Elektrikli Scooter Fiyatları ve Modelleri

62 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Segway Ninebot KickScooter E2 Pro Elektrikli Scooter

  Segway Ninebot KickScooter E2 Pro Elektrikli Scooter

  %5
  20.999 TL
  19.999 TL
 • Alba S Pro 2 Acar Elektrikli Scooter

  Alba S Pro 2 Acar Elektrikli Scooter

  26.499 TL
 • Inmotion V13 4500 W Tek Teker Elektrikli Scooter

  Inmotion V13 4500 W Tek Teker Elektrikli Scooter

  194.990 TL
 • Onvo OV-012 X Plus Elektrikli Scooter

  Onvo OV-012 X Plus Elektrikli Scooter

  31.799 TL
 • Dualtron Thunder 3 10080 W 150 KM Menzil 100 KM Hız LG Batarya Elektrikli Scooter

  Dualtron Thunder 3 10080 W 150 KM Menzil 100 KM Hız LG Batarya Elektrikli Scooter

  151.490 TL
 • Segway Ninebot F2 Scooter
  Kredi Fırsatı

  Segway Ninebot F2 Scooter

  20.999 TL
 • Inmotion V12HT 4500 W Tek Teker Elektrikli Scooter

  Inmotion V12HT 4500 W Tek Teker Elektrikli Scooter

  98.490 TL
 • Segway Ninebot Kickscooter F2 Elektrikli Scooter

  Segway Ninebot Kickscooter F2 Elektrikli Scooter

  %5
  21.999 TL
  20.999 TL
 • Gotrax G Max Ultra Siyah Elektrikli Scooter

  Gotrax G Max Ultra Siyah Elektrikli Scooter

  14.999 TL
 • Dualtron City 15" 4000 W Çift Motor 70 Km Hız (25 Km Limitli) Siyah Elektrikli Scooter

  Dualtron City 15" 4000 W Çift Motor 70 Km Hız (25 Km Limitli) Siyah Elektrikli Scooter

  89.990 TL
 • Çok Satanlar
  Citymate Sea Scooter 2 X 600 W Çift Motor Turuncu Elektrikli Deniz Scooter

  Citymate Sea Scooter 2 X 600 W Çift Motor Turuncu Elektrikli Deniz Scooter

  18.240 TL
 • Onvo RX7 4000 W Elektrikli Scooter

  Onvo RX7 4000 W Elektrikli Scooter

  60.999 TL
 • Segway Ninebot Kickscooter F2 Pro Elektrikli Scooter

  Segway Ninebot Kickscooter F2 Pro Elektrikli Scooter

  26.999 TL
 • Segway Ninebot Kickscooter F2 Plus Elektrikli Scooter

  Segway Ninebot Kickscooter F2 Plus Elektrikli Scooter

  27.999 TL
 • Ducati Pro-I Evo Siyah Elektrikli Scooter
  3.0 (3 Değerlendirme)

  Ducati Pro-I Evo Siyah Elektrikli Scooter

  15.999 TL
 • Dualtron Ultra 2 Up 11" 6640 W Çift Motor 100 Km Hız (25 Km/h Limitli) Siyah Elektrikli Scooter

  Dualtron Ultra 2 Up 11" 6640 W Çift Motor 100 Km Hız (25 Km/h Limitli) Siyah Elektrikli Scooter

  104.490 TL
 • Segway Nineboot Gt1 Super Scooter
  Kredi Fırsatı

  Segway Nineboot Gt1 Super Scooter

  99.999 TL
 • Inmotion V11 2200 W Tek Teker Elektrikli Scooter

  Inmotion V11 2200 W Tek Teker Elektrikli Scooter

  93.490 TL
 • Gotrax G3 Siyah Elektrikli Scooter

  Gotrax G3 Siyah Elektrikli Scooter

  12.499 TL
 • Segway Ninebot Kickscooter Max G2 Elektrikli Scooter
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Segway Ninebot Kickscooter Max G2 Elektrikli Scooter

  %8
  37.999 TL
  34.999 TL
62 üründen  ürün görüntülediniz

Bir yerden başka bir yere gitmek, temiz havanın tadını çıkarmak, gün içinde eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız elektrikli scooter seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Gaz, benzin ya da kimyasal katkılarla çalışan araçlar yerine, uzun menzilli elektrikli scooter modellerini tercih ettiğinizde çevre dostu bir seçim yapmış olursunuz.

Çevreye karşı duyarlı bir yapıya sahipseniz, karbon ayak izinizi azaltmaya önem veriyorsanız, uzun mesafelerde dahi gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz elektrikli scooter çeşitleri sizin için ideal modeller arasında yer alır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte gündelik seyahat ihtiyaçlarını karşılayan elektrikli scooter çeşitliliği hatrı sayılır düzeyde artış gösterir. Toplu taşıma araçlarını kullanmayı tercih etmiyorsanız ve daha ekonomik bir yol arıyorsanız, Teknosa'da beğeninize sunulan elektrikli scooter modellerini inceleyebilirsiniz. Her türlü kullanım amacına ve kullanıcı zevkine hitap eden ürün seçenekleri arasından dilediğinize pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Uzun Menzilli Elektrikli Scooter Modelleri

Bir scooterın uzun menzilli olarak nitelendirilmesini sağlayan yüksek kapasiteli pil ile çalışıyor olmasıdır. Bataryanın sahip olduğu hacim ile scooterın alacağı mesafe doğru orantılıdır. Ayrıca katettiğiniz rotanın arazi özellikleri, hızınız, sürüş modunuz da elektrikli scooter modellerinin menzil özelliklerini belirler.

Her bir scooter modeli, farklı özelliklere, hızlara ve menzil özelliklerine sahiptir. Kullanım alanlarına, kişisel zevk ve tercihlere hitap eden modellerde scooter geliştiren markalar arasında Xiaomi, Segway, Dualtron ve Kaabo sayılabilir. Xiaomi elektrikli scooter modellerinde aracın şarj olup olmadığını gösteren dijital ekranlar bulunur. Bu dahili ekranlar sayesinde pratik bir şekilde işlemleri takip edebilirsiniz. Geniş ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanıza imkan tanıyan Segway ürün çeşitleri ise katlanabilir tasarımıyla dikkat çeker. Kolay bir şekilde taşımanızı sağlayan bu cihazın saklama koşulları da oldukça esnektir. Bir diğer marka olan Duatron serisi ürünleri ise dayanıklılık ve güçlü motorları ile bilinir. Ayrıca Duatron markasının off-road yollarda kullanıma uygun ürün seçenekleri de bulunur. Bunun yanı sıra Kaabo ürün seçenekleri hava dolu lastikleri ve sağlam süspansiyon sistemleri ile kullanıcılara konforlu bir sürüş keyfi yaşatmayı hedefler.

Elektrikli Scooter Nasıl Şarj Edilir?

Elektrikli scooterınızın şarjı bittiğinde yeniden bataryasını doldurmak ve seyahatinize kaldığınız yerden devam etmeniz için öncelikle soğumasını beklemeniz gerekir. Cihazın batarya ömrünün uzatılması ve uzun süreli kullanım sağlanması için 15 dakikalık bekleme süresi sonrası şarj etmeniz önerilir. Güç kablosu ile şarj işlemi gerçekleştirileceği için duvar prizinin ve aracınızın şarj ekipmanlarının ıslak olmadığından emin olmanız önemlidir. Şarj işlemini gerçekleştirmeden önce cihazınızın kapalı durumda olması gerekir. Pil dolum işlemini bittiğinde, scooterınızı kullanmadan önce soğuması için bir süre beklemeniz tavsiye edilir.

