icerik 1
Teknosa Kurumsal Satış ile Kurumlara Özel Hediyeler

Tüm Teknosa’larda geçerli kurumsal hediye kartlarından yararlanın.

Çalışanlarınızı, müşterilerinizi, bayilerinizi, acentelerinizi veya iş ortaklarınızı yüzlerce teknoloji ürünüyle buluşturarak memnuniyetlerini sağlayabilir, onları mutlu edebilirsiniz.

Teknosa hediye kartlarıyla Teknoloji Teknosa’da Güzel!

icerik 2
Kurumsal İhtiyaçlarınıza Özel Ürünler

Teknosa Kurumsal Satış; ürün gamı, güven ve kalite anlayışının ve sunduğu destekle en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefler.

Uygun fiyat ve cazip proje ürünleriyle kurumsal ihtiyaçlarınıza özel çözümler için Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Teknosa Kurumsal Satış Avantajları
Yaygınlık
Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi Teknosa’nın; bilgi ve deneyimle oluşturulan Kurumsal Satış Hizmeti’nde, bilgi ve iletişim teknolojilerinde gerçekleşen tüm yenilikler güncel olarak takip edilir.
Kalite
Kurumsal Satış hizmetiyle şirketlere ihtiyaç duydukları ürün ve hizmete yönelik en uygun çözümler sağlanır. Teknosa’nın temel ilkelerinden biri olan kalite, sadece ürün kalitesini değil, Sabancı vizyonuyla geliştirilen bakış açısını ve çözüm odaklı yaklaşımı da ifade eder.
Destek
Talebe uygun ürün ve fiyat teklifi hazırlığı, ürün seçiminde danışmanlık, yönlendirme hizmeti ve sevkiyat hızıyla, kurumsal alışveriş zorluğunuz keyfe dönüşür. Satış sürecinde sunduğumuz profesyonel destek, satış sonrasında kurulum, servise yönlendirme ve her türlü sorunun en hızlı şekilde çözümüyle de devam eder.
Güven
Sektörde 22 yılı geride bırakan Teknosa, Mağazalarda ve online kanallarda, güvenli bir alışveriş deneyimi sunar. Kaliteli ürünleri, garanti, kurulum ve satış sonrası ekipleri ile her zaman güvenilir çözümler sunmak için yanınızdadır.