Casio Hesap Makinesi Fiyatları ve Modelleri

2 Sonuç
Sıralama
Filtreler
  • Casio DC-12M-W-DP 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi

    Casio DC-12M-W-DP 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi

    949 TL
  • Casio JS-20B Profesyonel 12 Hane Masaüstü Hesap Makinesi

    Casio JS-20B Profesyonel 12 Hane Masaüstü Hesap Makinesi

    899 TL

Casio Hesap Makinesi

Her zaman elinizin altında olan Casio hesap makinesi zorlandığınız işlemlerde yardımınıza koşuyor. Klasik hesap makinesi türlerinden fonksiyonel türlere kadar pek çok seçeneğe sahip olan Casio hesap makineleri, farklı tasarımları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Gelişmiş işlem özellikleri ile öğrenciler başta olmak üzere, iş insanlarına kadar geniş bir kitleye hitap ediyor. Siz de işlem yapacağınız bir işte çalışıyor ya da hesap makinesi kullanmanız gereken bir bölümde okuyorsanız Casio hesap makinesi modellerine Teknosa üzerinden ulaşabilir, hızlı ve pratik işlemler yapabilirsiniz.

Casio Hesap Makinesi Çeşitleri

Geniş bir skalaya sahip olan Casio hesap makineleri, gelişmiş özellikleri ile en zor görünen işlemleri bile rahatlıkla çözebilmenize yardımcı oluyor. Birden farklı modele sahip olan bu hesap makineleri kullanacağınız alana göre değişiklik gösteriyor. Casio masaüstü hesap makinesi modelleri, klasik hesap makineleri arasında yer alıyor. Günlük kullanıma uygun olan bu modelleri basit düzeydeki işlemleri kolaylıkla yapıyor olup daha çok ofis, dükkân ve ev ortamında daha çok kullanılıyor. Bu modeller pil ile çalışıyor olup küçük boyutları ile kolay bir şekilde muhafaza edilebiliyor. Masaüstü hesap makinesi modelleri, tasarımları ile öne çıkıyor. Standart görünümlerinin yanında modern ve renkli tasarımları ile de pek çok tüketici tarafından tercih ediliyor. Bu modellerin kontrol özelliğine sahip modelleri de yer alıyor. Bu modeller yaptığınız işlemlerin kontrolünü sağlayarak doğru işlemler yapabilmenize yardımcı oluyor. Casio bilimsel hesap makinesi modellerine de sahip olup, daha kapsamlı işler işlemler yapabilmenize yardımcı ediyor. Bu modeller daha çok işlem gerektiren işlerde çalışanlar tarafından ya da üniversite öğrencileri tarafından kullanılıyor. Taşınabilir boyutlarda olan bu modeller de kapaklı ya da kapaksız özellikleri birbirlerinden ayrılıyor. Siz de bir hesap makinesine ihtiyaç duyuyorsanız Casio hesap makinesi çeşitlerinden ihtiyaçlarınıza uygun olan modeli sepete ekleyebilirsiniz.

Sınav Yardımcınız: Casio Profesyonel Hesap Makinesi

Sınav dönemlerinizin yardımcısı Casio hesap makinesi modelleri, özellikle mühendislik gibi fazla işlem gerektiren bölümlerde okuyanlar tarafından tercih edilen hesap makinesi modelleri arasında yer alıyor. Casio profesyonel hesap makinesi, okullarda laboratuvarlarda kullanıma uygun modeller arasında yer alıyor. Profesyonel hesap makineleri grafik özelliklerine sahip olup standart ve finansal grafikleri çözebilmenizi kolaylaştırıyor. Yaklaşık olarak 4,8 inç ekran boyutuna sahip olan bu modeller ile verimli bir şekilde işlem yapabilmenize yardımcı oluyor. Yüksek ekran çözünürlüğü ile de grafikleri net net bir şekilde görebilmenizi sağlıyor. Casio grafik hesap makinesi olarak da hesap makinesi modellerine sahip olup, kalem ya da parmağınızla grafikler üzerinde işlemler yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Böylece hızlı ve verimli bir şekilde problemlerinizi çözebilmenizi sağlıyor. Sınavlara beraber girebildiğiniz bu hesap makineleri fonksiyonel özellikleri ile temel işlemlerin yanından trigonometri, integral, fonksiyon gibi kapsamlı matematik işlemlerini de kolaylıkla çözebilmenizi sağlıyor. Siz de sınavlarınızı verimli ve hızlı bir şekilde bitirmek istiyorsanız Casio hesap makinesi modellerini tercih edebilirsiniz.

Casio Hesap Makinesi İle Hayatınızı Kolaylaştırın

Ofis kırtasiye malzemesi ürünleri arasında yer alan Casio hesap makinesi modelleri, pratik bir şekilde işlem yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Casio hesap makinesi kullanımı bakımından oldukça basit bir sisteme sahip olup, hızlı işlemler yaparak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Su ve toza dayanıklı modellere sahip olan Casio hesap makineleri, uzun yıllar boyunca kullanabilmenize imkan sağlıyor. Farklı kullanım alanlarına sahip olan bu modeller yaşantınızı kolaylaştırıyor. Kapatma tuşuna sahip olan hesap makinesi modelleri enerji tasarrufu yaparak pil ömrünü uzatabilmenize yardımcı oluyor. Pratik kullanımları ile öne çıkan bu Casio hesap makinesi modelleri, hayatınızın farklı anlarına farklı modelleri ile eşlik edebiliyor. Casio hesap makinesi fiyat aralığı açısından geniş bir skala ile karşınıza çıkıyor. Hesap makinesinin fonksiyonel özelliklerine bağlı olarak fiyat skalasında değişiklikler görülüyor. Genel olarak bakıldığında her bütçeye uygun bir modele sahip olan Casio hesap makinelerine siz de sahip olmak istiyorsanız kategorimiz üzerinden modelleri inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza yanıt vereni sipariş verebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.