Akıllı Bileklik Fiyatları ve Modelleri

26 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • Huawei Band 7 Siyah Akıllı Bileklik

  Huawei Band 7 Siyah Akıllı Bileklik

  889 TL
 • Çok Satanlar
  Xiaomi Mi Band 7 Akıllı Bileklik
  4.9 (23 Değerlendirme)

  Xiaomi Mi Band 7 Akıllı Bileklik

  889 TL
 • Xiaomi Mi Band 8 Siyah Akıllı Bileklik
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Xiaomi Mi Band 8 Siyah Akıllı Bileklik

  1.099 TL
 • Çok Satanlar
  Huawei Band 8 Gece Siyahı
  3.7 (3 Değerlendirme)

  Huawei Band 8 Gece Siyahı

  1.098 TL
 • Huawei Band 8 Sakura Pembesi

  Huawei Band 8 Sakura Pembesi

  1.198 TL
 • Huawei Band 8 Zümrüt Yeşili

  Huawei Band 8 Zümrüt Yeşili

  1.097 TL
 • Çok Satanlar
  Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik Siyah
  3.4 (14 Değerlendirme)

  Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik Siyah

  749 TL
 • Havit M81 Oyuncak Temalı Türkçe Çocuk Akıllı Bileklik
  Kredi Fırsatı
  1.0 (2 Değerlendirme)

  Havit M81 Oyuncak Temalı Türkçe Çocuk Akıllı Bileklik

  599 TL
 • Xiaomi Smart Band 8 Pro Siyah Akıllı Bileklik

  Xiaomi Smart Band 8 Pro Siyah Akıllı Bileklik

  2.339 TL
 • Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Siyah Akıllı Bileklik

  Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Siyah Akıllı Bileklik

  %7
  1.399 TL
  1.299 TL
 • Xiaomi Redmi Band 2 Siyah Akıllı Bileklik

  Xiaomi Redmi Band 2 Siyah Akıllı Bileklik

  %43
  1.299 TL
  740 TL
 • Kospet Tank X1 Siyah Akıllı Bileklik

  Kospet Tank X1 Siyah Akıllı Bileklik

  2.490 TL
 • Xiaomi Mi Band 8 Champagne Gold Akıllı Bileklik

  Xiaomi Mi Band 8 Champagne Gold Akıllı Bileklik

  %8
  1.299 TL
  1.195 TL
 • Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Ivory Beyaz

  Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Ivory Beyaz

  %27
  1.779 TL
  1.299 TL
 • Havit M81 Oyuncak Temalı Türkçe Çocuk Akıllı Bileklik
  Kredi Fırsatı

