KAMPANYA KOŞULLARI:

 • Bilgisayar, aksesuar ve sarf malzeme ürünlerindeAxess ve GarantiBBVA kredi kartlarına (Bonus,Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles) 8 taksit mevcuttur.
 • Beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde Axess ve GarantiBBVA (Bonus,Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles) kredi kartları ile 8 taksit mevcuttur.
 • Akıllı saat ürünlerinde maksimum 6 taksit mevcuttur.
 • Taksit sayıları sipariş tutarına göre değişiklik göstermektedir.
 • Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
 • Kurumsal (Ticari) Kredi Kartları ile birlikte satış ödeneği taksitlendirme bankalara göre değişiklik göstermektedir.
 • Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-5.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 5.001-20.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 20.001 TL üzeri alışverişler için 8 taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Teknosa.com'dan yapacağınız bilgisayar alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-12 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
 • World Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, Albaraka, Vakıfbank ve Anadolubank Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi ticari kredi kartları, World Eko kartlar, ön ödemeli kartlar, kampanyaya dahil değildir. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

AXESS KAMPANYALARI:

Teknosa'da 8 aya varan taksit fırsatı!

Axess'e özel Teknosa mağazalarında ve www.teknosa.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde vade farksız 8 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.

 • 31 Aralık 2023‘e kadar Axess'e özel Teknosa mağazalarında ve teknosa.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde vade farksız 8 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına ve sepet tutarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından sepet tutarı 0-1000 TL siparişler için tek çekim, 1001-5.000 TL için 3 taksit, 5.001-20.000 TL için 4 taksit, 20.001 TL ve üzeri alışverişler için 8 aya varan taksit imkanı alışveriş esnasında uygulanmaktadır. Teknosa.com’dan yapılacak harcamalarda satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde yasal taksit sayısını geçmeyecek şekilde azami 4 taksit imkanı alışveriş esnasında uygulanmaktadır.
 • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Ticari kredi kartlarında en fazla 8 taksit yapılabilmektedir
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 6 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BONUS KAMPANYALARI:

Kampanya mağazalarımızda geçerli olup kampanya dahilinde Teknosa mağazalarından yapılan ödemelerde 8'e kadar taksit imkanı sunulacaktır.Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.Kampanyaya tüm Bonus özellikli kartlar, Shop&Fly kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları,American Ekspress kartlar, sanal kartlar ve ek kartlar dahildir. Paracard kampanyaya dahil değildir.8 taksit kampanyasına ödül kullanımları ve tek ödeme işlemleri dahil değildir.BDDK tarafından yayınlanan kredi kartları taksit sınırlaması kapsamında satılan ürünlerin taksit sayılarında değişiklik gösterebilir.FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.Teknosa kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ARTI TAKSİT:

 • Cardfinans & Advantage ile 1000 TL üstü alışverişlerde 2+1 taksit kampanyası başlamış olup CardFinans Fix, Enpara kredi kartları, banka kartları, ticari kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Paraf ile 2+2 taksit kampanyası başlamış olup Halkkart artı taksit kampanyasına dahil değildir.