Samsung

1938 yılında bir ticaret şirketi olarak hayatına başlayan Samsung’un, elektronik ve teknoloji ayağı olarak 1969 yılından bu yana faaliyet gösteren Samsung Electronics, günümüzde adı inovasyonla anılan şirketlerin başında geliyor. Geleceğin teknolojisini bugünden kullanıcılara ulaştıran, geliştirdiği ürünleri yeni nesil yazılımlarla da destekleyerek ürünlerini bütünlüklü çözümlere dönüştüren Samsung, ürün gruplarını; mobil, TV&AV, beyaz eşya, IT&hafıza olmak üzere dört ana grupta topluyor.

Galaxy Ailesiyle Samsung’un Mobil Dünyasına “Merhaba” Deyin

Geliştirdiği akıllı cep telefonu, tablet ve giyilebilir cihazları Samsung Galaxy başlığı altında birleştiren marka, teknoloji tutkunlarının diledikleri ürünleri, kolayca edinebilmeleri için kelime, harf ve sayılardan oluşan bir ürün isimlendirme yöntemi uyguluyor. Örneğin Samsung M serisi veya Galaxy M serisi olarak bilinen telefonların tam isimleri Galaxy M30s, Galaxy M11 şeklinde olabiliyor. İsimlendirmede kullanılan kelime, harf ve sayılar, ürünün teknik özelliklerinin yanı sıra bulunduğu segment ve sunduğu performans gibi parametreler hakkında fikir veriyor.

Elektronik kitap okumak, üretkenliği sürdürmek isteyenler ise telefonlara kıyasla daha geniş ekrana sahip Samsung tablet modellerine yönelebiliyor. Samsung telefonlar gibi Android işletim sistemi kullanan tabletlerin yanı sıra Samsung’un Microsoft ile gerçekleştirdiği iş birliğinin bir yansıması olarak ortaya çıkan Windows işletim sistemli tablet modelleri de bulunuyor. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda alıştığınız Windows deneyimini, Samsung Galaxy tablet modelleri aracılığıyla sürdürebilirsiniz.

Samsung’un Giyilebilir Cihazlarıyla Verimliliğinizi Artırın

Samsung telefon ve tabletlerle eşleştirilebilen Galaxy Watch serisi giyilebilir cihazlar ise markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Sağlık verilerinden multimedya içeriklerinin takibine, iletişimden üretkenliğe dek pek çok noktada değerlendirilebilen Samsung akıllı saat modelleri, zarif tasarımları ve değiştirilebilir kordonlarıyla beğeni topluyor. Daha temel çözümler sunan giyilebilir cihaz arayışında olan kullanıcılar ise Galaxy Fit serisi ürünleri alışveriş listelerine ekliyor.

Ses ekipmanı geliştirme konusunda uzun yılların tecrübesine sahip Samsung, gerçekleştirdiği çeşitli iş birlikleri neticesinde daha yaratıcı kulaklıklara hayat veriyor. Böylesi modellerin başında ise Galaxy Buds serisi Samsung kulaklık çeşitleri geliyor. Hem Galaxy serisi akıllı telefonlarla hem de Samsung Watch serisi akıllı saatlerle eşleştirilebilen Samsung Bluetooth kulaklık modelleri ile müziğin ritminin yakalayabilirsiniz.

Samsung Televizyon Modelleriyle Evinize Sinema Atmosferi Kazandırın

Doğrudan doğruya ekran paneli üreticisi olmasının avantajlarını kullanarak birbirinden yaratıcı ve yenilikçi ürünler sunan Samsung, televizyon alanında da teknoloji meraklılarının takdirini kazanıyor. Full HD çözünürlüklü televizyonlardan QLED formundaki 8K çözünürlüklü ürünlere dek sayısız model, Samsung TV kategorisinde yeni sahipleriyle buluşmayı bekliyor. Markanın SmartThings teknolojisi sayesinde Samsung imzalı diğer ürünlerle eşleştirilebilen, örneğin akıllı telefonla yönetilebilen ve ekstra özellikler sergileyen televizyonlar, akıllı televizyon tanımının hakkını fazlasıyla veriyor. Tasarım ve ekran genişliği bakımından büyük çeşitlilik gösteren modellerden bazıları, Lifestyle TV segmentinde yer alıyor ve özel tasarımlarıyla evlerin dekoratif bir parçası hâline geliyor. Samsung televizyon fiyatları ise ekran genişliği, tasarım ve segmentasyon noktasında farklılık gösterebiliyor.

