Oyuncu Klavyesi Fiyatları ve Modelleri

131 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • HyperX Alloy Core RGB Gaming Keyboard, TU 4P4F5A3 Oyuncu Klavyesi
  Kredi Fırsatı
  Reklam

  HyperX Alloy Core RGB Gaming Keyboard, TU 4P4F5A3 Oyuncu Klavyesi

  2.139 TL
 • Asus ROG Azoth 2.4 GHz SpeedNova NX Mekanik Kablosuz Beyaz Gaming Klavye TR 90MP031A-BKYA10

  Asus ROG Azoth 2.4 GHz SpeedNova NX Mekanik Kablosuz Beyaz Gaming Klavye TR 90MP031A-BKYA10

  11.413,60 TL
 • Çok Satanlar
  Logitech G 213 Prodigy Tr Gaming Klavye (920-008094)
  Kredi Fırsatı
  Web'e Özel
  Fiyat
  4.8 (44 Değerlendirme)

  Logitech G 213 Prodigy Tr Gaming Klavye (920-008094)

  1.349 TL
 • HyperX Alloy Elite 2 RGB Mekanik Oyun Klavyesi 4P5N3AU Gaming Keyboard
  Kredi Fırsatı

  HyperX Alloy Elite 2 RGB Mekanik Oyun Klavyesi 4P5N3AU Gaming Keyboard

  5.359 TL
 • SteelSeries Apex Pro UK -  Ayarlanabilir Omni Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi
  5.0 (2 Değerlendirme)

  SteelSeries Apex Pro UK -  Ayarlanabilir Omni Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi

  6.799 TL
 • Çok Satanlar
  SteelSeries Apex 3 RGB Türkçe Gaming Klavye
  Kredi Fırsatı
  5.0 (3 Değerlendirme)

  SteelSeries Apex 3 RGB Türkçe Gaming Klavye

  2.799 TL
 • SteelSeries Apex 5 RGB Blue Switch Hibrid Mekanik Türkçe Klavye
  Kredi Fırsatı
  4.8 (9 Değerlendirme)

  SteelSeries Apex 5 RGB Blue Switch Hibrid Mekanik Türkçe Klavye

  3.939 TL
 • Çok Satanlar
  RAZER,ORNATA V3 TNKY KBL.KLAVYE,TR
  Kredi Fırsatı

  RAZER,ORNATA V3 TNKY KBL.KLAVYE,TR

  1.349 TL
 • SteelSeries Apex 7 Türkçe RGB Red Switch Mekanik Oyuncu Klavye
  Kredi Fırsatı
  4.3 (3 Değerlendirme)

  SteelSeries Apex 7 Türkçe RGB Red Switch Mekanik Oyuncu Klavye

  6.399 TL
 • Steelseries Apex Pro Tkl 2023 Qwerty Mekanik Oyun
  Kredi Fırsatı
  Web'e Özel
  Fiyat

  Steelseries Apex Pro Tkl 2023 Qwerty Mekanik Oyun

  7.299 TL
 • Çok Satanlar
  Razer Ornata V3 X Kablolu TR Klavye

  Razer Ornata V3 X Kablolu TR Klavye

  1.088 TL
 • Razer Blackwidow V4 Pro Green Klavye
  Kredi Fırsatı

  Razer Blackwidow V4 Pro Green Klavye

  7.869 TL
 • Steelseries Apex Pro Tkl 2023 Qwerty Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi
  Kredi Fırsatı

  Steelseries Apex Pro Tkl 2023 Qwerty Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi

  8.999 TL
 • Çok Satanlar
  Steelseries Apex 3 TKL Türkçe Gaming Klavye
  Kredi Fırsatı

  Steelseries Apex 3 TKL Türkçe Gaming Klavye

  1.799 TL
 • Steelseries QCK Prism Cloth XL Oyuncu Mousepad
  Kredi Fırsatı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Steelseries QCK Prism Cloth XL Oyuncu Mousepad

  1.799 TL
 • Çok Satanlar
  RAZER,ORNATA V3 KBL.KLAVYE,TR
  4.0 (1 Değerlendirme)

  RAZER,ORNATA V3 KBL.KLAVYE,TR

  %6
  1.998,89 TL
  1.887,78 TL
 • SteelSeries Apex Pro Mini RGB PBT Tuş Başlıkları Bluetooth 5.0 2.4GHz USB-C Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi

  SteelSeries Apex Pro Mini RGB PBT Tuş Başlıkları Bluetooth 5.0 2.4GHz USB-C Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi

  %31
  6.109 TL
  4.219 TL
 • Logitech G G915 TKL Kablosuz Oyuncu Klavyesi Ing Tuş Dizilimi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Logitech G G915 TKL Kablosuz Oyuncu Klavyesi Ing Tuş Dizilimi

  7.729 TL
 • Razer Blackwidow V4 Kbl Klavye Us
  Kredi Fırsatı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Razer Blackwidow V4 Kbl Klavye Us

  5.999 TL
 • Preo MG50 Plus Clicky Blue Switch Bilek Destekleri Mekanik Klavye
  Kredi Fırsatı
  4.3 (3 Değerlendirme)

  Preo MG50 Plus Clicky Blue Switch Bilek Destekleri Mekanik Klavye

  1.199 TL
131 üründen  ürün görüntülediniz

Oyun sektörüne olan ilginin artması ile birlikte bu alanda kullanılması için çok sayıda özel ürün geliştirilmiştir. Bunlardan biri de oyuncu klavyesi modelleridir. Oyuncular için bilgisayarın en önemli harici parçalarından biri olan klavyeler, pek çok avantajlı özellikleri sayesinde ön plana çıkar. Farklı marka ve modellerde piyasaya sürülen oyuncu klavyeleri, her talebe hitap eder. Kendinize en uygun klavye modelini seçerek bilgisayar oyunu oynarken, performansınızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Ayrıca farklı tasarım ve renk seçenekleri sayesinde de bilgisayar masanıza bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Oyuncu Klavyesi Modelleri ve Özellikleri

Piyasada birçok farklı modele ve özelliğe sahip klavye modelleri mevcuttur. Oyun için özel olarak tasarlanan klavye modelleri, mekanik ve klasik olmak üzere ikiye ayrılır. Farklı switch seçeneklerine sahip olan mekanik klavye modelleri son zamanlarda oyuncular arasında fazlasıyla tercih edilir. Bunun yanı sıra mini boyutlarda tasarlanan, klavyelerde seyahat eden oyuncular tarafından sıklıkla kullanılır. Bu klavye modelleri genellikle laptop bilgisayarlar için tercih edilir. Oyun oynamak dışında günlük işler de mini oyun klavyeleri ile kolaylıkla yapılabilir. Oyun klavyesi modelleri kablolu ve kablosuz olarak da birbirinden ayrılır. Bluetooth ile bağlanabilen kablosuz oyuncu klavye modelleri, laptop kullananlar için fazlasıyla avantaj sağlasa da kablo kalabalığını engellemek adına masaüstü modellerinde de tercih edilebilir. Fakat sürekli pil değiştirme ya da gecikme derdi ile uğraşmak istemeyenler için kablolu oyuncu klavyesi çeşitleri de iyi bir tercih olur. Bu onlarca model arasından bilgisayarınıza, kullanım alışkanlıklarınıza ve bütçenize en uygun olanları inceleyebilirsiniz. Ayrıca klavye kadar önem taşıyan oyuncu kulaklığı modellerine de Teknosa ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.

Oyuncu Klavyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Piyasada çok sayıda farklı özelliklere sahip oyuncu klavyeleri mevcuttur. Bu modeller arasından seçim yaparken kişilerin bazı özelliklere dikkat etmesi önemlidir. Bunların başında klavyenin mekanik ya da klasik olması yer alır. Mekanik ve membrane olarak adlandırılan klasik klavyeler arasında kullanım açısından pek çok fark vardır. Bu özellikleri inceleyerek, kendiniz için en uygununu alabilirsiniz. Bunun yanı sıra klavyenin kablolu ya da kablosuz olması da dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Örneğin; laptop bilgisayara sahipseniz taşıma kolaylığı açısından kablosuz modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer kablosuz modellerin gecikme süresi oyununuza etki ediyorsa da kablolu modelleri tercih edebilirsiniz. Bilgisayarın en çok kullanılan parçalarından biri olan klavyelerin dayanıklılığı da seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Bu bağlamda adını duyurmuş markaların dayanıklı malzemeden yapılmış oyuncu klavyeleri tercih edilmelidir. Gamer klavyelerinin en önemli özelliklerinden biri atanabilir tuşlarıdır. Oyun içi etkileşim gerektiren bazı eylemleri bu tuşlara atayarak, oyun performansınızı yüksek derecede etkileyebilirsiniz. Atanabilir tuşların yanı sıra multimedya tuşları da oyun klavyelerinin olmazsa olmaz özelliklerinden biridir. Dinlediğiniz müziği ya da bilgisayarın ses düzeyini kolaylıkla kontrol etmenizi sağlayan tuşlar ile oyun sırasında Alt Tab yapmadan tüm multimedya kontrollerini gerçekleştirebilirsiniz.

