Manikür & Pedikür Seti Fiyatları ve Modelleri

11 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Beurer MP 44 Manikür Pedikür Seti̇

Beurer MP 44 Manikür Pedikür Seti̇

2.199 TL
Çok Satanlar
Beurer MP 41 Manikür Pedikür Seti
4.0 (1 Değerlendirme)

Beurer MP 41 Manikür Pedikür Seti

1.489 TL
Çok Satanlar
Beurer MP 84 Şarjlı Manikür Pedikür Seti̇

Beurer MP 84 Şarjlı Manikür Pedikür Seti̇

3.899 TL
3.895 TL
Beurer MP 60 Manikür Pedikür Seti

Beurer MP 60 Manikür Pedikür Seti

1.939 TL
Beurer MP 62 Profiline  10 Uçlu Manikür Ve Pedikür Seti
5.0 (1 Değerlendirme)

Beurer MP 62 Profiline 10 Uçlu Manikür Ve Pedikür Seti

2.849 TL
Beurer MP 42 Manikür Pedikür Cihazı Tırnak Bakım Seti

Beurer MP 42 Manikür Pedikür Cihazı Tırnak Bakım Seti

1.535 TL
Lydsto Elektrikli Tırnak Makası Ve Törpüsü

Lydsto Elektrikli Tırnak Makası Ve Törpüsü

1.299 TL
Beurer MP 62 Manikür Pedikür Yedek Seti

Beurer MP 62 Manikür Pedikür Yedek Seti

1.049 TL
Beurer MP 100 Manikür Pedikür Yedek Seti

Beurer MP 100 Manikür Pedikür Yedek Seti

1.699 TL
Beurer MP 42/44 Manikür Pedikür Yedek Seti

Beurer MP 42/44 Manikür Pedikür Yedek Seti

769 TL
Beurer MP 41 Manikür Pedikür Aleti Yedek Seti

Beurer MP 41 Manikür Pedikür Aleti Yedek Seti

729 TL

Bakımlı olma dürtüsü, sosyal hayatın bir gerekliliği olan manikür ve pedikür uygulamalarını yaygınlaştırır. Güzellik salonlarında profesyonel uzmanlar tarafından yapılan bu uygulamalar, teknolojinin gelişmesiyle birlikte evlerimize kadar girmiş durumda. Bu sayede ulaşılması daha kolay bir bakım haline gelir. Özellikle tırnak batması, tırnak eti sorunu ve topuk çatlamaları gibi problemleri olanlar, manikür ve pedikür uygulamalarını düzenli olarak yaptırır. Bu sayede sağlıklı uzayan tırnaklara ve daha yumuşak bir ayak derisine sahip olmak mümkündür. Bu durumda elektrikli manikür setleri sayesinde el ve ayaklarınızın son derece bakımlı ve estetik görünmesini sağlayabilirsiniz.

Manikür ve Pedikür Seti Nedir?

El ve ayak bakımının vazgeçilmezi olan manikür pedikür birçok kişinin bakım rutini arasında yer alır. El ve ayakların estetik açıdan daha iyi görünmesini sağlayan bu işlemler, belirli aralıklarla tekrarlanır. Periyodik olarak yaptırılan manikür pedikür uygulaması daha güzel parmaklara, bakımlı ellere ve sağlıklı uzayan tırnaklara sahip olmanızı sağlar. Manikür; el tırnaklarının temizlenmesi, biçimlendirilmesi ve bakımının yapılması olarak ifade edilir. Pedikür ise; ayak bakımında yer alır ve ayak tırnaklarının kesilip temizlenmesi işlemidir. Her iki işlemde de tırnaklar özenle törpülenerek daha güzel hale getirilir. Manikür pedikür işlemlerinden sonra sağlıkla uzayan tırnaklar, batık ve kırılmalara neden olmaz. Bu sayede tırnaklarınıza yapacağınız işlemler de uzun süre kalıcılığını korur. Bütün bunları evinizin konforunda profesyonelce gerçekleştirmek için manikür ve pedikür seti sahibi olabilirsiniz.

Manikür ve Pedikür Seti Nasıl Kullanılır?

