Bahçe Ürünleri Fiyatları ve Modelleri

881 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Orac CG650PRO Motorlu Tırpan Yan Tip 3.5 HP

  Orac CG650PRO Motorlu Tırpan Yan Tip 3.5 HP

  7.840 TL
 • Palmera PS20 20 MM Budama Makası

  Palmera PS20 20 MM Budama Makası

  499 TL
 • Hyundai HYX55/HYX55S Benzinli Tırpan Starter Komple Yeni Model

  Hyundai HYX55/HYX55S Benzinli Tırpan Starter Komple Yeni Model

  402,50 TL
 • Alpina A410 Motorlu Testere

  Alpina A410 Motorlu Testere

  5.946,60 TL
 • Palmera PAL1500 Çim Havalandırma Makinası 1500W 38CM Elektrikli

  Palmera PAL1500 Çim Havalandırma Makinası 1500W 38CM Elektrikli

  5.818,75 TL
 • Hyundai HSP7502DW 750 W Kirli Su Dalgıç Pompa

  Hyundai HSP7502DW 750 W Kirli Su Dalgıç Pompa

  2.744 TL
 • Fiskars K40 Genel Kullanım Bıçağı 225MM

  Fiskars K40 Genel Kullanım Bıçağı 225MM

  810 TL
 • Hyundai HSP7501DW 750 W Kirli Su Dalgıç Pompa

  Hyundai HSP7501DW 750 W Kirli Su Dalgıç Pompa

  2.352 TL
 • Energy GT-PS3713RB Elektrikli Tırpan Düz Şaft 1000W

  Energy GT-PS3713RB Elektrikli Tırpan Düz Şaft 1000W

  3.136 TL
 • Fiskars K60 Aşı Bıçağı 168MM

  Fiskars K60 Aşı Bıçağı 168MM

  810 TL
 • Fiskars L38 Dal Budama Makası Bypass Çengelli Kafa 816MM

  Fiskars L38 Dal Budama Makası Bypass Çengelli Kafa 816MM

  1.620 TL
 • Fiskars S28 Çiçek Makası 25x8.5CM

  Fiskars S28 Çiçek Makası 25x8.5CM

  828 TL
 • Hyundai HSP400DW Dalgıç Pompa 400W Kirli Su

  Hyundai HSP400DW Dalgıç Pompa 400W Kirli Su

  1.803,20 TL
 • Hyundai HSP400CW Dalgıç Pompa 400W Temiz Su

  Hyundai HSP400CW Dalgıç Pompa 400W Temiz Su

  1.764 TL
 • Fiskars SW47 Bahçe Testeresi D Kollu 65CM

  Fiskars SW47 Bahçe Testeresi D Kollu 65CM

  1.594,80 TL
 • Ars G18L Dal Budama Testeresi

  Ars G18L Dal Budama Testeresi

  921,60 TL
 • Ars 120 EU Bağ Bahçe Budama Makası

  Ars 120 EU Bağ Bahçe Budama Makası

  1.018,80 TL
 • Ital 2.70MM 67 M Yuvarlak Kırmızı Tırpan Misinası Ot Çim Kesme İpi

  Ital 2.70MM 67 M Yuvarlak Kırmızı Tırpan Misinası Ot Çim Kesme İpi

  288,12 TL
 • Ars VS 9R Profesyonel Bağ Bahçe Budama Makası

  Ars VS 9R Profesyonel Bağ Bahçe Budama Makası

  2.088 TL
 • Felco 7 Budama Makası 21CM Sağ By-pass

  Felco 7 Budama Makası 21CM Sağ By-pass

  4.632 TL
881 üründen  ürün görüntülediniz

Bahçe Ekipmanları

Evinizin bahçesinden tarlanıza kadar alanınızdaki tüm işlemler için bahçe ekipmanları karşınızda! İster çimlerinizi etkili bir şekilde biçmek isteyin ister ahşap ya da plastik gibi malzemelerini kesmeniz gereksin; aklınıza gelebilecek bahçe el aletlerinin çoğunu Teknosa'da bulabilirsiniz. Hemen keşfetmeye başlayarak hobileriniz ya da profesyonel işlerinize uygun bahçe ekipmanlarınıza ulaşabilirsiniz.

Rutinleriniz İçin Uygun Bahçe Makineleri

Bahçe ve ağaç bakımında rutinlerinizi, standartlarınızı korumanız için ihtiyacınız olan ekipmanlar neler? Örneğin, bir çim biçme makinesi alarak bahçeniz, tarlanızdaki çimleri ideal seviyesinde tutmaya başlayabilirsiniz. Zor durumlarda dahi güvenli bir kesim konforu sunan çim biçme makinelerini tercih edebilirsiniz. Dahası, konforlu tutamaklara sahip olanlar sayesinde güvenilir ve rahat bir çim biçme rutini de oluşturabilirsiniz. Büyük kapasiteli olanlardan küçük ve orta büyüklükteki çimler için uygun olanlarına kadar sunulan model çeşitliliği içerisinde bir tercih yapabilirsiniz. Yüksek Watt değerleri ile etkili bir motor performansına ulaşan çim biçme makineleri, farklı kesme yükseklikleri sayesinde de tercihi size bırakıyor. Çapa makinesi modelleri ise ziraat alanındaki işleriniz için vazgeçilmezler arasında. Küçük miktarda toprağı dahi kolayca hareketlendirebileceğiniz çapa makineleri ile bağ bahçede, tarla ve seralarda çalışmaya başlayabilirsiniz. Farklı ateşleme sistemlerinden motor gücüne çapa makinesi modelleri de yapılacak işin boyutuna uygun olanı seçmenizi sağlıyor. Zeytin silkeleme makinesi de hasadı katbekat kolaylaştırıyor. Farklı büyüklükte çalışma alanları sunan bu ürünler, esnek çubukları sayesinde filiz kırmadan işinizi tamamlamanızı sağlıyor. Saatte 100 kg'a yakın zeytin hasadı yapabilmenize imkân tanıyanlar sayesinde de işleriniz katbekat kolaylaşıyor.

Farklı Kullanım Alanlarına Göre Bahçe Ekipmanları

Pratik bahçe aletleri içerisinde öne çıkan bahçe sulama tabancası uzak mesafelere püskürtme yeteneğine sahip. Debi ayarına izin veren, multifonksiyon sistemi ile öne çıkan bahçe sulama tabancıları tercihiniz olabilir. Küçük ve orta ölçekli bahçelerden giriş seviyesine, büyük alanlara kadar uyumlu sulama tabancaları arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Sprey tabancası olarak öne çıkan modeller, kullanıcı deneyimini yukarı taşıyor. Kolay ve zahmetsiz bir bahçe sulama imkânı sağlayan böylesi ürünleri boyutları itibarıyla genellikle küçük ve orta ölçekli alanlara hitap ediyor. Farklı seviye ayarları sayesinde de özelleştirilebilen bu ürünler, tek elle kontrole izin veriyor. Üstelik minimal yapısı sayesinde bu ürünleri alet çantanızda dahi muhafaza etmeniz mümkün. Su motoru modelleri de sıvıları taşıma noktasında artık zahmet çekmenize gerek bırakmıyor. Farklı markaların çözümleri ve modelleri ile öne çıkan su motorları, sıvıyı düşükten yüksek basınca kolaylıkla hareket ettirebiliyor. Su temini, sulama, yer altı suyunun seviye kontrolü ya da süs havuzu gibi geniş bir kullanım alanına sahip su motorları, farklı derinlik, yükseklik ve kapasiteleri ile de ihtiyacınız olan modeli kolayca bulmanızı sağlıyor. Genellikle ipli olarak bulabileceğiniz bu bahçe ekipmanlarının yağ ve yakıt depo kapasitesi de irili ufaklı birçok seçeneğe sahip. Farklı eksiklerinizi de tamamlamak isterseniz Hırdavat ve Yapı Market sayfamızdaki ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Kesme İşlemleriniz İçin Testere Modelleri

Farklı yüzey ve ürünlerin kesiminde kullanabileceğiniz testere modellerini de sayfalarımızda keşfedebilirsiniz. Örneğin, elektrikli testere modelleri daha çok küçük ve orta büyüklükteki işlemleriniz için çok ideal. Büyük bahçelerde ise özellikle kablolar nedeniyle verim ve kullanışlılık düşüş gösterebilir. Büyük bahçeleriniz içinse benzinli testere modelleri arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Elektriğe ulaşmanın zor olduğu noktalarda bu modeller yüksek motor gücü ve çalışma süreleri ile son derece işlevsel. Dekupaj testere ise en çok tercih edilen çeşitlerden biri olup hem düz hem de kavisli kesim yapmaya izin verebiliyor. Bıçak türüne göre ahşap, metal, plastik, seramik, alçıpan gibi farklı malzemeleri kesebilen dekupaj testereler arasında özellikle toz emme fonksiyonuna sahip olanlar çok kullanışlı kabul ediliyor. Ahşap kesme işlemleri içinse daire testereler doğru seçim olabilir. Farklı yüzey ve malzemeler üzerinde çalışıyorsanız çok amaçlı testereleri de tercih edebilirsiniz. Değişen başlıkları sayesinde bu ürünler de MDF, ahşap, alüminyum gibi pek çok malzeme üzerinde çalışmanıza izin veriyor. Daha çok ürün keşfetmek için dilerseniz, Elektrikli El Aleti sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Motorlu testere neden yamuk keser?

Motorlu testerenin yan / yamuk kesmesinin birden çok sebebi olabilir. Örneğin, dengeli bir şekilde kullanılmadığı takdirde bu sonucu almak mümkün. Zincirde yağ bitmesi de yine yamuk kesimin nedenleri arasında. Yağlanmadıkça gerilip şişme yaşayabilen zincirler nedeniyle de yamuk kesim ortaya çıkabilir. Palanın zarar görmesi veya çalışma ömrünü tamamlaması da motorlu testerenin yan kesmesine sebep olabilir.

Çim biçme makinesi bıçağı nasıl sökülür?

Elektrikli çim biçme makinesinde önce elektrik kablosunu çıkarın. Fanın dönmesini engellemek için bir tornavidayı fanın döndüğü bölgedeki uygun bir deliğe yerleştirin. Ardından uygun anahtar yardımı ile bıçağı çıkarın. Uygun anahtar boyutu için aldığınız ürünün kullanım kılavuzuna bakabilirsiniz.

Su motoru kaç metreden su çeker?

Su motorunun kaç metreden su çekebileceği tamamen model bazında değişkenlik gösteriyor. Buna göre; 45 metreden su çekebilen modeller olduğu gibi daha az ya da çok derinlikler için uygun olan modeller de var.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.