Panasonic Telsiz Ve Masaüstü Telefonlar Fiyatları Ve Modelleri

11 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
Panasonic KX-TG6811TRB Siyah Dect Telefon

Panasonic KX-TG6811TRB Siyah Dect Telefon

1.549 TL
Panasonic KX-TG2511TRT Titanium Gri Dect Telefon
3.0 (1 Değerlendirme)

Panasonic KX-TG2511TRT Titanium Gri Dect Telefon

1.269 TL
Panasonic KX-HDV130 Siyah IP/SIP Siyah Telefon

Panasonic KX-HDV130 Siyah IP/SIP Siyah Telefon

1.975 TL
Panasonic KX-HDV430 Dokunmatik Ekranlı ve Kameralı IP Telefon SIP Siyah Masaüstü Telefon

Panasonic KX-HDV430 Dokunmatik Ekranlı ve Kameralı IP Telefon SIP Siyah Masaüstü Telefon

8.999 TL
Panasonic KX-HDV330 Dokunmatik Ekranlı IP Telefon SIP Beyaz Masaüstü Telefon

Panasonic KX-HDV330 Dokunmatik Ekranlı IP Telefon SIP Beyaz Masaüstü Telefon

5.999 TL
Panasonic KX-HDV430 Dokunmatik Ekranlı ve Kameralı IP Telefon SIP Beyaz Masaüstü Telefon

Panasonic KX-HDV430 Dokunmatik Ekranlı ve Kameralı IP Telefon SIP Beyaz Masaüstü Telefon

8.999 TL
Panasonic KX-HDV20 Beyaz IP DSS Modülü

Panasonic KX-HDV20 Beyaz IP DSS Modülü

2.899 TL
Panasonic KX-A423CE 6.5V/500MA Kablolu Telefon Güç Adaptörü

Panasonic KX-A423CE 6.5V/500MA Kablolu Telefon Güç Adaptörü

449 TL
Panasonic KX-HDV230 IP/SIP Beyaz Masaüstü Telefon

Panasonic KX-HDV230 IP/SIP Beyaz Masaüstü Telefon

3.699 TL
Panasonic KX-A422CE 12V/1500MA Kablolu Telefon Güç Adaptörü

Panasonic KX-A422CE 12V/1500MA Kablolu Telefon Güç Adaptörü

599 TL
Panasonic HDV130 KX-A440X Siyah Duvar Askı Aparatı

Panasonic HDV130 KX-A440X Siyah Duvar Askı Aparatı

279 TL

Panasonic Masaüstü Telsiz Telefon

Panasonic telsiz telefon modelleri, görece daha klasik ve geleneksel iletişim yöntemini korumak isteyen yaşam alanları için çok uygun seçeneklere sahip. Özellikle iş yeri ve ofis gibi ortamlarda hâlâ çok sık görebileceğiniz telsiz telefonlar, evlerde de kullanılmaya devam edilebiliyor. Kolay bir iletişim için kabloları ortadan kaldıran Panasonic ev telefonları da bu açıdan aradığınız iletişim cihazını size sunabilir. Siz de hemen Teknosa ayrıcalığı ile ürünleri inceleyebilir, sepetinizi doldurarak hızlıca alışveriş yapabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Telsiz telefon Panasonic markasının sunduğu modeller ile oldukça işlevsel özellikler sunmaya devam ediyor. Özellikle ofisinizdeki kablo karmaşasından kurtulmak isterseniz, markanın sunduğu bu tip telsiz cihazlar nokta atışı bir seçim olacaktır. 1.8 inç gibi büyüklüklere sahip ekranı olan modeller sayesinde gelen çağrıları kolayca okuyabilir, ayırt edebilirsiniz. Panasonic masaüstü telefon olarak da kullanılabilecek bu tip telsiz modelleri sayesinde ofiste kendi kişisel iletişiminizi kurmanız için de ideal olabilir. Şef, müdür, patron ya da iletişimden sorumlu personel olarak çalışma masanızda böylesi bir telefonu bulundurabilir, gelen aramaları direkt kabul edebilirsiniz. Dış ortam sesini azaltma özelliğine sahip modeller kalabalık ofis ortamları için ayrıca ideal. Böylece net ve kesintisiz bir iletişim kolaylaşıyor. Kimi modellerde görebileceğiniz Clear Sound özelliği sayesinde de üstün ses netliğine ulaşmanız mümkün. Böylece pürüzsüz bir konuşma standardını da kolayca koruyabilirsiniz. Son derece akıllı ve kompakt bir tasarıma sahip olan Panasonic telsiz telefonları, güvenlikten iletişim kalitesine kadar her noktanın düşünülmesi ile tasarlanıyor. Bu sayede uzun yıllar ofis hayatınızın favori telsiz telefonunu Panasonic farkıyla elde edebilirsiniz. Güvenlik gerekliliğini de tuş kilidi özelliğini kullanarak veya gelen çağrıları engelleme özelliğini kullanarak kolayca devreye sokabilirsiniz.

Kablosuz İletişimden Gelen Kolaylık

Gelişen teknoloji ile beraber ev telefonları stili iletişim cihazlarında da kablolar geride kalıyor ve Panasonic DECT telefon modelleri sayesinde kablosuz iletişimin kolaylığını deneyimleyebiliyorsunuz. DECT kısaltması ile bilinen sistem, böylece ofislerdeki resmî telefon görüşmelerinde de tıpkı akıllı telefonlar gibi kablosuz haberleşmeyi ayağınıza getiriyor. Böylece yerinizde sabit kalmadan önemli iş görüşmelerinizi sürdürebilir, gelen aramaları kabul edebilirsiniz. Panasonic masaüstü telefon modelleri bu açıdan büyük kolaylık sağlıyor. 50 ya da 120 gibi isim ve numara kapasitesine sahip modeller arasından size uygun olanı da seçebilirsiniz. Yoğun iletişim trafiğinde daha fazla isim & numara kapasitesine sahip modeller daha uygun olacaktır. Üstelik kimi modellerde yeniden arama numarası sunulması da oldukça başarılı bir özellik. Tek tuşla eko modunu aktif hâle getirebilmeniz de mümkün. Bu açıdan Panasonic ev telefonu modelleri arasında bütçe dostu olanları da seçebilirsiniz. Ayrıca anlık elektrik kesintileri de bu tip cihazlar için sorun olmuyor. Kablosuz görüşme yapmanın konforu da tam olarak bu. Hassas tuş takımı, ses azaltma, arayan numaraları gösterme, gelen çağrıları engelleme, eller serbest görüşme, gece modu, ileri alarm sistemi gibi gelişmiş özellikler de kullanımından memnun kalacağınız telsiz telefona Panasonic ile ulaşabileceğinizin göstergeleri.

Diğer Teknik Detaylar

Çeşitli teknik ayrıntılar da ürünlerin kullanımında bilinmesi gereken önemli detaylar. Örneğin, kimi modellerde çoklu dil desteği seçeneği de bulunuyor. Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca gibi dilleri kapsayan bu özellikten de yararlanabilirsiniz. Çoklu konferans özelliği de konuşmanıza dâhil etmek istediğiniz kişileri eklemenizi sağlıyor. 15 saat gibi konuşma süreleri sunan modeller de kesintisiz iletişime destek oluyor. Şarj durum göstergesi, son arayan numara hafızası, alarm, 50 metre gibi maksimum çekim mesafeleri de oldukça önemli detaylar. Panasonic telsiz telefon fiyatları ise farklı pek çok kriter tarafından şekillenebiliyor. Ürün çeşitliliği, modellerde sunulan teknolojik altyapı, kapasite gibi detaylar fiyatlarda belirleyici olabiliyor. Dilerseniz, kategorimizde ayrıntılı inceleme yapabilir ve hemen alışveriş aşamasına geçebilirsiniz. Arzu ederseniz Masaüstü ve Telsiz Telefon sayfamızdan çok daha fazla marka ve modeli inceleyebilir, en geniş ve genel kategori için Telefon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Panasonic telsiz telefonlarının çekim mesafesi ne kadar?

Farklı modeller bulunmakla birlikte örneğin, 50 metre maksimum çekim mesafesine sahip telsiz telefonlar bulabilirsiniz.

Kaç tane isim & numara kaydedebilirim?

Bu da modele göre değişkenlik gösterebiliyor. 50, 120 gibi farklı isim & numara kapasitesine sahip modeller bulabilirsiniz.

"Eller serbest" özelliği var mı?

Evet, kimi Panasonic telsiz telefon modellerinde Handsfree (eller serbest) uyumunu görebilirsiniz.

Güvenlik beklentilerimi karşılıyor mu?

Panasonic telsiz telefonları arasından tuş kilidi özelliği bulunan, arama engelleyebilme seçeneği sunan modelleri tercih edebilir, böylece bir güvenlik standardı oluşturabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 8 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi , 750 - 30.000 TL arası siparişlerinizde Vakıfbank kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.