Elektrikli Scooter Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektrik ile çalışan scooter seçeneklerini satın alırken dikkat etmeniz gereken nitelikler arasında marka, model, hız, tasarım, tekerlek boyutu, lastik türü, süspansiyon ve fren sistemi gibi cihazın sahip olduğu teknik özellikler yer alır. Sizin için en iyi elektrikli scooter, ihtiyaçlarınıza yanıt veren ve güvenliğinizi üst düzeyde tutan modeldir. Ön ve arkada bulunan farların ışık kalitesi, frenlerin sağlam tutuyor olmasının yanı sıra hızlı durma fonksiyonu gibi güvenlik önlemleri de dikkatle incelenmesi gereken niteliklerdendir. Renk, stil gibi tasarıma dair özellikler estetik zevklere hitap ettiği gibi kullanışlılık ve bakım aşamasında da ön plana çıkar. Scooterların taşıdığı ağırlık kapasitesi satın alma işlemi sırasında araştırılması gereken noktalardan bir diğeridir. Taşıma kapasitesi arttıkça cihazın kendi ağırlığı da artar, manevra kabiliyeti azalır. Bu nedenle manevra kabiliyeti yüksek olan hafif ve katlanabilir özelliğe sahip modellere yönelmeniz önerilir. Elektrikli scooter fiyatları, ürünlerin sahip olduğu teknik özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bütçenize uygun fiyat aralıklarına sahip ürünler arasından seçim yaparken gereksinimlerinizi karşılamasına özen göstermeniz gerekir. Teknosa üzerinden cihazların özelliklerini inceleyebilir, fiyatlarını karşılaştırabilir ve hayalinizdeki ürüne ulaşarak şehrin trafiğinden uzak, pratik bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Nasıl Saklanır?

Elektrik scooter bakım ve saklama koşullarına dikkat edildiğinde uzun süre kullanılarak hayatınızı kolaylaştıran ürün çeşitleri arasındadır. Cihazınızı uygun hijyen koşullarında kirlerinden arındırdıktan sonra güneş ışığından uzak, temiz ve kuru yerlerde saklamanız önerilir. Bodrum katlar, garajlar ya da kiler gibi depolama alanlarının yanı sıra, dolabınızda yeterince boşluk olması durumunda elektrikli scooterınızı ev içi ortamda da kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Lityum bataryaların kullanım ömrününün uzun olması için aracın oda sıcaklığına yakın yerlerde saklanması önemlidir.

Elektrikli Scooter Nerede Sürülebilir?

Elektrikli scooter, bisiklet şeridi ve yolunun olduğu yerlerde kullanılabilir. Eğer bisiklet şeridi veya yolu bulunmuyorsa, araç yolunda kullanım esnasında birtakım kurallara özen gösterilmesi gerekir. Maksimum hız limitinin 50 kilometre ve üzerinde olduğu karayollarında scooter sürülmesi yasaktır. Scooter elektrikli modellerinin hız kapasitesi düşük olsa dahi yayalar için tehlike arz ettiği için yaya yolunda kullanımı uygun değildir. Elektrikli scooterlar ile bir saatte maksimum 25 kilometre hız yapılabilir. Şehir trafiğini tehlikeye atmadan kampüs içerisinde veya parklarda, bisikletlere ayrılan yollar kullanılarak elektrikli scooterlar ile keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Gece Elektrikli Scooter Kullanılabilir mi?

Gerekli önlemleri aldığınızdan emin olduğunuzda geceleri elektrikli scooter sürebilirsiniz. Gece elektrikli scooter kullanmak istiyorsanız, sahip olduğunuz aydınlatma ekipmanlarının ışık kalitesini üst düzeye çıkarmak, can güvenliğiniz açısından oldukça önemli bir adımdır. Ön ve arka farlarınızın çalışır durumda olması, karanlıkta diğer sürücülerin sizi fark edebilmelerini sağlar. Acil durumlar için yanınıza aldığınız el feneri sayesinde görünürlüğünüzü artırarak güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca scooterınıza, ekstra yansıtma sunan LED ışıklar ekleyebilirsiniz. Yansıtıcı özelliğe sahip kıyafetler giymek de karanlık yollarda dikkat çekmek ve olası bir kazanın önüne geçmek için tercih edebileceğiniz yöntemlerden biridir.

Elektrikli Scooter Toplu Taşımaya Sokulabilir mi?

Katlanabilir özelliğe sahip olan elektrikli scooter ile toplu taşıma araçlarına binilebilir. Metroya binmeyi planlıyorsanız, istasyon içerisinde kullanmamak şartıyla, scooterınızı elinizde taşıyabilir ya da yanınızda hareket ettirebilirsiniz. Teknosa'da bulunan katlanabilir ve hafif tasarıma sahip ürün çeşitlerinden bütçenize uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz. Açık hava gezilerinizde size eşlik eden elektrikli scooterlar ile seyahat etmekten aldığınız keyfi katlayabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.