Derin Dondurucu Fiyatları ve Modelleri

4 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Bosch Gsn29vwe0n No-Frost Çekmeceli Derin Dondurucu

Bosch Gsn29vwe0n No-Frost Çekmeceli Derin Dondurucu

6.799 TL
Bosch Gsn33vwe0n No-Frost Çekmeceli Derin Dondurucu

Bosch Gsn33vwe0n No-Frost Çekmeceli Derin Dondurucu

6.999 TL
Bosch Gsn36vwf0n No-Frost Çekmeceli Derin Dondurucu

Bosch Gsn36vwf0n No-Frost Çekmeceli Derin Dondurucu

7.899 TL
Altus Al 609 Nf Derin Dondurucu

Altus Al 609 Nf Derin Dondurucu

2.899 TL
SADECE MAĞAZADA

Derin Dondurucu

Gıdaları, buzdolabının derin dondurucu kısmında saklama imkanı, gıdaların hijyenik bir biçimde, uzun süre muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Geniş aileler, yediği gıdanın kaynağına önem veren ve kendi konservesini kendisi oluşturan evlerde ise, buzdolabı bu ihtiyacı karşılamada yeterli olmamaktadır. Her şeyi mevsiminde tüketmek, hormonsuz gıdaya yönelmek ve aile bütçesinde de tasarruf edebilmek için, son yıllarda evlerde derin dondurucu kullanımı yükselmiştir. Özellikle çalışan kadınların en büyük yardımcısı haline gelen derin dondurucular; yemekleri yarı pişirme tekniği ile derin dondurucuda saklama ve stoklama imkanı verir. Böylece yoğun bir mesai gününün ardından, mükellef bir sofraya ailecek oturabilirsiniz. Sofranızda farklı tatlar sunabilmek sizin için önemliyse, kış ayında bulunması zor meyveler ile sofranızı şenlendirebilir, ilk günkü gibi taze domatesler ile yemek pişirebilirsiniz. İndirime girmiş gıda ürünlerini doğru saklama ve tasarruf etme imkanı da tanıyan derin dondurucular geleneksel Türk aile mutfağında yerini edinmektedir. Kıştan yaza, yazdan kışa saklamak istediğiniz sebze ve meyveler, et ve süt ürünlerini doğru bir biçimde korumak için Teknosa derin dondurucu kategorisindeki ürünleri inceleyerek, eviniz ve aileniz için en doğru ürünü seçebilirsiniz.

Derin Dondurucu Fiyatları

Derin dondurucu No-Frost alırken, fiyatlar kullanıcıların tercihlerini en çok etkileyen faktörlerdendir. Teknosa'da sunulan birçok marka ve fiyat alternatifi içinden, ihtiyacınıza yönelik doğru ürünü, aradığınız satın alım avantajlarıyla yakalayabilirsiniz. Fiyatları baz alarak; en ucuz derin dondurucu alternatiflerini listeleyebileceğiniz gibi; tasarım, fonksiyon ve ebatlarıyla farklılaşan ürünleri de inceleyebilirsiniz. Derin dondurucu denince akla ilk gelen ürünler, sandık tipi olsa da 7 çekmeceli, 3 çekmeceli ürünler de saklama ve kullanma kolaylığı sağlamaktadır. Teknosa'da satışa sunulan derin dondurucu fiyatlarını inceleyip özelliklerini karşılaştırarak sizin için en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Derin Dondurucu Modelleri

Yemek pişirmek için gün içinde geniş zamanı olmayan aileler ve kişi sayısının kalabalık olduğu ailelerde son derece kurtarıcı rol oynayan derin dondurucu modelleri; size her mevsimde sofranıza koyacağınız yiyecekleri belirleme özgürlüğü verir. Böylece, hem her öğün için ayrı alışveriş yapmaya son verip tasarruf etmenizi hem sofranızdaki gıdanın mevsiminde seçilmiş olduğundan emin olmanızı sağlar. Uğur, Arçelik, Vestel, Beko, Altus gibi yerli markalara ve Bosch , Profilo gibi dünya markalarına Teknosa ile ulaşabilirsiniz. Türkiye'de derin dondurucuların evlerde de kendine yer bulması ile en çok tercih edilen markalar arasında; yerli üretim olması ve fiyat avantajlarıyla Uğur Derin Dondurucu, Arçelik ve Vestel yer almaktadır. Bosch ve Profilo gibi dünya devleri ise kullanıcıların beğenisini toplamaktadır.

