Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları ve Modelleri

203 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • Yeni
  Protear Bluetooth AM FM Radyo 25 dB İşitme Koruma Siyah Kulak Üstü Kulaklık

  Protear Bluetooth AM FM Radyo 25 dB İşitme Koruma Siyah Kulak Üstü Kulaklık

  8.436,84 TL
 • Apple AirPods Max MGYJ3TU/A Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Gümüş
  Kredi Fırsatı

  Apple AirPods Max MGYJ3TU/A Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Gümüş

  24.609 TL
 • JBL T500 Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Siyah
  4.8 (44 Değerlendirme)

  JBL T500 Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Siyah

  788 TL
 • JBL Tune 570bt Wireless Ct Oe Siyah Kulaklık
  5.0 (6 Değerlendirme)

  JBL Tune 570bt Wireless Ct Oe Siyah Kulaklık

  1.444 TL
 • JBL Tune 520bt Multi Connect Wireless Mavi Kulaklık
  5.0 (2 Değerlendirme)

  JBL Tune 520bt Multi Connect Wireless Mavi Kulaklık

  1.517 TL
 • JBL T500 Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Pembe
  5.0 (10 Değerlendirme)

  JBL T500 Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Pembe

  787 TL
 • Marshall Major IV Siyah Bluetooth Kulaklık
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Marshall Major IV Siyah Bluetooth Kulaklık

  5.490 TL
 • JBL Tune 720bt Wireless Ct Oe Siyah Kulaklık
  Kredi Fırsatı

  JBL Tune 720bt Wireless Ct Oe Siyah Kulaklık

  2.389 TL
 • JBL T500 Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Mavi
  4.7 (49 Değerlendirme)

  JBL T500 Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Mavi

  788 TL
 • JBL Tune 660 BT NC Wireless Kulaklık OE Siyah
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  JBL Tune 660 BT NC Wireless Kulaklık OE Siyah

  1.989 TL
 • Çok Satanlar
  JBL Tune 560BT Wireless Kulaklık CT OE Siyah
  4.6 (8 Değerlendirme)

  JBL Tune 560BT Wireless Kulaklık CT OE Siyah

  1.588 TL
 • Philips TAH4205BK/00 Kulak Üstü Mikrofonlu Kablosuz Kulaklık Siyah
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Philips TAH4205BK/00 Kulak Üstü Mikrofonlu Kablosuz Kulaklık Siyah

  1.499 TL
 • JBL Tune 720bt Wireless Ct Oe Mavi Kulaklık
  Kredi Fırsatı

  JBL Tune 720bt Wireless Ct Oe Mavi Kulaklık

  2.389 TL
 • JBL JR310 Kablolu Çocuk Kulaklığı OE Kırmızı

  JBL JR310 Kablolu Çocuk Kulaklığı OE Kırmızı

  1.089 TL
 • Philips TAH4205RD/00 Kulak Üstü Mikrofonlu Kablosuz Kulaklık Kırmızı

  Philips TAH4205RD/00 Kulak Üstü Mikrofonlu Kablosuz Kulaklık Kırmızı

  1.299 TL
 • JBL Tune 720bt Wireless Ct Oe Mor Kulaklık
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  JBL Tune 720bt Wireless Ct Oe Mor Kulaklık

