Epilasyon Aleti Fiyatları ve Modelleri

52 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
Çok Satanlar
Philips BRE225/05 Satineel Essential Kablolu Kompakt Epilatör
4.7 (54 Değerlendirme)

Philips BRE225/05 Satineel Essential Kablolu Kompakt Epilatör

449 TL
Braun FaceSpa Pro 911 Yüz Epilatörü Beyaz/Bronz
3.8 (21 Değerlendirme)

Braun FaceSpa Pro 911 Yüz Epilatörü Beyaz/Bronz

3.799 TL
Çok Satanlar
Braun Silk Epil 9 9720 Epilatör
5.0 (165 Değerlendirme)

Braun Silk Epil 9 9720 Epilatör

2.649 TL
Çok Satanlar
Braun Silk Epil 3 / 3170 Soft Perfection Epilatör
4.6 (78 Değerlendirme)

Braun Silk Epil 3 / 3170 Soft Perfection Epilatör

999 TL
Çok Satanlar
Philips 8000 Serisi BRE720/05 Islak Kuru Epilatör
4.5 (13 Değerlendirme)

Philips 8000 Serisi BRE720/05 Islak Kuru Epilatör

1.779 TL
Braun Ses9-735 Silk-Epil 9

Braun Ses9-735 Silk-Epil 9

3.259 TL
Philips BRE245/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör
4.7 (61 Değerlendirme)

Philips BRE245/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör

929 TL
Çok Satanlar
Braun Silk Epil Eversoft 1170 Ceemea Epilatör
4.4 (28 Değerlendirme)

Braun Silk Epil Eversoft 1170 Ceemea Epilatör

879 TL
Çok Satanlar
Philips 8000 Serisi BRE700/05 Islak Kuru Epilasyon Aleti
4.8 (22 Değerlendirme)

Philips 8000 Serisi BRE700/05 Islak Kuru Epilasyon Aleti

%13
1.498 TL
1.298 TL
Braun Silk Epil 3 3270 Soft Perfection Epilatör
4.6 (52 Değerlendirme)

Braun Silk Epil 3 3270 Soft Perfection Epilatör

%6
1.599 TL
1.498 TL
Philips 8000 Serisi BRE710/05 Islak Kuru Epilatör
4.6 (14 Değerlendirme)

Philips 8000 Serisi BRE710/05 Islak Kuru Epilatör

1.539 TL
Philips 8000 Serisi BRE730/05 Islak Kuru Epilatör
4.7 (15 Değerlendirme)

Philips 8000 Serisi BRE730/05 Islak Kuru Epilatör

2.109,90 TL
Çok Satanlar
Philips BRE255/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör
4.7 (68 Değerlendirme)

Philips BRE255/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör

699 TL
Çok Satanlar
Braun Silk Epil 3 3420 + Bikini Trimmer Epilatör
4.4 (62 Değerlendirme)

Braun Silk Epil 3 3420 + Bikini Trimmer Epilatör

1.097 TL
Braun Silk Epil 3  3440 Epilatör
1.0 (1 Değerlendirme)

Braun Silk Epil 3 3440 Epilatör

%7
1.499 TL
1.389 TL
Braun Silk-Epil 1 1173 Epilatör
4.0 (1 Değerlendirme)

Braun Silk-Epil 1 1173 Epilatör

757 TL
Braun Ses5-600 Silk-Epil 5

Braun Ses5-600 Silk-Epil 5

1.799 TL
Braun Ses5-511 Silk-Epil 5

Braun Ses5-511 Silk-Epil 5

1.999 TL
Braun Se3-321 Silk-Epil 3

Braun Se3-321 Silk-Epil 3

1.299 TL
Braun Silk Epil 5 5605 Islak Kuru Epilatör

Braun Silk Epil 5 5605 Islak Kuru Epilatör

1.899 TL
52 üründen  ürün görüntülediniz

İstenmeyen tüyler en çok sıkıntı yaratan konuların arasında yer alsa da günümüzde üretilen birbirinden kullanışlı epilason aleti çeşitleri bu işi pratik bir şekilde halledebilmenize imkan tanıyor. Farklı başlık yapıları, kullanım kolaylığı sunan epilasyon aleti formları ve ıslak-kuru kullanıma uygun modeller uygulama sırasında işinizi epey kolaylaştırıyor. Markalara ait çeşitli modellerdeki epilasyon aleti Teknosa kategorimizde sizi bekliyor. Daha kısa süreli çözümler sunan tıraş bıçakları, acılı ağda yöntemleri ve maliyetli lazer epilasyon işlemleri yerine hem kolayca satın alabileceğiniz fiyat aralıklarına sahip hem de pratik olan epilasyon aletlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İstenmeyen Tüyleri Epilasyon Aleti ile Kolayca Temizleyin

Kişisel bakım uygulamalarında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan epilasyon aleti değişen ihtiyaçlara cevap veren pek çok farklı özelliğe sahip. Tutuş tarzı, tüy alma işlemi sırasında işlerinizi en çok kolaylaştıran unsurlardan biri olduğu için bu ürünler boyut olarak farklılık gösteriyor. Avuç içine oturan oval ve kısa modeller, klasik epilasyon aleti görünümünü yansıtıyor. Yeni çeşitlerde ise daha ince ve uzun cihazlar karşınıza çıkıyor. Bu ev epilasyon aleti modelleri kıvrımları ve bazı modellerde de S şeklindeki formu ile ergonomik bir tutuş sağlıyor. Siz de doğal bir tutuşla tüylerinizi alırken epilasyon aleti üzerinde maksimum kontrol sağlamak için bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Ürünlerin başlık yapısı da uygulama yapılacak bölgeye göre değişiklik gösteriyor. Kol ve bacak tüylerini alırken geniş yapıdaki başlıklar bir hayli avantaj sağlıyor. Daha dar yapıdaki başlıklar ise koltuk altı ve bikini bölgesi gibi uygulamanın zahmetli olduğu bölgelerdeki tüyleri temizlemeye imkan tanıyor. Üstelik bu bölgelerin kıvrımlı yapısı tüy alma işlemini zorlaştırdığı için epilasyon aletleri de hareketli başlıklarla işinizi kolaylaştırıyor. Epilasyon aletlerinin kendi uç yapısında yer alan minik plakalar, bir cımbız gibi çalışarak tüylerinizi kökten temizlemeye yardımcı oluyor. Bazı cihazlarda hızlı bir tıraş deneyimi için de farklı başlıklar yer alıyor. Bu başlığı taktığınızda epilatör tüylerinizi kökten almak yerine yalnızca cildinize yakın bir tıraş deneyimi sağlıyor. Dakikalar içerisinde pürüzsüz bir tene kavuşmanızı sağlayacak bu cihazlar sayfamızda yer alıyor. Siz de epilasyon aleti ve fiyatlarına göz atmak için vakit kaybetmeden sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Farklı Özellikler Sunan Epilasyon Aleti Çeşitleri

Epilasyon aleti denilince akla iki farklı ürün çeşidi geliyor. Bunlardan ilki yüksek teknolojik özelliklere sahip IPL olarak da bilinen lazer epilasyon makineleri. Bu cihazlar, evinizin konforlu ortamında acısız tüy alma yöntemleriyle tüylerinizi temizlemeye ve pürüzsüz cildinizin keyfini uzun süre çıkarabilmeye yardımcı oluyor. Lazer cihazlar ışın teknolojisiyle kıl köklerini hedef alırken klasik epilasyon aletleri ise döner yapıdaki minik plakaları sayesinde bir cımbız davranarak tüylerinizi kökten temizliyor. Bu klasik cihazlar ise temelde şarjlı ve kablolu olarak iki farklı çeşide ayrılıyor. Şarjlı epilasyon aleti, priz bulunmayan yerlerde de kullanım imkanı sağlıyor ve tüylerinizi temizlerken kablolar tarafından kısıtlanmadan bu işlemi kolayca halledebilmenizi sağlıyor. Kablolu cihazlar ise epilasyon aletini şarj etme sorununu ortadan kaldırıyor. Direkt olarak prize takarak kullanabileceğiniz bu epilatörleri ister seyahatlerinize götürün isterseniz de evinizin konforunda kullanın. Bu konforu katlayan bir diğer unsur ise ürünlerin başlık sayısı. Epilasyon aletlerinde her bölgeye farklı bir uygulama başlığı kullanılabiliyor. Bazı cihazlar 2 farklı başlığa sahipken bazı cihazlarda da bu sayı 6 ya kadar çıkabiliyor. Kısa tüyleri alabilmek için yakın temas başlıkları, tüyleri düzelten ve şekillendirmeye yardımcı olan taraklı başlıklar, tıraş başlığı, hassas bölge başlıkları ve geniş epilatör başlığı gibi çeşitler modelden modele değişiklik gösterebiliyor. Epilasyon aleti çift başlıklı modellerinde genellikle bikini bölgesi ve yakın temas için harici başlıklar bulunuyor. Epilasyon aleti yorumlarından yola çıkarak siz de kendi ihtiyacınız olan çeşitleri içeren epilatörleri tercih edebilirsiniz.