Derin Dondurucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sebze, meyve, konserve, balık, et ve süt ürünleri gibi birçok gıdanın tazeliğini koruyarak saklanmasına imkan veren derin dondurucular, ihtiyaçlarınızı ön görerek planlama ve stok yapma konusunda da yardımcıdır. Kurban Bayramı gibi etin yoğun olarak dolapta yer kapladığı ve daha ileri tarihlerde tüketilmek üzere dondurucu ihtiyacının meydana geldiği hallerde de kurtarıcı bir rol oynar. Her mutfağa rahatlıkla entegre olabilen, farklı ebat ve tipleriyle satışa sunulan derin dondurucuları, sandık tipi ve çekmeceli derin dondurucular olarak ikiye ayırmak mümkündür.

Sandık Tipi Derin Dondurucu

Hacimleri 100 litreden başlayıp 700 ve üstü litrelere kadar devam eden sandık tipi derin dondurucular; evlerden ziyade iş yerleri ve restoranlarda tercih edilen, daha yoğun ihtiyaca yönelik ürünlerdir. Yalıtım seviyelerinin üst düzeyde olması, güç kesintileri söz konusu olduğunda üç gün boyunca soğukluğunu koruyarak, gıdanın bozulmasını engellemektedir. Üretiliş amacı ve bu tip özellikleri nedeniyle çekmeceli derin dondurucudan daha fiyatlı bir üründür.

Çekmece Tipi Derin Dondurucu

Ev tipi ihtiyaçları karşılayan, buzdolabına benzerliği ile kolay saklama imkanı sunan çekmeceli derin dondurucu modellerinin en büyük avantajı raf sistemi sayesinde, aranan gıdalara kolay erişim sağlamasıdır. Ebatları değişkenlik gösterse de çekirdek aile için son derece yeterli ve donanımlı çekmeceli derin dondurucu; ayrıca daha az yer kapladıkları için evlerin mutfaklarında sorunsuzca yer edinmektedir. 3 çekmeceli derin dondurucu modelini ankastre olarak, dolap altında dahi konumlandırmak mümkündür. Tam anlamıyla bir konfor ve düzen sağlayan çekmeceli derin dondurucuların kapakları, tıpkı buzdolabı gibi önden yana doğru açılır. Dolayısıyla çekmecelerine sebze ve etleri yerleştirmek, hem buzdolabı kullanım alışkanlıklarımızla benzeşir hem daha üstün bir servis sağlar. Çekmeceler üzerinde hangi besin grubunu nereye yerleştirmeniz gerektiğine dair yönlendirmeler sayesinde; neyi nereye yerleştirmeniz gerektiğine dair bir düzen oluşturmak son derece kolaydır. Derin dondurucudaki tüm ürünlere hakim olmanızı ve ürünleri alıp yerleştirirken hızlı davranmanızı sağlayan bu özellikleri sayesinde, dondurucunuzu saniyeler içinde açıp kapatarak soğukluğunu korumasını sağlayabilirsiniz. Sensörlü derin dondurucular da yine kaza eseri açık kalan kapakları ya da derin dondurucudaki sorunları size erken uyarı sistemi ile bildirir.

Derin Dondurucuların Elektrik Tüketimi Fazla Mıdır?

Derin dondurucu satın alırken göz önünde bulundurulması gereken önemli bir kriter de, söz konusu ürünün enerji sınıfıdır. Ürünün enerji sınıfının yüksek olması; soğutma işlemi sırasında az enerji harcamasını ve güç kesintileri yaşanan hallerde ise içindeki ürünleri zayi olmaktan korumasını sağlayacaktır. Derin dondurucu modellerinde en yüksek enerji sınıfı A+++ sınıfıdır. Fiyatta fark yaratsa da elektrik faturası maliyetlerini aşağıya çeken bu özellik, uzun vadede tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Derin dondurucuların soğutma sistemleri statik ve No-Frost olarak ikiye ayrılmaktadır. Daha eski tip olarak nitelenebilecek statik derin dondurucular, karlanma yapma ihtimalini barındırırken; No-Frost Derin Dondurucular adından da anlaşıldığı üzere karlanma sorunu yaşanmamaktadır. Ayrıca No-Frost derin dondurucu modelleri, dondurma işlemini daha hızlı gerçekleştirerek, gıdanın eşit olarak soğutulması için içeriye soğuk ve kuru bir hava üflemektedir.

Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
12 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi, ING, veya Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.