iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro Max için 0 ürün bulundu

iPhone 13 Pro Max

Apple'ın en yeni cihazlarından biri olan iPhone 13 Pro Max, gelişmiş kamerası ve üstün çekim özellikleri ile son derece iddialı. Bugüne kadarki en güçlü kamera sistemini size 13 Pro Max ile sunan iPhone, kamera özelliklerinin yanı sıra pek çok yeniliğiyle de ön plana çıkıyor. Tasarımıyla geçmiş iPhone modellerine göz kırpan cihaz, güçlendirilmiş cam teknolojisiyle şimdi darbelere karşı çok daha dayanıklı. Farklı renk seçeneklerine sahip bu göz alıcı telefonlar sayesinde siz de gittiğiniz her yerde gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Tüm iPhone 13 Pro Max özellikleri ile tanışmak ve Apple'ın sunduğu son teknoloji özelliklerin tadını çıkarmak için siz de kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir ve sadece birkaç tıkla satın alabilirsiniz.

Dayanıklı Tasarımıyla iPhone 13 Pro Max Çeşitleri

Cerrahi sınıf paslanmaz çelikten üretilen 13 Pro Max iPhone, size sıra dışı bir dayanıklılık sunuyor. Cihaz, oldukça sade ve şık bir tasarıma sahip olmasına rağmen güçlü dış yüzeyi düşme ve çarpmalara karşı üst düzey koruma sağlıyor. Ayrıca diğer akıllı cep telefonu camlarından çok daha yüksek bir koruma sunan Ceramic Shield ekran camı sayesinde de çok daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. 30 dakikaya kadar maksimum 6 metre derinlikte yapılan testleri başarıyla geçen iPhone 13 Pro Max, sektör lideri IP68 sertifikasına sahip. Böylece hem su sıçramalarına hem de toza karşı son derece dayanıklı. Tüm bunların yanı sıra dünyanın en hızlı akıllı telefon çipi A15 Bionic ile diğer akıllı telefon çiplerinden % 50 daha hızlı grafik performansı sunuyor. 5 çekirdekli GPU, aynı anda birden fazla pencere üzerinde zahmetsizce işlem yapabilmenize imkan tanıyor. Ayrıca Neural Engine özelliği de saniyede 15,8 trilyona kadar işlem gerçekleştirerek sinematik mod ve akıllı HDR 4 gibi birçok özelliği mümkün kılıyor. Hızınıza ayak uydurmayı başaran bu özellikler sayesinde size de iPhone 13 Pro Max'in keyfini çıkarmak kalıyor.

Gerçekçi Görüntüleri Sunan iPhone 13 Pro Max Kamerası

Apple 13 Pro Max ile şimdi ayrıntıları yakalamak çok daha kolay. Makro çekim özelliğini kullanırken çok daha yüksek performans sunan cihaz, yeni Ultra Geniş kamerası sayesinde konuya 2 cm uzaklıktan bile odaklama sağlıyor. Ayrıca büyüleyici ayrıntıları sadece fotoğrafla değil, video ile de yakalayabilmeniz mümkün. Hem ağır çekim hem de hızlı çekimde kullanabildiğiniz makro özelliği sayesinde siz de ayrıntılar üzerinde profesyonel çekimler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra akıllı telefonlarda son derece önem taşıyan loş ışıkta çekim kalitesi iPhone 13 Pro Max ile zirveye ulaşıyor. Önceki modellere göre daha geniş bir diyaframa ve bugüne kadarki en büyük sensöre sahip olan cihaz kamerası daha fazla ışığı yakalıyor. Geniş kamerada 2,2 kata çıkan bu oran, Ultra Geniş kamerada ise %92'ye ulaşıyor. Apple iPhone 13 Pro Max uzak mesafeden net fotoğraf ve video çekmek için de oldukça ideal. Yeni kamera özelliklerine ek olarak öne çıkan özelliklerden biri de Sinematik mod. Bu mod sayesinde otomatik odaklama yapabilir ve derinliği ayarlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra derinlik efektini çekim yaptıktan sonra videonuzu düzenlerken de değiştirebilmeniz mümkün. Özellikler arasında yer alan Neural Engine, yapay öğrenme gücünden yararlanarak Akıllı HDR 4 ile fotoğraftaki kişiler için ayrı ayrı renk ayarı yapabiliyor. Her bir kişinin ten rengini, kontrastı ve ışığı otomatik olarak dengeliyor.

Gelişmiş Özelliklere Sahip iPhone 13 Pro Max

Benzersiz kamera özellikleriyle çekeceğiniz fotoğraf ve videolar için depolama alanını artıran iPhone 13 Pro Max 1 TB alana sahip. Bu geniş kapasite sayesinde siz de istediğiniz uygulamaları indirebilir ve geçirdiğiniz güzel zamanları rahatça ölümsüzleştirebilirsiniz. Ayrıca bu telefon ile oyun oynamak da hiç olmadığı kadar keyifli. 120 Hz uyarlanabilir yenileme hızına sahip ekran ve 5 çekirdekli GPU sayesinde siz de yüksek grafik performansı ve hız ile oyun oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra dış mekanlarda ekranı görmekte zorlandığınız anları da düşünen iPhone 13 Pro Max, açık havada %25'e kadar daha parlak. Cihazın en çok öne çıkan özelliklerinden biri de pil ömrü. Şimdiye kadarki en uzun pil ömrünü sunan iPhone 13 Pro Max, önceki cihazlara göre 2,5 saate varan daha fazla pil ömrü sunuyor. Günlük işlerinizi hızlı bir şekilde halletmenize yardımcı olan bu cihaz sayesinde siz de çok daha verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Yanınızdan ayırmayacağınız 13 Pro Max ile etkileyici fotoğraf ve videolar çekerek sevdiklerinizle saniyeler içinde paylaşabilirsiniz. Sizi düşünerek geliştirilen iPhone 13 Pro Max fiyatlarını ve renk seçeneklerini incelemek için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Daha fazla iPhone modeli içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

iPhone 13 Pro Max renkleri neler?

4 farklı seçenek sunan iPhone 13 Pro Max renkleri; Sierra Mavisi, Gümüş, Altın ve Grafit çeşitlerinden oluşuyor.

iPhone 13 Pro Max ekranı kaç inç?

iPhone 13 Pro Max akıllı telefonlarının ekranı 6.7 inç boyuta sahip.

iPhone 13 Pro Max telefonların depolama alanı ne kadar?

iPhone 13 Pro Max'in depolama alanı maksimum 1 TB'a kadar yükselebiliyor.

iPhone 13 Pro Max suya dayanıklı mı?

IP68 sertifikasına sahip olan iPhone 13 Pro Max, su sıçramalarına ve toza karşı dayanıklı.