Her Cebe Uygun Epilasyon Aleti Fiyatları

Epilasyon aleti fiyatları marka, model ve özelliklere göre değişebiliyor. Ürün seçiminde göz önünde bulundurmanız gerek tüm bu unsurlar en doğru cihazı seçebilmeniz için de önemli. Uzun yıllar konforlu kullanım sağlayacak bir epilasyon aleti için tercihinizi güvenilir markalardan yana kullanabilirsiniz. Teknosa'daki yer alan birbirinden kaliteli markalar size farklı seçenekler sunuyor. Epilasyon aleti Braun markasının öne çıkan çeşitleri arasında yer alıyor. Bu markanın farklı ürün serilerine göz atarak kullanım konforunuzu artıracak çeşitli özellikleri inceleyebilirsiniz. Kişisel bakım kategorileri arasında sıkça ziyaret edilen epilasyon aleti Philips gibi sevilen markaları içeriyor. Bu markaların modelleri arasında ürünlerin başlık özellikleri, motor gücü, tasarımı ve pil ömrü değişiklik gösteriyor. Epilasyon aleti fiyatlarına da yansıyan bu kritere dikkat ederek en doğru fiyat karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Bazı cihazlarda tırnak bakımına yardımcı olan pedikür başlığı da yer alıyor. Aynı zamanda vücudunuzdaki ölü derileri temizlemek ve tüylerin oluşumu sırasında batıkları önlemek için de kutu içeriğinde peeling eldiveni yer alabiliyor. Tüy alma işlemi bittikten sonra atladığınız yerlerin olduğunu görmek can sıkıcı olabiliyor. Bu nedenle en iyi şekilde odaklanabilmeniz ve tüm tüyleri rahatça görebilmeniz için epilasyon cihazlarında harici bir ışık da yer alabiliyor. Vücudunuzu rahatlatacak masaj başlığı ve en doğru seviyede basınç uygulayabilmeniz için hassas basınç sensörü de ürünlerde yer alan ek özellikler arasında bulunuyor. Siz de tüm bu avantajlı başlık çeşitlerine sahip epilasyon aletlerini görmek ve özelliklerini incelemek için hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.

Epilasyon aleti batık yapar mı?

Epilasyon aletinin batık oluşumuna sebep olduğuna dair herhangi bir veri bulunmuyor. Fakat bu tür cihazların yanlış kullanımı batık sorununun oluşmasında etkili olabilir. Bu tür sorunlara yol açmamak için epilasyon aletini kullanırken cihazı tek bir yöne doğru hareket ettirmenizde fayda var. Batık sorununu çözmek içinse peeling eldivenlerinden ve keselerden yardım alabilirsiniz. Duş sırasında yumuşayan cildinizdeki ölü derileri uzaklaştırarak bu tür problemlerin de önüne geçebilmeniz mümkün.

Epilasyon aleti kullanımı püf noktaları neler?

Epilasyon aleti kullanırken uygulama yaptığınız bölgeye uygun olan başlığı tercih etmenizde fayda var. Eğer tüyleriniz çok uzadıysa epilasyon makinesi öncesi bir makas ile kısaltabilirsiniz. Sonrasında 75 derecelik açı ile tüylerin uzama yönünün tersine doğru epilatörü uygulayabilirsiniz.

Epilasyon aleti acıtır mı?

Epilasyon aletleri tamamen acısız bir uygulama sunmuyor. Fakat tüylerin kısa olması, uygulama yapılan bölgeyi eliniz ile germek ve ıslak kullanılabilen ürünler ile duştayken uygulama yapmak hissedilen acı seviyesini belirli bir düzeyde azaltabiliyor. Bunun yanı sıra kişilerin acı eşiğine göre de bu his değişiklik gösterebiliyor.

Epilasyon aleti tüyleri azaltır mı?

Epilasyon aletlerinin tüyleri azaltma gibi bir etkisi bulunmuyor. Bu tür ürünler tüyleri kökünden temizlediği için yeni oluşan tüyle r çok daha ince ve yumuşak çıkıyor. Kişiden kişiye değişmekle beraber düzenli ve sık kullanımda kılların yapısı zayıflayabiliyor.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.