Ev İhtiyaçlarınız İçin
MUTFAK İHTİYAÇLARINIZ İÇİN
ELEKTRONİK İHTİYAÇLARINIZ İÇİN
KİŞİSEL BAKIM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN
EV YAŞAM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

Beyaz Eşya Düğün Paketi

Dünyaevine girmeye çeyrek kala, evinizin en gerekli ve temel ihtiyaçlarını da beyaz eşya düğün paketi çeşitleri ile tamamlayabilirsiniz. Yeni evlenecek çiftlerin yüzlerini güldürecek kampanyalar sunan çeyiz paketleri, tek seferde mutfaktan banyoya evdeki pek çok alanın beyaz eşyasına sahip olmanızı sağlıyor. Siz de mutlu gününüze sayılı zaman kalmışken eksikleri tamamlanmış evinizi oluşturmak için hemen düğün paketi beyaz eşyaları inceleyebilirsiniz. Sektörün önde gelen pek çok markasınca sunulan paketleri değerlendirebilir ve anında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz!

Avantajlı Beyaz Eşya Düğün Paketleri

Beyaz eşya çeyiz paketi / düğün paketi seçenekleri, sunduğu fırsat ve avantajlar itibarıyla yeni evlenecek sayısız çiftin tercihi oluyor. Tek seferde beyaz eşyaya yönelik neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bu setler, çamaşır makinesinden buzdolabına, bulaşık makinesinden klimaya, fırından ocağa kadar aklınıza gelebilecek pek çok üründen meydana geliyor. Genel olarak beyaz eşya seti minimum 3 üründen meydana gelen seçenekler sunsa da 8'li çeyiz paketleri gibi çok daha kapsamlı çeşitler de var. Arçelik, Siemens, Beko, Altus, Vestel, Profilo, Samsung beyaz eşya düğün paketleri alanında en çok öne çıkan markalardan bazıları. Bu paketler ile beraber sunulan en büyük avantajlardan biri ise genel olarak fiyatlarda kendini belli ediyor. Setlerde yer alan ürünleri tek tek almak yerine toplu hâlde çeyiz paketleri fırsatları ile almak daha ekonomik bir alışverişin kapılarını aralamanızı sağlayabiliyor. Bu nedenle masraflı bir süreçten oluşan evlilik hazırlıklarında çiftler de daha çok bu minvaldeki çeyiz paketlerine yönelebiliyor. Siz de yeni evinizin, mutlu yuvanızın beyaz eşyalarını, sevdiğiniz setler ile tek seferde almak için çeyiz paketi beyaz eşyalara şans verebilir ve hemen incelemelere başlayabilirsiniz.

Beyaz Eşya Setlerinde Neler Var?

Düğün paketi, çeyiz paketi gibi adlarla sıkça aratılan bu set ürünleri içerisinde ise neredeyse yok yok! 3'lü çeyiz paketlerinden 7'li ya da 8'li düğün paketlerine kadar sunulan yelpazede size uygun olan seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Bu setler içerisinde ise buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutucu, derin dondurucu, klima, ısıtıcı, fırın, ocak ve davlumbazlar en sık görebileceğiniz ürünleri oluşturuyor. Tercihe göre bunların pek çoğunun ya da birkaçının bulunduğu çeyiz paketlerini tercih edebilir ve evinizin beyaz eşya eksiklerini tamamlayabilirsiniz. Bu ürün ve modellere ek olarak elektrikli ev aletleri grubunda yer alan televizyon, elektrikli süpürge, müzik çalar gibi ürünler de kimi düğün paketi setlerinde yer alabiliyor. Markalar, sunduğu çeyiz paketlerinde fonksiyon ve tasarım noktasında da benzer özellikleri öne çıkarıyor. Örneğin, bir beyaz eşya setindeki ürünlerinin tamamı beyaz renkte iken bir diğer seçenekte gri modelleri bulabilirsiniz. Arçelik, Siemens, Beko, Altus, Vestel, Profilo, Samsung Bosch beyaz eşya düğün paketi gibi seçenekler içerisinden tasarımını, özelliklerini, fonksiyonlarını beğendiğiniz, ölçüleri evinize uyan çeşidi hemen satın alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Düğün Paketi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutlu yuvanızı müstakbel eşiniz ile beraber kurarken evinizi dört dörtlük bir şekilde dizmeyi istemeniz en doğal hakkınız. Dolayısıyla bu süreçte verimli bir alışveriş yapabilmek için bazı hususlara da dikkat edebilirsiniz. Öncelikle seti oluşturan parçaların birbiri ile uyumlu bir tasarıma sahip olmasına özen gösterebilirsiniz. Bu sayede evinizde yakalamak istediğiniz bütünlüğe de bir adım daha yakınlaşabilirsiniz. Evinizin renk tonlarına uyumlu renkteki çeyiz paketlerine yönelebilirsiniz. Seçim aşamasında en önemli noktalardan biri de ölçü ve boyutlar olabilir. Beyaz eşya düğün paketlerinde yer alan ürünlerinin ölçüleri ile evinizdeki ilgili noktaların ölçülerini karşılaştırabilirsiniz. Örneğin, tercih ettiğiniz setteki buzdolabının mutfağınızdaki ilgili yere sığıp sığamayacağı çok önemli bir nokta. Bu noktada setteki tüm ürünlerin ölçülerini alarak evinizin ölçüleri ile karşılaştırmayı unutmayın. Dış tasarım ve ölçülerin yanı sıra ürünlerin verimliliğini de inceleyebilirsiniz. Uzun yıllar kullanacağınız bu beyaz eşyaların yüksek verimliliğe sahip olması bütçe dostu bir ayrıntı. Dolayısıyla ürünlerin enerji sınıfına, verimlilik derecesine, varsa sunduğu tasarruflu çalışma opsiyonlarına da dikkat edebilirsiniz.