En İyi Oyuncu Klavyeleri

En iyi oyuncu klavyesi denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri Logitech'tir. Logitech markasının G915 TKL model klavyesi, kablosuz tasarımı ve siyah-beyaz renk seçenekleri ile dikkat çeker. Kaliteli bağlantı özelliği bulunan klavyenin, gecikme süresi 1ms'den daha azdır. Aynı zamanda ince tasarımı sayesinde her yere kolaylıkla taşınabilir. 5052 alüminyum alaşımlı çelik takviyeli bir malzemeden yapılan model, çizilme ve darbelere karşı da dayanıklıdır. Beyaz, kırmızı ve kahverengi switch mekanik tuş seçeneklerine sahip olan G915 TKL, oyun modu ve uzun pil ömrü sayesinde konforlu bir oyun deneyimi sunar. Aynı zamanda her tuşta yer alan RGB ışıklandırma kişinin isteğine göre ayarlanabilir. Oyuncular tarafından fazlasıyla tercih edilen bir diğer model de Steelseries markasının Apex 7 klavyesidir. Kırmızı, mavi ve kahverengi mekanik tuş seçeneklerine sahip olan model, 50 milyon tıklama garantisine sahiptir. Uçak sınıfı alüminyum alaşımdan yapılan ürün, uzun süre dayanıklıdır. Aynı zamanda bilek desteği ile uzun süreli kullanımlarda ekstra bir rahatlık sağlar. Modelin her tuşu için dinamik RGB aydınlatması bulunur. Bu modellerin yanı sıra onlarca gelişmiş ve uygun fiyatlı oyuncu klavyesi için Teknosa'yı ziyaret edebilirsiniz.

Mekanik Oyuncu Klavyesi

Mekanik oyuncu klavyesi son zamanların en çok tercih edilen modellerinden biridir. Mekanik hisli klavye çeşitlerinde her bir tuşun kendine özel mekanik anahtarı bulunur. Bundan dolayı mekanik klavyelerdeki hissiyat, normallere göre çok daha fazladır. Oyuncuların sıklıkla mekanik klavye tercih etme nedeni ise bu çeşitlerin tepki sürelerinin çok daha düşük olmasıdır. Dolayısıyla da oyun performansını olumlu yönde etkiler. Mekanik klavyeler farklı switch seçeneklerine sahiptir. Her renk switch modelinin farklı özellikleri bulunur. Bu özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Kırmızı switch bulunan modeller, yumuşak bir hissiyata ve 45 cN hareket kuvvetine sahiptir. Ayrıca, sessiz bir şekilde çalışırlar.
 • Siyah renk switch'e sahip klavyelerin hissiyatı ağır, klik sesi az ve hareket kuvveti 60 cN'dir.
 • Ağır bir hissiyata sahip olan mavi switch ise yüksek klik sesine ve 50 cN hareket kuvvetine sahiptir.
 • En çok tercih edilen modellerden biri olan kahverengi switch, orta düzey bir hissiyata sahipken, ses çıkarmadan kullanılabilir. Ayrıca hareket kuvveti, 45 cN'dir.

Mekanik klavye almayı düşünenlerdenseniz, öncelikle hangi özelliklerin sizin için uygun olduğunu gözden geçirerek, sonrasında gerekli olan switche sahip modelleri incelemelisiniz.

Oyuncu Klavyesi Fiyatları

Oyuncu klavyesi modelleri denildiğinde birçok farklı model ya da marka ile karşılaşmak olasıdır. Bu klavye modellerinin her birinin fiyat seçenekleri farklıdır. Örneğin; kablosuz ya da şarj edilebilir olan modeller kablolu modellere göre daha yüksek fiyata sahip olabilir. Bunun yanı sıra ekstra özelliklere sahip modellerin fiyatı da diğerlerine göre daha farklıdır. Fakat onlarca marka ve model arasında her bütçeye uygun gelişmiş özelliklere sahip modeller de mevcuttur. Bundan dolayı bir klavyede olmasını istediğiniz özellikleri ve bütçenizi göz önünde bulundurarak, modelleri incelemeniz önerilir. Aynı zamanda Teknosa avantajlarından yararlanarak, onlarca oyuncu klavyesi modeline daha uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Klavyenin yanı sıra bilgisayarınızın için gerekli oyuncu koltuğu modellerini de inceleyebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.