TV Aksesuarı Fiyatları ve Modelleri

709 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • OEM Next Playbox 4K Uyumlu Android TV Box Kumanda Ses Komutlu

  OEM Next Playbox 4K Uyumlu Android TV Box Kumanda Ses Komutlu

  469 TL
 • OEM Onvo Uyumlu 4K Android Smart LED TV Kumanda - Ses Komutlu

  OEM Onvo Uyumlu 4K Android Smart LED TV Kumanda - Ses Komutlu

  556,10 TL
 • OEM RedLine Uyumlu Android LED TV Kumandası

  OEM RedLine Uyumlu Android LED TV Kumandası

  247,90 TL
 • Torima XF-10 Siyah Altın Uçlu 1 Metre 3.5MM Araç Müzik Ses Kablosu Stereo Aux Kablo

  Torima XF-10 Siyah Altın Uçlu 1 Metre 3.5MM Araç Müzik Ses Kablosu Stereo Aux Kablo

  165 TL
 • OEM Altus Uyumlu Ses Komutsuz Android LED TV Kumanda

  OEM Altus Uyumlu Ses Komutsuz Android LED TV Kumanda

  249,58 TL
 • OEM Onvo Muadil Android Smart LED Tv Kumandası - Ses Komutsuz

  OEM Onvo Muadil Android Smart LED Tv Kumandası - Ses Komutsuz

  234,50 TL
 • OEM Vestel RC4319 H0362B Muadil LCD LED TV Kumanda

  OEM Vestel RC4319 H0362B Muadil LCD LED TV Kumanda

  291,45 TL
 • Bix USB4 Thunderbolt 3/4 Uyumlu USB-C IF Sertifikalı 240W 40Gbps 8K 60Hz UHD Hızlı Şarj 1 M Data ve Görüntü Aktarım Kablosu

  Bix USB4 Thunderbolt 3/4 Uyumlu USB-C IF Sertifikalı 240W 40Gbps 8K 60Hz UHD Hızlı Şarj 1 M Data ve Görüntü Aktarım Kablosu

  734 TL
 • Sunix AC-08 3'ü 1 Arada Aux Jack Adaptör

  Sunix AC-08 3'ü 1 Arada Aux Jack Adaptör

  449 TL
 • Longmoon PEDSET Farklı Renklerde 30 CM Pedal Kablosu 6 Adet

  Longmoon PEDSET Farklı Renklerde 30 CM Pedal Kablosu 6 Adet

  529,81 TL
 • Fugue FL-08 XLR Çivi Mikrofon Kablosu 5 Metre

  Fugue FL-08 XLR Çivi Mikrofon Kablosu 5 Metre

  271,46 TL
 • Kozmos KCL-280 1.5M Stereo 6.35MM 1.5 Metre Kablo

  Kozmos KCL-280 1.5M Stereo 6.35MM 1.5 Metre Kablo

  480,14 TL
 • Kirlin IWCX-201 3MT. Örgülü Enstrüman Kablosu

  Kirlin IWCX-201 3MT. Örgülü Enstrüman Kablosu

  413,92 TL
 • Viko Klemensli Anahtarlı Topraklı ve Çocuk Kilitli Kablosuz 4'lü Priz

  Viko Klemensli Anahtarlı Topraklı ve Çocuk Kilitli Kablosuz 4'lü Priz

  227,76 TL
 • Viko 2 Metre Kablolu Topraklı Çocuk Korumalı Dörtlü Priz

  Viko 2 Metre Kablolu Topraklı Çocuk Korumalı Dörtlü Priz

  241,86 TL
 • Viko Anahtarlı Topraklı Çocuk Kilitli 2 Metre Beyaz 3'lü Priz

  Viko Anahtarlı Topraklı Çocuk Kilitli 2 Metre Beyaz 3'lü Priz

  294,47 TL
 • Kirlin MPC-470 6m. Mikrofon Kablosu

  Kirlin MPC-470 6m. Mikrofon Kablosu

  430,47 TL
 • Kozmos KCL-226 3 Metre 3.5mm Stereo X 3.5mm Stereo Kablo

  Kozmos KCL-226 3 Metre 3.5mm Stereo X 3.5mm Stereo Kablo

  357,62 TL
 • Karin KO9701M-BK Enstrüman Kablo - Gitar Kablosu 1 Metre (Siyah)

  Karin KO9701M-BK Enstrüman Kablo - Gitar Kablosu 1 Metre (Siyah)

  281,46 TL
 • Fugue FL-10 Enstrüman Kablosu 3 Metre

  Fugue FL-10 Enstrüman Kablosu 3 Metre

  248,35 TL
709 üründen  ürün görüntülediniz

Yaşam alanınızda ve iş yerinizde kullandığınız geniş ekranlı televizyonlar, teknik özellikleri sayesinde zamanınızı daha eğlenceli ve verimli geçirmenize yardım etmekte. Sahip olduğunuz modeli, televizyon askı aparatları ve aksesuarları yardımıyla daha verimli değerlendirerek kullanım deneyiminizi ileriye taşımanız mümkün. Bilgisayar çevre birimi üreticilerinden elektronik devlerine kadar pek çok marka, televizyonunuzla birlikte kullanabileceğiniz sayısız aksesuara imza atıyor. Siz de Teknosa'daki televizyon aksesuarlarını inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri, alışveriş listelerinize ekleyebilirsiniz.