  Havit M81 Oyuncak Temalı Türkçe Çocuk Akıllı Bileklik

  599 TL
 • Xiaomi Smart Band 8 Pro Açık Gri Akıllı Bileklik

  Xiaomi Smart Band 8 Pro Açık Gri Akıllı Bileklik

  2.339 TL
 • Kospet Tank X1 Gri Akıllı Bileklik

  Kospet Tank X1 Gri Akıllı Bileklik

  2.490 TL
 • Garmin HRM Dual Nabız Bandı

  Garmin HRM Dual Nabız Bandı

  %5
  3.591,52 TL
  3.406,39 TL
 • Torima Band M4 Siyah Akıllı Bileklik

  Torima Band M4 Siyah Akıllı Bileklik

  231 TL
 • Torima M5 Smart Watch Band Spor Modlu Full Fonksiyon Siyah Akıllı Bileklik

  Torima M5 Smart Watch Band Spor Modlu Full Fonksiyon Siyah Akıllı Bileklik

  264,01 TL
26 üründen  ürün görüntülediniz

Sıklıkla kullanılan teknolojik aletlerden biri olan akıllı bileklik modelleri, özellikle spor ve günlük aktiviteler sırasında çeşitli ölçümler yaparak hayatınıza düzen katmanız açısından sizlere yardımcı olur. Akıllı bileklik temel olarak spor sırasında egzersiz planınızı analiz eder. Fakat seçtiğiniz modele göre kalp atışı, yakılan kalori ve kat edilen mesafe gibi farklı fonksiyonları da mevcuttur. Akıllı telefon modellerinin hemen hemen her birine kolaylıkla bağlanabilen bu bileklikler, verilerinizi kolaylıkla senkronize etmenizi sağlar. Bu sayede kendi antrenman rutininizi, gün içinde almanız ve vermeniz gereken kalori miktarını hesaplayarak, kendiniz için daha sağlıklı bir hayata adım atabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla Akıllı Bileklik Modelleri Teknosa'da!

Birçok akıllı bileklik modeli arasından en çok tercih edilenlerinden biri Xiaomi markasının Mi Band 5 modelidir. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan ürün, 11 farklı spor modu sayesinde de her türlü antrenmanı yapmanıza olanak tanır. Modelin uyku takip özelliği sayesinde, geceleri kısa ve derin uyku saatlerinizi ölçerek, uyku kalitenizi artırmak için farklı önerileri takip edebilirsiniz. Aynı zamanda kalp atış hızı, adım, kalori ve stres seviyesi de bileklik üzerinden takip edilebilir. Saatin normal modda pil ömrü 14 gün iken, güç tasarrufu modunda 20 günlük kesintisiz bir kullanım sağlar. Ayrıca hızlı şarj özelliği sayesinde bataryası çok kısa bir sürede dolar. Teknosa üzerinde en çok tercih edilen bir diğer akıllı bileklik seçeneği ise Huawei Band 7'dir. Büyük ekranı ile dikkat çeken cihaz hem iOS hem de Android cep telefonu modelleri ile uyumludur. Model; kalp atış hızını, kandaki oksijen miktarını, uyku verimini, stres düzeyini, yakılan kalori ve atılan adım sayısını hesaplar. Ayrıca gelen aramaları ve mesajları da bileklik üzerinden kolaylıkla yanıtlayabilirsiniz. Bu iki modelin dışında daha pek çok yararlı özelliğe sahip akıllı bileklik modelleri için Teknosa'yı ziyaret edebilirsiniz.

Akıllı Bileklik Modelleri

Akıllı saat modelleri, kişilerin günlük hayatını planlaması için çok sayıda farklı fonksiyonlara sahiptir. Giyilebilir teknoloji ürünlerinden olan akıllı bileklikler, her kitleye hitap etmesi bakımından birçok farklı modelde ve özellikte piyasaya sürülmüştür. Akıllı bilekliklerin en fazla dikkat çeken modellerinden biri arama yapılabilen özelliktekilerdir. Telefona bağlanabilen bileklikler sayesinde elinizi kullanmadan kısa sürede telefon görüşmelerinizi sürdürebilirsiniz. Bunun yanı sıra kamerası bulunan, video ve fotoğraf çekme olanağı tanıyan modeller de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Ayrıca; kalori, kilo, uyku, kalp atışı ve tansiyon analizi gibi birçok işleve sahip modeller de mevcuttur. Akıllı bileklik modelleri özelliklerinin yanı sıra tasarımları açısından da birbirinden ayrılır. Deri, çelik ya da silikon gibi farklı kordon tiplerine sahip olan akıllı bileklikler arasından tarzınıza en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Akıllı Bileklik Fiyatları

Akıllı bileklik fiyatları, alıcıların talep ettiği özelliklere göre pek çok farklı seçeneklere sahiptir. Uygun fiyatlı bileklik modelleri adım sayar, kalp ritmi ölçme, GPS ve egzersiz izleme gibi daha basit özelliklere sahipken; uyku takibi, fotoğraf çekimi ve telefon görüşmelerini destekleyen gelişmiş modeller daha yüksek fiyat seçeneklerinde satışa sunulur. Aynı zamanda akıllı bileklik modelinin markası ve rengi de fiyatı etkileyen bazı temel faktörlerdendir. Bu fiyat farklılıklarına rağmen her bütçeye uygun bir akıllı bileklik modeli bulmak mümkündür. Bundan dolayı öncelikle alacağınız akıllı bilekliğin sahip olmasını istediğiniz özellikleri belirlemeniz ve bu şekilde ürünleri incelemeniz önerilir. Ayrıca bazı indirim ve kampanyaları takip ederek, daha uygun fiyatlı alışveriş de yapabilirsiniz. Teknosa'nın telefon aksesuarı bölümündeki akıllı bileklik modellerini inceleyerek, tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Akıllı Bileklik Markaları

