Laptop Adaptör Fiyatları ve Modelleri

48 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Codegen Apple MagSafe 1 L-Tip 5 Pin Tamir Kablosu 45W 60W 85W Uç DC Kablo Mıknatıslı Adaptör

  Codegen Apple MagSafe 1 L-Tip 5 Pin Tamir Kablosu 45W 60W 85W Uç DC Kablo Mıknatıslı Adaptör

  249 TL
 • Retro Notebook Adaptör 19V 4.74A 90W Pinli Uç (4.5 x 3.0) Asus

  Retro Notebook Adaptör 19V 4.74A 90W Pinli Uç (4.5 x 3.0) Asus

  427,91 TL
 • Çok Satanlar
  Apple MJ1M2ZM/A Usb-C To Usb Adaptör
  Kredi Fırsatı
  4.7 (21 Değerlendirme)

  Apple MJ1M2ZM/A Usb-C To Usb Adaptör

  719 TL
 • Apple MNWP3TU/A 35 W Çift USB-C Bağlantı Noktalı Laptop Güç Adaptörü
  Kredi Fırsatı

  Apple MNWP3TU/A 35 W Çift USB-C Bağlantı Noktalı Laptop Güç Adaptörü

  2.279 TL
 • Çok Satanlar
  Apple MUF82ZM/A USB-C Dijital AV Çoklu Bağlantı Adaptörü
  Kredi Fırsatı
  Web'e Özel
  Fiyat
  4.0 (4 Değerlendirme)

  Apple MUF82ZM/A USB-C Dijital AV Çoklu Bağlantı Adaptörü

  2.599 TL
 • Apple MD565TU/A 60W Magsafe 2 13" Retina Ekranlı Macbook Pro Uyumlu Güç Adaptörü

  Apple MD565TU/A 60W Magsafe 2 13" Retina Ekranlı Macbook Pro Uyumlu Güç Adaptörü

  3.599 TL
 • Lenovo Usb-C Ac Adaptörü 65w
  Kredi Fırsatı

  Lenovo Usb-C Ac Adaptörü 65w

  619 TL
 • Çok Satanlar
  Skross Seyahat Adaptörü 2
  Web'e Özel
  Fiyat
  5.0 (3 Değerlendirme)

  Skross Seyahat Adaptörü 2

  379 TL
 • Hama HM.200002 15-19V/65W Universal Notebook Güç Adaptörü
  Kredi Fırsatı
  Web'e Özel
  Fiyat

  Hama HM.200002 15-19V/65W Universal Notebook Güç Adaptörü

  1.489 TL
 • Powermaster 13097 120 W 15-20 Volt Universal Notebook Adaptör

  Powermaster 13097 120 W 15-20 Volt Universal Notebook Adaptör

  639,85 TL
 • Hama HM.200006 USB-C 5 20V 65W Notebook Güç Adaptörü
  Kredi Fırsatı

  Hama HM.200006 USB-C 5 20V 65W Notebook Güç Adaptörü

  1.729 TL
 • Powermaster PM-22381 3V-24V 5A 5.5x2.5 Uçlu Ayarlı Adaptör

  Powermaster PM-22381 3V-24V 5A 5.5x2.5 Uçlu Ayarlı Adaptör

  713,55 TL
 • Ugreen USB Bluetooth 5.0 Mini Dongle Adaptör

  Ugreen USB Bluetooth 5.0 Mini Dongle Adaptör

  423 TL
 • Lenovo İnce 65w USB-C Ac Adaptörü
  Kredi Fırsatı

  Lenovo İnce 65w USB-C Ac Adaptörü

  1.359 TL
 • Powermaster PM-22380 3V-12V 10A 5.5x2.5 Uçlu Ayarlı Adaptör

  Powermaster PM-22380 3V-12V 10A 5.5x2.5 Uçlu Ayarlı Adaptör

  680,05 TL
 • Omars Type-C To 3*USB 3.0 HDMI RJ45 HDMI PD Micro SD/SD VGA Çoklayıcı Adaptör

