Akıllı Bileklik Fiyatları ve Modelleri

20 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
Yeni
Polosmart Pssw01 SmartFit PSSW01 Pembe Akıllı Bileklik

Polosmart Pssw01 SmartFit PSSW01 Pembe Akıllı Bileklik

%31
299 TL
207 TL
Çok Satanlar
Xiaomi Redmi Band 2 Siyah Akıllı Bileklik
Kredi Fırsatı

Xiaomi Redmi Band 2 Siyah Akıllı Bileklik

759 TL
Xiaomi Mi Band 8 Siyah Akıllı Bileklik

Xiaomi Mi Band 8 Siyah Akıllı Bileklik

1.099 TL
Çok Satanlar
Xiaomi Mi Band 7 Akıllı Bileklik
4.7 (3 Değerlendirme)

Xiaomi Mi Band 7 Akıllı Bileklik

865 TL
Huawei Band 8 Gece Siyahı
1.0 (1 Değerlendirme)

Huawei Band 8 Gece Siyahı

1.129 TL
Huawei Band 8 Sakura Pembesi

Huawei Band 8 Sakura Pembesi

1.088 TL
Çok Satanlar
Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik
4.8 (32 Değerlendirme)

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik

939 TL
Xiaomi Redmi Band 2 Beyaz Akıllı Bileklik
Kredi Fırsatı

Xiaomi Redmi Band 2 Beyaz Akıllı Bileklik

759 TL
Havit M81 Oyuncak Temalı Türkçe Çocuk Akıllı Bileklik
1.0 (1 Değerlendirme)

Havit M81 Oyuncak Temalı Türkçe Çocuk Akıllı Bileklik

519 TL
Huawei Band 8 Zümrüt Yeşili

Huawei Band 8 Zümrüt Yeşili

997 TL
Xiaomi Mi Band 8 Champagne Gold Akıllı Bileklik

Xiaomi Mi Band 8 Champagne Gold Akıllı Bileklik

1.599 TL
Havit M81 Oyuncak Temalı Türkçe Çocuk Akıllı Bileklik

Havit M81 Oyuncak Temalı Türkçe Çocuk Akıllı Bileklik

519 TL
Çok Satanlar
Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik Siyah
Kredi Fırsatı
5.0 (3 Değerlendirme)

Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik Siyah

1.199 TL
Huawei Band 7 Siyah Akıllı Bileklik

Huawei Band 7 Siyah Akıllı Bileklik

849 TL
Çok Satanlar
Huawei Band 7 Bulut Pembesi Akıllı Bileklik
Kredi Fırsatı
4.5 (2 Değerlendirme)

Huawei Band 7 Bulut Pembesi Akıllı Bileklik

1.099 TL
Huawei Band 7 Pembe Akıllı Bileklik

Huawei Band 7 Pembe Akıllı Bileklik

2.599 TL
Huawei Band 7 Doğa Yeşili Akıllı Bileklik
Kredi Fırsatı

Huawei Band 7 Doğa Yeşili Akıllı Bileklik

1.099 TL
Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Siyah Akıllı Bileklik

Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Siyah Akıllı Bileklik

2.599 TL
Huawei Band 7 Yeşil Akıllı Bileklik

Huawei Band 7 Yeşil Akıllı Bileklik

972 TL
Garmin HRM Dual Nabız Bandı

Garmin HRM Dual Nabız Bandı

3.024,32 TL

Akıllı Bileklik

Giyilebilir teknolojiler hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Attığımız adımdan su içme alışkanlığımıza, yaptığımız spor aktivitelerinden yaktığımız kaloriye kadar birçok detayı giyilebilir teknolojik ürünler ile takip edebiliyoruz. Özellikle insan hayatının kalitesini artırmaya yönelik tasarlanan akıllı bileklik modelleri ile sağlığı etkileyen birçok veri kolaylıkla takip edilebiliyor. Adeta kişisel bir asistan görevi gören akıllı bileklik modelleri; kısayol uygulamaları, akıllı telefon bildirimleri takibi, çağrı yanıtlama, hatırlatma gibi pek çok hayat kurtarıcı işlevden faydalanabilmeyi mümkün kılıyor. Akıllı bileklikler sayesinde işteki önemli günleri ya da toplantı saatlerini takipte kalabilir; spor yaparken hem hareketlerinizi hem de nabzınızı takip edebilirsiniz. Alanında uzman birçok farklı marka tarafından beğenilerinize sunulan akıllı bileklikler Teknosa’da sizleri bekliyor!

Akıllı Bileklik Nedir?

Günlük hayatımızı kolaylaştıran teknolojik ürünlerden biri olan akıllı bileklik, saatlere kıyasla çok daha hafif ve küçük olan sağlık verilerinden arama ve mesaj takibine, adım saymadan alarm ve saat işlevine pek çok farklı amaç için kullanılan bir giyilebilir teknoloji ürünü olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Teknolojiyi yaşantısının merkezine dahil etmek isteyenler tarafından tercih edilen akıllı bileklikler, etkileyici özellikleriyle kendine adeta hayran bırakıyor. Gün içerisinde yaptığınız pek çok aktiviteyi bileğinizdeki bu şık ve estetik bilekliklerle takip edebilir; kendinizle alakalı çok daha fazla ayrıntıya hakim olabilirsiniz. Akıllı bileklikler kişisel sağlığınızla ilgili bilgileri takip edebilmenize olanak sunmakla da kalmıyor. Hayatınızı düzenlemenize yardımcı olan bu teknolojik aksesuarlar hem bildirim ve çağrıları kolayca bileğinizden takip edebilmenizi sağlıyor hem de yaptığı hatırlatmalarla hiçbir önemli anı kaçırmamanıza yardımcı oluyor. Üstelik şık bir bilek aksesuarı olan akıllı saat çeşitleri, farklı kordon renkleri ile her stile en iyi şekilde uyum sağlıyor. Akıllı bileklik kordonu renk seçenekleri arasında siyah, beyaz, gri, kırmızı, lacivert, yeşil, turuncu, sarı, mavi gibi birçok alternatif bulunuyor. Akıllı bileklikleri ister iOS isterseniz de Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuzla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Akıllı Bileklik Özellikleri

Akıllı bileklik özelikleri ile etkilemeyi başarıyor. Hayat kolaylaştıran birçok özelliğe ve işleve sahip olan akıllı bileklikler teknolojiyi yakalamanın en çabasız yolu. Akıllı bilekliklerin özellikleri arasında saat ve tarih gösterme, alarm olarak kullanılabilme, adım sayma, nabız ölçme, uyku takibi yapabilme, GPS olarak kullanılabilme, titreşimle uyarıda bulunma, arama ve mesaj bildirimleri gönderme gibi pek çok işlevsel özellik yer alıyor. Saat kullanmayı seviyorsanız hafif tasarımlarıyla beğeni kazanan akıllı bileklikleri klasik kol saatleri yerine kullanmayı tercih edebilirsiniz. Hem saati hem de tarihi takip edebilmenize olanak sunan akıllı bileklikler, günümüzde kol saatlerine birer alternatif olarak da değerlendiriliyor. Akıllı bilekliklerin alarm özelliği de bulunuyor. Dolayısıyla istediğiniz saate alarm kurarak titreşimle uyarılmanızı sağlayabilirsiniz. Akıllı bilekliklerin en sevilen bir başka özelliği de adım sayma ile attığınız adımları kaydediyor olması. Böylece gün içerisindeki hareketlerinizden haberdar olabilir ve gerektiğinde gün içindeki hareketinizi arttırmayı düşünebilirsiniz. Akıllı bileklikler kaç dakikada hangi tempoda yürüdüğünüz gibi detaylı bir adım sayma takibi yapabiliyor. Akıllı bileklikler ayrıca üstünde bulunan sensör sayesinde nabız ölçümü de yapıyor. Akıllı bileklik kullanarak takip edebilecekleriniz bunlarla da sınırlı değil. Akıllı bilekliğiniz sayesinde uyku kalitenizi de takip edebilirsiniz. Kaç saat uyuduğunuz ve bu uykunuzun ne kadarında derin uykudaydınız gibi veriler üretebilmekte olan akıllı bileklikler, daha sağlıklı bir yaşam için ihtiyacınız olan tüm verileri sunuyor. Akıllı bileklikler sayesinde aynı zamanda telefonunuza gelen bildirimleri görebilir, yeni bir mesajınız olup olmadığına kolayca bakabilirsiniz.

Akıllı Saat ve Akıllı Bileklik Arasındaki Farklar Nelerdir?

