Elektrikli El Aleti Fiyatları ve Modelleri

604 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Bosch Professional GDX 18V-200 C 5.0 Ah Çift Akülü Darbeli Somun Sıkma Kömürsüz Motor

  Bosch Professional GDX 18V-200 C 5.0 Ah Çift Akülü Darbeli Somun Sıkma Kömürsüz Motor

  19.549 TL
 • Dewalt DCD996P2 18 V Çift Akülü Darbeli Matkap

  Dewalt DCD996P2 18 V Çift Akülü Darbeli Matkap

  15.799 TL
 • Bosch Professional GSB 13 RE Darbeli Matkap

  Bosch Professional GSB 13 RE Darbeli Matkap

  %8
  3.799 TL
  3.499 TL
 • Bosch GDX 180-LI (Solo - Aküsüz) Somun Sıkma Makinesi

  Bosch GDX 180-LI (Solo - Aküsüz) Somun Sıkma Makinesi

  9.312 TL
 • Xiaomi Mi Cordless Precision Screwdriver Ki Elektrikli Tornavida

  Xiaomi Mi Cordless Precision Screwdriver Ki Elektrikli Tornavida

  1.815 TL
 • Bosch GDS 18V-1000 Akülü Vidalama

  Bosch GDS 18V-1000 Akülü Vidalama

  35.761,92 TL
 • Bosch Universal Impact 700 Darbeli Matkap

  Bosch Universal Impact 700 Darbeli Matkap

  4.012,80 TL
 • Bosch Professional GSB 20-2 Darbeli Matkap

  Bosch Professional GSB 20-2 Darbeli Matkap

  9.404,16 TL
 • Bosch Professional GST 700 Dekupaj Testere

  Bosch Professional GST 700 Dekupaj Testere

  3.623,53 TL
 • Bosch GKF 550 Professional Freze 06016A0020

  Bosch GKF 550 Professional Freze 06016A0020

  3.999 TL
 • Bosch Professional GHG 23-66 Sıcak Hava Tabancası

  Bosch Professional GHG 23-66 Sıcak Hava Tabancası

  5.999 TL
 • Dremel Motosaw Kıl Testere Makinesi

  Dremel Motosaw Kıl Testere Makinesi

  5.138,82 TL
 • Bosch GSR 18V-90 C Akülü Vidalama

  Bosch GSR 18V-90 C Akülü Vidalama

  19.147,06 TL
 • Bosch GSA 120 Tilki Kuyruğu Testere 1200W

  Bosch GSA 120 Tilki Kuyruğu Testere 1200W

  7.189,41 TL
 • Bosch GSR 185 - GDX 180 - GWS 180 2x4Ah Akülü Çantalı Vidalama ve Taşlaşma Seti

  Bosch GSR 185 - GDX 180 - GWS 180 2x4Ah Akülü Çantalı Vidalama ve Taşlaşma Seti

  30.182,36 TL
 • Bosch GWS 14-125 Avuç Taşlama 1400 W 125 MM

  Bosch GWS 14-125 Avuç Taşlama 1400 W 125 MM

  6.102,35 TL
 • Bosch Professional GHG 20-63 Sıcak Hava Tabancası

  Bosch Professional GHG 20-63 Sıcak Hava Tabancası

  %5
  4.199 TL
  3.999 TL
 • Bosch Professional GDS 250-Li Somun Sıkma - Çanta

  Bosch Professional GDS 250-Li Somun Sıkma - Çanta

  15.976,47 TL
 • Dremel 8240 3/45 Akülü Gravür Taşlama El Motoru F0138240JF

  Dremel 8240 3/45 Akülü Gravür Taşlama El Motoru F0138240JF

  7.947,06 TL
 • Bosch GCM 800 SJ Kızaklı 216 MM Gönye Kesme Makinesi

  Bosch GCM 800 SJ Kızaklı 216 MM Gönye Kesme Makinesi

  15.976,47 TL
604 üründen  ürün görüntülediniz

Elektrikli el aletleri onarım işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Aynı zamanda montaj, demontaj gibi işlemler sırasında da bu aletlerden yararlanmak mümkündür. Ergonomik tasarımlı ve farklı özelliklere sahip ürünler, farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanır. Üstelik son derece kaliteli bir yapıya sahip olan modeller sayesinde uzun yıllar evinizdeki işleri kolayca halledebilirsiniz.

Elektrikli el aletleri arasında tek parça olarak satılan ürünler olduğu gibi aynı anda birden fazla parça sunan modeller de vardır. Kapsamlı bir set olarak sunulan el aletleri; evde, ofiste ve atölyelerde kullanılabilir. Aynı zamanda hobi amaçlı olarak yaptığınız çalışmalarda da elektrikli el aletleri size kolaylık sağlar.

Ev Tadilat İşlerinde Yardımcı El Aletleri Teknosa'da!

Evde tadilat yapmak çoğu zaman zorlu bir süreçtir. Dolap, kitaplık montajı; arızalanan mobilyaların ya da eşyaların onarılması için kaliteli gereçlere ihtiyaç vardır. Bu tür işlemler sırasında en sık kullanılan alet matkap olarak ifade edilebilir.

Taşlama, çelik mandren ve havya gibi ürünler de size sunulan seçenekler arasındadır. Teknosa'da kaliteli markalara ait pek çok elektrikli el aletleri seçeneği vardır. Farklı kullanım alanlarına hitap eden modeller, her bütçeye uygundur.

Hızlı ve Yardımcı Elektrikli El Aletleri Modelleri

Bosch el aletleri, size sunulan ürünler arasında tercih edebileceğiniz en kaliteli seçeneklerden biridir. Markanın sunduğu ürün seçeneklerinden biri avuç taşlama makinesidir. Bu makine ile zımparalama işlemi kolayca yapılır. Aynı zamanda kesme ve kısaltma gibi işlemler için de taşlama makinelerinden yararlanma olanağınız vardır.

Çift akülü kırıcı ve deliciler, sert yüzeylerde delme işlemi yapmak için uygundur. Delme işleminin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için bu ürünlerde pek çok özellik bulunur. Uzun çalışma performansı sergileyen ürünlerde aşırı ısınma gibi problemler meydana gelmez. Tadilat işlemleri sırasında daire testereye de ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca hızlı ve güvenli şekilde kesme işlemi için dekupaj testereler de satın alınabilir.

Bosch elektrikli el aletleri arasında yer alan matkaplar, hafif bir yapıya ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Beton, metal, ahşap gibi yüzeylerde matkap ile delme işlemi yapılır. Güçlü motor yapısına sahip Bosch profesyonel matkap, en basit işlerden en zorlu olanlara kadar hepsinde üstün performans sunar.

Tüm matkaplar, şık ve kullanışlı taşıma çantaları ile beraber sunulur. Bu sayede profesyonel matkap modelini istediğiniz yere kolay bir şekilde götürmeniz mümkün olur. Matkabın yanı sıra şarjlı, pompa akülü hava kompresörü ve zımpara makinesi gibi ürünlerin de evinizde bulunması gerekir. Böylece onarım için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere kolayca ulaşma şansı doğar.

Ev Tadilatları için Hangi Elektrikli El Aletleri Kullanılabilir?

Ev tadilatları sırasında kullanılan aletlerden biri elektrikli tornavidadır. Bu ürünler size farklı uçlarla beraber sunulur. Hız ayar anahtarı, yaprak yay ve şanzıman kolu gibi parçalar, ihtiyaca göre değiştirilir. Ayrıca düz başlı vida ve dişli tertibatları gibi malzemeler de size büyük kolaylık sağlar.

Evlerdeki onarım işlemlerinde ya da atölyelerde inventör kaynak makinesi kullanılabilir. Kaynak makinelerinde aşırı ısınmaya karşı koruma özelliği bulunur. Böylece güvenli şekilde kullanılması mümkün olur. Evinizde boya badana çalışması yapmak istediğinizde ise profesyonel havalı alttan depolu boya tabancası işlerinizi kolaylaştırır. Boyanın miktarı, tetik üzerinden kontrol edilebilir.

Isı ayarlı ahşap yakma makinesi, ev içindeki onarım işlerinde ihtiyaç duyulacak ürünlerden biridir. Kolay kullanım için birçok özelliğe sahip bu cihazlar, ahşabın istediğiniz şekli almasını mümkün kılar.