  2.389 TL
 • Çok Satanlar
  JBL Tune 560BT Wireless Kulaklık CT OE Mavi
  5.0 (2 Değerlendirme)

  JBL Tune 560BT Wireless Kulaklık CT OE Mavi

  1.690 TL
 • Logitech 981-000593 H111 Stereo Kulaklık
  Kredi Fırsatı
  4.8 (86 Değerlendirme)

  Logitech 981-000593 H111 Stereo Kulaklık

  519 TL
 • JBL Tune 760BTNC Kulak Üstü Kulaklık Siyah
  Kredi Fırsatı

  JBL Tune 760BTNC Kulak Üstü Kulaklık Siyah

  2.989 TL
 • Anker Soundcore Life Q20ı Bluetooth Siyah Kulaklık
  Kredi Fırsatı
  5.0 (4 Değerlendirme)

  Anker Soundcore Life Q20ı Bluetooth Siyah Kulaklık

  1.999 TL
203 üründen  ürün görüntülediniz

Son zamanların en çok kullanılan teknolojik aletlerinden bir kulaklıklardır. Müzik dinlerken, telefon görüşmelerinizi sürdürürken, oyun oynarken ya da dizi izlerken birçok avantaj sağlayan kulaklık çeşitleri, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile birçok kişiye hitap eder. Özellikle rahatlığı ve gelişmiş donanım özellikleri ile ön plana çıkan kulak üstü kulaklık modelleri, kablolu ve kablosuz kullanımlara sahiptir. Farklı tasarım ve renk seçenekleri bulunan kulak üstü kulaklar sayesinde ekstra konforu ve avantajları yakalayabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla Kulak Üstü Kulaklık Modelleri Teknosa'da!

Teknosa'da Philips markasından Logitech'e kadar birçok ismin kulak üstü kulaklık modelleri mevcuttur. Bu sayede dilediğiniz marka ve modelleri inceleyerek, kulaklığın özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Teknosa'nın en çok tercih edilen modellerinden biri JBL Tune 560 BT'dir. Hafif ve katlanabilir tasarımı ile taşıma kolaylığı sağlayan model, kablosuz bir şekilde dilediğiniz cihaza bağlanabilir. Aynı zamanda 16 saate kadar kesintisiz bir kullanım sunar. JBL Pure Bass teknolojisine sahip olan Tune 560 BT, ses kalitesi açısından da kullanıcıları tahmin eder. Bunun yanı sıra Philips'in TAH4105BL/00, Sennheiser'ın HD 350 BT, Preo'nun MS34S ve Logitech'in mikrofonlu bilgisayar kulaklığı H151 de Teknosa'nın en çok tercih edilen modellerindendir. Aynı zamanda Teknosa üzerinden modele uygun hesaplı kulaklık aksesuarı da incelenebilir.

Kulak Üstü Kulaklık Modelleri

Telefon, tablet ve bilgisayarlarını ile uyumlu bir şekilde çalışan kulak üstü kulaklıklar, geniş ürün çeşitliliği ile dikkat çeker. Kulaklık modelleri kablolu ve kablosuz olarak ayrılır. Bunun yanı sıra modeller, bazı temel özellikleri bakımından da birbirinden ayrılır. Bu özellikler; mikrofon, aktif gürültü engelleme, tasarım, ped büyüklüğü, su direnci, uygulama destekleri ve katlanabilir olmasıdır. Kimi özellikler bazı kullanıcılar için aşırı önemliyken, kimisi için de fuzuli gelebilir. Örneğin; saatlerce kulaklık kullanan kişiler için rahatlık açısından ped büyüklüğü önem taşırken, kulaklık üzerinden sürekli telefon görüşmesi yapan kişiler için ise aktif gürültü engelleme vazgeçilmez özelliklerden biridir. Bunun yanı sıra modeller farklı renk ve tasarım seçeneklerine göre de birbirinden ayrılır. Sağlıklı bir tercih yapabilmek için birbirinden farklı onlarca modeli incelemeden önce, sizin için gerekli özellikleri belirlemeniz gereklidir.

Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

Kulak üstü kulaklık fiyatları cihazın modeline, sahip olduğu ses kalitesine, ekstra özelliklerine, rengine ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Fakat Teknosa üzerinde her bütçeye uygun kampanyalı kulak üstü ve kulak içi kulaklık modelleri ile karşılaşmak olanaklıdır. Kendinize en uygun özellikleri belirleyerek, bütçeniz için fiyat-performans olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyat seçeneklerinden ve kampanyalardan yararlanarak sadece kendiniz için değil, sevdikleriniz ve çocuklarınız için de birbirinden farklı kulak üstü kulaklık modellerini inceleyebilirsiniz.

Kulak Üstü Kulaklık Markaları

Birçok ünlü teknoloji markasının kulaklık modelleri mevcuttur. Kulak üstü kulaklık modelleri ile ünlü markalar arasında; JBL, Philips, Apple ve Preo sayılabilir. Bu markalar günlük kullanıma uygun kulaklıkları ile ön plana çıkmıştır. Her markanın kendi içinde çok sayıda farklı modeli mevcuttur. Modellerde; su geçirmezlik, aktif gürültü engelleme ve dahili mikrofon gibi farklı özellikler bulunur. Bu markaların yanı sıra Logitech, Steelseries, Raze, HP ve GameBooster gibi oyuncu kulaklığı alanında kendini geliştirmiş isimler de mevcuttur.

Kulak Üstü Kulaklık Nasıl Kullanılır?

Kulak üstü kulaklık modellerinin her birinin kullanımı farklıdır. Bluetooth bağlantısı ile çalışan modellerde öncelikle kulaklığın bağlantısını aktif etmeniz, sonrasında ise telefon üzerinden cihaz ile eşleşmeniz gereklidir. Kablolu modellerde ise cihazınızın uygun alanına kablo girişi yaparak bağlantı sağlayabilirsiniz. Fakat her modelin kullanım açısından bazı püf noktaları ya da dikkat edilmesi gereken durumları mevcuttur. Bundan dolayı kulaklığınızı aldıktan sonra kutu içerisinden çıkan kullanım kılavuzunu incelemeniz gereklidir.

Kulak Üstü Kulaklık Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Onlarca kulak üstü kulaklık modeli arasından seçim yaparken, herkesin dikkat etmesi gereken birkaç püf nokta mevcuttur. Öncelikle kullanım şeklinize bağlı olarak kablolu ya da kablosuz modeller arasında seçim yapmalısınız. Kablosuz kulaklıklar özellikle dış mekanlar için gayet uygunken, kablolu modeller düşük gecikme hızı ve yüksek ses kalitesi ile beğenilir. Bunun yanı sıra modelin mikrofonlu olup olmadığına da dikkat edilmelidir. Eğer telefon görüşmelerinizi kulaklık üzerinden yürütme amacınız varsa gelişmiş özelliklere sahip mikrofonu olan bir modeli inceleyebilirsiniz. Bunun dışında ses kalitesi ve frekans aralığına da dikkat edilmelidir. Cihaz sesi olabildiğince net ve canlı bir şekilde sizlere sunmalıdır. Ayrıca eğer kablosuz bir model alacaksanız batarya ömrü, şarj edilme süresi, bağlantı menzili gibi özelliklere de dikkat edilmelidir.

Kulak Üstü Kulaklıklarda Ses Kalitesi

Diğer kulaklıklar ile karşılaştırıldığında kulak üstü modeller boyutundan dolayı daha büyük ses sürücülerine sahiplerdir. Bundan dolayı kulak üstü kulaklıklar ses kalitesi açısından alıcılar tarafından beğenilir. Fakat piyasada birçok farklı model kulak üstü kulaklık bulunduğundan dolayı bunlar arasındaki ses kalitesi, üründen ürüne göre değişiklik gösterir. Öncelikle modelin frekans aralığı incelenmelidir. Bu bağlamda yaklaşık 10 Hz ile 25000 Hz frekans aralığına sahip olan modeller önerilir. Frekans aralığı ne kadar geniş olursa, cihazın ses kalitesi de bir o kadar iyidir. Ayrıca gürültü engelleme özelliğine sahip olan modeller, dışarıdan gelecek ekstra sesleri size ulaştırmadığından dinlediğiniz sesi daha net ve yalın duymanızı sağlar.

Bağlantıya Göre Kulak Üstü Kulaklıklar

Kulak üstü kulaklık modelleri kablolu ve kablosuz olarak birbirinden ayrılır. Bluetooth kulaklık olarak da bilinen kablosuz modeller, dilediğiniz akıllı cihaza tek tık ile bağlanabilir. Bu kulaklıklar sayesinde kablo kalabalığı olmadan, cihazınızdan bağımsız bir şekilde dolaşırken telefon görüşmelerinizi sürdürebilir ya da müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. Her kulaklık modelinin kapsama alanı değişiklik gösterse de bluetooth kulak üstü kulaklık, sağladığı özgürlük açısından tercih edilir. Kablolu olanlar ise şarj edilme sorunu olmaması ve düşük gecikme süresinden dolayı tercih edilen modellerdendir. Uygun kablo girişine sahip olan her cihaza takılarak kullanılabilen kablolu modeller, özellikle sürekli bilgisayar başında oyuncu kulaklığı kullananlar tarafından tercih edilebilir. Bu her iki modelin dışında hem kablolu hem de kablosuz bir şekilde kullanılan modeller de mevcuttur. Bu bağlantı seçeneklerini inceleyerek, kendiniz için en avantajlı olanını anında satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi