Doğrayıcı ve Rondo Fiyatları ve Modelleri

45 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Tefal Fresh Express Fight 200 W Kırmızı Meyve ve Sebze Doğrayıcı

  Tefal Fresh Express Fight 200 W Kırmızı Meyve ve Sebze Doğrayıcı

  2.547 TL
 • Çok Satanlar
  Tefal MB4708TR Masterchop 4 Bıçaklı 500 Watt Maxi Doğrayıcı Siyah

  Tefal MB4708TR Masterchop 4 Bıçaklı 500 Watt Maxi Doğrayıcı Siyah

  1.865 TL
 • Fakir Atomic Rondo Rouge
  Kredi Fırsatı

  Fakir Atomic Rondo Rouge

  1.899 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch MMR08A1 400 W Doğrayıcı Beyaz

  Bosch MMR08A1 400 W Doğrayıcı Beyaz

  2.299 TL
 • Grundig Do 7266 Cdx Delisia Novus Inox Doğrayıcı
  Kredi Fırsatı

  Grundig Do 7266 Cdx Delisia Novus Inox Doğrayıcı

  1.699 TL
 • Arçelik K 1632 VS 500 W Beyaz Doğrayıcı

  Arçelik K 1632 VS 500 W Beyaz Doğrayıcı

  2.099 TL
 •  Arzum AR1055-O Prochopp Plus Plastik Doğrayıcı Okyanus

   Arzum AR1055-O Prochopp Plus Plastik Doğrayıcı Okyanus

  1.449 TL
 • Fissler Finecut Çok Amaçlı Doğrayıcı

  Fissler Finecut Çok Amaçlı Doğrayıcı

  1.499 TL
 • Arnica GH21132 Rapid Plus 500W Kırmızı Doğrayıcı
  4.7 (34 Değerlendirme)

  Arnica GH21132 Rapid Plus 500W Kırmızı Doğrayıcı

  1.049 TL
 • Korkmaz A460-08 Pro Magic 900 W 4 Bıçaklı Vanilya/Krom Cam Doğrayıcı
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Korkmaz A460-08 Pro Magic 900 W 4 Bıçaklı Vanilya/Krom Cam Doğrayıcı

  2.699 TL
 • Icotech RD30 7'si 1 Arada Meyve Sıkacağı - Rende - Dondurma Makinesi

  Icotech RD30 7'si 1 Arada Meyve Sıkacağı - Rende - Dondurma Makinesi

  2.199 TL
 • Arzum AR1055 Prochopp Plus Doğrayıcı Nar
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Arzum AR1055 Prochopp Plus Doğrayıcı Nar

  2.499 TL
 • Kiwi KC8209 450 W Doğrayıcı Rondo

  Kiwi KC8209 450 W Doğrayıcı Rondo

  559 TL
 • Arnica Rapid GH21103 500 W Mini Doğrayıcı

  Arnica Rapid GH21103 500 W Mini Doğrayıcı

  999 TL
 • Korkmaz A460-09 Pro Magic 4 Bıçaklı VivaKrom Cam Doğrayıcı

  Korkmaz A460-09 Pro Magic 4 Bıçaklı VivaKrom Cam Doğrayıcı

  2.699 TL
 • Arzum AR1020 Maximin 400 W 4 Bıçaklı Kırmızı Doğrayıcı

  Arzum AR1020 Maximin 400 W 4 Bıçaklı Kırmızı Doğrayıcı

  2.599 TL
 • Preo Pr02rnd Cam Doğrayıcı
  Kredi Fırsatı

  Preo Pr02rnd Cam Doğrayıcı

  849,99 TL
 • Cookplus Mutfaksever 2in1 Doğrayıcı ve Sorbe Makinesi

  Cookplus Mutfaksever 2in1 Doğrayıcı ve Sorbe Makinesi

  3.599 TL
 • Preo Pr01rnd Plastik Doğrayıcı
  Kredi Fırsatı

  Preo Pr01rnd Plastik Doğrayıcı

  749,99 TL
 • Goldmaster Rendimax 5in1 Paslanmaz Çelik Elektrikli Rende Dilimleme ve Doğrayıcı

  Goldmaster Rendimax 5in1 Paslanmaz Çelik Elektrikli Rende Dilimleme ve Doğrayıcı

  1.899 TL
45 üründen  ürün görüntülediniz

Zamanı verimli kullanmak bu çağda son derece önemli. Özellikle yemek hazırlama sürecini minimum zaman içerisinde ve daha az eforla atlatmak verimlilik için en çok dikkat edilmesi gereken unsurlar arasındadır. Bunun yolu ise işleri kolaylaştıracak elektrikli mutfak aletlerinden yardım almaktır. Doğrayıcı ve rondo modelleri, mutfak işlerindeki en iyi yardımcılarınızdan biri olabilir. Elektrikli ev aleti çeşitleri arasında en sık tercih edilenlerden biri olan doğrayıcı ve rondolar, her türlü mutfak ihtiyacına yönelik çeşitli özellikler ve fonksiyonlara sahip. En kurtarıcı mutfak aletlerinden biri olan doğrayıcı ve rondolara siz de Teknosa avantajlarıyla kolaylıkla erişebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla Doğrayıcı ve Rondo Modelleri Teknosa'da!

Mutfakların en önemli yardımcılarından biri olan doğrayıcı, yapılacak işlerinizi azaltmanıza yardımcı olur. Doğrama, ezme ve parçalama gibi pek çok işlevi bir arada bulundurması sayesinde yemek yapma sürecinin her aşamasında elinizin altında olan rondo çeşitleri, Teknosa'da sayısız seçenekle ön plana çıkar. Teknosa'da bulunan doğrayıcı ve rondo modelleri, az yer kaplamaları ve kolay temizlenmeleri ile mutfakta pratikliği beraberinde getirir.

Ayarlanabilir hız seçenekleri ve farklı sayıda bıçaklarıyla dikkat çeken doğrayıcılar farklı yemek tarifleri için esnek kullanım imkanı sunar. Teknosa'daki bu ürünler sayesinde siz de yemek hazırlama sürecini keyifli hale dönüştürebilirsiniz. Her mutfakta yer alması gereken bu önemli mutfak aleti ile leziz yemekler yapmak için siz de hemen Teknosa'ya göz atabilirsiniz.

Doğrayıcı ve Rondo Modelleri

Doğrayıcı ve rondoların Teknosa'da sayısız modelini bulabilirsiniz. Farklı markaların ürünlerine Teknosa ile ulaşarak pek çok teknolojiden faydalanabilirsiniz. Rondo modelleri arasında en çok dikkat çeken markalardan biri Tefal. Tefal rondo, 4 bıçaklı yapısıyla saniyeler içerisinde en sert sebzeleri ve kuruyemişleri bile parçalara ayırır. Geniş haznesiyle Tefal'in rondoları, iki ayrı çalıştırmayla uğraşma zahmetini de ortadan kaldırır.

Bir diğer rondo markası olan Arzum da ürünlerinin tasarımı ve özellikleriyle dikkat çeker. Arzum rondo modelleri, büyük ve küçük hazne seçeneklerine sahiptir. Aynı zamanda iki bıçaklı ve dört bıçaklı seçenekleri de bulunur. Böylece kullanım alışkanlıklarınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Arçelik rondo modelleri ise 500 w motor güçleriyle, hız ayarlamalarıyla ve kompakt tasarımlarıyla dikkat çeken ürünler arasındadır.

Rondo Fiyatları

Rondo fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kullanım şekillerine göre değişkenlik gösterebilir. Birden fazla doğrama ve rendeleme fonksiyonu bulunan rondolar daha yüksek fiyatlara sahip olabilirken tek işlevi bulunan rondolar ise fiyat açısından daha uygundur. Aynı zamanda ürünlerin fiyatlarını hazne kapasiteleri, hız ayarları, farklı aksesuarları, markaları ve modelleri de etkileyebilir. Teknosa'da her bütçeye uygun doğrayıcı mevcut olduğundan siz de beklentilerinize göre dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Doğrayıcı ve Rondo Nasıl Kullanılır?

Doğrayıcılar, son derece basit çalışma prensibine sahiptir. Bu ürünlerin haznesine ilk olarak bıçaklarını yerleştirmeniz gerekli. Daha sonra ise hazneye doğramak ya da parçalamak istediğiniz malzemeleri koymalısınız. Rondonun kapağını kapattıktan sonra fişe takarak düğmesinden çalıştırabilirsiniz. Malzemenizin ne kadar parçalanmasını istediğinize göre kontrollü şekilde durdurup çalıştırmaya devam edebilirsiniz. Birkaç saniye içerisinde doğranmış soğanlarınızı, domateslerinizi, sarımsaklarınızı kullanabilir ya da toz haline gelmiş kuruyemişlerinizi tatlılarınıza ekleyebilirsiniz.

Doğrayıcı ve Rondo Çeşitleri Nelerdir?

Günlük yemek hazırlama sürecinizi kolaylaştıran doğrayıcı ve rondo çeşitlerinin pek çok modeli mevcut. İpli doğrayıcı, basmalı doğrayıcı ya da elektrikli doğrayıcı gibi birçok ürün modeli arasından seçiminizi yapabilirsiniz. En çok tercih edilenlerden biri olan elektrikli veya şarjlı doğrayıcı çeşitleri, kullanım sırasında kol gücünü minimuma indirir. Tek bir düğme yardımıyla malzemeleri öğüten ve doğrayan bu rondolar, kullanım kolaylığını üst seviyelere çıkarır. Elektrikli doğrayıcıların farklı başlık seçenekleri de vardır. Kalın rende, ince rende, dilimleme gibi başlıkları sayesinde elektrikli doğrayıcıları farklı işlevlerde de kullanabilirsiniz.

İpli ya da basmalı rondolar ise elektriğe ihtiyaç duymadan çalışır. Bu ürünleri ipini çekerek ya da üstteki butonuna basarak kullanabilirsiniz. Malzemelerinizi ne kadar inceltmek istediğinize göre işlemleri tekrarlayarak aradığınız kıvama ulaşabilirsiniz. İpli ve basmalı rondolar, özellikle elektriklerin kesilmesi durumunda büyük bir kurtarıcıdır. Gerek kullanım kolaylıkları gerekse de işlevsellikleri ile doğrayıcılar, her ihtiyacı karşılayan mutfak aletleri arasında yer alır.

Doğrayıcı ve Rondo Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Doğrayıcı ve rondo satın alırken ihtiyaçlarınızı belirlemeniz önemlidir. Teknosa'da çeşitli modeller arasından seçim yapabileceğiniz geniş ürün yelpazesi vardır. Bu sayede aradığınız rondo modeline kolayca sahip olabilirsiniz. Kullanım amacınıza göre iki bıçaklı veya dört bıçaklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Kapasite ve boyuta karar verirken ise yemek yapma alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurabilir; ailenizin kalabalıklığına göre hareket edebilirsiniz. Ekstra bıçaklar, karıştırma hazneleri ve rendeleme fonksiyonları da bulunan doğrayıcıları ihtiyaç ve beklentilerinize göre satın alabilirsiniz.

Rondo ile Blender Arasındaki Fark Nedir?

Blender ve rondo birbirine en çok karıştırılan iki mutfak aletidir. Her ikisi de gıdaları parçalamaya yardımcı olsa da birbirinden farklı özellikleri vardır. Rondo, püre yapma ya da pürüzsüzleştirme gibi özellikler için kullanılmaz. Yalnızca sebze ve meyveleri doğrayıp küçük parçalara ayırmak için tercih edilir. Aynı zamanda kuruyemişleri toz haline getirmek için de kullanılabilir. Blender çeşitleri ise taneli çorbaları pürüzsüzleştirmek, püreler hazırlamak, smoothie yapmak için tercih edilen mutfak aletleridir. Sık yemek yapılan her mutfakta hem blender hem de rondoya ihtiyaç duyulur.

Siz de mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak rondo modelleri için hemen Teknosa'ya göz atabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.