  Omars Type-C To 3*USB 3.0 HDMI RJ45 HDMI PD Micro SD/SD VGA Çoklayıcı Adaptör

  844 TL
 • Apple 67 W USB-C Beyaz Güç Adaptörü MKU63TU/A

  Apple 67 W USB-C Beyaz Güç Adaptörü MKU63TU/A

  2.899 TL
 • WellPower WNA-LE005 20V 3.25A Lenovo Uyumlu Notebook Şarj Adaptör

  WellPower WNA-LE005 20V 3.25A Lenovo Uyumlu Notebook Şarj Adaptör

  472,35 TL
 • S-Link SL-NBA70 19.5V 4.7A 90W 6.5x4.4 MM Notebook Adaptör

  S-Link SL-NBA70 19.5V 4.7A 90W 6.5x4.4 MM Notebook Adaptör

  529,30 TL
 • Apple MD825ZM/A Lightning To VGA Adaptör
  4.5 (2 Değerlendirme)

  Apple MD825ZM/A Lightning To VGA Adaptör

  399,50 TL
48 üründen  ürün görüntülediniz

Laptop adaptörleri, elektronik cihazları şarj etmeyi ve cihazın ihtiyaç duyduğu doğru enerji gücünü onlara sağlayan aksesuarlardır. Her laptop markasının ve modelinin kendi özellikleri ile uyumlu adaptörü bulunur. Laptop için doğru adaptör seçimi, cihazın kullanım performansını ve pil ömrünü doğrudan etkiler. Cihaz performansının ve kullanım konforununun korunmasına yardımcı olabilecek, cihazınızın modeliyle uyumlu laptop adaptörü modellerini inceleyerek Teknosa güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz.

Laptop Adaptör Modelleri ve Özellikleri

Laptop adaptör modelleri, ilgili elektronik cihaz için özel olarak üretilir. Adaptörlerin 2 farklı yöne doğru kablo çıkışı bulunur ve bunlardan biri cihaza diğeri ise prize takılacak kablo çıkışıdır. Cihaz ile temas edecek olan laptop adaptör kablosu USB-C, Jack fişli veya Lightning gibi farklı kablo uç tiplerine sahip olabilir. Ayrıca adaptörün güç performansı 35W, 60W veya 96W gibi değerler arasında değişkenlik gösterebilir. Cihazın modeline göre kablo giriş tipi ve adaptör özellikleri birbirinden ayrılır. Laptop adaptörü için sunulan farklı şarj ve bağlantı seçenekleri de tercihleriniz arasında bulunabilir. Örneğin çift ve çoklu bağlantı noktalı özelliğe sahip adaptörler, USB-C girişi ile beraber Lightning girişini de beraberinde getirir. Bir laptop adaptörünün HDMI, VGA, Micro USB ve daha birçok farklı kablo bağlantı seçeneği olabilir. Seyahat laptop şarj adaptörü seçenekleri çoklu bağlantı olanağı ile daha işlevsel bir kullanım sunar. Bu sayede laptop, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarınızı aynı anda şarj edebilirsiniz. Dönüştürücü özellikli adaptörleri tercih ederek USB girişi, SATA portuna dönüştürebilir ve hard disk sürücülerinizi kullanabilirsiniz. Teknosa laptop adaptör kategorisini inceleyerek farklı ihtiyaçlara hitap eden adaptörlere, USB dongle çeşitlerine, çoklayıcılara ve dönüştürücülere ulaşabilirsiniz.

Notebook Adaptör Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Elektronik cihazları şarj etmeyi sağlayan adaptörler aynı zamanda prizden aldığı akımı cihazın ihtiyacına uygun güç bandına çekerek cihaza ulaştırma işlemini gerçekleştirir. Bu nedenle cihazla uyumsuz bir elektrik akımı, laptopların kullanım performansını negatif etkileyerek beraberinde ömrünü kısaltabilir. Bunun için notebook adaptör alırken kullandığınız cihazın modeli ile uyumlu ürünleri tercih etmeniz önerilir. Doğru adaptör sayesinde fazla enerji yüklemesi, ısınma ve performans kaybı gibi durumlardan korunabilirsiniz. Bunun için Lenovo notebook kullanıyorsanız Lenovo adaptör orijinal seçeneklere göz atabilir ve doğru ürün tercihine ilk adımınızı atabilirsiniz. Bu noktada mevcut bilgisayarınıza göre orijinal adaptör tercih etmeniz son derece önemlidir. Farklı tasarımlara ve özelliklere sahip adaptör alırken kullanılacak olan cihazın gerilim seviyesi ile çalışacak cihazların maksimum güç aralığının bilinmesi önerilir. Bu sayede hem doğru kablo girişlerine hem doğru şarj olanağına sahip olabilirsiniz. Notebook adaptör seçimi kullanım alanına bağlı olarak da yapılabilir. Sık kullandığınız alanın dar olması hâlinde ince tasarlanan adaptörleri tercih ederek hem yaşam alanınıza uyumlu hem laptop modelinize uygun bir ürün alabilirsiniz. Küçük boyutlu, hafif ve kompakt tasarıma sahip adaptörleri tercih ederek seyahat sırasında laptop çantanızda fazla yer kaplamadan taşıyabilirsiniz. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak seçeceğiniz adaptör modeli sayesinde PC kullanımınızı daha fonksiyonel hâle getirebilirsiniz.

Bilgisayarınıza Uygun Adaptörler Teknosa'da

Teknosa, laptop ve bilgisayar aksesuar seçenekleriyle cihazlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli ürünlere kolayca ulaşmanıza olanak tanır. Laptop adaptör modelleri sayesinde bilgisayarınıza uygun enerjiyi kesintisiz bir şekilde almanızı sağlar. Bu seçenekler arasından bilgisayar modelinize uygun, gelişmiş teknolojiye sahip ve fonksiyonel kullanım avantajları sunan birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınız için aradığınız adaptörlerin yanı sıra kullanışlı pek çok aksesuarı da Teknosa'da bulabilirsiniz. Farklı bilgisayar markalarına ve modellerine uyumlu adaptör seçenekleri ile PC kullanıcılarına hitap edecek ürün çeşitlerini bir arada sunması ile HP adaptör seçeneklerinden Apple adaptörlerine ve çoklu bağlantılı adaptörlerden dönüştürücü özellikli ürünlere kadar pek çok seçeneği kolayca inceleyebilirsiniz. Bu sayede laptop, tablet, akıllı telefon, powerbank ve diğer elektronik cihazlarınızla beraber kullanabileceğiniz adaptör modellerine sahip olabilirsiniz. Masaüstü bilgisayar kablo bağlantı türleri ile uyum sağlayabilen adaptör seçeneklerini de Teknosa bünyesinde bulabilirsiniz. Böylece masaüstü bilgisayarınızın ekranı ile televizyon veya notebook gibi farklı cihazlar arasında bağlantı kurarak daha gelişmiş ve işlevsel bir deneyim elde edebilirsiniz. Projelerinizi daha geniş bir ekrana yansıtabilir veya dizi, film gibi izleme deneyimlerinizi iyileştirebilirsiniz.

Laptop Adaptör Fiyatları

Laptop adaptörler; cihazın markasına, modeline ve sahip olduğu ek özelliklere göre birbirlerinden ayrılan aksesuarlardır. Bu nedenle Apple adaptör fiyatları ile HP adaptörlerin fiyatları aynı olmayabilir. Adaptörler, aynı zamanda bir markanın farklı modelleri için çeşitli özelliklerde üretilir. Buna bağlı olarak laptop adaptör fiyatları aynı marka içerisinde de değişebilir. Gün içinde sıklıkla kullanılan adaptörler, enerji alımı ve iletimi açısından farklı sınıflarda bulunabilir. Yüksek enerji iletme potansiyeline sahip olan modellerin fiyatı diğerlerinden farklı olabilir. Bunun yanı sıra gelişmiş teknolojili adaptörler, özel tasarımları sayesinde oyun deneyimi için şarj problemlerini en aza indirir. Söz konusu özellik ekstra avantaj sunduğu için laptop adaptör fiyatlarının değişmesine neden olabilir. Adaptörler, oyun bilgisayarlarına ihtiyaca uygun enerji seviyesi sağlayarak güç kesintisine maruz kalmadan tam performansla oyun deneyimi elde edilmesine yardımcı olur. Adaptörlerin sahip olduğu birçok teknoloji ve tasarım seçeneği ürün fiyatlarını etkileyebilir. Teknosa'da bulunan laptop adaptör seçeneklerini inceleyerek farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünlere sahip olabilir, böylece daha işlevsel ve konforlu bir şekilde elektronik cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.