Elektrikli Bisiklet Fiyatları ve Modelleri

10 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Çok Satanlar
Himo ZB20 Gri Elektrikli Bisiklet
Kredi Fırsatı

Himo ZB20 Gri Elektrikli Bisiklet

34.999 TL
Çok Satanlar
Himo Z20 Gri Elektrikli Bisiklet
Kredi Fırsatı
5.0 (1 Değerlendirme)

Himo Z20 Gri Elektrikli Bisiklet

22.999 TL
Maserati MSRT10 Elektrikli Katlanır Siyah Bisiklet

Maserati MSRT10 Elektrikli Katlanır Siyah Bisiklet

16.749 TL
Çok Satanlar
Himo Z20 Beyaz Elektrikli Bisiklet
Kredi Fırsatı

Himo Z20 Beyaz Elektrikli Bisiklet

22.999 TL
Himo Z16 Beyaz Elektrikli Bisiklet
Kredi Fırsatı

Himo Z16 Beyaz Elektrikli Bisiklet

19.999 TL
Kron EFT 100 Fat Bike Katlanır Sarı Elektrikli Bisiklet

Kron EFT 100 Fat Bike Katlanır Sarı Elektrikli Bisiklet

28.000 TL
Himo Z16 Gri Elektrikli Bisiklet
Kredi Fırsatı

Himo Z16 Gri Elektrikli Bisiklet

19.999 TL
Kron EFD 100 Katlanır Elektrikli Bisiklet

Kron EFD 100 Katlanır Elektrikli Bisiklet

20.500 TL
Skyjet Nitro Yeşil Elektrikli Bisiklet
Kredi Fırsatı
4.0 (2 Değerlendirme)

Skyjet Nitro Yeşil Elektrikli Bisiklet

16.999 TL
Çok Satanlar
Skyjet Nitro Elekrtikli Katlanabilir Siyah Bisiklet
Kredi Fırsatı
4.5 (2 Değerlendirme)

Skyjet Nitro Elekrtikli Katlanabilir Siyah Bisiklet

16.999 TL

Elektrikli bisiklet modelleriyle hızlı ve konforlu seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Son teknoloji donanımları taşıyan ürünler kişisel olarak seyahat etmek için sıklıkla tercih ediliyor. Şehir içi seyahatler için tasarlanan modelleri sayfamızda bulabilirsiniz. Elektrikli bisiklet çeşitleri teknik özellikleri ve lastik yapısı gibi unsurlara göre değişkenlik gösteriyor. Bu özellikler ürünlerin tek şarjda ne kadar gidebildiğini de gösteriyor. Kullanım alanı ve bütçenizi baz alarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Şehir içi seyahatlerinize yeni bir boyut katacak modeller Teknosa’da sizi bekliyor. Spor ve Outdoor alanında ihtiyacınız olan diğer ürünleri de web sitemizde bulabilirsiniz.

Elektrikli Bisiklet Modelleri

Trafiğin yoğun olduğu şehir içi ulaşımda büyük araçlarla seyahat etmek zorlaşabiliyor. Bununla birlikte büyük araçların bakımı, yakıtı ve saklanması gibi durumlar oldukça zaman alabiliyor. Şehir içi ulaşım için konforlu bir araç arayışındaysanız elektrikli bisiklet modellerini tercih edebilirsiniz. E bisikletler şarj edilebilir yapısıyla size yakıt problemi yaşatmıyor. Ürünlerin yakıtını şarj ederek sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte ürünler hafif yapısı sayesinde kolaylıkla yönlendirilebiliyor. Farklı yaştaki tüketicilere hitap eden modelleri aileniz için seçebilirsiniz. Elektrikli bisiklet modelleri özellikleri ve tasarımıyla çeşitleniyor. Kalın tekerlekli seçenekler engebeli yollarda kullanım konforunu korurken ince tekerlekli modeller ise düz yolda hızdan ödün vermiyor. Kullanacağınız bölgeye göre elektrikli bisiklet seçimi yapabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürün seçenekleri teknik özelliklerle de farklı alanlara hitap ediyor. Ürünleri batarya gücü ve kat edebildiği mesafe gibi özelliklere göre değerlendirebilirsiniz.

Katlanır Elektrikli Bisiklet Çeşitleri

Katlanır elektrikli bisiklet çeşitleri uzun süreli seyahatlerde ve şehirler arası yolculuklarda daima yanınıza olmayı vadediyor. Bu ürünler portatif ve modüler tasarımı sayesinde pratik bir şekilde katlanabiliyor. Ayrıca hafif yapılarıyla istenen her alana taşınabiliyor. Farklı alanlarda doğa aktiviteleri gerçekleştirmek ve seyahatlerinizi pratikleştirmek için ürünleri değerlendirebilirsiniz. Katlanır bisiklet çeşitleri hız, sürüş mesafesi, şarj süresi ve vites özellikleriyle çeşitlilik gösteriyor. Ürünlerin hız özellikleri seyahat sırasındaki maksimum hızını ifade ediyor. Eğer şehir içi seyahatte dakikliğe önem veriyorsanız ortalama 25 km/h hız yapabilecek seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Sürüş mesafesi ise dolu batarya ile kat edilen yol mesafesini gösteriyor. Günlük seyahat ihtiyaçlarınızı karşılamak için 25 – 35 km yol yapabilen ürünleri seçebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünlerin tekerler tasarımı ve vites gibi özellikleri de ihtiyaçlara hitap etmesi açısından önem taşıyor. Elektrikli bisikletlerin vites özellikleri farklı yol tiplerinde sınırsız sürüş için geliştiriliyor. İnce veya kalın tekerlekli elektrikli bisiklet seçenekleri ise kullanım alanınızdan maksimum verim almanız için sunuluyor. Süreceğiniz alanı baz alarak bu özellikleri değerlendirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünlerin ağırlık ve şarj olma süresi gibi unsurları pratik kullanım açısından önem gösteriyor. 20-25 kg ağırlığında geliştirilen ürünler taşınma esnasında yorgunluk yaratmıyor. Kesintisiz seyahat imkanı için bu ağırlıkta sunulan ürünleri değerlendirebilirsiniz. RKS gibi markalarda ihtiyaçlarınıza uygun en iyi elektrikli bisiklet seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

Elektrikli Bisiklet Fiyatları

Elektrikli bisiklet fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Farklı kullanım alanlarına hitap eden seçenekler sunduğu imkanlara göre fiyatlandırılıyor. İhtiyaçlarınızı baz alarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Ürünler temel olarak motor güçlerine göre fiyatlandırılıyor. Düşük motor gücüne sahip seçenekler uygun fiyatlarla sunulurken orta ve yüksek motor gücüne sahip modellerin fiyatları artabiliyor. Elektrikli bisikletlerin motor gücü ise kullanım alanına uygunluk ve farklı yollarda gösterilen performans açısından önem gösteriyor. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek seçenekleri sayfamızda bulabilirsiniz. Şehir içi seyahatlerinizde vazgeçilmeziniz olacak seçenekler Teknosa’da sizi bekliyor. Web sitemizdeki Fiyat Aralığı, Marka, Garanti Süresi, Vites Sayısı ve Tekerlek Boyutu gibi filtre seçeneklerini kullanarak ürün seçiminde nokta atışı yapabilirsiniz.

Elektrikli bisiklet nasıl kullanılır?

Elektrikli bisiklet çeşitlerinin kullanımı ürün modeline göre değişiklik gösterir. Pedallı olarak sunulan ürünler elektrik enerji olmadan da kullanılabilir. Pedalsız ürünler ise gaz tuşuyla hareket eder. Elektrikli bisiklet kullanımına dair detaylı bilgi almak için sayfamızdaki ürün açıklamalarını inceleyebilirsiniz.

Elektrikli bisiklet kaç km gider?

Elektrikli bisikletlerin kat edebildiği mesafe özelliklerine göre farklılık gösterir. 250 W motor gücüne sahip olan bir ürün ortalama 35- 45 km sürüş mesafesine sahipken 500 W gücündeki bisiklet daha fazla yol gidebilir. Vites sayısı, şanzıman, pil gücü ve motor gücü gibi özellikler ürünlerin sürüş mesafesine etki edebilir.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
  • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
    Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
  • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek