Masaüstü ve Telsiz Telefon Fiyatları ve Modelleri

103 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • Aselsan PM580 PMR 10 KM İkili El Telsizi

  Aselsan PM580 PMR 10 KM İkili El Telsizi

  1.599 TL
 • Cobra MRF 77B GPS E Sabit Deniz Telsizi

  Cobra MRF 77B GPS E Sabit Deniz Telsizi

  12.732 TL
 • Aselsan PM 985 PMR İkili El Telsizi

  Aselsan PM 985 PMR İkili El Telsizi

  3.088 TL
 • Çok Satanlar
  Panasonic KX-TG2511TRT Titanium Gri Dect Telefon
  3.0 (1 Değerlendirme)

  Panasonic KX-TG2511TRT Titanium Gri Dect Telefon

  1.399,90 TL
 • Çok Satanlar
  Karel TM-145-S Siyah Masaüstü Telefon

  Karel TM-145-S Siyah Masaüstü Telefon

  1.099,90 TL
 • Çok Satanlar
  Gigaset A690 Siyah Dect Telefon
  Kredi Fırsatı
  5.0 (3 Değerlendirme)

  Gigaset A690 Siyah Dect Telefon

  1.819 TL
 • Çok Satanlar
  Gigaset A170 Siyah Dect Telefon
  Kredi Fırsatı
  4.0 (1 Değerlendirme)

  Gigaset A170 Siyah Dect Telefon

  1.419 TL
 • Çok Satanlar
  Gigaset A270 Dect Telefon
  Kredi Fırsatı
  4.0 (1 Değerlendirme)

  Gigaset A270 Dect Telefon

  1.449 TL
 • Panasonic KX-TG6811TRB Siyah Dect Telefon

  Panasonic KX-TG6811TRB Siyah Dect Telefon

  1.799 TL
 • Çok Satanlar
  Gigaset A170 Beyaz Dect Telefon
  4.5 (2 Değerlendirme)

  Gigaset A170 Beyaz Dect Telefon

  1.199 TL
 • Philips D1601B/01 Kablosuz Dect Siyah Telsiz Telefon

  Philips D1601B/01 Kablosuz Dect Siyah Telsiz Telefon

  1.899 TL
 • Talkpod B30 PMR El Telsizi

  Talkpod B30 PMR El Telsizi

  2.499 TL
 • Aselsan Cobra MR HH150 FLT EU 3 W Batmaz Deniz Telsizi

  Aselsan Cobra MR HH150 FLT EU 3 W Batmaz Deniz Telsizi

  4.244 TL
 • Karel TM140 Siyah Masaüstü Analog Telefon

  Karel TM140 Siyah Masaüstü Analog Telefon

  779,90 TL
 • Electroon WLN PMR-446 16 Kanal 15 KM İkili Şarjlı El Telsizi

  Electroon WLN PMR-446 16 Kanal 15 KM İkili Şarjlı El Telsizi

  2.197,60 TL
 • Karel TM-142 Siyah Masaüstü Telefon

  Karel TM-142 Siyah Masaüstü Telefon

  849,90 TL
 • Çok Satanlar
  Gigaset A690A Dect Telefon

  Gigaset A690A Dect Telefon

  1.899 TL
 • Gigaset A690 Beyaz Dect Telefon

  Gigaset A690 Beyaz Dect Telefon

  1.499 TL
 • Yealink T31P Poe Destekli IP Telefon

  Yealink T31P Poe Destekli IP Telefon

  1.809 TL
 • WLN KD-C51 16 Kanal 8KM Sarı Şarjlı İkili Telsiz

  WLN KD-C51 16 Kanal 8KM Sarı Şarjlı İkili Telsiz

  2.036,80 TL
103 üründen  ürün görüntülediniz

Kablo karmaşasından kurtularak iletişim deneyimini kolaylaştırmak için telsiz ve masaüstü telefon seçenekleri incelenebilir. Bu telefonlar iletişim teknolojisinin hızla yaygınlaştığı günümüzde sesli görüşmeleri kolaylaştıran avantajlı özellikler sunar. Bunun beraberinde daha kolay ve ergonomik bir kullanım sunarak telefon görüşmelerinin özgürleşmesine yardımcı olur. Özellikle de geniş ürün skalası içinde sunulan en iyi telsiz telefon modelleri ile geleneksel kablolu telefonların getirdiği sınırlamalardan kurtulmak mümkündür.

Masaüstü ve Telsiz Telefon Modelleri ve Özellikleri

Kablosuz özelliği ile öne çıkan telsiz telefon, sabitleme tipinden telefon defteri kapasitesine kadar birçok faktöre bağlı olarak farklı model seçeneklerinde sunulur. Modellerde başlıca belirleyici özellik olan sabitleme tipi, masaya veya duvara olacak şekilde iki farklı seçenektedir. Sadece duvara veya masaya sabitlenebilen telsiz telefonlar olduğu gibi iki şekilde kullanılabilen modeler de mevcuttur. Bu yönde Karel, Aselsan, Gigaset ve Panasonic telsiz telefon modelleri gibi seçenekler değerlendirilebilir. Sabitleme alternatifi bakımından geniş model skalasına sahip olan birçok marka vardır. Bu sebeple sadece kullanım şeklini değil, markayı da baz alarak seçim yapılabilir. Böylelikle ihtiyaçlarınıza her yönden karşılık veren telsiz telefon modeline daha kolay ulaşırsınız.

Ergonomik tasarımı ve teknolojik özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan yeni nesil telsiz telefon modelleri bluetooth bağlantısı sağlama, arama engelleme ve numara kaydetme gibi olanaklar sunar. Modelleri birbirinden ayıran ise bu özelliklerin ne kadar gelişmiş olduğudur. Örneğin telefon rehberine numara kaydetme kapasitesi modeller arasında farklılık gösterebilir. Bunun yanı sıra ekran boyutuda modellere değişir. İdeal inç hacmine sahip olan modeller çekim gücü, saat, arayan kişi, çağrı kayıtları ve rehber gibi detayların kolaylıkla görüntülenmesini sağlar. Bu gibi göstergeleri sayesinde kullanılabilirlik sağlayan telsiz telefonlar, hem estetik hem de şık tasarımları ile yerleştirildiği yere kolaylıkla uyum sağlar.

Masaüstü ve Telsiz Telefon Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Masaüstü ve telsiz telefon alırken çekim gücünden kullanım olanaklarına kadar pek çok detaya dikkat etmek gerekir. Geniş kullanım alanına sahip olan bu modeller, tuşlu telefon ile benzer özelliklere sahiptir. Fakat tuşlu telefon taşınabilir cep boy özelliği ile farkını ortaya koyar. Bunun yanı sıra iletişim sağlamak için sim karta ihtiyaç duyar. Bu sebeple ev tipi kullanım için masaüstü ve telsiz telefon modelleri daha uygundur. Doğru yerde, en uygun modeli kullanmak için ise masaüstü ve telsiz telefon alırken şu detaylara dikkat edilmelidir:

 • Telefon modelleri masaya ve duvara sabitlenecek şekilde iki farklı tipte tasarlanır. Ofis tarzı ortamlarda masaya sabitlenen modeller daha kullanışlı olur. Ev gibi yaşam alanlarında ise duvara sabitlenebilen modeller tercih edilebilir. Duvara sabitlenen telsiz telefonlar hem yer kaplamaz hem de çocukların erişimini önler. Bunun yanı sıra iki şekilde de sabitlenebilen modeller mevcuttur. Böylelikle dilediğiniz zaman telefonun yerini değiştirme imkanına sahip olursunuz.
 • Çekim gücü yüksek olan telsiz telefonlar, ahizeye uzak olmanıza rağmen iletişimin kesilmesine müsaade etmez. Özellikle de baz istasyonuna önceden kayıtlı olan modeller yüksek çekim kalitesi ile iletişim kolaylığını sağlar ve performansını korur. Bu kapsamda Panasonic, Aselsan, Gigaset ve Karel masaüstü telefon modelleri gibi seçenekler arasından baz istasyonuna kayıtlı olanlar değerlendirilebilir. Böylelikle telefon kutusundan çıkarıldığı gibi kullanılmaya başlanabilir.
 • Masaüstü ve telsiz telefonlarda konuşma süresi maksimum kaç saat olduğunu ifade eder. Diğer özelliklere benzer şekilde bu süre de modele göre değişir. Konuşma süresi maksimum 14 saat olan modellerin yanı sıra 18 saatlikler de mevcuttur. Bu sebeple seçim yaparken kendi konuşma sürenizi baz alarak kolaylık sağlayabilirsiniz.
 • Telefon defteri kapasitesi maksimum kaç kişinin numarasını kayıt edebileceğinizi gösterir. Modeller arasında 50, 80, 100 ve daha fazla kişi kaydetme olanağı sunan telefonlar bulunur. Bu yönde tercihte bulunurken yakın çevrenizi veya çalışma hayatınızı baz alırsanız daha avantajlı olur.
 • Belli bir kapasitede kara liste oluşturma özelliğine sahip olan modeller istenmeyen çağrıları engelleme avantajı sunar. Arama koruması seçeneği ile bilinmeyen veye gizli numaralar hemn engellenebilir. Böylelikle kara listeye alınan numaralardan gelen çağrılar direkt reddedilir ve yok sayılır.

Masaüstü ve Telsiz Telefon Nerelerde Kullanılır?

Masaüstü ve telsiz telefonlar ev, ofis, okul, şirket ve daha pek çok alanda kullanılır. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu telefon modelleri, kablolu olmadığı için kullanıcıya pratiklik kazandırır. Özellikle de piyasaya sürüldüğü günden bu yana popülaritesini devam ettiren telsiz ev telefonu modelleri, vazgeçilmez bir cihaz olarak kullanılır. Çünkü ev içinde oda değiştirseniz dahi iletişiminiz kesilmez. Hatta istediğiniz zaman eller serbest modda arama dahi yaparsınız. Bu sayede hem özgürce hareket eder hem de telefon görüşmesi yaparsınız. Görüşme sırasında bir başkasını da konuşmaya dahil edebilirsiniz. Bunun yanı sıra şık ve estetik tasarımlarıyla dikkat çeken modeller evinize ve iş yeri masanıza en iyi şekilde uyum sağlar.

Masaüstü ve Telsiz Telefon Fiyatları

Telsiz ve masaüstü telefon fiyatları ürünün markasına ve modeline göre değişir. Bu kapsamda Philips, Multitek, Karel, Aselsan, Panasonic, Motorola ve Gigaset gibi birçok marka öne çıkar. Ürün özelliklerinde de marka farkı belirgin olarak yansıtılır. Örneğin Gigaset telsiz telefon modelleri, çevre dostu ECO DECT teknolojisi ile tasarlanır. ECO DECT teknolojisine sahip olan modeller baz istasyonuna ne kadar yakın olursa, yaydığı radyasyon da bir o kadar azalır. Bu sebeple daha yüksek fiyat aralıklarında sunulabilir. Geniş ürün skalası ile birlikte sunulan telsiz telefon fiyatları çeşitli seçenekleriyle her bütçeye uyum sağlar. Dilerseniz siz de uygun fiyat avantajlarından faydalanarak telsiz telefonunuzu hemen edinebilirsiniz. Tuşlu, masaüstü, telsiz ve Android telefon modelleri ile her kesimden kullanıcıya hitap eden Teknosa, ürün yelpazesi ile kalitesini gözler önüne serer.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.