Televizyon Aksesuarları

Televizyon üreticileri, geliştirdikleri ürünlerin kutularında, genellikle kullanıcıların temel ihtiyaçlarına yanıt verecek aksesuarları konumlandırmakta. Ancak televizyonları evinizde veya iş yerinde kullanırken bambaşka aksesuarlara gereksinim duyabilirsiniz. Örneğin ofisinizdeki toplantı salonunda bulunan televizyonu, toplantı esnasında farklı açılar kazandırarak kullanmayı isteyebilir, evinizdeki televizyonun, üzerinde bulunduğu stanttan devrilmemesi için çeşitli aksesuar arayışlarına girebilirsiniz. Bu ve benzeri kullanım senaryolarında değerlendirmek üzere tercih edebileceğiniz televizyon aksesuarları, hayatınızı kolaylaştırırken cihazları daha güvenli hâle getirebilir. Teknosa'daki TV aksesuarlarından bazılarını satın aldıktan sonra kendiniz kurabileceğiniz gibi kimi aksesuarları ise yerinde kurulum hizmetiyle edinebilirsiniz. Bu sayede kurulum esnasında karşılaşmanız muhtemel sorunları bertaraf ederek sahip olduğunuz aksesuarları keyifle kullanabilirsiniz.

Televizyon Aksesuarları Nelerdir?

Televizyon aksesuarları söz konusu olduğunda akla ilk gelen ürünler, hiç şüphesiz TV duvar aksesuarları oluyor. Genel itibarıyla VESA standartlarını destekleyen montaj delikleri bulunduran televizyon modellerini, duvara sabitlemenizi ya da duvara monte ettikten sonra hareket ettirebilmenizi sağlayan hareketli askı aparatları, en sık tercih edilen çözümlerden. Televizyonların ekran genişliği doğrultusunda seçebileceğiniz 360 dönüş kabiliyetli ürünler, dayanıklı yapıları sayesinde televizyonunuzu konumlandırdığınız şekilde taşıyacaktır.

TV aksesuarları içerisinde yer alan güvenlik kiti de özellikle çocuklu aileler ve evini, evcil hayvanlarla paylaşanlar için ideal.

Televizyon sehpası aksesuarları kategorisinde de değerlendirilen çözümler, televizyon sehpaları ve televizyon arasında bir sabitleyici görevi görmekte. Böylece televizyona fiziksel bir müdahale gerçekleşse bile güvenlik kiti formundaki televizyon arkası aksesuar modeli, cihazın öne ya da arkaya hareket etmesini engelliyor.

Teknoloji tutkunlarının ilgisini çeken televizyon aksesuarları arasında bulunan ürün gruplarından biri de oda içi anten ve ekran koruyucular olmakta. Oldukça hassas yapıdaki LCD televizyon ekranlarını, fiziksel temasa karşı koruyan kaplama yapısındaki televizyon aksesuarları çeşitleri, televizyonun sunduğu görüntüyü olumsuz şekilde etkilemez. Bununla birlikte kimi ekran koruyucuların, televizyon ekranına matlık kazandırma gibi özellikleri olabilir. Oda içi antenler ise en pratik televizyon izleme araçlarından biridir. Siz de Vivanco TVa 301 DVBT/T2/Analog/Radyo Oda İçi Anten veya Vivanco 31760 TVF-09B Analog&Digital Oda İçi Anten seçenekleri ile pratik bir şekilde televizyon izleyebilirsiniz.

Teknik özellikleriyle olduğu kadar yazılım hünerleriyle de beğeni toplayan akıllı televizyonlar için de birçok akıllı televizyon aksesuarları geliştiriliyor. Geniş ekran karşısında keyifli web ve sosyal ağ gezintisi yapıp multimedya içeriklerini kontrol edebilmenize yardımcı olan touchpad özellikli kablosuz klavyeler, en çok tercih edilen akıllı TV aksesuarlarından. Eğer televizyonunuzun kumandasında sorun varsa ve bazı tuşların çalışmamasından dolayı memnun değilseniz televizyonunuzla uyumlu kumanda modellerini de inceleyebilirsiniz.

TV arkası aksesuar başlığı altında değerlendirilen TV arkası LED aydınlatma ürünleri, genel aksesuar kapsamındaki; kumandalıklar, bağlantı kabloları, kumanda sinyal tekrarlayıcılar, USB portlu ve akım koruyuculu prizler, oda içi antenler, Teknosa üzerinden satın alabileceğiniz televizyon aksesuarlarından yalnızca birkaçı.

Televizyon Aksesuarları Fiyatları

Aksesuar ve çevre birimi konusunda alanında uzman isimlerin geliştirdiği ürünler, tercih edeceğiniz model doğrultusunda farklı fiyat aralıklarında seyrediyor. Örneğin televizyon arkası duvar aksesuarları ve televizyon duvar aksesuarları ile touchpad özellikli kablosuz klavye ya da yerinde kurulum hizmetiyle sunulan ekran koruma hizmeti fiyatları farklılık göstermekte.

Eğer siz de televizyonunuzun işlevselliğini artırmayı, cihazı fiziksel darbelerden korumayı ve televizyondan kaynaklı istenmeyen küçük kazaların önüne geçmeyi hedefliyorsanız, televizyon aksesuarı modellerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü Teknosa farkıyla satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi