Akıllı Sensör ve Alarm Fiyatları ve Modelleri

7 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Neutron T1 Tam Otomatik Akıllı Çöp Kovası

Neutron T1 Tam Otomatik Akıllı Çöp Kovası

1.999 TL
Fonri Wi-Fi Akıllı Su Baskın Sensörü

Fonri Wi-Fi Akıllı Su Baskın Sensörü

485 TL
Fonri Wi-Fi Akıllı Duman Sensörü

Fonri Wi-Fi Akıllı Duman Sensörü

830 TL
Fonri Wi-Fi Akıllı SOS Buton

Fonri Wi-Fi Akıllı SOS Buton

680 TL
Fonri Wi-Fi Akıllı İç Siren

Fonri Wi-Fi Akıllı İç Siren

669 TL
Aqara HM2-G01 Hub M2

Aqara HM2-G01 Hub M2

1.129 TL
Wiz Wi-Fi Hareket Sensörü (Pil Dahildir)

Wiz Wi-Fi Hareket Sensörü (Pil Dahildir)

799 TL

Akıllı Sensör ve Alarm

Evinizi daha güvenli ve konforlu bir hale getirmek için akıllı ev sensörleri sizi bekliyor. Gelişmiş özellikleriyle öne çıkan ürünler evlerdeki olası afet ve kazalardan anında haberiniz olması için oldukça ideal. Ev yaşamınızda 7/24 güvende kalabilmek için sayfamızdaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Evinizi son teknoloji donanımları getirecek yangın, duman ve su baskın sensörleri Teknosa’da. Diğer akıllı ev sistemlerini incelemek isterseniz yüzlerce satıcının buluştuğu sitemize göz atabilirsiniz.

Akıllı Ev Sensörleriyle Yaşam Alanınız Güvende

Ev yaşamında bazı durumlarda birçok doğal afet ve kaza riskleri meydana gelebiliyor. Bununla birlikte bazı kazaları öncesinde algılamak oluşabilecek tehlikeleri ortadan kaldırmak için oldukça önemli. Olası kaza ve afet risklerine karşı önlem alabilmeniz için son teknoloji akıllı sensörler yanınızda. Bu ürünler üstün teknolojileriyle su baskını, yangın ve duman gibi ev yaşamını olumsuz yönde etkileyebilecek durumlardan anında haberdar olmanızı sağlıyor. Oluşan sorunu büyümeden anında müdahale edebilmek için ürünlere evinizde yer verebilirsiniz. Sayfamızda birçok riske özel olarak geliştirilen akıllı sensör seçeneği mevcut. Su baskın sensörleri yüksek su basıncı durumlarında alarm sesiyle bildirim veriyor. Ev konforunuzu bu tür olumsuz koşullara karşı korumak için ürünleri değerlendirebilirsiniz. Yangın alarmları ise olası afeti öncesinde algılayarak anında müdahale edebilmeniz için birebir. Alev ve duman algılama gibi özelliklerle geliştirilen ürünlerle evinizi her koşulda koruma altına alabilirsiniz. Akıllı sensörler sadece ev yaşamının yanı sıra iş ve sosyal alanlarda da sıklıkla tercih ediliyor. Okul, ofis ve kafe gibi alanların olası kazalara karşı güvende tutmak için sayfamızdaki ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Yangın Alarm Sireni Çeşitleri

Yangın alarm detektörü modelleri ev, ofis ve binalarda hayat kurtarıcı düzeyde rol oynuyor. Bu ürünler kapalı alanda aniden açığa çıkan duman, ateş veya karbonmonoksit gazını algılayarak sinyal göndermeye başlıyor. Böylece yangın olasılığının yüksek olduğu alanı öncesinden bildirerek mekanı olası tehlikelere karşı koruyor. Yangın alarm detektörü çeşitleri özelliklerine göre farklı kullanım alanlarına hitap ediyor. Duman algılama özelliğine sahip olan ürünler açığa çıkan dumanı anında algılayarak alarm vermeye başlıyor. Bununla birlikte gelişmiş seçeneklerde cep telefonuna ve yardım kuruluşlarına bildirim gönderme özelliği de bulunuyor. Ürünleri tercih ederek uzakta olsanız dahi evinizdeki veya iş yerinizdeki olası tehlikelerden haberdar olabilirsiniz. Sayfamızda hem duman sensörü hem de kamera olarak kullanılabilen seçenekler mevcut. Bu ürünler mekanı yangına karşı korurken hırsızlık risklerini de anında algılayabiliyor. Özel alanınızı tüm risklerden korumak için ürünleri tercih edebilirsiniz. Wi-Fİ bağlantı özelliğine sahip olan ürünlerle her an kontrol sağlamak ve bildirim almak mümkün. Akıllı sensör markasının sunduğu uygulamayı telefonunuza yükleyerek evinizin güvenlik durumunu anbean kontrol edebilirsiniz. Fonri, Netamo ve Wiz gibi markaların ürün seçeneklerinde bu özelliğe sahip sensörlere rastlayabilirsiniz.

Diğer Akıllı Sensör Çeşitleri

Akıllı ev sensörü çeşitlerinde güvenliği ve konforu koruyan farklı ürünlere de rastlamak mümkün. Akıllı yardım butonları ev ve iş yerlerindeki olası tehlikelerin yaşanması durumunda yardım kurumlarına anında haber verilebilmesini sağlıyor. Wi-Fi bağlantı özelliğiyle desteklenen ürünler ayrıca butonun kullanılması durumunda kayıtlı kişilere de haber verebiliyor. Ürünleri ister yaşam alanınıza konumlandırarak ister yanınızda taşıyarak kullanabilirsiniz. İç hava kalitesi sensörü çeşitleri ise kapalı alandaki hava akışının insan sağlığına uygunluğunu analiz ediyor. Ürünler konfora uygunluk göstermeyen nem, gürültü ve sıcaklık gibi verileri ölçerek sizi bilgilendiriyor. Böylece evinizde her an steril ve konforlu bir ambiyans oluşmasına katkı sağlıyor. Kişisel yaşam alanınızda konforunuzu korumak için ürünleri tercih edebilirsiniz. Üstün teknolojileriyle öne çıkan akıllı sensör modelleri sayfamızda sizi bekliyor. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri görüntülemek için sayfamızdaki filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.