Piyasada birçok farklı markanın akıllı bilekliği ile karşılaşmak mümkündür. En çok tercih edilen markalardan biri Xiaomi'dir. Gelişmiş özelliklere sahip olan Xiaomi akıllı bileklikler uygun fiyat seçenekleri ile dikkat çeker. En uygun modelinde bile uykudan stres takibine kadar pek çok özellik bulunur. Bir diğer tercih edilen markalardan biri de Huawei'dir. Markanın akıllı saatleri geniş ekranı ile ön plana çıkar. 1.47 inçlik AMOLED ekrana sahip olan modeller, kandaki oksijen oranından uyku kalitesine kadar pek çok durumu ölçebilir. Bunların yanı sıra Samsung, Oppo ve Polo Smart gibi pek çok akıllı saat markası ile karşılaşmak da mümkündür. Ayrıca Havit markasının çocuklar için özel olarak tasarladığı akıllı bileklik modelleri de mevcuttur. Tüm bu markalara Teknosa ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.

En Popüler Akıllı Bileklik Modelleri Nelerdir?

En popüler akıllı bileklik modelleri, birden fazla gelişmiş fonksiyona sahip olanlardır. Özellikle kamerası ve hoparlörü bulunan modeller, en sık tercih edilenlerdir. Bu özellikler sayesinde telefon üzerinden yapılan hemen hemen her şey bileklikten de yürütülebildiğinden dolayı kullanıcılara ekstra bir konfor sağlar. Bunun yanı sıra uyku, stres, kalori ve spor takibi bulunan modeller, birçok avantaj sağlaması bakımından da alıcılar arasında popüler tercihler arasındadır.

Akıllı Bileklik Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Akıllı bileklik satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok püf nokta mevcuttur. Dikkat edilmesi gereken ilk noktalardan biri ürünün yapımında kullanılan malzemelerdir. Piyasada silikon, deri ya da metal birçok model mevcuttur. Bu modeller arasından vücudunuza alerjik bir etki bırakmayacak olanı seçmeniz gereklidir. Bunun yanı sıra bilekliğin sahip olduğu fonksiyonlar da kullanım amacınız açısından önem taşıyan noktalardan biridir. Gün içinde kullanım alışkanlıklarınıza uygun olarak spor takibi bulunan, kalp ritmini ölçen, uyku takibi yapan ya da su geçirmez özelliğe sahip olan bilekliklere göz atmalısınız.

Akıllı Saat ve Akıllı Bileklik Arasındaki Farklar Nelerdir?

Akıllı saat ve bileklikler arasındaki en temel farklardan biri tasarımdır. Akıllı bileklikler saatlere göre daha küçük, hafif ve ince bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda bileklikler daha temel fonksiyonlara sahipken, saatler telefon üzerinden yapılabilecek her işlemi destekler. Hatta bazı modellerin içerisinde SIM kart desteği bile bulunur. Son olarak şarj kapasiteleri açısından da bileklik ve saatler arasında farklılıklar mevcuttur. Bileklik daha basit cihazlar olduğundan dolayı daha uzun pil ömrüne sahiptir. Saatlerin kullanım süresi ise bilekliklere göre yaklaşık 5-6 saat daha kısadır.

Siz de aradığınız tüm akıllı bileklik modellerine uygun fiyat ve kalite ayrıcalıklarıyla Teknosa'dan ulaşabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.