Soundbar Fiyatları ve Modelleri

27 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Dell AC511M 520-AANY 2.5 W RMS USB Stereo Soundbar

Dell AC511M 520-AANY 2.5 W RMS USB Stereo Soundbar

899 TL
Çok Satanlar
Samsung HW-T400/TK Soundbar

Samsung HW-T400/TK Soundbar

1.499 TL
Çok Satanlar Kredi Fırsatı
Sony HT-SF150 2.0 Ch 120W Bluetooth Soundbar Ev Sinema Sistemi
4.4 (28 Değerlendirme)

Sony HT-SF150 2.0 Ch 120W Bluetooth Soundbar Ev Sinema Sistemi

2.299 TL
Çok Satanlar
LG G1 360W Soundbar

LG G1 360W Soundbar

9.119 TL
Çok Satanlar
Sony HT-G700 3.1 Kanal Dolby Atmos ve Subwooferli Sound Bar
4.2 (133 Değerlendirme)

Sony HT-G700 3.1 Kanal Dolby Atmos ve Subwooferli Sound Bar

7.399 TL
Çok Satanlar
Philips TAB6405 Dolby Audio 2.1 Kanal 140W Gümüş

Philips TAB6405 Dolby Audio 2.1 Kanal 140W Gümüş

5.999 TL
Çok Satanlar Kredi Fırsatı
LG Soundbar S95QR 810W Dolby Atmos

LG Soundbar S95QR 810W Dolby Atmos

19.999 TL
Sony HTA7000 7.1.2 Kanal Dolby Atmos Sound Bar
4.7 (27 Değerlendirme)

Sony HTA7000 7.1.2 Kanal Dolby Atmos Sound Bar

25.999 TL
LG GX 420W Soundbar

LG GX 420W Soundbar

11.599 TL
Philips TAB6305 Dolby Audio 2.1 Kanal 140W Siyah

Philips TAB6305 Dolby Audio 2.1 Kanal 140W Siyah

5.999 TL
Çok Satanlar
LG SNH5 600W Soundbar
5.0 (4 Değerlendirme)

LG SNH5 600W Soundbar

5.399 TL
Kredi Fırsatı
LG Soundbar S75Q 380W Dolby Atmos
Tükenmek Üzere

LG Soundbar S75Q 380W Dolby Atmos

7.999 TL
Sony HTX8500.CEL 2.1 Dolby Atmos Single Soundbar
4.5 (108 Değerlendirme)

Sony HTX8500.CEL 2.1 Dolby Atmos Single Soundbar

5.999 TL
Lecoo DS101 RGB TV Kablolu Soundbar

Lecoo DS101 RGB TV Kablolu Soundbar

599,90 TL
Bose Smart Soundbar 900 Bluetooth Ses Sistemi

Bose Smart Soundbar 900 Bluetooth Ses Sistemi

28.999 TL
Goldmaster SB-1140 5.0 40 W HDMI ve Optik Girişli Uzaktan Kumandalı Bluetooth Soundbar

Goldmaster SB-1140 5.0 40 W HDMI ve Optik Girişli Uzaktan Kumandalı Bluetooth Soundbar

1.219 TL
Kredi Fırsatı
Jabra Connect 4S USB-A Kablolu Hoparlör
4.0 (1 Değerlendirme)

Jabra Connect 4S USB-A Kablolu Hoparlör

1.999 TL
Bose Soundbar 900 Bluetooth Ses Sistemi

Bose Soundbar 900 Bluetooth Ses Sistemi

28.999 TL
Bose Smart Soundbar 700 Bluetooth Ses Sistemi

Bose Smart Soundbar 700 Bluetooth Ses Sistemi

25.899 TL
Bang & Olufsen Beosound Stage Dolby Atmos Gümüş-Siyah Soundbar

Bang & Olufsen Beosound Stage Dolby Atmos Gümüş-Siyah Soundbar

48.300 TL
27 üründen  ürün görüntülediniz

Soundbar, televizyondan izlenen dizi ve sinema deneyimini zenginleştiren bir ses ekipmanıdır. Özellikle sinema filmlerini izlerken görüntü kadar ses de önemli bir ayrıntı oluşturur. Televizyonunuza rahatlıkla entegre edebileceğiniz soundbar modelleri ile keyifli film akşamları sizleri bekler! Televizyonlar için üretilen soundbar ürünleri için “Soundbar nedir?” sorusunun cevabı, kaliteli ve yüksek sese sahip, ince uzun formlarda üretilen ses sistemleridir. Soundbar'ların ince ve uzun formunun içerisinde birden fazla hoparlör bulunur. Kaliteli ses iletimi sunan bu hoparlörler aracılığıyla film veya dizi içerisindeki tüm sesleri oldukça net ve gerçekçi bir şekilde duyabilirsiniz. Bu sayede kendinizi filmin içerisinde hissedebilir ve daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bağlantı seçenekleri olarak Bluetooth, AUX ve RCA gibi özellikler sunan soundbar'lar ile birçok şekilde bağlantı sağlayabilir ve kendinizi kaliteli bir ses deneyimine bırakabilirsiniz. Soundbar fiyat aralıkları ürünlerin sunduğu fonksiyonlara göre değişiklik gösterebilir.

Soundbar Markaları

Televizyon başında geçirdiğiniz vakitleri daha keyifli kılan Soundbar modelleri için birçok marka seçeneği bulunur. Seçenekleriniz içerisinde değerlendirebileceğiniz Samsung soundbar modelleri, içerdiği son teknoloji ses sistemleriyle oldukça gerçekçi ve doğal bir ses deneyimi sunar. Ses ekipmanlarında uzun yıllar iddiasını sürdüren ve bunu koruyabilen Sony Soundbar ürünleri zengin bağlantı seçenekleriyle sizlere sunulur. Sony soundbar modelleri, surround ses teknolojisi, subwoofer içeren seçenekleri ve sesi her yönden duymanızı sağlayan özel yazılımlarıyla oldukça keyif veren bir deneyim yaşatır. Bilindik televizyon aksesuarı üreticilerinden olan Goldmaster da soundbar ürünleri ile sizleri karşılar. Modern görünümü ve güçlü mıknatısları ile Goldmaster Soundbar modelleri dizi ve filmlerin vazgeçilmezi olmaya adaydır. Soundbar üreticileri içerisinde uzun yıllardır ses sistemi ürünleriyle kalitesini sürdüren Grundig, birbirinden kaliteli ürünler sunar. Televizyon ünitenizle oldukça uyumlu bir dizayn sunan Grundig soundbar çeşitleri, temiz ve güçlü ses sunan donanımlarıyla da her yönden sizleri keyifli bir deneyime davet eder. Keyifli sinema deneyimi için aradığınız ses sistemi olan soundbar Samsung veya LG ürünleri içerisinden de değerlendirilebilir.

Soundbar Modelleri

Evinizin dekorunda olmakla birlikte kullanım anında da ortamda farklılığını hissettirecek olan soundbar modelleri ile gerçekçi ses deneyimine hazır olun. Sesleri üç boyutlu olarak algılamanızı sağlayan Dolby teknolojisine sahip Sony HTX8500.CEL 2.1 Dolby Atmos Single Soundbar ile kendinizi aksiyon filmlerinin içerisinde hissedebilirsiniz. Tek yönlü bir ses iletiminden ziyade filmdeki seslerin kaynaklarına paralel olarak gerçekçi bir üç boyutlu ses deneyimi yaşatır. Sony kalitesinin her ayrıntısını üzerinde taşıyan Sony HT-G700 3.1 Kanal Dolby Atmos ve Subwooferlı Soundbar, içerdiği ekstra bir aksesuar olan subwoofer ile hareketli sahneler için çok daha gerçekçi vurgular sunar.

İçerdiği iki adet 20W hoparlörü ile toplam 40W gücünde ses iletimi sunan Grundig GSB 910 2x20W Bluetooth Soundbar Ses Sistemi, modern tasarımıyla keyifli bir seçenek oluşturur. Televizyon üniteniz üzerinde kullanabilmenizin yanında duvara montelenebilen yapısıyla da çok yönlü bir kullanım içerir. Dikkat çeken dizaynı ve oldukça temiz ses iletimiyle Goldmaster SB-1110 Soundbar Hoparlörlü Radyo Sistemi de keyifli sinema akşamları için değerlendirebileceğiniz uygun seçenekler arasında yerini alır.

Soundbar Özellikleri

Eviniz için üretilen ses sistemleri içerisinde yer alan soundbar ürünleri farklı özelliklerle sizlere sunulur. Genel olarak soundbar ürünlerin birçoğu bluetooth bağlantı özelliğine sahiptir. Bluetooth özelliği dışındaki bağlantı seçeneklerini kullanacağınız cihazların ses girişleri ile karşılaştırarak değerlendirebilirsiniz. Genel olarak TV ünitesi üzerinde kullanılan soundbar ses sistemleri, içerdikleri ses teknolojileriyle de farklılık gösterir. 7.1 gibi surround ses özelliğine sahip soundbar'lar gerçekçi ses deneyimi sunarken büyük salonlar için daha elverişli bir seçenek oluştururlar. TV ünitesi kullanmıyor ve televizyonunuzu duvara sabitleyerek kullanıyorsanız Grundig GSB 910 gibi duvara montelenebilen ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Soundbar ürünleri televizyon odaklı üretilen ve sabit olarak kullanımı sağlanan bir ürün çeşidi olması bakımından, ihtiyaç duyduğu enerjiyi direkt olarak prizden sağlar. Bu sayede soundbar ürünler için özel olarak bir şarj işlemi gerekmez. Ses şiddeti olarak ortalama bir sesi yeterli buluyorsanız eğer 40W değerlere sahip ürünler sizin için yeterli olur. Ancak yüksek sesli bir sistem arayışınızdaysanız eğer 120W gibi güçlü hoparlörlere sahip ürünleri değerlendirebilir ve müzik dinlemek için de oldukça kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Soundbar ile Özel Film Keyfi!

Evde geçirilen vakitleri oldukça eğlenceli kılan en güzel aktivitelerden birini film izlemek oluşturur. Sevdiklerinizle beraber izleyeceğiniz aksiyon, drama veya komedi filmleri ile bambaşka dünyalara yolculuk edebilirsiniz. Bu deneyiminizi zenginleştiren soundbar modelleri, sizi tamamıyla filmin içine dahil edecek özel ses teknolojileri içerir. Her yanınızı saran bir ses deneyimi ile filmlerin en önemli sahnelerini çok daha dikkatle izleyebilirsiniz. Televizyon üniteniz üzerinde kullanabileceğiniz soundbar ses sistemi modelleri oldukça şık bir görünüm de sunar. Dilerseniz kablolu bağlantı seçenekleriyle film keyfinizi daha da artırabilir veya bluetooth/Wireless gibi kablosuz bağlantılarla da sorunsuz bir ses iletimine sahip olabilirsiniz. Soundbar modelleri, sizlere evinizde sinema deneyimi yaşatan oldukça kullanışlı ve keyif veren kaliteli ses sistemleridir.

Soundbar Seçim Rehberi

Soundbar seçerken, almak istediğiniz üründen beklentilerinizi belirlemelisiniz. Örneğin yalnızca film ve diziler gibi içerikler için kullanacaksanız klasik soundbar modellerini değerlendirebilirsiniz. Eğer müzik dinlemek için de bir soundbar tavsiyesi arıyorsanız subwoofer içeren modelleri veya bass teknolojisi içeren hoparlörlere sahip ürünleri değerlendirebilirsiniz. Bağlantı seçenekleri de soundbar seçiminizde önemli bir etmeni oluşturur. Soundbar ile birlikte kullanmak istediğiniz cihazınızın ses girişlerini kontrol etmeli ve almak istediğiniz soundbar ürünün hangi bağlantı seçeneklerine sahip olduğuna bakmalısınız. Bluetooth bağlantısına sahip Soundbar ürünleri telefonunuz veya başka cihazlarla da eşleştirilebilmesi sayesinde ev içerisinde çok yönlü bir ürün olarak da değerlendirilebilir. Surround ses teknolojisine sahip ürünler ise üç boyutlu ses algısı yaratması bakımından, sinema filmlerini her ayrıntısıyla yaşamak isteyenler için eşsiz bir seçenek yaratır.

Soundbar Fiyatları

Evde sinema deneyimini sizlere sunan ve filmlerdeki her sesi oldukça gerçekçi bir biçimde sizlere ileten soundbar modelleri, sunduğu özelliklere göre fiyatlandırılır. Soundbar fiyatları, özellikle içerisinde barındırdığı yazılımlar açısından farklılık gösterebilir. Üç boyutlu ses deneyimi veya özel bass aksamlarına sahip soundbar ürünler klasik seçeneklere göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Uygun fiyatlı seçeneklere sahip ürünler de oldukça temiz ve doyurucu bir ses deneyimi sunar. Soundbar kampanya ürünleri içerisinde birçok markanın en beğenilen modellerini Teknosa'da uygun seçeneklerle bulabilirsiniz.

Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.