Isıtıcı Fiyatları ve Modelleri

73 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Queen QFS-490 2000 W 2 Kademeli Fanlı Isıtıcı
Reklam

Queen QFS-490 2000 W 2 Kademeli Fanlı Isıtıcı

349 TL
Kumtel LX-6331 2000 W Termostatlı Bej Fanlı Isıtıcı

Kumtel LX-6331 2000 W Termostatlı Bej Fanlı Isıtıcı

310 TL
Arçelik ARI 2000 W 9 Dilim Beyaz Yağlı Radyatör

Arçelik ARI 2000 W 9 Dilim Beyaz Yağlı Radyatör

3.599 TL
Kumtel KS-2820 1500 W Quartz Isıtıcı

Kumtel KS-2820 1500 W Quartz Isıtıcı

295 TL
Heatbox 360 Derece Dönebilir 1500-3000 W Monofaze Elektrikli Krem Fanlı Isıtıcı

Heatbox 360 Derece Dönebilir 1500-3000 W Monofaze Elektrikli Krem Fanlı Isıtıcı

3.448 TL
İvigo EPK4590E20BPR 2000 W Dijital Profesyonel Beyaz Konvektör Isıtıcı

İvigo EPK4590E20BPR 2000 W Dijital Profesyonel Beyaz Konvektör Isıtıcı

3.073 TL
İvigo EHR5019B450 450 W Elektrikli Beyaz Havlu Radyatör

İvigo EHR5019B450 450 W Elektrikli Beyaz Havlu Radyatör

2.528 TL
İvigo ELA 300 Gri Elektirikli Ayak Isıtıcı

İvigo ELA 300 Gri Elektirikli Ayak Isıtıcı

1.830 TL
İvigo EPK4590E25BPR 2500 W Dijital Profesyonel Beyaz Konvektör Isıtıcı

İvigo EPK4590E25BPR 2500 W Dijital Profesyonel Beyaz Konvektör Isıtıcı

3.073 TL
İvigo EMI750 Elektirikli Ayak Isıtıcı

İvigo EMI750 Elektirikli Ayak Isıtıcı

1.816 TL
İvigo EHR5015B350 350 W Elektrikli Beyaz Havlu Radyatör

İvigo EHR5015B350 350 W Elektrikli Beyaz Havlu Radyatör

2.239 TL
İvigo EHR5012B275 275 W Elektrikli Beyaz Havlu Radyatör

İvigo EHR5012B275 275 W Elektrikli Beyaz Havlu Radyatör

2.083 TL
İvigo EHR5023B600 600 W Elektrikli Beyaz Havlu Radyatör

İvigo EHR5023B600 600 W Elektrikli Beyaz Havlu Radyatör

2.828 TL
Kumtel  ED-18 Ecoray 1800 W Ayaklı Infrared Isıtıcı

Kumtel ED-18 Ecoray 1800 W Ayaklı Infrared Isıtıcı

635 TL
İvigo EHR5033B800 800 W Elektrikli Beyaz Havlu Radyatör

İvigo EHR5033B800 800 W Elektrikli Beyaz Havlu Radyatör

3.254 TL
Xiaomi Mi 1S Smart Konvektör Heater Isıtıcı

Xiaomi Mi 1S Smart Konvektör Heater Isıtıcı

2.789 TL
Luxell Lx-2940 Konvektör

Luxell Lx-2940 Konvektör

599 TL
Çok Satanlar
Delonghi TRD4 1025 Dragon 4 10 Dilim Yağlı Radyatör
4.5 (13 Değerlendirme)

Delonghi TRD4 1025 Dragon 4 10 Dilim Yağlı Radyatör

4.699 TL
Çok Satanlar
Raks PF 20 Lotus Elektrikli Fanlı Isıtıcı

Raks PF 20 Lotus Elektrikli Fanlı Isıtıcı

428 TL
Awox Ecotec 2500 W Infrared Isıtıcı

Awox Ecotec 2500 W Infrared Isıtıcı

339 TL
73 üründen  ürün görüntülediniz

Açık alanlarda, hava akışı yüksek olan mekanlarda ve balkon gibi zaman zaman ek bir sıcaklık kaynağına ihtiyaç duyulan yerlerde ısıtıcılar yardıma koşuyor. Elektrik enerjisi ile çalışan bu ev aletleri küçük alanları hızlı bir şekilde ısıtabiliyor. Bir yerden bir yere taşıması da son derece zahmetsiz olan bu ürünler farklı boyutlarıyla her yerde karşınıza çıkabiliyor. Siz de ister iş yerinize isterseniz de evinizde kullanmak için tercih edebileceğiniz birbirinden farklı çeşitleri sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürün çeşitlerini ise tek bir tıkla sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Sıcak Hava Üfleyen Fanlı Isıtıcı Modelleri

Portatif elektrikli ısıtıcılar arasında en küçük boyutlara sahip olan modeller genellikle fanlı ısıtıcılar oluyor. Üşüyen el ve ayaklarını ısıtmak için pratik çözüm arayanlar tarafından sıkça tercih edilen bu çeşitler her tür alanda kolayca kullanılabiliyor. Siz de ister ofisinize ister evinize isterseniz de belirli bir odaya koymak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Isıtıcı fanların birçoğunda termostat özelliği de yer alıyor. Bu sebeple bulunduğunuz ortamı dilediğiniz sıcaklık seviyesinde tutabilmenize yardımcı oluyor. Ayrıca bu ürünlerin sade tasarımı dekoratif açıdan da rahatsız edici bir görüntü oluşturmuyor. Yalnızca pervane hareketiyle ortama sıcak hava üfleyen bu ürünler oldukça da sessiz çalışıyor. Tüm bunların yanı sıra herhangi bir kaza yaşanmaması için fanlı ısıtıcı modellerinde devrilmeye karşı özel emniyet şalterleri bulunabiliyor. Siz de güvenli bir kullanım için bu tür özellikler taşıyan ısıtıcı çeşitlerine göz atabilirsiniz. Ürünler arasında değişen hız ayarları ve sıcaklık derecesi de seçim sırasında dikkat edebileceğiniz özelliklerden. Bazı modellerde soğuk hava üfleme seçeneği de yer alıyor. Böylece fanlı ısıtıcınızı kış aylarında ısınmak için kullanırken yaz aylarında da tıpkı bir vantilatör gibi serinlemek için kullanabilirsiniz. Çoğunlukla oval formda üretilen çeşitler olsa da bazı modeller hem yatay hem de dikey kullanılabilmesi için tasarım olarak farklılaşıyor. Ayrıca bu tür ürünler ısıtıcınızı duvara monte seçeneğini de sunuyor.

Hem Şık Hem Kullanışlı Konvektör Isıtıcılar

Küçük ve orta büyüklükteki alanları ısıtmak için mükemmel bir tercih olan konvektör ısıtıcılar, sevilen çeşitlerin arasında yer alıyor. Panel konvektör ısıtıcı olarak da bilinen bu çeşitler, bulunduğu alanın her bir yanında eşit miktarda sıcak hava dağıtmak için tasarlanıyor. Çalışma prensibi olarak odadaki havayı çeken bu cihazlar, ünite boyunca yükseltiyor ve üst bölümdeki havalandırmadan dışarı salıyor. Yükselen havayı ısıtan ve odanın içerisinde dolaştıran bu ürünler konvektif ısı kullanıyor. Konvektör ısıtıcı çeşitleri tarzlarıyla da ön plana çıkmayı başarıyor. İnce ve zarif bir forma sahip olan bu ürünler yaşam alanlarında göze hitap eden bir görüntü oluşturuyor. Siz de harici bir ısıtıcı almak istiyor fakat bu cihazların görüntüsünü bir türlü beğenemiyorsanız konvektör ısıtıcılara mutlaka göz atmalısınız. Bu ürünleri dilerseniz yerde kullanabilir dilerseniz de duvara monte edebilirsiniz. Her bütçeye uygun konvektör ısıtıcı modelleri arasından kendinize uygun bir ürün bulmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Yoğun Sıcaklık Veren Infrared Isıtıcı Çeşitleri

Elektrikli ısıtıcı denildiğinde gözünüzde ilk olarak canlanan modeller, çevreye turuncu ışık yayan infrared ısıtıcılar olabilir. Bu çeşitlerin geçmişten günümüze yaygın olarak kullanılmasının birkaç farklı sebebi bulunuyor. Bunlardan en önemlisi tabii ki de ısıtma gücü. Infrared ısıtıcılar, kızılötesi ışınlar yayarak etkili bir ısıtma sağlıyor. Fakat bunu havaya sıcaklık yayarak yapmıyor. Infrared ısıtıcıları hangi yöne çevirirseniz o yöndeki temas ettiği nesnelere ısısını yansıtıyor. Bu nedenle de yalnızca çalıştığı zamanlarda sıcaklık veriyor, kapandığında ise yüzeyler hızla soğuduğu için ortam sıcaklığı kısa süre içerisinde kayboluyor. Bu tür ısıtmalar genellikle dış mekanlarda tercih ediliyor. Geniş bir alanı ısıtmak yerine ısıtıcıyı gören yüzeyler sıcak tutularak istenilen verim alınmış oluyor. Infrared ısıtıcılar kolay kullanım sunduğu için de seviliyor. Yalnızca fişe takıp kullanabileceğiniz bu ısıtıcı sobalar için harici bir montaj gerekmiyor.

Kalorifer Peteği Görünümlü Elektrikli Radyatörler

Görünüş bakımından kaloriferi aratmayan elektrikli radyatör çeşitleri özellikle iç mekanlarda sıkça kullanılıyor. Bu ürünlerde yalnızca elektrik kablosu çıkışı olduğu için klasik kalorifer çalışma prensibinden farklı olarak herhangi bir su dolaşımı olmuyor. Bunun yerine radyatörün içerisinde yağ bulunuyor ve ısıtma işlemini sistem içerisinde gezinen yağ sağlıyor. Radyatör ısıtıcıları fişten çektiğinizde bu yağ sıcaklığını hemen kaybetmediği için bir süre daha ısısını etrafa yaymaya devam ediyor. Yeni çıkan elektrikli radyatör modellerinde hoşunuza gidebilecek farklı özellikler de yer alıyor. Bunlardan biri, cihazınızı aşırı ısınma ve devrilme tehlikelerine karşı korumayı sağlayan emniyet sistemi. Son derece dengeli olarak tasarlanan radyatörler kimi zaman şiddetli çarpmaların etkisiyle devrilebiliyor. İstenmeyen kaza durumlarında bu tür emniyetli modeller kendilerini kapayarak cihazın zarar görmesini engelliyor. Ayrıca kullanımı çok daha pratik hale getiren zaman ayarlayıcısı da bu tür cihazlarda bulunan özelliklerin arasında yer alıyor. Uzaktan kumanda bulunan çeşitler ise sıcaklık ayarı için radyatöre gitme zahmetinden sizi kurtarıyor. Televizyon karşısında uzanırken veya yemek yerken bulunduğunuz ortamın çok sıcak olduğunu düşünüyorsanız kumanda sayesinde ısıyı kolayca düşürebilirsiniz. Bu gibi avantajlı özelliklere sahip ısıtıcı fiyatlarını incelemek ve ürünlerin farklı özelliklerini keşfetmek için siz de hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.

Fanlı ısıtıcılar banyoda kullanılır mı?

Küçük boyutları sebebiyle her türlü alana kolayca taşınabilen fanlı ısıtıcıları banyonuzda da kullanabilirsiniz. Bu ürünler, çalışmak için yağ gibi harici bir ürün barındırmadığı ya da içerisinde yakıcı bir ısı barındırmadığı için herhangi bir devrilme durumunda sorun teşkil etmiyor. Ayrıca bir pervane yardımıyla bulunduğu alana sıcak hava üfleyen bu cihazlar hızlı bir şekilde etki ettiği için küçük alanlarda maksimum verim alabilmenizi sağlıyor. Her tür ihtimale karşı otomatik emniyet sistemi bulunan fanlı ısıtıcı modelleri de mevcut. Siz de bu çeşitleri tercih ederek banyonuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Elektrikli infrared ısıtıcılar nasıl temizlenir?

Nu tür ısıtıcı çeşitleri kafesli bir sisteme sahip olduğu için içindeki rezistans bölümü kolayca tozlanabiliyor. Elektrikli ısıtıcınızı bu tozlardan arındırmak için öncelikle fişten çekip soğumasını beklemeniz gerekiyor. Daha sonra kafes sistemi geçmeli ile direkt olarak çıkarabilir veya vidalı sistemse bir tornavida yardımıyla bu vidaları çıkardıktan sonra kasesi sökebilirsiniz. Bu aşamada nemli bir mikro fiber bezle önce rezistansı nazikçe silmelisiniz. Sonrasında arkada kalan metal yansıtıcı bölümü de silerek tozlardan arındırabilirsiniz. Kafesi yerine taktıktan sonra direkt olarak sobayı çalıştırmamanız önemli. Tüm parçaların tamamen kuruduğuna emin olduktan sonra fişi takıp elektrikli ısıtıcınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yağlı radyatör ve konvektör ısıtıcı arasındaki fark nedir?

Bu iki çeşit, çalışma prensibi olarak birbirinden ayrılıyor. Yağlı radyatörlerin içerisinde dolaşan yağ, cihazın sıcak kalmasını sağlıyor ve kapatıldıktan sonra bile ısı yaymaya devam ediyor. Konvektör ısıtıcılar ise odanın içerisinde bulunan havayı dolaşıma sokuyor ve bulunduğunuz alandaki tüm havanın ısınmasını sağlıyor. Ayrıca yağlı radyatörler ortalama boyutlara sahipken konvektör ısıtıcı çeşitleri daha ince tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Siz de bu iki farklı ürün arasından kendi ihtiyaçlarınıza uygun olan çeşidi tercih edebilirsiniz.

Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.