Teknosa’da İndirim Günü

Tüm dünyada gerçekleştirilen bir alışveriş festivaline dönen 11.11 günü Türkiye’de de ilgiyle karşılanıyor. Fırsatlar, kampanyalar ve indirimlerle özellikle teknoloji ürünleri bütçelere uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşuyor. Teknosa da çok sayıda ürün grubunda yaptığı indirimlerle teknoloji tutkunlarını memnun ediyor. Akıllı telefonlardan laptoplara, televizyon modellerinden beyaz eşyalara kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm elektronik aletler cazip fiyat avantajıyla sunuluyor. Yalnızca bugüne özel indirimlerle popüler markaların onlarca ürünü her bütçeye uygun hale geliyor. Her sene olduğu gibi bu yıl da teknoloji ürünlerini 11.11 indirimleri ile en uygun fiyatlarla teknosa.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Teknosa 11.11 Kampanyası

İlk kez 1993 yılında ortaya çıkan ve Yalnızlar Günü olarak da bilinen 11.11 tarihi, 2012 yılından beri alışveriş festivali olarak kutlanıyor. Bugüne özel hazırlanan kampanyalar ve indirimler farklı ürün gruplarının uygun fiyat avantajıyla satın alınmasını sağlıyor. Türkiye’de de büyük bir heyecanla beklenen 11.11 kampanyaları özellikle teknoloji tutkunlarını sevindiriyor. Yalnızca Teknosa.com’da geçerli olan indirimler en kaliteli ve dayanıklı elektronik ürünleri bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilmenize yardımcı oluyor. 11.11 kampanyası kapsamında popüler markaların en sevilen ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Artık günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen akıllı telefonlar, evlerin demirbaşı beyaz eşyalar, üstün görüntü kalitesine sahip televizyonlar, kişisel bakım ürünleri ve diğer elektronik ürünler en uygun fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Siz de teknosa.com kampanyalarını inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz teknolojik aletleri uygun fiyat avantajıyla hemen satın alın!

Teknosa 11.11 İndirimi

Yılın heyecanla beklenen günü 11.11, büyük indirim ve fırsatlarla geliyor! Yalnızca bugün, belirli ürün gruplarında geçerli olan indirimlerle ihtiyaç duyduğunuz ürünleri Teknosa.com üzerinden satın alabilirsiniz. Sadece akıllı telefonlar ve notebooklarda değil televizyonlar, kulaklıklar, masaüstü klavyeler, taşınabilir şarj cihazları gibi teknoloji ürünlerinde de 11 Kasım indirimleri geçerli oluyor. Apple, Huawei, Xioami ve Samsung gibi en popüler teknoloji markalarının akıllı telefon modellerini bu özel günde, özel indirimlerle satın alabilirsiniz. Evleri için elektronik eşyalara ihtiyaç duyanları da unutmayan Teknosa mikrodalga fırınlar, çamaşır makineleri, elektrikli süpürgeler, buharlı ütüler, kahve makineleri, blender setleri, portatif klimalar, bulaşık makineleri gibi ürünlerde de 11.11 indirimlerini uyguluyor. Teknosa.com’da geçerli olan indirimler bu ürün grupları ile sınırlı değil. 11 11 indirimleri kapsamında kişisel bakım ürünleri de avantajlı fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Saç düzleştiriciler, tıraş makineleri, IPL cihazlar, saç kurutma makineleri ve erkek bakım setleri de alışveriş festivaline özel fiyatlara sahip oluyor. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri ve avantajlı fiyatları teknosa.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

11.11 Teknosa Avantajları

Elektronik alet satın almak isteyenlerin heyecanla beklediği 11.11 indirimleri 2020 yılında da kullanıcıları memnun ediyor. Teknosa’nın teknoloji tutkunlarına özel indirim ve kampanyaları ile belirli ürünler avantajlı fiyatlarla kullanıcılarla buluşuyor. Popüler markaların dayanıklı ve kaliteli modellerine bugüne özel en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yalnızca Teknosa.com’da geçerli olan avantajlı fiyatlardan tek bir ürün için yararlanabilirsiniz. Çamaşır ve bulaşık makineleri, notebooklar, kahve makineleri, blenderlar, saç düzleştiriciler gibi farklı ürün kategorilerinde geçerli indirim ve kampanyalar 11.11 alışveriş festivali kapsamında sunuluyor. İster popüler markaların akıllı telefonlarını, isterseniz de evinizde ihtiyaç duyduğunuz beyaz eşyaları bu alışveriş festivaline özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Teknosa, fiyat avantajının yanı sıra kargo tesliminde de kullanıcılara yardımcı oluyor. Belirli şehirlerde geçerli olmak üzere sipariş verdiğiniz gün ya da ertesi gün ürününüz kargoya veriliyor. Sipariş verdiğiniz indirimli ürünler Teknosa.com güvencesiyle sizlerle buluşuyor. Hemen tüm avantajlı ürünleri inceleyebilir ve seçtiğiniz ürünü uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

KAMPANYA KOŞULLARI

• Kampanya 09.11.2020 12:00 - 12.11.2020 23:59 arasında geçerlidir.
• Kampanya sadece teknosa.com'da geçerlidir, mağazalarda geçerli değildir.
• Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir
• Teknosa kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.