Kıyma Makinesi Fiyatları ve Modelleri

18 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Goldmaster GM-217 Kıymax Kıyma Makinesi

  Goldmaster GM-217 Kıymax Kıyma Makinesi

  6.999 TL
 • King KKM121 Sonic 2400 W Kıyma Makinesi

  King KKM121 Sonic 2400 W Kıyma Makinesi

  5.750 TL
 • Arçelik KM 6024 M Resital 2400 W Kıyma Makinesi

  Arçelik KM 6024 M Resital 2400 W Kıyma Makinesi

  7.999 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch MFW67440 2000W Kıyma Makinesi
  4.2 (8 Değerlendirme)

  Bosch MFW67440 2000W Kıyma Makinesi

  10.999 TL
 • Çok Satanlar
  Tefal 2200 W Çelik Kıyma Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Tefal 2200 W Çelik Kıyma Makinesi

  7.299 TL
 • Arnica Promeat Grande GH21200 Et Kıyma Makinesi

  Arnica Promeat Grande GH21200 Et Kıyma Makinesi

  4.250 TL
 • Çok Satanlar
  Vestel 2200 W Kıyma Makinesi

  Vestel 2200 W Kıyma Makinesi

  %6
  4.699 TL
  4.399 TL
 • Beko KM 5024 M Floral 2200 W Kıyma Makinesi

  Beko KM 5024 M Floral 2200 W Kıyma Makinesi

  7.999 TL
 • Musullu MT-G2700M 2700 W Et Kıyma Makinesi

  Musullu MT-G2700M 2700 W Et Kıyma Makinesi

  %22
  16.999 TL
  13.199 TL
 • Awox VITE PE320 Et Kıyma Makinesi

  Awox VITE PE320 Et Kıyma Makinesi

  3.140 TL
 • Arnica Meat Chef GH21220 Et Kıyma Makinesi
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Arnica Meat Chef GH21220 Et Kıyma Makinesi

  4.950 TL
 • Kumtel HMG-01 Siyah Et Kıyma Makinesi

  Kumtel HMG-01 Siyah Et Kıyma Makinesi

  3.999 TL
 • Goldmaster GM-7243 Promax 2000 W Kıyma Makinesi

  Goldmaster GM-7243 Promax 2000 W Kıyma Makinesi

  6.199 TL
 • Fakir Steel Proof 1800 Kıyma Makinesi

  Fakir Steel Proof 1800 Kıyma Makinesi

  9.399 TL
 • CVS Picada DN 1485 2000 W Siyah Et Kıyma Makinesi

  CVS Picada DN 1485 2000 W Siyah Et Kıyma Makinesi

  1.950 TL
 • Yeni
  Musullu MT-G1600M 1600 W Kıyma Makinesi

  Musullu MT-G1600M 1600 W Kıyma Makinesi

  6.499 TL
 • Tefal Kıyma Makinesi 2000 W Siyah

  Tefal Kıyma Makinesi 2000 W Siyah

  4.599 TL
 • Tefal HV8 PRO 5'i 1 Arada 2200 Watt Metal - Gri Kıyma Makinesi

  Tefal HV8 PRO 5'i 1 Arada 2200 Watt Metal - Gri Kıyma Makinesi

  8.999 TL

Kıyma makinesi, hamburger köftesi hazırlamaktan et yemekleri yapmaya kadar geniş bir yelpazede kullanılabilecek elektrikli mutfak aleti seçeneğidir. Pratik kullanımı ve çeşitli fonksiyonlarıyla kıyma makinesi, ev şeflerine ve profesyonel aşçılara et hazırlama sürecinde büyük bir kolaylık sağlar. Kullanıcısına birçok yönden avantaj kazandıran kıyma makinesi, eti çeşitli kalınlıklarda doğrayarak veya öğüterek mutfakta geçirilen zamanı kolaylaştırmaya yardımcı olur.

En Uygun Fiyatlarla Kıyma Makinesi Modelleri Teknosa'da!

En uygun fiyatlarla kıyma makinesi modelleri, mutfakta eti hızlı ve pratik bir şekilde öğütmek isteyenler için çeşitli seçenekleri içerir. Genellikle mutfak aleti kategorisinde yer alan bu ürünler, farklı markalar, kapasiteler ve özelliklerle kullanıcıların beklentilerine hitap eder. Geniş ürün yelpazesi, manuel, otomatik, ev tipi veya sanayi tipi gibi çeşitli kategorilerdeki kıyma makinelerini içerir ve her bütçeye uygun seçenekler sunar. Kullanım amacına göre tercih edilebilecek bu parçalar, dayanıklı malzemeleri ve kolay temizlenebilir tasarımlarıyla mutfak işlerine pratiklik katar. Teknosa'da uygun fiyat avantajlarıyla kullanıcıları bekleyen kıyma makinesi seçenekleri, ev kullanıcılarından profesyonel aşçılara kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Aynı zamanda Teknosa, ihtiyaç duyabileceğiniz en uygun fiyatlı mikser gibi zengin ürün yelpazesiyle de kullanıcılarının memnun kalmasını hedefler.

Kıyma Makinesi Modelleri

Farklı markalar, kıyma makinesi ihtiyaçlarınıza yönelik çeşitli ürünler tasarlar. Manuel, otomatik, ev tipi veya sanayi tipi gibi farklı kategorilerdeki kıyma makineleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Yüksek performanslı motorları, dayanıklı malzemeleri ve kullanıcı dostu tasarımlarıyla çeşitli kıyma makine modelleri, mutfak işlerinizi kolaylaştırmak için ideal olan elektrikli ev aleti tasarımlarıdır. Dolayısıyla kullanıcılarının beğenisine sunulan kıyma makinesi alternatifleri arasında marka çeşitliliği ve farklı kapasitelerdeki makineler bulunur. Bu sayede, ev kullanımından profesyonel mutfaklara kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden seçenekleri keşfetme imkanına sahip olabilirsiniz.

Manuel Kıyma Makinesi

Manuel kıyma makinesi opsiyonları, kullanıcının fiziksel gücünü kullanarak eti öğütmesine olanak tanıyan basit ve geleneksel makinelerdir. Genellikle ev kullanımı için uygun olan bu parçalar, pratik ve dayanıklı yapılarıyla bilinir.

Otomatik Kıyma Makinesi

Motor gücüyle çalışan ve kullanıcının daha az çaba harcamasını sağlayan otomatik kıyma makinesi çeşitleri, ev tipi veya endüstriyel kullanım için farklı boyutlarda ve kapasitelerde bulunabilir.

Sanayi ve Ev Tipi Kıyma Makinesi

Profesyonel kullanımlar için uygun olan sanayi tipi kıyma makinesi çeşitleri genellikle büyük hacimli işletmeler için tasarlanmış, yüksek kapasiteli ve dayanıklı ev aleti ürünleridir. Ev tipi kıyma makinesi modelleri ise daha küçük ölçekli kullanıma yönelik, kullanıcı dostu ve çeşitli fonksiyonlara sahip makinelerdir.

Kıyma Makinesi Fiyatları

Kıyma makinesi fiyatları, ürünün tipi, gücü, marka ve ek özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Manuel modeller genellikle daha uygun fiyatlıdır, otomatik ve endüstriyel modeller ise daha yüksek fiyat aralıklarına sahip olabilir. Satın almadan önce ihtiyaçlarınıza uygun bir parçayı seçmek ve bütçenizi göz önünde bulundurmak önemlidir.

Kıyma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfağınızdaki konforu arttırmak için kıyma makinesi seçiminde bulunmadan önce birkaç detaya azami önem göstermek gerekir. Bu noktada tavsiye edilen belli başlı kriterler şunlar olabilir:

 • Satın almayı düşündüğünüz kıyma makinesinin kullanım amacınıza uygun olması mühimdir. Ev tipi kullanım için küçük kapasiteli bir makine yeterli olabilirken, işletmeler veya yoğun kullanım için sanayi tipi makineler tercih edilebilir.
 • Makinenin güç kapasitesi, eti ne kadar hızlı ve verimli şekilde öğütebileceğini belirler. Daha güçlü motorlar genellikle daha iyi performans için idealdir.
 • Kıyma makinesinin yapıldığı malzeme kalitesi önemlidir. Paslanmaz çelik veya dayanıklı plastik malzemeler, hem hijyen hem de makinenin dayanıklılığı açısından tercih edilebilir.
 • Temizliği kolay olan ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Çıkarılabilir parçaları olan modeller ve bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikler, kullanım sonrası temizliği kolaylaştırır.
 • Güvenilir markaların ürünlerini tercih etmek, kaliteli ve uzun ömürlü bir kıyma makinesi sahibi olmanızı sağlar. Ayrıca, ürün garantisi de önemli bir faktördür.
 • Bazı kıyma makineleri ek özelliklere sahiptir, örneğin, farklı kıyma kalınlıklarına ayarlanabilme veya çeşitli ek parçalarla kullanılabilme gibi özellikler sıralanabilir. Aynı zamanda hamur yoğurma makineleriyle de entegre olabilen tasarımlar mevcuttur.

Kıyma makinesi seçerken bu faktörlere dikkat ederek, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir modeli seçebilir, dolayısıyla da mutfak işlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Kıyma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Kıyma makinesi kullanımı oldukça basittir. Bu işlem sırasıyla; eti uygun parçalara doğrama, ardından makinenin haznesine yerleştirme, makineyi çalıştırarak etinizi istediğiniz kalınlıkta kıymaya çevirmeye başlama aşamalarından geçer. Makine üzerinde bulunan kontrolleri dikkatlice kullanarak işlemi kontrol edebilirsiniz. Daha güvenli kullanım için ürün kılavuzunu dikkatlice inceleyerek, kıyma makinesinden en iyi sonuçları alabilirsiniz.

Kıyma Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır, Nasıl Temizlenir?

Her kullanım sonrasında kıyma makinesinin düzenli temizliği ve bakımı, hem hijyen hem de performans açısından kritiktir. Kullanımdan sonra parçaları çıkararak temizlemek ve kuruduktan sonra tekrar monte etmek önemlidir. Bu basit adımlar, kıyma makinesinin uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanılmasına yardımcı olan kritik detaylardır.

Kahve makinelerinden su ısıtıcılara, elektrikli süpürgelerden blender çeşitlerine kadar yüzlerce parçaya kolay yoldan sahip olabilirsiniz. Bunun için Teknosa'nın sunduğu geniş ürün yelpazesine bakmanız yeterlidir. Kampanya ile indirim günlerini takip ederek bütçenizi de koruyabilir, yaptığınız alışverişten daha çok keyif alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.