text.skipToContent text.skipToNavigation

Kurumsal Satış

Teknosa Kurumsal Satış Hizmetleri

Teknosa Kurumsal Satış Hizmetleri

Dinamik ve yenilikçi yapısıyla hizmet kalitesini sürekli geliştiren Teknosa, kurumların teknolojik ürün veya hizmet ihtiyaçlarına Kurumsal Satış kanalıyla cevap veriyor. Bu alanda yapılandırdığı Kurumsal Satış organizasyonuyla Türkiye çapındaki tüm şirketlere hizmet veren Teknosa, kurumsal satış alanında birçok avantaj ve özel hizmeti bir arada sunuyor.

ÜRÜNLER

Teknoloji Ürünleri

Teknoloji alanında dünya standartlarında bir alışveriş ortamı yaratan Teknosa, çoğu uluslararası olan 300’den fazla marka ile birlikte 3.000’den fazla ürün çeşidini aynı çatı altında topluyor. Teknosa Kurumsal Satış, tüm kurumlara geniş ürün yelpazesi ile modern ve yenilikçi çözümler sunuyor.

Hediye Çeki Ürünleri

Kurumsal Satış, geniş ürün gamıyla birlikte tüm özel ve tüzel kişilere yönelik olarak hazırlanan “Teknosa Hediye Çeki” uygulamasıyla, firmaların promosyon ve ödüllendirme çalışmalarıyla örtüşen bir hizmet sunuyor. Bu hediye çekleri, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Teknosa mağazaları aracılığıyla ihtiyaç duyulan herhangi bir ürüne dönüşebildiği gibi müşteri talepleri göz önünde bulundurularak farklı şekillerde tüketilebilecek hediye çeki alternatifleri de sunuluyor.

NEDEN TEKNOSA?

YAYGINLIK

Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi Teknosa’nın bilgi ve deneyimiyle oluşturulan Kurumsal Satış hizmetinde, bilgi ve iletişim teknolojilerinde gerçekleşen tüm yenilikler güncel olarak takip ediliyor.

KALİTE

Kurumsal Satış hizmetiyle şirketlere ihtiyaç duydukları ürün ve hizmete yönelik en uygun çözümler ulaştırılıyor. Teknosa’nın temel ilkelerinden biri olan kalite, sadece ürün kalitesini değil, Sabancı vizyonuyla geliştirilen bakış açısını ve çözüm odaklı yaklaşımı da ifade ediyor.

DESTEK

Teknosa Kurumsal Satış; ürün gamı, güven ve kalite anlayışının yanı sıra sunduğu destekle de en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefliyor. Hizmet, talebe uygun ürün ve fiyat teklifi hazırlığı, ürün seçiminde danışmanlık, yönlendirme hizmeti ve sevkiyat hızıyla, kurumsal alışveriş zorluğunu keyfe dönüştürüyor. Teknosa Kurumsal Satış, satış sürecinde sunduğu profesyonel desteği, satış sonrasında da kurulum, servise yönlendirme ve her türlü sorunun en hızlı şekilde çözümüyle de devam ettiriyor.

GÜVEN

Tüm faaliyetlerinde bir Sabancı şirketi olmanın verdiği sorumlulukla hareket eden Teknosa, gerek satış gerek satış sonrasındaki süreçte güven ilkesiyle hareket ediyor. Bu güven ilkesinin prensip edinildiği Kurumsal Satış hizmetinde de müşterilerle güven içerisinde ve sağlıklı ilişkiler kuruluyor.