Antivirüs Programı Fiyatları ve Modelleri

18 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Yeni
  Kaspersky Small Office Security 2024 3 Server 25 PC 25 MD 25 VPN 1 Yıl Antivirüs Programı

  Kaspersky Small Office Security 2024 3 Server 25 PC 25 MD 25 VPN 1 Yıl Antivirüs Programı

  %9
  7.885,90 TL
  7.169 TL
 • Çok Satanlar
  Panda Dome Antivirüs Advanced 1 Kullanıcı 1 Yıl

  Panda Dome Antivirüs Advanced 1 Kullanıcı 1 Yıl

  389,99 TL
 • Çok Satanlar
  Kaspersky Total Security 1 Kullanıcı 1 Yıl

  Kaspersky Total Security 1 Kullanıcı 1 Yıl

  369,99 TL
 • Eset NOD32 3 Kullanıcı 1 Yıl Internet Security

  Eset NOD32 3 Kullanıcı 1 Yıl Internet Security

  1.249,99 TL
 • Eset NOD32 Antivirüs Türkçe 1 Kullanıcı 1 Yıl Antivirüs Programı

  Eset NOD32 Antivirüs Türkçe 1 Kullanıcı 1 Yıl Antivirüs Programı

  899,99 TL
 • Eset NOD32 5 Kullanıcı 1 Yıl Internet Security

  Eset NOD32 5 Kullanıcı 1 Yıl Internet Security

  1.549,99 TL
 • Kaspersky 5 Kullanıcı 2 Yıl Antivirus Programı

  Kaspersky 5 Kullanıcı 2 Yıl Antivirus Programı

  %9
  610,39 TL
  554,90 TL
 • Kaspersky Antivirüs 2019 Türkçe 2 Kullanıcı 1 Yıl Antivirüs Programı

  Kaspersky Antivirüs 2019 Türkçe 2 Kullanıcı 1 Yıl Antivirüs Programı

  %9
  298,10 TL
  271 TL
 • Kaspersky Small Office Security 2024 2 Server 20 PC 20 MD 20 VPN 1 Yıl Antivirüs Programı

  Kaspersky Small Office Security 2024 2 Server 20 PC 20 MD 20 VPN 1 Yıl Antivirüs Programı

  %9
  6.378,90 TL
  5.799 TL
 • Çok Satanlar
  Panda Antivirüs Global Protection - 1 Kullanıcı - 1 Yıl

  Panda Antivirüs Global Protection - 1 Kullanıcı - 1 Yıl

  389,99 TL
 • Kaspersky Kis2 Multi Device Türkçe 2 Kullanıcı 1 Yıl Internet Security

  Kaspersky Kis2 Multi Device Türkçe 2 Kullanıcı 1 Yıl Internet Security

  389,99 TL
 • Kaspersky 3 Kullanıcı 1 Yıl Antivirüs Programı

  Kaspersky 3 Kullanıcı 1 Yıl Antivirüs Programı

  %9
  445,39 TL
  404,90 TL
 • Kaspersky Small Office Security 2023 1 Server 5 PC 5 MD 5 VPN 1 Yıl Antivirüs Programı

  Kaspersky Small Office Security 2023 1 Server 5 PC 5 MD 5 VPN 1 Yıl Antivirüs Programı

  %9
  3.298,90 TL
  2.999 TL
 • Kaspersky Internet Security for Android 1 Kullanıcı 1 Yıl

  Kaspersky Internet Security for Android 1 Kullanıcı 1 Yıl

  229,99 TL
 • Panda Mobile Security - 1 Kullanıcı - 1 Yıl

  Panda Mobile Security - 1 Kullanıcı - 1 Yıl

  319,99 TL
 • Kaspersky Internet Security For Android 1K-1Y

  Kaspersky Internet Security For Android 1K-1Y

  %9
  267,19 TL
  242,90 TL
 • Çok Satanlar
  Panda Dome Antivirüs Advanced 1 Kullanıcı 1 Yıl (Elektronik Lisans)

  Panda Dome Antivirüs Advanced 1 Kullanıcı 1 Yıl (Elektronik Lisans)

  389,99 TL
 • Kaspersky ESD-Kaspersky Total Security 1 Kullanıcı 1 Yıl

  Kaspersky ESD-Kaspersky Total Security 1 Kullanıcı 1 Yıl

  369,99 TL

Bilgisayar, telefon ve tabletler için özel olarak geliştirilen antivirüs programı çeşitleri, cihazınızı internetteki zararlı yazılımlara karşı korur. Gün içinde iş, ders ya da oyun indirmek için birçok internet sitesinde dolaşabilirsiniz. Bu internet sitelerinin bazılarında ya da indirdiğiniz bazı dosyalarda zararlı ve hatalı yazılımlar bulunabilir. Bu hatalı ve zararlı yazılımlar cihazlarınıza ciddi zararlar verebilir. Cihazınızın daha ağır çalışmasına ve hatta çalışmamasına bile sebep olabilir. Aynı zamanda kişisel verilerinizin de sızdırılmasına neden olur. Bundan dolayı gelişen teknoloji ile birlikte cihazınızı bu yazılımlardan korumak amacıyla birçok antivirüs programı geliştirilmiştir. Antivirüsler sayesinde girdiğiniz sitelerde ve indirdiğiniz programlarda eğer zararlı bir yazılım varsa bildirim alarak haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda cihazlarınız herhangi bir virüs kaptıysa da yine bu yazılımlar sayesinde anında temizlenir. Teknosa üzerinden farklı markalardaki antivirüs programı çeşitlerini inceleyerek bütçenize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem cihazınızı hem de içerisindeki önemli belgeleri koruyabilirsiniz.

En Güvenli Antivirüs Yazılımları

Piyasada birçok farklı antivirüs programı mevcuttur. Panda, McAFEE ve Kaspersky güvenli antivirüs çeşitleri arasında en çok sayılanlardandır. Kaspersky antivirüs programları çoklu platform desteği ile sevilen markalardan biridir. Aldığınız virüs programı hem telefon hem de laptop, tablet ve dizüstü bilgisayarda sorunsuz bir şekilde çalışır. Virüs yazılımlarının kameraya erişimini dahi engelleyen bu program, aynı zamanda ödeme bilgilerinizi de en iyi şekilde korur. Panda antivirüs programı ise telefon ve bilgisayarlarınız için farklı paket seçeneklerine sahiptir. Kimlik hırsızlığını önlemek adına tüm şifrelerinizi üst düzey şekilde koruyan bu programlar, özelleştirilmiş koruma ve kurtarma seçeneklerine sahiptir. Bunların yanı sıra piyasada birçok farklı antivirüs programı bulabilmek mümkündür. Her paket seçeneği 1 yıllık kullanım desteğine sahiptir. Aynı zamanda iOS, Windows ve Android cihazlarla da uyumlu bir şekilde çalışabilirler. Kurulum yapacağınız cihaza ve bütçenize göre kendiniz için en iyi antivirüs programı çeşidini alabilirsiniz. Bu sayede cihazlarınız için tam bir koruma sağlayabilirsiniz.

En Çok Satılan Antivirüs Yazılımları Nelerdir?

En çok satan antivirüs programları incelendiğinde bunların başında Panda markasının Dome Antivirüs Advanced paketi yer alır. Windows ve MAC cihazlar için kullanılan bu paket, ücretsiz VPN ve güvenli internet taraması ile ön plana çıkar. Aynı zamanda en iyi antivirüs programları arasında sayılan bu paket sayesinde tüm şifre ve kart bilgilerinizi koruyabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendiniz dışında ekstra aynı evde yaşadığınız bir aileniz de bu paketten yararlanabilir. En iyi virüs programları arasında sayılan bir diğer paket ise Kaspersky Total Security seçeneğidir. Birden fazla cihazda kullanılabilen program kamera, kart ve şifre koruma desteğine sahiptir. Bunun yanı sıra beş profilli paketleri ile dikkat çeken Norton antivirüs ve 2 yıllık uygun fiyatlı programları ile ön plana çıkan Avast antivirüs yazılım seçenekleri de alıcılar arasında fazlasıyla tercih edilir. Bu onlarca seçenek arasından kendiniz için uygun olanına kolaylıkla erişebilirsiniz.

Antivirüs Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kötü amaçlı ve hatalı yazılımlara karşı cihazlarınızı korumak için geliştirilen antivirüs programları, birbirinden farklı özellikleri ile ön plana çıkar. Bu seçenekler arasından tercihte bulunurken bazı noktalara dikkat etmekte fayda vardır. Öncelikle tercih edeceğiniz paketin güncel olup olmadığına dikkat edilmelidir. Virüs tarama programı çeşitleri her sene güncellenerek, belli yenilikler ile piyasaya sürülür. Bundan dolayı yeni sürüm ürünlerden almak sizin için ekstra faydalıdır. Aynı zamanda hem çevrim içi hem de çevrim dışı bir şekilde çalışabilen paketleri tercih etmek de sizin için daha faydalıdır. Bunun yanı sıra telefon, bilgisayar ya da tabletler için özel olarak tasarlanan antivirüs programları mevcuttur. Bundan dolayı kullanacağınız cihaza uygun bir paket tercihi yapılmalıdır. Son olarak ise bazı programlar tek kişilik desteğe sahipken kimileri 3 ya da 5 kişilik profiller ile paylaşılabilir. Eğer birden fazla cihazınızda kullanacak ya da aileniz ile paylaşacaksanız profil desteği fazla olan antivirüs programı çeşitlerine yönelmeniz gereklidir.

Antivirüs Ne Kadar Güvenilirdir?

Virüs koruma programı kullanılmadığında cihazınızın zararlı yazılımlara karşı herhangi bir sağlam duvarı olmaz. Bu sayede zararlı ve kötü niyetli bu yazılımlar kolaylıkla cihazınızın duvarını aşarak verilerinize erişebilir ya da bilgisayarınızı bozabilir. Bundan dolayı da internet üzerinde gezinirken çok dikkatli olmak ve dosya indirme işlemlerini olabildiğince güvenli sitelerden yapmak gereklidir. Fakat kimi zaman ne kadar çok dikkat ederseniz edin, cihazınız virüs kapabilir. Bundan dolayı dijital lisans sahibi olan antivirüs programı sayesinde cihazınızı tüm bu olası kötü niyetli yazılımlara karşı koruyabilirsiniz. Cihazınızın güvenlik duvarını destekleyerek daha da kuvvetlendiren bu programlar, düzenli olarak güncellenir ve kendini geliştirir. Bu sayede rahatlıkla internette dolanabilir ve dilediğiniz dosyaları indirebilirsiniz.

Antivirüs Programları Fiyatları Nelerdir?

Piyasada birçok farklı özelliklere sahip antivirüs programı bulunur. Antivirüs programı fiyatları tercih edeceğiniz markaya ve paket özelliklerine göre değişiklik gösterir. Genellikle bir yıllık üyelik paketleri ile satışa sunulan programların bazı markalar için iki yıllık seçenekleri de mevcuttur. Her sene yenilenen modelleri piyasaya sürüldüğünden dolayı birçok kullanıcı için senelik paketler tercih edilebilir. Aynı zamanda bilgisayar, tablet ya da telefon için özel olarak geliştirilen paketler arasında da fiyat değişiklikleri söz konusu olabilir. Teknosa üzerinden onlarca antivirüs programı çeşidini inceleyebilirsiniz. Kampanya ve indirim seçeneklerini takip ederek avantajlı fiyat seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda cihazınız için ihtiyacınız olabilecek diğer ofis programları seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.