardır. Kuru toz ve kirlerin dışında ıslak kirlerin de temizliğinde kolaylık sağlar. Sıvı ile karışık bir biçimde yere dökülen kirlerinizi farklı malzemelere ihtiyaç duymadan, tek seferde temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Evinizin temizliğini yaparken bütçenizi de korumak için tasarlanmış, enerji tasarrufu sağlayan A sınıfı modeller de mevcuttur. Bu modeller, maksimum düzeyde temizlik imkanı sunarken minimum enerji tüketimi ile bütçenizi korumanıza destek olur.
 • Toz, toz akarları, polen, bakteriler gibi havada bulunan partikülleri emen ve içine hapseden HEPA filtreye sahip çeşitleri, özellikle alerjik bünyeli bireyler için iyi bir tercihtir. HEPA filtreli modeller, sadece evinizi değil evinizin havasını da temizleyen ve rahat nefes almanızı sağlayan özellikleriyle aileniz ve kendinizin sağlığı açısından en kullanışlı elektrikli süpürge modellerindendir.
 • Gürültü, insanların temizlik esnasında muzdarip olduğu konulardandır. Buna çözüm olarak, sessiz kullanım imkanı sunan süpürge modelleri dikkat çeker. Bu sayede temizliğinizi, gürültü yapmaktan endişe duymadan, temizliğinizi ister bebeğiniz uyurken, ister gece geç vakitlerde dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bazı toz torbalı elektrikli süpürge modellerinde, kullanım sonrasında otomatik kablo sarma özelliği de mevcuttur. Böylelikle işiniz bittiğinde kablo toplamakla vaktinizi harcamazsınız. Kablo uzunluğunun daha yüksek olduğu modeller ile de evinizin her köşesini sürekli priz değiştirmek zorunda kalmadan tek seferde bitirebilirsiniz.

Philips toz torbalı süpürge denilince akla gelen en iyi markalardandır. En yüksek emiş gücü özelliği ile ürettiği birçok elektrikli süpürge modeline sahiptir. Philips Arzum, Fakir, Bosch, Arnica vb. birçok marka, elektrikli süpürge kategorisinde en yeni teknolojilere ve tasarımlara sahip modeller üretmeye hız kesmeden devam eder. Her geçen gün yenilenen süpürge modelleri, güncellenen özellikleri ile gelişen dünyaya uyum sağlayacak niteliktedir.

Toz Torbalı Süpürge Özellikleri Nelerdir?

Toz torbalı süpürgeler, temizlikte en iyi performansı sağlayan modellerdir. Güçlü ve ayarlanabilir çekim gücü ile farklı zeminlerde kullanım rahatlığı sunar. Tozu, süpürgenin içindeki özel olarak üretilen torbaya hapsederek alerjenlere karşı yüksek koruma sağlar. Üstelik temizliği ve bakımı da oldukça kolaydır. Toz torbası dolduğunda yenisiyle değiştirerek kolaylıkla temizliğini sağlayabilirsiniz. Toz torbalı elektrikli süpürge ile sadece sert zeminleri değil koltuk, yatak, halı ve perde gibi alanları da toz ve kirden arındırabilirsiniz. Yanında bulunan aksesuarları ile yumuşak ve tüylü yüzeyleri, koltuk araları gibi ulaşılması zor yerleri rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Neden Toz Torbalı Süpürge Kullanmalısınız?

Toz torbalı süpürgeler torbasız olanlara kıyasla daha yüksek emiş gücüne sahiptir. Yaşadığınız alanların toz ve kirden en yüksek düzeyde temizlenmesi için en iyi yardımcıdır. Tozu, hava geçirmeyen bir torbanın içine hapseder ve bu sayede toz ve akarlardan en iyi şekilde kurtulmanızı sağlar. Bu yüzden özellikle alerjik bünyeli insanlar için en iyi seçeneklerdendir. Toz torbasız modellerde toz ve akarlardan kurtulmak için toz haznesini çöpe boşaltmanız gerekirken toz torbalı modellerde torba içindeki atıkları havayla temas ettirmeden torbayı direkt olarak çöpe atarak toz ve kirlerden kurtulabilirsiniz. Bu sebeple daha pratik ve hijyenik kullanım avantajı sağlar.

Toz Torbalı Süpürge Fiyatları

Toz torbalı süpürgelerin marka ve modelleri fiyatlarında belirleyici unsurlar olabildiği gibi sahip olduğu özellikleri de önemli etkenlerdendir. Çekim gücü,elektrikli süpürgenin fiyatı için önemli özelliklerden biridir. En iyi çekim gücüne sahip modeller, diğerlerine göre daha fiyatlı olabilir. Aynı şekilde ürünün harcadığı enerji miktarı da fiyatlarda farklılık oluşturabilir. A enerji sınıfı modeller, standart enerji tüketimi harcayanlara göre daha yüksek seviyededir.

Elektrikli süpürge fiyatları ürünün modeli, kablo uzunluğu, filtre tipi, gürültü ve vakum seviyesi, toz haznesi hacmine göre farklılık gösterir. Ürünün rengi ve modeli gibi görsel duyulara hitap eden çeşitleri de fiyatlarda farklılıklara sebep olabilir. Her zevk ve bütçeye uygun, en iyi toz torbalı süpürge modellerini Teknosa'da bulabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi