Meyve Sıkacağı Fiyatları ve Modelleri

52 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Goldmaster Freshup Inox Çıkarılabilir Paslanmaz Çelik Döküm Tutma Kolu Narenciye Meyve Sıkacağı

  Goldmaster Freshup Inox Çıkarılabilir Paslanmaz Çelik Döküm Tutma Kolu Narenciye Meyve Sıkacağı

  3.959 TL
 • Çok Satanlar
  Philips Hr1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı
  4.9 (9 Değerlendirme)

  Philips Hr1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı

  3.114 TL
 • Çok Satanlar
  Philips Hr2738/00 25 W 500 ML Narenciye Sıkacağı Beyaz
  Kredi Fırsatı
  4.8 (14 Değerlendirme)

  Philips Hr2738/00 25 W 500 ML Narenciye Sıkacağı Beyaz

  589 TL
 • Arnica Presso Trend IH37102 Gümüş Narenciye Sıkacağı

  Arnica Presso Trend IH37102 Gümüş Narenciye Sıkacağı

  1.179 TL
 • Braun MPZ 9 Citromatic Vario Narenciye Sıkacağı
  3.0 (1 Değerlendirme)

  Braun MPZ 9 Citromatic Vario Narenciye Sıkacağı

  1.249 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch Mcp3500n Vitapress Narenciye Sıkacağı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Bosch Mcp3500n Vitapress Narenciye Sıkacağı

  1.699 TL
 • Bosch MES4010 1200 W Inox Katı Meyve Sıkacağı

  Bosch MES4010 1200 W Inox Katı Meyve Sıkacağı

  9.999 TL
 • Cuisinart CCJ210E Narenciye Sıkacağı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Cuisinart CCJ210E Narenciye Sıkacağı

  4.489 TL
 • Çok Satanlar
  Philips HR1863/20 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı
  4.8 (22 Değerlendirme)

  Philips HR1863/20 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı

  %6
  4.999 TL
  4.699 TL
 • Beko BKK 2145 1500 W Katı Meyve Sıkacağı

  Beko BKK 2145 1500 W Katı Meyve Sıkacağı

  4.999 TL
 • Arçelik MS 6210 Narenciye Sıkacağı

  Arçelik MS 6210 Narenciye Sıkacağı

  1.899 TL
 • Arçelik K 1583 SMS 1500 W Katı Meyve Sıkacağı

  Arçelik K 1583 SMS 1500 W Katı Meyve Sıkacağı

  4.999 TL
 • Philips Hr3770/00 1500w Blender ve Meyve Sıkacağı
  Kredi Fırsatı
  2.0 (1 Değerlendirme)

  Philips Hr3770/00 1500w Blender ve Meyve Sıkacağı

  7.999 TL
 • CVS Energicao 600 W Inox Katı Meyve Sıkacağı

  CVS Energicao 600 W Inox Katı Meyve Sıkacağı

  1.899 TL
 • Russell Hobbs 22760-56 Narenciye Sıkacağı
  4.4 (15 Değerlendirme)

  Russell Hobbs 22760-56 Narenciye Sıkacağı

  2.749 TL
 • Smeg CJF01PGEU Pastel Yeşil Narenciye Sıkacağı
  4.3 (10 Değerlendirme)

  Smeg CJF01PGEU Pastel Yeşil Narenciye Sıkacağı

  9.950 TL
 • Smeg CJF01PBEU Pastel Mavi Narenciye Sıkacağı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Smeg CJF01PBEU Pastel Mavi Narenciye Sıkacağı

  9.950 TL
 • Arnica IH37101 Presso Trend Rose Narenciye Sıkacağı

  Arnica IH37101 Presso Trend Rose Narenciye Sıkacağı

  825 TL
 • Smeg CJF01WHEU Beyaz Narenciye Sıkacağı
  4.8 (10 Değerlendirme)

  Smeg CJF01WHEU Beyaz Narenciye Sıkacağı

  9.950 TL
 • Smeg SJF01PBEU Pastel Mavi Meyve / Sebze Presi
  4.5 (2 Değerlendirme)

  Smeg SJF01PBEU Pastel Mavi Meyve / Sebze Presi

  32.200 TL
52 üründen  ürün görüntülediniz

Günlük vitamin ihtiyacını karşılamanın en iyi yollarından biri meyvelerdir. Dolayısıyla meyve suları, sağlıklı yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Meyvelerin besin değerlerini koruyarak taze ve doğal meyve suları hazırlamanızı sağlayan meyve sıkacağı, sağlıklı yaşamı kolaylaştıran önemli bir yardımcıdır. Ekmek kızartma makinesi ile kızarttığınız sıcacık ekmeğinizi yerken narenciye sıkacağı ile de vitamin deposu meyve suyu hazırlayabilirsiniz. Hızlı ve besleyici kahvaltının anahtar parçalarından olan katı meyve sıkacağı çeşitleri, mutfak işlerinizi daha keyifli ve pratik hale getirir. Teknosa'da yer alan farklı markaların katı meyve sıkacağı çeşitleriyle siz de kahvaltılarınızı renklendirebilir; sevdiklerinize doyurucu sofralar kurabilirsiniz.

Meyve Sıkacağı Modelleri ve Özellikleri

Meyve sıkacağı, sağlıklı yaşamın ve beslenmenin önemli parçalarından biri. Bu cihazlar, meyvelerden maksimum miktarda suyu çıkararak ziyan olmalarını engeller. Dolayısıyla elde sıkmaya göre oldukça avantajlıdır. Vitamin ve minerallerini koruyarak taze meyve suları hazırlamanıza olanak tanıyan meyve sıkacakları, günün her öğününde sağlıklı ve lezzetli içecekler içmenize yardımcı olur.

Meyve sıkacakları basit el tipi modellerden, yüksek güçlü elektrikli versiyonlara kadar çok geniş seçeneklere sahiptir. Bu sayede ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Kolay kullanımlı olmaları yönüyle herkese hitap eden bu ürünlerin, doğrayıcı ve rondo olarak kullanılabilenleri de vardır. Böylece tek üründen çok sayıda cihazın verimini alabilirsiniz. Temizlik açısından da pratikliği beraberinde getiren meyve sıkacaklarını hızlıca sudan geçirerek yıkayabilirsiniz. Hatta bazı modeller bulaşık makinesine de atılabilir.

Farklı meyve ve sebze türlerine uygun olarak ayarlanabilen hız ve güç seçenekleriyle meyve sıkacağı çeşitleri, her üründen en iyi verimi almanızı sağlar. Bu ürünleri dilerseniz limon sıkacağı olarak dilerseniz de portakal sıkacağı olarak kullanabilirsiniz. Nar, mandalina, elma, armut gibi her meyve ve sebzenin kolayca suyunu çıkaran meyve sıkacaklarının soğuk pres yapan modelleri de vardır. Bu modeller, ısı üretmeden sıkım yaparak vitamin ve minerallerin korunmasına yardımcı olur. Daha pek çok özelliği ile öne çıkan meyve sıkacağı çeşitleri, mutfak tartısı gibi bir evin en önemli ihtiyaçlarından biri halini almıştır.

Meyve Sıkacağı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yeni meyve sıkacağı alırken dikkat edilmesi gereken pek çok unsur vardır. Herhangi bir markanın ürünleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detay, narenciye sıkacağı ve katı meyve sıkacağı arasındaki farkı bilmektir. Katı meyve sıkacaklarında meyve suyu yapmak için ekstra kuvvete gerek kalmaz. Yalnızca meyveyi sıkacağın haznesine koymak yeterlidir. Narenciye sıkacağında ise meyvenin suyunu çıkarmak için sizin bir miktar baskı uygulamanız gerekebilir. Dolayısıyla hangi kullanım şekli size hitap ediyorsa o ürünü seçmenizde fayda var.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer detay ise güç ve hız ayarlarıdır. Meyve sıkacağının gücü, verimli kullanım ve performans açısından büyük öneme sahiptir. Yüksek güce sahip olan ürün modelleri, daha sert meyvelerin sularını da kolaylıkla çıkarabilir. Özellikle nar gibi taneli ve sert meyvelerin sularını da sıkabilmesi için yüksek güce sahip meyve sıkacaklarını tercih edebilirsiniz. Farklı hız ayarları ise suyunu sıkacağınız meyve ya da sebzeye göre ayarlama yapmanızı sağlar. Yumuşak ve sıçrama ihtimali olan meyvelerin sularını daha yavaş ayarlarda sıkabilirsiniz. Yüksek ayarları ise sert sebze ve meyvelerde kullanabilirsiniz.

Temizleme kolaylığı da meyve sıkacaklarının en önemli özelliklerinden biridir. Kullanım sonrasındaki temizlik işleminin kısa sürede bitmesi, pratiklik ve zaman tasarrufu açısından faydalıdır. Özellikle bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları olan cihazlar, kullanım açısından büyük kolaylık sunar. Meyve sıkacağının malzeme kalitesi de dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması için paslanmaz çelikten üretilen, malzemesi kaliteli olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra damlama önleyici sistem, otomatik kapanma gibi ekstra teknolojileri de inceleyerek size en uygun meyve sıkacağına karar verebilirsiniz.

En Beğenilen Meyve Sıkacağı Modelleri

Katı meyve sıkacağı veya narenciye sıkacağı olarak tercih edebileceğiniz pek çok marka ve model vardır. Bunlar arasında en beğenilenlerden biri Philips katı meyve sıkacağıdır. Philips markasının katı meyve sıkacağı modelleri, en sert meyvelerin bile suyunu çıkartabilecek güce sahiptir. Posayı kontrol edebilme ve kolayca atabilme gibi avantajlarıyla bu ürünler, tek seferde iki litreden fazla meyve suyu yapabilmenizi sağlar.

Katı meyve sıkacağı deyince akla ilk gelen markalardan biri de Sinbo'dur. Sinbo'nun ürünleri, en az zahmetle maksimum lezzete ulaşmanıza yardımcı olur. Yalnızca 1 dakika içerisinde leziz meyve suyunuzu yudumlayabilmenizi sağlayan Sinbo katı meyve sıkacağı, bulaşık makinesinde yıkanabilen parçalarıyla kullanımını kolaylaştırır.

Philips ve Sinbo'nun yanı sıra daha birçok markanın narenciye sıkacağı ve katı meyve sıkacağı vardır. Tasarımıyla öne çıkan Braun, kullanım kolaylığı sağlayan Arnica, 1500 watta varan güce sahip Karaca katı meyve sıkacakları ve daha fazlasıyla mutfağınızı kafeye dönüştürebilirsiniz. Tüm meyve sıkacağı modellerine siz de Teknosa ile ulaşabilirsiniz.

Meyve Sıkacağı Fiyatları

Meyve sıkacağı fiyatları modelin özelliklerine, markasına ve kullanımına göre değişkenlik gösterebilir. El gücü gerektiren narenciye sıkacaklarının fiyatları daha uygun olurken otomatik çalışan katı meyve sıkacakları ise yüksek fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Aynı zamanda ürün fiyatları, ekstra özelliklere göre de değişir. Yavaş sıkım, yüksek motor gücü, hazne kapasitesi gibi özellikler, meyve sıkacağının fiyatının daha da yükselmesine sebep olan detaylardandır.

Siz de mutfağınızda leziz meyve ve sebze suları hazırlamak istiyorsanız hemen Teknosa'ya gelebilir, aradığınız meyve sıkacağını avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
9'a Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.