Akıllı Çocuk Saati Fiyatları ve Modelleri

36 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  TCL MT40X Movetime Pembe Çocuk Saati
  Kredi Fırsatı
  5.0 (3 Değerlendirme)

  TCL MT40X Movetime Pembe Çocuk Saati

  3.649 TL
 • Çok Satanlar
  Teknofonik G-17 W5S 4G Görüntülü Konuşma Çift Kameralı GPS WiFi Android Gri Akıllı Çocuk Saati
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Teknofonik G-17 W5S 4G Görüntülü Konuşma Çift Kameralı GPS WiFi Android Gri Akıllı Çocuk Saati

  3.349 TL
 • Çok Satanlar
  TCL MT40X Movetime Mavi Çocuk Saati
  Kredi Fırsatı
  4.2 (4 Değerlendirme)

  TCL MT40X Movetime Mavi Çocuk Saati

  3.649 TL
 • TCL MT40X Movetime Siyah Çocuk Saati

  TCL MT40X Movetime Siyah Çocuk Saati

  3.898 TL
 • Çok Satanlar
  Teknofonik G-17 W5S 4G Görüntülü Konuşma Çift Kameralı GPS WiFi Android Mavi Akıllı Çocuk Saati

  Teknofonik G-17 W5S 4G Görüntülü Konuşma Çift Kameralı GPS WiFi Android Mavi Akıllı Çocuk Saati

  3.349 TL
 • Çok Satanlar
  Wiky Watch 4S Akıllı Çocuk Saati Pembe
  Kredi Fırsatı

  Wiky Watch 4S Akıllı Çocuk Saati Pembe

  4.089 TL
 • Teknofonik Concord Q90 GPS Takip Sim Kartlı Siyah Akıllı Çocuk Saati

  Teknofonik Concord Q90 GPS Takip Sim Kartlı Siyah Akıllı Çocuk Saati

  1.590 TL
 • Teknofonik Concord Q90 GPS Takip Sim Kartlı Pembe Akıllı Çocuk Saati

  Teknofonik Concord Q90 GPS Takip Sim Kartlı Pembe Akıllı Çocuk Saati

  1.690 TL
 • Reeder Kiddo 2 Mavi Akıllı Çocuk Saati

  Reeder Kiddo 2 Mavi Akıllı Çocuk Saati

  1.780 TL
 • Teknofonik G-17 W5S 4G Görüntülü Konuşma Çift Kameralı GPS WiFi Android Pembe Akıllı Çocuk Saati
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Teknofonik G-17 W5S 4G Görüntülü Konuşma Çift Kameralı GPS WiFi Android Pembe Akıllı Çocuk Saati

  3.349 TL
 • Tsmart Suya Dayanıklı Kamera ve GPS Özellikli Pembe Akıllı Çocuk Saati

  Tsmart Suya Dayanıklı Kamera ve GPS Özellikli Pembe Akıllı Çocuk Saati

  1.699 TL
 • Wiky Watch 4S Akıllı Çocuk Saati Mavi
  Kredi Fırsatı

  Wiky Watch 4S Akıllı Çocuk Saati Mavi

  4.089 TL
 • TCL Movetime MT46X Pembe Akıllı Çocuk Saati

  TCL Movetime MT46X Pembe Akıllı Çocuk Saati

  4.998 TL
 • TCL MT40X-3ALCTR1 Siyah
  Kredi Fırsatı

  TCL MT40X-3ALCTR1 Siyah

  3.699 TL
 • Bilicra Connect 4G Sarı Akıllı Çocuk Saati

  Bilicra Connect 4G Sarı Akıllı Çocuk Saati

  5.049 TL
 • TCL Movetime MT46X Mavi Akıllı Çocuk Saati

  TCL Movetime MT46X Mavi Akıllı Çocuk Saati

  4.998 TL
 • TCL Movetime MT46X Siyah Akıllı Çocuk Saati

  TCL Movetime MT46X Siyah Akıllı Çocuk Saati

  4.949 TL
 • Tsmart Suya Dayanıklı Kamera ve GPS Özellikli Mavi Akıllı Çocuk Saati

  Tsmart Suya Dayanıklı Kamera ve GPS Özellikli Mavi Akıllı Çocuk Saati

  1.849 TL
 • Upsmart Kids Gps 4G Mavi Akıllı Çocuk Saati

  Upsmart Kids Gps 4G Mavi Akıllı Çocuk Saati

  3.990 TL
 • Upsmart Kids Gps 4G Siyah Akıllı Çocuk Saati

  Upsmart Kids Gps 4G Siyah Akıllı Çocuk Saati

  3.990 TL
36 üründen  ürün görüntülediniz

Giderek ün kazanan akıllı çocuk saatleri son zamanlarda ebeveynlerin, küçük çocuklarının güvenliğini sağlamak ve iletişim kurmak adına tercih ettiği en popüler ürünler arasındadır. Çocukların takibini sağlamanıza yarayan, gerektiğinde iletişim kurabileceğiniz, hatta görüntülü görüşme imkanı sağlayan bu saatler, yüksek teknolojiyle donatılmış en kullanışlı ürünlerdir. Teknosa'da akıllı saat modellerini inceleyebilir, çocuğunuz için en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Çocuğunuzun Güvenliği için En İyi Akıllı Saatler

Akıllı saat, hemen her yaştan bireyin severek kullandığı en popüler teknolojik aletlerdir. Günlük hayatı kolaylaştıran bu aletlerin çocuklar için tasarlanan modelleri, ebeveynlerin bir numaralı yardımcısıdır. Çocuk takip saati olarakta bilinen bu cihazlar, sizin ve çocuğunuzun ihtiyacına en iyi şekilde cevap verebilecek özelliklerle donatılmıştır. Markaların şahsi tasarımlarının yanı sıra, birbirinden farklı özelliklerle tasarlanan akıllı çocuk saati modelleri arasından seçim yapmak kolay değildir.

Çocuğunuz sizin yanınızda değilken, okulda veya kreşte onunla iletişim kurabilmek ve nerede olduğunu her an kontrol edebilmek ebeveynler için büyük önem taşır. Akıllı saatler; telefon kullanabilmesi mümkün olmayan, henüz küçük yaşta olan çocuğunuz için en doğru tercihtir. Çocuklar için akıllı saat kullanımının, ebeveyne ve çocuğa sağladığı avantajları bununla sınırlı değildir. Akıllı çocuk saati kullanımı ile çocuklarınızı her saniye takip edebilme imkanı bulabilirsiniz. Gerektiğinde iletişim kurabilir, hatta görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Bilekte konumlandığı için çocuğa ekstra bir taşıma sorumluluğu yaratmaz. Acil durumlarda, tek tuşla saniyeler içinde iletişim kurabilir, eğlenceli uygulamalarıyla da çocuğun telefon ve tablet ihtiyacını en aza indirir.

Gelişen teknolojiyle uyumlu şekilde hareket eden Reeder çocuk akıllı saat modelleriyle göz doldurur. Tasarım ve renk çeşitliliği ile seçim yapmada kolaylık sunarken; birbirinden üstün özellikleriyle de kullanıcıların beğenisine sunulur. Reeder akıllı çocuk saati modellerinde; çocukların bilek ölçüsüne en uygun şekilde üretilen kordon boyu, ergonomik kullanım sağlar. Android işletim sistemiyle çalışan reeder saatlerinin kurulumunu, telefonunuza indireceğiniz uygulama ile kolayca yapabilirsiniz.

Ebeveynlerin güvenlik amacı ile satın aldığı akıllı saatleri, çocuklar daha çok eğlence amacıyla bileklerinde taşırlar. TCL, XEE Kids gibi saat markalarının modellerinde tercih ettiği geniş ve renkli ekran ile çocuklar öğrenmelerini destekleyen oyunları rahatlıkla oynayabilir. Takvim gibi uygulamalarla eğitimini desteklerken, kamera, ses ve video kaydı özellikleri ile renkli anlarını hatıraya dönüştürebilir.

Çocuk akıllı saatlerinde, adeta bir android cep telefonu uyarlaması olan Teknofonik, çok çeşitli donanımlarıyla kullanıcılara kolaylık sağlar. Ortam fotoğrafı alma, sesli görüşme, konum takibi gibi standart özellikleri yanı sıra; mail alma ve gönderme, WhatsApp ve 4G görüntülü görüşme özelliğine sahip modelleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek niteliktedir. Bazı akıllı saat modellerinde bulunan uyku takip sistemi, ebeveynlere çocuklarının uyku düzeni konusunda kolaylık sunar. Çocuğunuzun uyuyup uyumadığını uzaktan kontrol etmenize yarayan bu sistem ile çocuğunuzun uyku düzenini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

GPS ve Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saatleri

Sim kart desteği olan akıllı saat modelleri ile herhangi bir operatörden alacağınız sim kart sayesinde, çocuğunuzla iletişiminizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Belli bir rehber hafızası ve kişi arama kapasitesi bulunan çocuk sim kartlı akıllı saat modellerini endişe duymadan çocuğunuzun kullanımına sunabilirsiniz. Minimal boyutları ile kullanım kolaylığı sağlayan akıllı saat çocuk takip ve kontrolu açısından çok yararlıdır. Ebeveynler için mühim olan GPS çocuk akıllı saat modellerinde en önemli özelliklerdendir. Wiky ve Bilicra gibi çoğu akıllı saat markasının sahip olduğu bu özellik ile çocuğunuzun her anını rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Çocuğunuzu, saatin bağlı olduğu telefonunuzdan her an her saniye kontrol etmeniz mümkün olmayabilir. Duş alırken veya arkadaşınızla sohbet ettiğiniz sırada çocuğunuz güvenli alanın dışına çıkmış olabilir. Kullanıcıların, çocuk akıllı saat tavsiye kısımlarında dikkat çektiği önemli bir nokta, akıllı çit teknolojisidir. Çocuğunuz okul bahçesinin dışı, cadde veya tehlike arz eden herhangi bir yere doğru yöneldiğinde anında uyarı veren çit teknolojisi ile meşgul anlarınızda bile çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bazı akıllı saat modellerinde bulunan bu özellik, ebeveyn kontrolünü maksimum seviyeye çıkaran en iyi teknoloji tasarımlarıdır.

Su Geçirmez Modeller

Çocuklar, doğaları gereği yetişkinler kadar dikkatli hareket eden bireyler değildir. Su, çamur, toprak demeden; gönüllerinden geldiği gibi hareket eden enerji dolu ruhlara sahiptirler. Bu yüzden, bazı teknolojik aletler çocuklarınız için çokta uzun ömürlü olmayabilir. Böyle durumlarda Tsmart, TCL, Reeder gibi birçok markanın çocuk akıllı saat su geçirmez özelliği, bu işlevsel yönü ile ön plana çıkıyor. Çocuğunuzun suyla temasında, içerisine su geçirmeyen, suya ve darbeye dayanıklı bu modeller ile akıllı saatinizin kullanım ömrünü en yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz.

Erkek ve Kız Çocuklara Özel Tasarımlar

Güvenlik ve takip özellikleriyle ebeveynlere sağladığı avantajlar dışında akıllı çocuk saatleri, çocuklarınız için aynı zamanda eğlenceli bir aksesuardır. Çocukların renkli dünyasına katkıda bulunan akıllı saatler, cinsiyetlerine göre tasarlanan renkleri ile dikkat çeker. Kız çocuk akıllı saatleri tasarım özelliklerine göre pembe, sarı, mor renkli detaylar barındırırken; erkek çocuk akıllı saat modellerinde daha çok mavi, lacivert, yeşil gibi renkler ön plana çıkar.

Siz de Teknosa'da, en iyi akıllı çocuk saat modelleri arasından seçiminizi yapabilir, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.