Sosyal mesafemizi koruyarak evde kalmamız gereken bu süreçte, Teknosa birbirini seven ve hayata beraber devam etmek isteyenleri de unutmadı. Hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz partneriniz ve kendi sağlığınız için evde kalmak çeyiz alışverişlerinize bir engel değil. Teknosa online mağazasının sizlere sunduğu pek çok seçenek arasından istediğiniz eşyayı bulabilir ve dışarı çıkmak zorunda olmadan çeyiz seti kampanyaları ve daha fazlasından yararlanabilirsiniz!

Aşkınızı Mutfakta Pekiştirin

Hayalinizdeki mutfak Teknosa çeyiz seti fırsatları ile gerçek oluyor! Soğuk sabahları sevdiklerinizle birlikte sıcacık yapacak çay makinesi, akşamları günün yorgunluğunu sevdiğinizle birlikte yudum yudum atmanızı sağlayacak kahve makinesi ve hayatınızın en önemli günlerinden birinde hazırladığınız kahveyi aynı özende hazırlayacak türk kahvesi makinesi modellerini Teknosa çeyiz paketi kategorisinde bulabilirsiniz.

Beraber içmek için sabırsızlandığınız çorbaların suyunu kaynatacak su ısıtıcı, beraber hazırladığınız yemeklerin kıymetini bilerek koruyan buzdolabı, tabaklarınızı her defasında kutusundan yeni çıkarmışsınız gibi yıkayacak bulaşık makinesi ve en hararetli film gecelerinde size yemeye doyamayacağınız mısırı patlatacak mikrodalga fırın sadece bir tık uzağınızda!

Gelecekteki Evinizin Temizliğini Şimdiden Planlayın

Teknosa, hayatınızın aşkıyla paylaşacağınız evin hijyenini ve ikinizin sağlığını önemsiyor. Tüm temizlik aletlerine siz de Teknosa avantajlarıyla ulaşabilirsiniz.

Bir evin temizliğini en çok zemini gösterir. Teknosa’da son teknoloji elektrikli süpürgeler ve sessizliğiyle nam salmış şarjlı süpürgeler ile evinizin temizliği ilk misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak.

Evde kullandığınız çamaşır makinesi ve ütü, kıyafetlerinize sizin sevdiklerinize gösterdiğiniz kadar ilgi göstersin istiyor olabilirsiniz. Teknosa’nın sizlere sunduğu en uygun fiyatlı ve son teknoloji çamaşır makinesi modelleri ve ütü fiyatları için hemen kataloğumuza göz atın!

Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra kurutmakla uğraşmak istemiyorsanız kurutma makinesi tam evinizin ihtiyacı. Eğer yıkama ve kurutma rahatlığını aynı anda yaşamak isterseniz Teknosa’da bulabileceğiniz kurutmalı çamaşır makinesi tam aradığınız ürün olabilir. Çeyiz hazırlıklarınıza en uygun kurutma makinesi fiyatlarını görmek için kataloğumuza bir göz gezdirin.

Tüm Ailenin Kişisel Bakım İhtiyaçları İçin Ürünler

Yeni evinizde hem sizin hem de eşinizin ihtiyacı olan kişisel bakım ürünlerini Teknosa’da bulmak çok kolay! Erkeklerin vazgeçilmezi olan traş makinesi, bir evin olmazsa olmazı saç kurutma makinesi, yaz aylarında her kadının ihtiyacı epilasyon aleti, partnerinizle birlikte çıkacağınız unutulmaz akşam yemeklerine hazırlanırken kullanabileceğiniz saç düzleştirici ve daha birçok ürünü Teknosa online mağazalarında bulabilirsiniz.

Sinema Salonunu Evinize Taşıyın

Teknosa’da bulabileceğiniz televizyon ve ev sinema sistemleri ile sevdiklerinizle izlemek istediğiniz her filmi sinema salonu kalitesinde ve evinizin rahatlığında izleyebilirsiniz. Evinizde birlikte geçirdiğiniz paha biçilmez akşamları sizler için daha eğlenceli getirecek cep dostu televizyon fiyatları ve daha fazlasını hemen inceleyebilirsiniz.