Mutfak Robotu Fiyatları ve Modelleri

58 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Arzum AR1035 Prochopp Eco Doğrayıcı
  Kredi Fırsatı
  Reklam

  Arzum AR1035 Prochopp Eco Doğrayıcı

  1.299 TL
 • Çok Satanlar
  Arzum AR1064 Maxthon Mutfak Robotu (Siyah)
  Kredi Fırsatı
  Reklam
  5.0 (35 Değerlendirme)

  Arzum AR1064 Maxthon Mutfak Robotu (Siyah)

  2.799 TL
 • Yeni
  Xiaomi Smart Cooking Robot

  Xiaomi Smart Cooking Robot

  49.999 TL
 • Fakir Culina Chef Silverstone Mutfak Şefi

  Fakir Culina Chef Silverstone Mutfak Şefi

  6.999 TL
 • Yeni
  Karaca Mastermaid Prosteel E228 HBS 2000 W Kırmızı Inox Cam Mutfak Robotu

  Karaca Mastermaid Prosteel E228 HBS 2000 W Kırmızı Inox Cam Mutfak Robotu

  5.199 TL
 • Yeni
  Karaca Mastermaid Prosteel E228 HBS 2000 W Siyah Inox Cam Mutfak Robotu

  Karaca Mastermaid Prosteel E228 HBS 2000 W Siyah Inox Cam Mutfak Robotu

  5.199 TL
 • Yeni
  Karaca Mastermaid Prosteel E228 HBS 2000 W Cream Inox Cam Mutfak Robotu

  Karaca Mastermaid Prosteel E228 HBS 2000 W Cream Inox Cam Mutfak Robotu

  5.199 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch MUMS2VM00 MUM Serie 2 900 W Siyah Gümüş Mutfak Makinesi
  3.8 (4 Değerlendirme)

  Bosch MUMS2VM00 MUM Serie 2 900 W Siyah Gümüş Mutfak Makinesi

  7.999 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch Mcm3501m Multitalent 3 800 W Mutfak Robotu Siyah
  4.0 (3 Değerlendirme)

  Bosch Mcm3501m Multitalent 3 800 W Mutfak Robotu Siyah

  5.449 TL
 • Electrolux E5KM1-4SWB Mutfak Şefi
  Kredi Fırsatı

  Electrolux E5KM1-4SWB Mutfak Şefi

  11.399 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch MUM59M55 MUM Seri 5 1000 W Mutfak Makinesi Siyah Gümüş

  Bosch MUM59M55 MUM Seri 5 1000 W Mutfak Makinesi Siyah Gümüş

  15.799 TL
 • Bosch MUMS6ZS00 1600 W 5.5 L Mutfak Şefi

  Bosch MUMS6ZS00 1600 W 5.5 L Mutfak Şefi

  17.899 TL
 • Arzum Ar1181thermogusto Çok Fonksiyonlu Akıllı Mutfak Robotu

  Arzum Ar1181thermogusto Çok Fonksiyonlu Akıllı Mutfak Robotu

  28.899 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch Mmr08r2 Doğrayıcı

  Bosch Mmr08r2 Doğrayıcı

  1.589 TL
 • Arçelik K 1291 1000 W Mutfak Robotu

  Arçelik K 1291 1000 W Mutfak Robotu

  4.599 TL
 • KitchenAid 5KFC3516EER Mini Kırmızı Mutfak Robotu

  KitchenAid 5KFC3516EER Mini Kırmızı Mutfak Robotu

  3.999 TL
 • KitchenAid 5KFP0921EAC 2.1 L Krem Mutfak Robotu

  KitchenAid 5KFP0921EAC 2.1 L Krem Mutfak Robotu

  9.999 TL
 • Stilevs SGH20013 Maxi Chef 1000 W Siyah Bakır Mutfak Robotu

  Stilevs SGH20013 Maxi Chef 1000 W Siyah Bakır Mutfak Robotu

  1.799 TL
 • KitchenAid 5KFP0921EPT 2.1 L Yeşil Mutfak Robotu

  KitchenAid 5KFP0921EPT 2.1 L Yeşil Mutfak Robotu

  %17
  11.999 TL
  9.999 TL
 • Arnica Prokit 444 Mini 600 W Beyaz Mutfak Robotu

  Arnica Prokit 444 Mini 600 W Beyaz Mutfak Robotu

  2.400 TL
58 üründen  ürün görüntülediniz

Mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri olan mutfak robotları, çeşitli tariflerin hazırlanmasında kullanılır. Birçok farklı parçası ile yiyeceklerin doğranması, rendelenmesi, yoğurulması, karıştırılması ve ezilmesi için sizlere kolaylık sunar. Bu sayede çok uzun zamanda yapılacak mutfak işlemlerinizi daha kısa sürede gerçekleştirmenize olanak sağlar. Birden fazla aparata sahip olan cihazlar, her yemek için rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda farklı boyut ve renk seçenekleri sayesinde de her mutfağa uyum sağlar. Zamanla gelişen teknolojik özellikleri ile ön plana çıkan mutfak robotu modelleri, her kullanıcıya da kolaylıkla hitap eder. Karaca, Arzum, Fakir, Arnica ve Bosch gibi birçok markanın mutfak robotu seçenekleri mevcuttur. Ayrıca bu ürünler set halinde satılabildiği gibi tekli satış seçeneklerine de sahiptir. Dolayısıyla ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok model seçeneği sayesinde her bütçeye uygun bir mutfak robotu bulabilmek de mümkündür. Teknosa üzerinden istediğiniz modellere göz atarak, uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Mutfak Robotu Modelleri ve Özellikleri

Karıştırma, doğrama ve rendeleme gibi işlemleri kolaylaştırması bakımından ön plana çıkan mutfak robotları, farklı özellikleri ile değişkenlik gösterir. Yemek aşamasına fazlasıyla yardım eden doğrayıcı ve rondo modelleri, sıvı ve katı gıdaları parçalama özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra mikser ve blender seti bulunan çok işlevli özelliklere sahip ürünler de mevcuttur. Bu ürünler bıçaklı yapıları sayesinde dilediğiniz her şeyi anında parçalar. Aynı zamanda karıştırma ve rendeleme işlemine de yardım eder. Bunların dışında mutfak şefi olarak adlandırılan büyük mikser modelleri de bulunur. Bu modeller otomatik kullanımı ile ekstra bir rahatlık sağlar. Karıştırma ve yoğurma işlemleri için tercih edilir. Hangi modeli alırsanız alın tüm cihazlar işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Her modelde normal ve turbo mod özelliği bulunur. Bu sayede yaptığınız işleme en uygun hız ayarını yapabilirsiniz. Böylelikle de yemeklerde tam olarak istediğiniz kıvamı elde edebilirsiniz. Birçok parçası çıkarılarak yıkanabilen mutfak robotu çeşitleri, kullanım sonrasında kolaylıkla temizlenebilir. Böylelikle sonraki kullanım için cihazını daha hijyenik bir şekilde bırakabilirsiniz.

Mutfak Robotu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Piyasada birçok farklı mutfak robotu modeli ve markası bulunur. Bosch, Fakir, Arnica ya da Arzum mutfak robotu modelleri arasından seçim yaparken, en iyi performansı alabilmek ve kendiniz için en iyi mutfak robotu çeşidini seçebilmek için bazı püf noktalara dikkat etmeniz gereklidir. Modeller arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken ilk noktalardan biri cihazı hangi amaçla aldığınızdır. Yaptığınız tarifleri ve yemekleri göz önünde bulundurarak doğrama, yoğurtma ya da çırpma gibi hangi işlemlere en çok ihtiyaç duyduğunuzu belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda yaptığınız işlem miktarına uygun hazne büyüklüğüne sahip bir cihaz aldığınızdan da emin olmalısınız. Örneğin; geniş bir aileniz varsa 3 litrelik modelleri tercih edebilir, daha küçük aileler için ise 1.2 litrelik olan seçenekler uygun olur. Aynı zamanda modellerin sahip olduğu bireysel özelliklere ve aparatlara göz atılmalıdır. Bu bağlamda ihtiyacınızı tam anlamda karşılayacak bir model tercih edilmelidir. Örnek vermek gerekirse, genellikle buzlu içecekler yapmayı seven biriyseniz, buz kırma özelliğine sahip olan bir model tercih edilmelidir. Bu noktalara dikkat ederek, kendi ihtiyaçlarınıza en çok uyan modeli tercih edebilir ve hemen sipariş edebilirsiniz.

En Kullanışlı Mutfak Robotları Hangileri?

Piyasada birçok farklı mutfak robotu markası ve modeli bulunur. Bunlar arasında en popülerden biri Karaca Mulberry mutfak robotudur. Paslanma gövde ve bıçakları sayesinde tüm işleminizi yapmanızı sağlayan mutfak robotu seti, çok işlevliliği sayesinde sevilir. Blender ve mikser parçaları sayesine hem doğrama hem de karıştırma işlemini rahatlıkla yapabilir. Bunun yanı sıra renkli ve çizilmeye karşı dayanıklı şık gövdesiyle de birçok alıcının ilgisini çeker. Bosch mutfak robotu seçenekleri en çok tercih edilen modeller yer alır. Ortalama 900 W gücüne sahip olan cihazlar, üç boyutlu karıştırma işlemi sayesinde tüm yemekleriniz için en uygun kıvamı yaratır. Aynı zamanda farklı hız ayarları ve farklı başlık seçenekleri ile birçok yemeği ya da tatlıyı yapabilmenize olanak tanır. Bunların yanı sıra Fakir mutfak robotu çeşitleri de genellikle 1000 W motoru ve geniş işlevi ile dikkat çekerken; doğrayıcı Tefal mutfak robotu modelleri küçük tasarımı sayesinde tüm sebze ve meyvelerinizi kısa sürede parçalamanızı sağlar. Bu modelleri inceleyerek, mutfak robotu fiyatları en ucuz seçenekleri ile dilediğiniz alışverişi yapabilirsiniz.

Benzer Mutfak Robotlarının Farklı Özellikleri

Blender, mikser ya da doğrayıcı mutfak robotları genel bir takım özelliklere sahip olsa da her model farklı bir takım özelliklere de sahiptir. Bazı gelişmiş modellerde çorba yapma, yoğurt mayalama ya da hamur yoğurma gibi ekstra özellikler mevcuttur. Aynı zaman yine bazı cihazların yüksek kesme kuvveti sayesinde humus, saçma ya da kıyma hazırlayabilmeniz de olanaklıdır. Bunun yanı sıra buz kesme özelliği bulunan ürünler sayesinde smoothie ya da soğuk kahve gibi birçok içecek de hazırlayabilirsiniz. Ayrıca sıçrama ve dökülmeye karşı ekstra aparatları bulunan seçenekler ile daha temiz bir işlem de gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Modele özel geliştirilen bu fonksiyonları inceleyerek, kendiniz için en doğru tercihi yapabilmeniz mümkündür.

Mutfak Robotu Fiyatları

Mutfak robotu fiyatları, seçeceğiniz markaya, modele ve ekstra farklı özelliklere göre değişiklik gösterir. Bundan dolayı seçim aşamasında kendiniz için en doğru modeli tercih etmeniz, ekonomik açıdan da faydalıdır. Aynı zamanda birçok farklı markanın mutfak robotu bulunduğundan, ekonomik açıdan her bütçeye uygun bir model ile karşılaşmak mümkündür. Dilerseniz set seçeneklerini inceleyerek, birden fazla işleve sahip cihazları çok daha uygun fiyata alabilmeniz de mümkündür. Aynı zamanda kampanya ve indirimler sayesinde daha avantajlı alışverişler yapabilmeniz olanaklıdır. Teknosa üzerinden en çok satılan gelişmiş özelliklerdeki mutfak robotu modellerini inceleyerek, dilediğiniz cihaza sahip olabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.