Samsung Akıllı Saat Fiyatları ve Modelleri

36 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • Samsung Galaxy Watch5 44MM Safir Akıllı Saat
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Watch5 44MM Safir Akıllı Saat

  6.488,90 TL
 • Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Akıllı Saat Siyah
  5.0 (5 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Akıllı Saat Siyah

  4.949 TL
 • Samsung Galaxy Watch6 40mm Akıllı Saat Siyah
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Watch6 40mm Akıllı Saat Siyah

  5.310 TL
 • Samsung Galaxy Watch6 44mm Akıllı Saat Siyah
  4.7 (3 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Watch6 44mm Akıllı Saat Siyah

  5.348 TL
 • SAMSUNG GALAXY WATCH6 BLUETOOTH 40mm Altın Akıllı Saat

  SAMSUNG GALAXY WATCH6 BLUETOOTH 40mm Altın Akıllı Saat

  6.140 TL
 • SAMSUNG GALAXY WATCH6 CLASSIC BLUETOOTH 47mm Siyah Akıllı Saat
  5.0 (2 Değerlendirme)

  SAMSUNG GALAXY WATCH6 CLASSIC BLUETOOTH 47mm Siyah Akıllı Saat

  7.959 TL
 • SAMSUNG GALAXY WATCH6 CLASSIC BLUETOOTH 47mm Gümüş Akıllı Saat
  5.0 (1 Değerlendirme)

  SAMSUNG GALAXY WATCH6 CLASSIC BLUETOOTH 47mm Gümüş Akıllı Saat

  6.998 TL
 • Samsung Galaxy Watch4 40mm Akıllı Saat Altın Sarısı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Watch4 40mm Akıllı Saat Altın Sarısı

  4.599 TL
 • Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm Akıllı Saat Siyah

  Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm Akıllı Saat Siyah

  %14
  9.348,90 TL
  7.999 TL
 • Samsung Galaxy Watch4 40mm Akıllı Saat Siyah
  Kredi Fırsatı
  5.0 (3 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Watch4 40mm Akıllı Saat Siyah

  4.599 TL
 • Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm Akıllı Saat Gümüş

  Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm Akıllı Saat Gümüş

  6.649 TL
 • Samsung Galaxy Watch6 44mm Akıllı Saat Gümüş

  Samsung Galaxy Watch6 44mm Akıllı Saat Gümüş

  5.399 TL
 • Samsung Galaxy Fit3 Gri Akıllı Saat
  3.0 (2 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Fit3 Gri Akıllı Saat

  1.736 TL
 • Samsung Galaxy Fit3 Pembe Altın Akıllı Saat

  Samsung Galaxy Fit3 Pembe Altın Akıllı Saat

  2.199 TL
 • Samsung Galaxy Fit3 Gümüş Akıllı Saat

  Samsung Galaxy Fit3 Gümüş Akıllı Saat

  1.845 TL
 • Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Akıllı Saat Gümüş
  4.2 (6 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Akıllı Saat Gümüş

  4.499 TL
 • Samsung Galaxy Watch5 Pro Siyah Titanyum Akıllı Saat
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Watch5 Pro Siyah Titanyum Akıllı Saat

  9.348,90 TL
 • Samsung Galaxy Watch5 40MM Grafit Akıllı Saat
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Watch5 40MM Grafit Akıllı Saat

  5.699 TL
 • Samsung Galaxy Watch5 44MM Gümüş Akıllı Saat

  Samsung Galaxy Watch5 44MM Gümüş Akıllı Saat

  6.900 TL
 • Samsung Galaxy Watch5 40MM Gümüş Akıllı Saat
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Watch5 40MM Gümüş Akıllı Saat

  7.199 TL
36 üründen  ürün görüntülediniz

Giyilebilir teknoloji denilince akla ilk gelen ürünler akıllı saatler oluyor. Kalitesi ve şıklığıyla ön plana çıkan Samsung akıllı saatleri tercih ederek siz de hareketlerinizi takip edebilir ve telefonunuza bağımlı kalmadan bildirimlerinizi kontrol edebilirsiniz. Hayatınıza pratiklik getirecek olan bu cihazlar görünüş itibariyle normal bir kol saatini andırıyor fakat içerisinde çok farklı özellikler barındırıyor. Yoğun yaşam temposuna sahip kullanıcılar için bir hayli avantajlı olan Samsung akıllı saat çeşitlerine siz de sayfamız üzerinden kolayca göz atabilirsiniz. Ayrıca Teknosa güvencesiyle sahip olacağınız bu ürünü yalnızca tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Samsung Akıllı Saat Modelleri

Farklı zevklere hitap eden Samsung akıllı saat modelleri son derece çeşitli özellikler taşıyor. Modeller arasında tasarım anlamında en çok öne çıkan özellik saat aksesuarları oluyor. Bazı saatler daha spor bir duruşa sahip olduğu için silikon kordonlar kullanılıyor. Siyah renkli ve koyu tasarımlar her tür kombine uyum sağlayabildiği için bu tür modellerde genellikle siyah renk tercih ediliyor. Diğer bir kordon çeşidi ise deriden üretilen modeller oluyor. Bu modeller doğal bir malzeme olması açısından seviliyor ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Siz de ister sevdiğiniz renklere sahip bir kordon seçin isterseniz de seçiminizi risksiz tonlardan yana kullanın ihtiyacınız olan tüm çeşitleri sayfamız üzerinden bulabilirsiniz. Tasarımda farklılık oluşturan bir diğer unsur da kadran tarzı. Genellikle spor tarzda üretilen akıllı kol saati Samsung modellerinde klasik saat görünümü ile de karşınıza çıkabiliyor. Bu tür çeşitler dışarıdan şık ve sade bir saat imajı yaratsa da pek çok farklı içeriği ve şaşırtıcı özelliği içerisinde bulunduruyor. Siz de bu tür bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız sayfamız üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy Watch Serisi

Samsung Galaxy Watch denince Samsung'un göz alıcı akıllı saat tasarımları akla geliyor. Bu saatler hayatınızı kolaylaştırıyor. Dar ekrana sahip akıllı saatlerle kıyasladığınızda Samsung Galaxy Watch serisinin ekranı oldukça büyük. Ayrıca bu ekranın arka plan görüntüsünü de kolayca ayarlayabiliyorsunuz. Renkli floral bir duvar kağıdı, klasik saat görüntüsü veya geometrik desenlere sahip arka plan görüntüleriyle siz de her giydiğiniz kıyafete uygun bir seçeneği tercih edebilirsiniz. Bazı modeller tasarımın yanı sıra farklı özellikleriyle de ön plana içiyor. Düşme algılama özelliği de bunlardan biri. Akıllı saatiniz hız ölçümü sayesinde ani bir düşüş yaşandığı an fark ediyor ve tehlikede olabileceğiniz için konumunuzu hemen acil durum bağlantılarınıza bildiriyor. Uyku, nabız ve yürüyüş temposu gibi farklı ayrıntıları kaydeden ve bunları bir veri olarak size sunan Samsung akıllı saat özellikleri modelden modele değişebiliyor. Eğer siz de uykularınızı düzene sokmakta zorlanıyorsanız hemen REM döngünüzü kaydedebilen bir Samsung Galaxy Watch satın alabilirsiniz. Uyku sürenizi kaydeden bu cihazlar takibini sağlayabilmeniz için size rapor halinde sunuyor. Böylece uyku kalitenizi artırmaya yardımcı olurken diğer yandan da faydalı ipuçları ve eğitici içerikler de sunuyor. Galaxy Watch çeşitleri sizi spor esnasında da yalnız bırakmıyor. Yaptığınız hareketli aktiviteler için size spor programları sunan bu cihazlar aynı zamanda egzersizlerinizin de takibini yapabilmenizi sağlıyor. Günlük, haftalık ve aylık raporları takip ederek siz de gelişiminizi görebilir, yaşanan düşüşlerin farkına varabilir veya yaptığınız yüksek performansları bir tablo üzerinde inceleyebilirsiniz. Gelişiminizi görselleştiren bu ürünler sayesinde hem sporun keyfini daha fazla çıkarabilir hem de motivasyon sağlayabilirsiniz.

Akıllı Saatler ile Akıllı Bileklikler Arasındaki Fark

Akıllı bileklikler daha çok spor aktivitelerine odaklı olarak geliştirilen giyilebilir teknoloji ürünlerinin arasında yer alıyor. Bu çeşitlerden farklı olan akıllı saatler ise klasik saat görünümüne çok daha yakın oluyor. Sık sık karıştırılan ve çoğu zaman da birbiri yerine kullanılan bu ürün isimleri aslında farklı çeşitlere işaret ediyor. Bu ürünler arasında benzer özellikler bulunsa da bazı noktalarda birbirlerinden ayrılıyorlar. Akıllı saatler çok daha kapsamlı özelliklere sahip olduğu için bir telefonla yapabileceğiniz hemen hemen her işi kolunuzda bulunan saat yoluyla halledebilmenizi sağlıyor. Akıllı bileklikler ise daha çok ölçüm konusuna yoğunlaşıyor ve yaptığınız aktiviteleri sayılara dönüştürerek görünür kılıyor. Samsung telefona uyumlu kol saati çeşitlerinde çağrı cevaplama özelliği de bulunuyor. Bu özellik bazı akıllı bilekliklerde yer alsa da birçoğunda bulunmuyor. Bir akıllı bileklikten beklenen temel özellikler; hafif olması, ölçümlerinin doğru olması, çeşitli ölçümler yapabiliyor olması ve uzun pil ömrüne sahip olması şeklinde sıralanabilir. Akıllı saat ve bileklikler arasındaki bu özellik farklılıkları Samsung akıllı saat fiyatlarına da yansıyor. Siz de fiyat karşılaştırması yaparken çeşitler arasındaki ayrıntılara dikkat edebilirsiniz. Eğer kullanımı kolay bir ürün arıyorsanız bu noktada seçiminizi akıllı bilekliklerden yana kullanabilirsiniz. Akıllı saatler, içeriğindeki pek çok özellik nedeniyle biraz daha kompleks bir kullanıma sahip. Akıllı saatlerin su geçirmez özelliğe sahip çeşitleri bulunsa da akıllı bilekliklerin birçoğu bu özelliği sunuyor. Herkesin terleme oranı farklı olabildiği için spor sırasında yoğun terleme yaşandığında bu durum akıllı bilekliklere zarar vermiyor. Ayrıca yüzme sporunu gerçekleştirirken veya duş alırken de bu cihazlar kolunuzda rahatlıkla kalabiliyor. Siz de şimdi kendi kullanım ihtiyaçlarınızdan yola çıkarak Samsung'un akıllı bileklik ve akıllı saat modellerine sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ürüne Teknosa güvencesiyle sahip olabilmek içinse tek tıkla sepete eklemeniz yeterli.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.