Philips Fiyatları ve Modelleri

Philips
FİYAT
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Philips

  için 192 ürün bulundu

1980'lerin başından bu yana elektrikli ev aletleri sektöründe tüm dünyada bilinirliği en yüksek markalardan biri olan Philips, televizyondan elektrik süpürgesine, elektrikli mutfak gereçlerinden beyaz eşyaya kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle kullanıcılardan büyük ilgi görüyor.

Kullanıcı dostu üretim ve pazarlama politikası dahilinde çevre korumaya da üst düzey önem veren marka, gelecek nesiller için daha yaşanılabilir bir dünya hayalini gerçeğe dönüştürmek için çalışıyor. Ar-Ge ve inovasyon faaliyetleriyle her zaman daha iyisini hedefleyen Philips, sektördeki öncü konumunu piyasaya sürdüğü her yeni ürünle birlikte pekiştiriyor. Marka, ürünlerinin ulaşılabilir olmasına kalitesi kadar önem veriyor. Kolay ve hızlı alışverişin güvenilir adresi Teknosa, Philips marka elektrikli ev aletlerini uygun ödeme koşulları ve fiyat avantajıyla birlikte kullanıcılarla buluşturuyor.

Philips Ürünleri

Philips ürünleri mutfaktan salona ve banyoya kadar bir evin elektrikli ev aletleri ihtiyacını karşılıyor. Aydınlatma, elektrikli süpürge, ütü, çamaşır makinesi, televizyon, su ısıtıcı, kahve makinesi ve daha birçok ürün markanın kullandığı yenilikçi teknoloji ve kaliteli malzeme avantajıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bilgisayar, kulaklık ve klavye gibi ofis işlerini kolaylıkla yapabileceğiniz ürünlerin yanı sıra buzdolabı, bulaşık makinesi, ekmek kızartma makinesi ve blender gibi mutfaktaki zamanınızı çok daha eğlenceli ve kolay hale getiren gereçler sayesinde Philips evinizin tamamında iz bırakıyor. Philips ürünlerinin çevre dostu enerji tüketimi bütçeniz için de bir avantaj sağlıyor. Hem fiyatlarıyla hem de düşük enerji kullanımıyla bütçenize katkıda bulunan Philips ürünleri işlevsel, pratik ve uzun ömürlü kullanımlarıyla vazgeçilmeziniz hâline geliyor.

Philips Modelleri

Philips'in ürettiği her seri kendi türünün liderleri arasına giriyor ve kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Philips ütü modelleri kıyafetlerinize kuru temizleme profesyonelliğinde kusursuz bir görünüm kazandırıyor. Philips Azur serisi ütü modelleri geniş ürün yelpazesi ve farklı özellikleriyle kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ütü modelleri arasında yer alıyor. Philips Marathon serisi ürünlerin de yer aldığı toz torbalı ve torbasız Philips süpürge modelleri hızlı, sessiz ve etkili temizlikle evlerinize hijyen kazandırıyor. Philips FC9330, Philips XC8043/01 ve Philips XB9185/07 toz torbasız elektrikli süpüreler, çok tercih edilen süpürgeler arasında ilk sıralarda bulunuyor. Televizyon, ses ve görüntüleme sistemleri de en çok ilgi gören Philips ürünleri arasında yer alıyor. Teknosa Philips ütü, süpürge ve televizyon modelleri için yaptığı kampanyalarla en çok tercih edilen modelleri daha uygun fırsatlarla kullanıcıların beğenisine sunuyor. Philips Xl4901S/38 Gümüş Dect Telefon ve Philips Xenium E168 Siyah Cep Telefonu modelleriyle kesintisiz ve net bir ses deneyimi sunan markanın teşhir ürünü olan Philips Xenium E168 Black Cep Telefonu Teknosa mağazalarında sınırlı stok kapasitesiyle bulunuyor.

Philips Kişisel Bakım Ürünleri

Kişisel hijyen ve bakım ürünlerinde öncü marka olan Philips işlevsel pratik ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Philips saç kurutma makineleri saçlarınız için hızlı ve etkili bir kurutma deneyimi sağlarken sağlığınızı da koruyor. Saçlara dolgunluk ve hacim kazandıran saç kurutma makinesini destekleyen düzleştirici ve saç maşası gibi ürünler de markanın geniş ürün yelpazesindeki yerini alıyor. Erkekler için olmazsa olmazlardan olan Philips tıraş makinesi ve bakım kiti modelleri sakalda tıraş ve şekillendirmenin yanı sıra, bıyık ve favorilerinizi kesmenize ve şekillendirmenize de yardımcı oluyor. Kişisel elektrikli ev aletleri kategorisindeki epilasyon aletleri de Philips ürünleri arasında en önemlilerden biri. Temiz ve pürüzsüz bir cilt için sürekli geliştirilen ve yeni özelliklerle birlikte kullanıcıların beğenisine sunulan epilasyon aletleri özellikle evlerinize kadar getirdiği lazer teknolojisiyle farkını ortaya koyuyor.

Philips Televizyon

Philips'in görüntü teknolojisindeki liderliği televizyon modellerinin görüntü kalitesiyle bir kez daha onaylanıyor. Çözünürlük, malzeme kalitesi ve video formatı teknolojisi gibi özellikler Philips televizyon modellerini ideal hâle getiriyor. Philips TV modelleri tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Full HD, Ultra HD,4K, HD Ready gibi farklı görüntüleme teknolojileri bulunduran marka, Ambilight, Pixel Price gibi görüntüyü mükemmel hâle getiren teknolojiler ve LED ve QLED seçenekleriyle benzersiz bir televizyon izleme deneyimi sunuyor. Wi-Fi, HDMI, USB ve VGA gibi bağlantı olanaklarıyla dilediğiniz içerikleri izlemenize fırsat veren Philips televizyon modelleri, dünyanın farklı pencerelerini sizler için aralıyor.

Philips Ev Ürünleri

Pratik özellikleriyle dikkat çeken Philips ev ürünleri, işlerinizi yaparken size zaman kazandırıyor. İşlevsel özellikleriyle herhangi bir elektrikli ev aletinden çok daha fazlasını sunan markanın ürünleri, malzeme kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanılabiliyor. Markanın dijital baskül modelleri sağlıklı bir yaşam için kilo kontrolü yapmanıza yardımcı oluyor. Elektrik süpürgeleri evinizde tam anlamıyla bir hijyen sağlarken, ütü modelleri kusursuz görünüme sahip kıyafetlere sahip olmanızı kolaylaştırıyor. Kişisel bakım malzemeleri pratik ve teknolojik kullanımlarıyla kişisel hijyen ve bakımınıza farklı bir boyut kazandırıyor. Elektrikli küçük mutfak aletleri mutfakta geçireceğiniz zamanı azaltıyor ve sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmenizi sağlıyor. Aydınlatma çözümleriyle en şık, ekonomik ve uzun ömürlü aydınlatma deneyimine imza atan Philips, ses ve görüntü sistemlerindeki tecrübesini yeni ürünleriyle kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Philips Fiyatları

Philips ürünlerinin fiyatları marka tarafından belirleniyor. Teknosa Philips ürünlerinin herkes için ulaşılabilir olmasına kullanıcılar için uyguladığı kampanyalar ve uygun fiyat politikasıyla katkıda bulunuyor. Siz de hayalini kurduğunuz bir Philips ürününe bütçenize uygun koşullarda sahip olmak isterseniz hızlı, pratik ve güvenilir alışverişin adresi Teknosa'ya uğrayabilir, dilediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.