Manikür ve pedikür seti kullanımı son derece pratiktir. Kolay kullanımı olan setler sayesinde güzellik salonlarında yapılan işlemleri evinizin rahatlığında uygulayabilirsiniz. Manikür pedikür setlerini kullanmaya başlamadan önce tırnaklar hazırlanır. Sıcak suda bekletilen tırnak ve tırnak eti yumuşayarak kesim, törpü, şekillendirme işlemlerine hazır hale gelir. Bütün bu hazırlıklardan sonra seti kullanmaya başlayabilirsiniz. Pedikür ve manikür seti içinde farklı aparatlar vardır. Bunlar kesme, temizleme, törpüleme, parlatma işlemleri yapar. Tırnak yüzeyi pürüzsüz hale getirilerek daha sonra yapılacak uygulamalara hazırlanır. Bu sayede ojelerinizi sürebilir ve estetik görüntünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Manikür ve pedikür seti başlıkları takılıp çıkarılabilir yapıdadır. Makine ise ergonomik bir tasarıma sahiptir ve kaymaz tutuş özelliği bulunur. Tak çıkar özelliğe sahip bu ana makinaya dilediğiniz aparatı takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Setin kullanımı içinde yer alan başlıklarla gerçekleşir. Bu durumda tırnak törpüsü en temel aparat olarak karşınıza çıkar. Elektrikli törpü sayesinde tırnaklarınızı çatlatmadan dilediğiniz şekli vermeniz mümkündür. Bu törpüler ayak topuğu nasırlarını sökmek için de kullanılır. Bu sayede her yönden daha yumuşak ve bakımlı ayaklara sahip olabilirsiniz. Tırnaklarda çıkan kütikülleri geriye çekmek ve kesmek için de farklı aparatlar kullanılır. Bu işlem daha biçimli tırnaklara sahip olmanızı sağlar. Son olarak tırnak yüzeylerini parlatmak amacıyla cila aparatı kullanabilirsiniz. Cila, tırnak yüzeyini pürüzsüz hale getirir ve oje uygulamasına hazırlar. Manikür ve pedikür seti şarjlı ya da elektrikli olabilir. Bu sayede kişisel bakım rutininize göre birini seçme şansınız olur.

Manikür ve Pedikür Setinde Hangi Ürünler Vardır?

Setler içerisinde yer alan parçaların her biri farklı amaçlar doğrultusunda kullanılır. Bundan dolayı manikür ve pedikür seti aksesuarlarını tanımak gerekir. Setler içinde bulunan ürünler şu şekilde sıralanabilir:

  • Setlerin içerisinde konik ya da yassı başlıklar vardır. Bu uçlar törpüleme işlemi yapmak için kullanılır ve farklı materyallerden üretilirler.
  • Premium setlerde safir ve keçeli uçlar vardır. Silindirik, konik ve yassı olmak üzere üç farklı formda olabilir.
  • Tüm başlıklar tırnak yüzeylerine zarar vermeyecek malzemelerden tasarlanır. Bunun yanında tek kullanımlık zımpara kağıdından üretilmiş başlıklar vardır. Bunlar hijyenik bir şekilde manikür yapmanızı sağlar.
  • Saklama çantası sayesinde seyahat sırasında kolayca taşınabilir.
  • Bazı manikür pedikür seti modellerinde tırnak tozu için koruyucu kapak vardır. Bu tasarımlar işlem sırasında çıkan tozu solumanızı engeller.
  • Manikür pedikür setlerinde şarj adaptörü de bulunur. Bu sayede makineyi şarj edebilir ve manikür işlemini özgürce yapabilirsiniz.

Manikür ve Pedikür Seti Çeşitleri

Manikür ve pedikür seti çeşitleri, içinde yer alan ürünlere ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Set profesyonel bir kullanım için hazırlanır ve donanımlı olarak sizlere sunulur. Bunun yanında pedikür setleri elektronik ya da manuel olmasına göre de çeşitlenir. Manikür ve pedikür setleri arasında şarjlı olanlar bulunur. Şarjlı setler farklı hız kademelerine ve değiştirilebilir başlıklara sahiptir. Hızlı ve rahat uygulama sağladıkları için manuel setlere göre daha pratik bir kullanımları vardır. Manuel setler ise; tırnak makası, tırnak eti kesme makası, törpü, batık makası, cımbız, topuk törpüsü gibi aparatlar bulunur. Her iki sette de elleriniz ve ayaklarınızın bakımı için gerekli olan aletleri bulabilirsiniz.

Manikür ve Pedikür Seti Fiyatları

Şarjlı manikür ve pedikür seti farklı markalar tarafından üretilir ve kalite standartları farklıdır. Bunun için orta seviye ve lüks segment olarak ayrılırlar. Bu sebeple manikür ve pedikür seti fiyatları öncelikli olarak markalara göre değişir. Fiyatları etkileyen diğer unsurlar; setlerin içinde yer alan malzemeler, başlıkların kalitesi, başlıkların kullanım süresi ve makinenin özellikleridir. Fiyat çeşitliliği olduğu için manikür ve pedikür seti alırken kendi bütçenize uygun bir ürünü kolayca bulabilirsiniz. Manikür ve pedikür setlerini inceleyerek satın alabilir ve son derece bakımlı görünen tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.