Elektrikli el aletleri arasında temizlik sırasında kullanım için uygun olanlar da vardır. Örneğin akülü cam temizleme makinesi, camların pratik şekilde silinmesini sağlar. Bu ürünlerin geniş bir kirli su haznesi vardır. Böylece uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılabilir. Geniş alanlar için akülü zemin temizleme cihazı kullanmak gerekir. Böylece her yerde hijyeni sağlamak kolaylaşır. Öte yandan ev aletleri kullanımı sırasında güvenlik tedbirlerinin alınması son derece önemlidir.

Rahat Kullanımlarıyla Elektrikli El Aletleri

Şarjlı el matkabı ve diğer ürünler, rahat kullanım olanağı sunan özellikleri ile dikkat çeker. Ürünlerde bulunan çelik mandren, uzun süreli kullanım için dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yaprak uç, lokma uç, tutma kolu gibi parçalar, matkap ile beraber sunulur. Modeller, farklı kademe sayısına sahiptir. 20 kademeli bir modelde gerekli ayarlamalar yapıldığı takdirde plastik, ahşap, beton gibi farklı yüzeyler delinebilir. Ayrıca matkaplarda şanzımanın iki vitesli olması, hız ve dönüş ayarlarının kolay şekilde yapılmasını sağlar.

Elektrikli zımpara makinesi, kullanışlı yapısıyla evlerinizde yer almaya adaydır. Düz ya da pürüzsüz alanlarda zımpara yapmak için uygun modeller vardır. Zımpara makinelerinde kavrama alanının yumuşak tasarıma sahip olması, zımparalama işlemini kolaylaştırır. Ürünlerde tozun kolayca alınması için pratik vakum adaptörü vardır.

Evlerin yanı sıra bahçelerde kullanım için üretilen çeşitli elektrikli el aletleri vardır. Bu aletler, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Benzinle çalışan tırpanlar, çapa işlemi için harcanan vakti ciddi anlamda azaltır. Çift akülü budama makası da bahçe işlerinde kullanıma uygundur. Kablosuz bir şekilde tasarlanan bu ürünler, her yere kolayca götürülür. Alaşımlı bıçak yapısına sahip makaslar ise uzun yıllar kullanılabilir. Elektrikli el aletleri için ekstra parçalara da ihtiyaç duyulabilir. Matkap uçları, testere zincirleri gibi parçaları ayrı olacak şekilde satın almanız mümkündür.

Elektrikli El Aletleri Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektrikli el aletleri satın almadan evvel bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Özellikle kullanım amacı önemli bir detaydır. Çok güç gerektirmeyen işlemler için daha standart bir matkap modeli seçilebilir. Öte yandan ürünün kablolu ve kablosuz tasarım detayına da dikkat edilmelidir. Özgür bir şekilde hareket etmek için kablosuz matkap modelleri daha idealdir.

Ürün seçimi yaparken marka ayrıntısına da odaklanmak gerekir. Dawreek, Hyundai, Germany Style, Class, Dozer ve Karcher gibi farklı markaların her biri, yüksek kalite vadeder. Bu markalara ait ürünlerin özelliklerine göre model seçimi yapılabilir. Motor gücü, akü özellikleri, çalışma biçimi gibi detaylar önemlidir. Evlerde kullanılacak aletler, kolay kullanılabilir yapıda olmalıdır. Ancak tesisatçılar, mühendisler ve elektrikli el aletleri konusunda uzman olanlar, daha donanımlı aletleri kullanma olanağına sahiptir.

Hırdavat yapı market ürünleri satın alırken tasarım ve güvenlik özelliklerine dikkat edilmelidir. Özellikle tutma kısımlarında kaymayı önleyen malzeme kullanılmalıdır. Böylece el yaralanmaları, aletlerin elden kayıp düşmesi gibi durumlar söz konusu olmaz. Teknosa'da yer alan tüm elektrikli el aletleri, beklentileri fazlasıyla karşılayan bir yapıya sahiptir. Siz de avantajlı matkap fiyatları ve diğer ürünlerde sunulan cazip seçenekler sayesinde istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.