Teknosa Kurumsal Satış Hizmetleri

Teknosa Kurumsal Satış Hizmetleri

Dinamik ve yenilikçi yapısıyla hizmet kalitesini sürekli geliştiren Teknosa, kurumların teknolojik ürün veya hizmet ihtiyaçlarına Kurumsal Satış kanalıyla cevap veriyor. Bu alanda yapılandırdığı Kurumsal Satış organizasyonuyla Türkiye çapındaki tüm şirketlere hizmet veren Teknosa, kurumsal satış alanında birçok avantaj ve özel hizmeti bir arada sunuyor.

Kurumsal İhtiyaçlarınıza Özel Hizmetler

Teknoloji Ürünleri

Uygun fiyat ve cazip proje ürünleriyle kurumsal ihtiyaçlarınıza özel çözümler Teknosa’da! Kurumsal Satışlara özel fiyat avantajları ile Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarımıza sizleri bekliyoruz. Amacımız, dünyaca ünlü markaları şirketinize özel ihtiyaçlarınızla buluşturup en uygun çözümleri üreterek sürdürülebilir memnuniyetinizi sağlamaktır.

Hediye Kartı

Kurumlara Özel Hediye Kartınız Teknosa’dan! Tüm TeknoSA’larda geçerli olan kurumsal hediye kartlarıyla çalışanlarınızı, müşterilerinizi, bayilerinizi, acentelerinizi veya iş ortaklarınızı yüzlerce ürünle buluşturarak memnuniyetlerini sağlayın.

Detaylı bilgi için 0850 222 5599 numaralı telefonu arayabilir veya
kurumsalsatis@teknosa.com adresine e-mail iletebilirsiniz.

Kurumların Teknoloji Ortağıyız

Teknosa olarak, her ölçekten işletmenin ihtiyaçlarına özel teknoloji çözümlerini uygun fiyat, kaliteli hizmet ve zengin ödeme seçenekleriyle sunuyoruz. Bilgisayardan telefona, televizyondan küçük ev aletlerine geniş ürün yelpazesi için mağazalarımızda da anında özel teklifler oluşturuyoruz.

Ödeme Seçenekleri

• EFT/Havale
• Kredi Kartı

Neden TeknoSA?

YAYGINLIK

Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi Teknosa’nın bilgi ve deneyimiyle oluşturulan Kurumsal Satış hizmetinde, bilgi ve iletişim teknolojilerinde gerçekleşen tüm yenilikler güncel olarak takip ediliyor.

KALİTE

Kurumsal Satış hizmetiyle şirketlere ihtiyaç duydukları ürün ve hizmete yönelik en uygun çözümler ulaştırılıyor. Teknosa’nın temel ilkelerinden biri olan kalite, sadece ürün kalitesini değil, Sabancı vizyonuyla geliştirilen bakış açısını ve çözüm odaklı yaklaşımı da ifade ediyor.

DESTEK

Teknosa Kurumsal Satış; ürün gamı, güven ve kalite anlayışının yanı sıra sunduğu destekle de en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefliyor. Hizmet, talebe uygun ürün ve fiyat teklifi hazırlığı, ürün seçiminde danışmanlık, yönlendirme hizmeti ve sevkiyat hızıyla, kurumsal alışveriş zorluğunu keyfe dönüştürüyor. Teknosa Kurumsal Satış, satış sürecinde sunduğu profesyonel desteği, satış sonrasında da kurulum, servise yönlendirme ve her türlü sorunun en hızlı şekilde çözümüyle de devam ettiriyor.

GÜVEN

Tüm faaliyetlerinde bir Sabancı şirketi olmanın verdiği sorumlulukla hareket eden Teknosa, gerek satış gerek satış sonrasındaki süreçte güven ilkesiyle hareket ediyor. Bu güven ilkesinin prensip edinildiği Kurumsal Satış hizmetinde de müşterilerle güven içerisinde ve sağlıklı ilişkiler kuruluyor.