Soundbar Fiyatları ve Modelleri

Soundbar
FİYAT
STOK KONUMU
STOK DURUMU
Soundbar

Hem en uygun fiyatlı hem son teknoloji Soundbar modelleri Teknosa'da! Soundbar fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırın, kullanıcı yorumlarını okuyun ve Teknosa güvencesiyle satın alın. Aradığınız Soundbar sizi bekliyor!

EN FAVORİ MARKALAR

Soundbar için 9 ürün bulundu

SoundBar

SoundBar, ev sinema sistemi almak istemeyen lakin yüksek ve kaliteli ses duymak isteyen kullanıcıların tercih ettiği bir sistemdir. İçerisinde birden fazla hoparlör bulundurmakta olan bir harici hoparlör toplamıdır. Kullanıcılar, SoundBar sistemini özellikle televizyonlarının altına yerleştirmeyi tercih etmektedirler. Tek başına çalışabildiği gibi harici bir subwoofer hoparlör ile birlikte de çalışabilmektedir. Televizyona kablo ile bağlanabildiği gibi kablosuz bağlantı ile de bağlantı kurabilmektedir.

SoundBar alırken dikkat edilmesi gerekenler

SoundBarlar, duvara monte edilebilen ve televizyon altına yerleştirilebilen olmak üzere iki ayrı şekilde satılmaktadır. Kullanıcılar ürünü nasıl kullanmak istediğine karar verdikten sonra istedikleri sistemdeki ürünleri araştırmalı ve kendine en uygun olanı bulmalılardır. SoundBarlaların sesleri her kullanıcıya göre farklı olmaktadır. Bazı ürünler ne kadar kaliteli olsa da kullanıcıları tatmin etmemektedir. Bu sebeple seçilen ürün alınmadan önce kullanıcıların daha önce bu ürünü kullanmış kişilerin yazdığı düşünceleri ve yorumları okumaları fikir sahibi olmaları açısından daha iyi olmaktadır. Alınacak SoundBarın kullanılacağı mekan çok büyük önem arz etmektedir. Kullanıcılar iyi bir ses kalitesi alabilmek için öncelikle SoundBarın ses verebileceği mesafeyi düşünmeli ve buna göre SoundBarda gereken özellikleri aramalılardır. SoundBarlar 2.0 sistemden başlayıp 7.1 sisteme kadar ses verebilmektedir. Kullanıcılar ne boyutta bir ses istediklerine karar vermeli ve buna göre ses sistemi boyutunu seçmelidir. SoundBarların ses sistemi içerisinde bulunan hoparlör sayısı arttıkça fiyatı da yükselmektedir. Kullanıcıların alacakları SoundBarların bağlantı özelliklerine dikkat etmeleri gerekmektedir. Bluetooth özelliğe sahip SoundBarlar sadece televizyonla bağlantı kurmakla kalmayıp aynı zamanda Bluetooth yöntemi ile telefon, tablet ve bilgisayarlara da bağlanabilmektedir. Kullanıcılar eğer sadece televizyon yolu ile bağlantı kurmak istemiyorsa SoundBarların bluetooth bağlantı içerip içermediğini kontrol etmelilerdir.

En çok satan SoundBar markaları

Kullanıcılar için tercih edebilecekleri bir çok SoundBar markası yer almaktadır. SoundBar LG markasının önemli ürün gruplarından birisidir. İddialı modelleriyle öne çıkmaktadır. SoundBar Samsung markasının yine iddialı olduğu kategorilerden biridir. Televizyondaki iddiasını SoundBar kategorisinde de sürdürmektedir.

Ses sistemi ürünlerinde iddialı olan Sony SoundBar kategorisinde de iddiasını korumaktadır. Son teknoloji SoundBar ürünleriyle görüntü ve ses kategorisinin önemli ürünlerinden biri arasında yer almaktadır. Gelişmiş özelliklere sahip SoundBarlar arasında Philips ürünleri de yer almaktadır. Philips SoundBar ürünleriyle uzun ömürlü, yüksek ses kalitesine sahip olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen markalardan biridir.