Akıllı saat ve akıllı bileklik farkı esasında ürünler arasında değişkenlik gösteriyor. Bu farklı genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz: Akıllı saat modellerinde uygulama desteği bulunuyor. Tıpkı akıllı telefon gibi akıllı saate de uygulama yükleyip kontrol edebilme imkânınız bulunuyor. Ancak akıllı bilekliklerin böyle bir işlevi bulunmaz. Akıllı bileklik ile akıllı saatler arasındaki bir diğer fark ise akıllı saatte arama yapma ve gelen aramaları cevaplayabilme özelliği bulunurken bu ayrıcalığın akıllı bilekliklerde yer almaması olarak açıklanabilir. Yine akıllı saatler ile mesaj atmak, gelen mesajları kontrol etmek, internete bağlanmak gibi birtakım avantajlara sahip olurken akıllı bileklik ile bunları yapmak da mümkün değildir. Akıllı bileklikler daha çok spor aktivitelerinde ve hareket takibi için ön plana çıkıyor. Akıllık bilekliklerin bilhassa günlük spor aktiviteleri tutma (adım sayma, kalori ölçme), uyandırma ve uyku düzeni sağlama konusunda oldukça kullanışlı cihazlar olduğunu söyleyebiliriz.

Akıllı Bileklik Markaları

Tıpkı akıllı saat alanında olduğu gibi akıllı bileklik alanında da markalar adeta birbirleriyle yarışıyor. En popüler akıllı bileklik markaları arasında Samsung, Xiaomi, Huawei, Amazfit gibi markalar bulunuyor. Samsung: Galaxy Fit serisi Samsung akıllı bileklik modelleri; hareketli bir yaşamı benimseyen, sporu günlük hayatının merkezinde tutan ve şıklığı bir yaşam biçimi olarak görenlerin ilgisini çekiyor. Hayatını daha düzenli ve sağlıklı yaşamak isteyenlerin tercih edebileceği Samsung akıllı bileklikler, her yaşa uygun özellikler barındırıyor. Spor ve egzersiz takibinde sağladığı kolaylıkların yanında sağlık ve yaşam alanında da yenilikçi teknolojilere imza atan Samsung akıllı bileklikler aynı zamanda bileğinizden çıkarmak istemeyeceğiniz şık birer aksesuar. Xiaomi: Mi Band serisi Xiaomi akıllı bileklik modelleri de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Konum belirleme, kalori, uyku takibi, kat edilen mesafe, kalp frekans monitörü, yerleşik pedometre gibi özellikleriyle öne çıkmayı başaran Mi akıllı bileklik çeşitleri, bir akıllı bileklikten beklenen tüm özellikleri karşılıyor. 2 saat gibi kısa bir sürede şarj olabilen Xiaomi akıllı bileklikler uzun pil ömürleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Huawei: Band serisi Huawei akıllı bileklik modelleri de fiyat performans ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Band 4, Band 6 gibi serinin öne çıkan modelleri şık tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Dokunmatik kontrolüyle takip kolaylığı sağlayan Huawei akıllı bileklikler, suya dayanıklı yapısıyla da kullanıcılarını tatmin etmeyi başarıyor. Turuncu, pembe, siyah gibi renklerle sunulan Huawei akıllı bileklikler iddialı bir stili zahmetsiz şekilde tamamlamaya yardımcı oluyor. Amazfit: Band serisi akıllı bileklikleriyle karşımıza çıkan bir başka marka da Amazfit markası oluyor. Xiaomi çatısı altında faaliyet gösteren Huami bünyesindeki marka, akıllı bileklikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Eşsiz fonksiyonlarıyla büyüleyen Amazfit akıllı bileklik modelleri çağrıları takip etmekten günlük sağlık takibi yapmaya birçok işi zahmetsiz kılıyor. Hızlı bağlantı performansı ile de beğeni kazanan Amazfit akıllı bileklikler aynı zamanda suya dayanıklı yapısıyla da etkilemeyi başarıyor. Siz de farklı markalar tarafından piyasaya sunulan tüm akıllı bileklik modellerini kategorimiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilir ve beğendiğiniz akıllı bilekliğe Teknosa güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Akıllı Bileklik Fiyatları

Akıllı bileklik fiyatları ürünün marka ve modelinden, sahip olduğu özelliğe kadar farklı etmenlerden kaynaklı olarak değişkenlik gösteriyor. Akıllı bilekliğin sahip olduğu teknik özelliklerin kapsamı arttıkça fiyat aralığı da artış gösteriyor. Akıllı bilekliğiniz sadece sizin hareketlerinizi takip edip raporlayabildiği gibi telefonunuzla yapabileceğiniz birçok şeyi de yapabilir. Ancak bu geniş kapsamlı özellikler ürünlerin fiyatlarının artmasında etkili. Sunduğu işlevlerle paranızın karşılığını sonuna kadar almanızı sağlayacak son teknoloji akıllı bilekliklere Teknosa ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Teknosa’da her beklentiye ve her bütçeye uygun bir akıllı bileklik bulunuyor. Eğer akıllı saatleri de incelemek isterseniz Akıllı Saat kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
12 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi , 750 - 30.000 TL arası siparişlerinizde Vakıfbank kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.