text.skipToContent text.skipToNavigation

Android Telefonlar

Android Telefonlar
MARKALAR
FİYAT
Ön Kamera Çözünürlüğü
Ön Kamera
İşletim Sistemi Yazılımı
İşlemci ailesi
Dahili Hafıza
Arka Kamera
STOK DURUMU
Ekran Boyutu

Android Telefonlar için 155 ürün bulundu

%18 2.199 TL 1.799 TL
%18 2.199 TL 1.799 TL
%13 1.499 TL 1.299 TL
%13 1.499 TL 1.299 TL
%13 1.499 TL 1.299 TL
%14 2.899 TL 2.499 TL
%14 2.899 TL 2.499 TL
%18 2.199 TL 1.799 TL
%18 2.199 TL 1.799 TL
%11 1.899 TL 1.699 TL
%11 1.899 TL 1.699 TL
%18 2.199 TL 1.799 TL

Android Telefonlar

Android piyasada en çok tercih edilen iki işletim sisteminden birisidir. Kullanıcılara sunduğu yüksek teknoloji hizmeti ve kolaylık sağlamak için faaliyetlerini sürdürmektedir. Android işletim sistemi kolay kullanım ve basit bir tasarım sunmayı hedeflemektedir. Android işletim sistemi kullanan bir çok marka ve model olması da Andorid işletim sistemini öne çıkaran en önemli avantajlardan birisidir.

En yeni Android telefonlar hangileridir?

En yeni Android telefonlar hangileridir?

Android telefon almak isteyen kullanıcılar bir çok marka içerisinden dilediklerini seçebilirler. Android telefon modelleri dendiğinde ilk akla gelen marka Samsung olmaktadır. Samsung her yıl çıkardığı yeni modellerle kendinden söz ettirmektedir. Samsung'un amiral gemisi Note serisi kısa bir süre önce Note 10 modeliyle kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Son yıllarda Android işletim sistemini kullanan markaların sayısı da artış göstermektedir. Ülkemizde özellikle Huawei ve Xiaomi bir süredir kendinden sıklıkla söz ettirmektedir. Huawei'in amiral gemisi P30 ve P30 Pro serisi de kullanıcıların beğenisini toplamıştır. Ülkemize son yıllarda giriş yapan OPPO'da çıkardığı telefonlarla adından sıklıkla söz ettirmektedir. Vestel, General Mobile ve Asus diğar Android telefonlardan bazılarıdır.

Android telefon fiyatları nelerdir?

Android telefon fiyatları

En uygun akıllı telefonları genellikle Android işletim sistemli akıllı telefonlar oluşturmaktadır. Fiyat seçenekleriyle Android telefon fiyatları her bütçeye hitap etmektedir. Fiyat-performans açısından çok başarılı modellere sahip olan Andorid işletim sistemi hem bütçeye hem göze hitap etmektedir. En ucuz Android telefon modellerini 1000 TL altı modeller arasından inceleyebilirsiniz. Bu modellerden bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Gelişmiş teknolojik özelliklere sahip bir çok model arasından da seçim yapabilirsiniz. 1000 TL üstü Android telefonlar en güncel ve üstün teknolojik özelliklere sahip olmakla birlikte fiyat-performans açısından başarısından da ödün vermemektedir.

En uygun akıllı telefonlar hangileridir?

En çok tercih edilen Android telefonlar hangileridir?

Android telefon modelleri arasında hem kullanışlı hem teknolojik açıdan iyi hem de tasarım açısından beklentileri yüksek oranda karşılayan modeller beğeniye sunulmaktadır. Android işletim sistemini ilk kez kullanan Samsung, Android telefon denildiğinde hala ilk akla gelen marka olmayı sürdürmektedir. Son yıllarda ülkemizde ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunan Huawei ve Xiaomi Android telefon arayan kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Son yıllarda gelişmiş özelliklere sahip modelleriyle öne çıkan OPPO aranılan ve tercih edilen bir model olma yolunda ilerlemektedir.

Android işletim sistemi?

Android işletim sistemi

Android telefon modellerinde kullanılan bu işletim sistemi dünyada en çok kullanılan iki işletim sisteminden biridir. Rakibinin aksine bir çok marka telefonda Android işletim sistemi görebilmeniz mümkün. Bu da kullanıcılarına bir çok marka arasından dilediği tercihi yapma konforunu da sunuyor. Android telefona sahip kullanıcılar işletim sisteminin desteklediği uygulamaları Google Play Store isimli marketten indirebiliyor. Android markette bir çok popüler uygulamayı ücretli ya da ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndireceğiniz eğlenceli oyunlarla ya da sosyal medya uygulamalarıyla Android telefonunuzun tadını çıkarabilirsiniz.