Kılıf ve Koruyucular Fiyatları ve Modelleri

0 Sonuç
Sıralama
Filtreler

Cep telefonu kılıfları

Telefon kılıfı son dönemlerde kişilerin karakterlerini ve zevklerini yansıtan aksesuarlar haline gelmiştir. Telefon kılıflarında kendi kullanım isteklerine göre kendi renk zevklerine göre seçimlerde bulunurlar. Bazıları için renk ve desen ön planda iken bazıları için kılıfın telefonlarını ne derece de tam korudukları birinci sıradadır. İki ihtiyaca da hitap eden özellikleri bir arada bulmak elbette mümkün. Teknosa'da birbirinden farklı renk yelpazesiyle kaliteli ve koruyucu özelliği yüksek telefon kılıflarına ulaşmak çok basit! Telefon kılıfları model olarak arka kapak, silikon, standlı kılıf, ekran koruyucu şeklinde sıralanabilir. Bazı kullanıcılar tüm yüzey kaplanmasını tercih eder ve kapaklı olan telefon kılıflarını tercih ederler. Bzı kullanıcılar içinse sadece arka kapak koruma yeterli olduğundan sadece arka yüzeyi kaplayan modelleri tercih ederler. Silikon telefon kılıfları hem renk ve desenleri hem de hafifliği ile oldukça tercih edilenler arasında yer almaktadır. Silikon olan telefon kılıfı modelleri çok daha yumuşak, katlanabilir, bükülebilir modellerdir. Deri telefon kılıfları sunduğu estetik ve kaliteli görüntüsü ile yine tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bazı telefon kılıfı modelleri sert yapıya sahip olup bükülme, eğilme yapmazlar. Bu tip telefon kılıfları genel özellik olarak alt tarafı açık modellerdir. Bir başka çeşit olarak desenli, isimli veya resimli, düz renk telefon kılıfları da bulunmaktadır.

Telefon Kılıf

En çok tercih edilen telefon kılıfı modelleri

Telefon kılıfı tamamen kişisel bir tercihe göre tercih edilir. Ama çoğunluğun tercih ettiği bazı telefon kılıfı modelleri vardır. Bunlardan ilki yukarıda da bahsedilen silikon kılıflardır. Hem bükülebilirliği, hem esnek oluşundan dolayı sert kılıflardan daha çok tercih edilir ve daha kullanışlı bulunur. Diğer bir tercih edilen model ise deri yapıya sahip olan kılıflardır. Özellikle Apple markası deri kılıf tasarımları ile öne çıkmaktadır. Telefonun her kıvrımına oturur ve kalın bir kat olarak hissedilmez. İşlenmiş Avrupa derisinden üretilen bu kılıflar oldukça yumuşaktır. İç kısmındaki mikro fiber kaplama korumayı sağlar. Kılıf seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta telefona uygun modelin seçilmesidir. iPhone 8 için üretilen model iPhone 6 telefon için uyumlu olmayacaktır. Desenli telefon kılıfı , resimli, yazılı ve düz renk olabilir. Bazı kılıflara kullanıcılar istediklerini istedikleri şekilde yazdırma olanağına sahiptir. Bazı kılıfların çok çeşitli desenlerde ve bazı kılıflara resimler bastırılabilir. En çok tercih edilen kılıflar arasında sade tasarıma sahip olan modeller ön sırada gelmektedir. Hem sade oluşu, göz yormayışı ve her zevke uygunluğundan dolayı düz renkler daha çok tercih edilenler arasındadır. Telefon kılıfları da telefon değiştikçe değişen aksesuarlardır. Çünkü bir Android şarj aleti gibi Android bir telefona alınan kılıf diğer Android telefona çok nadir uyum sağlar. O yüzden kılıflar hem kişiye hem de o modele özgüdür. Bir İphone 6s kılıfı bir sonraki model olan İphone 7'ye uyum sağlamaz. Her telefon modellerinde bir üst model mutlaka bir öncekin de farklı tasarımda ve boyutlarda üretilir. Bu yüzden uyum sağlayanı bulmak oldukça zordur. Kullanıcılar telefon modellerini değiştirdiklerinde aldıkları telefona uygun olarak telefon kılıflarını da değiştirmek durumundadır.

Ekran Koruma

Ekran koruyucu modelleri ve fiyatları

Ekran koruyucular telefonu düşmelere, çizilmelere karşı korumaya yönelik takılan saydam ve ince bir aksesuardır. Birçok ekran koruyucu bu özellikleri yerine getirir düzeydedir. Bazı ekran koruma ürünleri esnek maddeye sahip ve bükülebilirdir. Ancak kırılganlık gösterebilir. Ve bazı ekran koruyucuları da camdır. Cam olan ekran koruyucuları daha serttir ve bükülmeye müsait değildirler. Bu ekran koruyucuları bükülmese dahi kırılma özelliğine sahip değillerdir. Herhangi bir darbede cam olan ekran koruyucuları sadece çatlama gösterirler tamamen kırılmazlar. Teknosa'da hem bu özelliğe sahip kırılmaz cam ekran koruyucularına hem de su geçirmez ekran koruyucularına ulaşmak mümkün. Su geçirmez özellikleriyle olası kazalara karşı önlem alınabilir. Ekran koruyucularının kullanım süresi ürünün kullanım ömrüne göre değişiklik gösterebilir. Ürünün kullanım şekli de kullanım ömrünü etkilemektedir. Telefonunuzun cebinizde ya da çantanızda farklı cisimler tarafından çizilmesine engel olacağı gibi düşmelerde alacağı darbelere karşı da koruyacaktır. Teknosa sayesinde hem uygun fiyatlı hem oldukça kaliteli kırılmaz camdan yapılmış su geçirmez ekran koruyucularına ulaşmak çok kolay.

Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
12 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi, ING, veya Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.