Samsung televizyonları edinerek oturma odalarını ve salonlarını, sinema salonuna dönüştürme yolundaki ilk adımlarını atan kullanıcılar, net ve sinematik sesler elde etmek amacıyla Samsung ses sistemi çözümlerinden yararlanıyor. TV ünitelerine yerleştirilebilen, aynı zamanda duvara da monte edilebilen Soundbar modelleri, özel hoparlör konumları sayesinde sanal çevresel ses oluşturabiliyor. Ses konusunda daha farklı ürünler arayanlar ise Blu-ray oynatıcıların da dâhil olduğu 5,1 kanal ses sistemlerine yönelebiliyor. Markanın özel üretim süreçleri ve sürücü tasarımlarıyla dikkat çeken modeller, son derece yüksek ses çıkışı sağlıyor.

Beyaz Eşya Alanında Samsung Farkı

Geliştirdiği tüm ürünleri, yüksek teknolojiyle bir araya getiren Samsung, bu yaklaşımını beyaz eşya tarafında da sürdürüyor. Alttan donduruculu, üstten donduruculu, gardırop tipi, üç ve dört kapılı Samsung buzdolabı modelleri, markanın Triple ve Twin Cooling sistemlerinden gücünü alıyor. Bu özel sistemler, dolap içindeki yiyecek ve içeceklerinin kokularının birbirine karışmasını engellemekle birlikte dolap içi sıcaklığı bağımsız olarak kontrol edebiliyor.

EcoBubble köpükle yıkama teknolojisi ve yıkama işlemi başladıktan sonra da çamaşır eklemeyi mümkün kılan AddWash akıllı kapak tasarımıyla öne çıkan Samsung çamaşır makinesi< modelleri, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Çok sayıda yıkama programını beraberinde getirirken enerji ve su tüketimi konusunda yüz güldüren ürünler, SmartThings özelliği sayesinde akıllı cep telefonu ve tabletlerle uzaktan kontrol edilebiliyor.

Hem solo hem de ankastre formundaki Samsung bulaşık makinesi çeşitleri, kullanıcıların mutfaklardaki en önemli yardımcılarından birine dönüşüyor. Makine içine yerleştirilen bulaşıkları, su duvarı teknolojisiyle tertemiz hâle getiren, zamandan tasarruf etmek isteyenleri ise Express 60 gibi çalışma modlarıyla memnun eden modeller, zarif tasarımlarıyla mutfakları görsel açıdan tamamlıyor. Diğer pek çok Samsung beyaz eşya çözümünde olduğu gibi bulaşık makinelerinde de akıllı özellikler yer alabiliyor.

Tüketici elektroniği alanındaki hünerlerini iklimlendirme teknolojilerinde de sergileyen Samsung, sunduğu klima modelleri ile evlere ve iş yerlerine konuk olmayı sürdürüyor. Salon tipi, ev tipi, sistem klima ve hava temizleyici formundaki Samsung klima çeşitleri, ısıtma ve soğutma konusunda başarılı bir profil çiziyor. Yüksek enerji tasarrufu sağlamalarına karşın daha geniş alanları, beklenenden daha kısa sürede soğutup ısıtabilen ürünler, yenilikçi tasarımlarıyla hayranlık uyandırıyor.

Türkiye ve dünyanın en önemli markalarına ait yenilikçi ürünleri, dünyayla aynı anda tüketicilerle buluşturan Teknosa, ziyaretçilerini, Samsung ürünleriyle buluşmaya davet ediyor.

Devamını Göster