Sanal ve Artırılmış Gerçeklik Fiyatları ve Modelleri

15 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Pico 4 128 GB All In One VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Pico 4 128 GB All In One VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

12.999 TL
Oculus Quest 2 128GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Kredi Fırsatı

Oculus Quest 2 128GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü

14.499 TL
Oculus Quest 2 256GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Kredi Fırsatı

Oculus Quest 2 256GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü

19.499 TL
Htc Vive Focus 3 Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Kredi Fırsatı

Htc Vive Focus 3 Sanal Gerçeklik Gözlüğü

47.599 TL
Çok Satanlar
Oculus Quest 2 128 GB All-In-One VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü
5.0 (1 Değerlendirme)

Oculus Quest 2 128 GB All-In-One VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

11.499 TL
Samsung SSG-3700CR/XC/XS) D Serisi Metalik Şarjlı 3D Gözlük
4.3 (3 Değerlendirme)

Samsung SSG-3700CR/XC/XS) D Serisi Metalik Şarjlı 3D Gözlük

569 TL
Çok Satanlar
Oculus Quest 2 256 GB All-In-One VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Oculus Quest 2 256 GB All-In-One VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

15.999 TL
HTC Vive Cosmos
3.6 (5 Değerlendirme)

HTC Vive Cosmos

19.999 TL
Oculus Quest 2 128 GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü+Yeni 4 Resident Evil Oyun Paketi

Oculus Quest 2 128 GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü+Yeni 4 Resident Evil Oyun Paketi

11.999 TL
HTC Vive Cosmos Elite
5.0 (1 Değerlendirme)

HTC Vive Cosmos Elite

13.999 TL
Htc Vive Pro Full Kit
4.0 (2 Değerlendirme)

Htc Vive Pro Full Kit

24.999 TL
HTC Vive Pro Eye Full Kit

HTC Vive Pro Eye Full Kit

23.999 TL
Oculus Quest Orijinal 5 Metre Link Kablosu

Oculus Quest Orijinal 5 Metre Link Kablosu

4.899 TL
Htc Vive Flow Carry Case
Tükenmek Üzere Kredi Fırsatı

Htc Vive Flow Carry Case

1.459 TL
HTC Vive Pin Pon Raketi
Tükenmek Üzere

HTC Vive Pin Pon Raketi

409 TL

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik

Artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik ürünleri ile oyun ve eğlence dünyasına girmeye hazır mısınız? İster set hâlinde ister tekli olarak satın alabileceğiniz sanal & artırılmış gerçeklik ürünleri sayesinde nefes kesici bir oyun dünyasına adım atabilirsiniz. Kendinizi oyunlara PC ekranından çok daha fazla yakın hissedeceğiniz bu sanal ve artırılmış gerçek ürünleri sayesinde ileri teknolojiyi de deneyimleyebilirsiniz. Hemen Teknosa'nın zengin filtre seçeneklerini kullanıp size en uygun ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

3D Gözlükler İle Uzay Boyutlar Elde Edin

3D gözlük sanal & artırılmış gerçek dünyasının en temel bileşenleri arasında yer alıyor. 3D gözlükleri camlarında bulunan filtreleme teknolojisi sayesinde cisimlerin uzunluğu, genişliği ve derinliğini sunuyor. Böylece bilgisayar ortamında oynadığınız 2 boyutlu oyunların yerine bu çok daha gerçekçi bir deneyim sunan 3D gözlükler ile tanışabilirsiniz. Tıpkı bir güneş gözlüğünü andıran, form olarak da ona benzeyen 3D gözlüğü modelleri, şık tasarımı ile estetik sınavı da başarıyla geçiyor. 30 gramdan dahi hafif olması ile akla kuş tüyünü getiren modeller, şarj edilebilir yapısı ile de kabloları ortadan kaldırıyor. Her iki lensin de mükemmel bir uyumluluk ile çalıştığı böylesi modeller, kablosuz şarj seçeneği ile de dikkat çekiyor. Kolay kontrol için, gözlüğün kulağa denk gelen yan kısmında sensörler de bulunabiliyor. Kaydırma sensörü, dokunma ve tutma sensörü gibi özellikler ile donatılan modeller bu açıdan kolayca kumanda edilebiliyor. Ayrıca bu 3D gözlükler içerisinde sonraki şarkıyı seçmek, müziği duraklatmak / oynatmak, gelen çağrıları kabul etmek için yapabileceğiniz kontroller de var. Mikrofonu ve kulaklığı olan bu tür modeller sayesinde hem dış görünümünüzde güzel bir stile erişebilir hem de ileri teknolojiyi gözlüklerinizde taşıyabilirsiniz.

Eşsiz Bir Oyun ve Metaverse Deneyimi

Setler hâlinde de ulaşabileceğiniz sanal gerçeklik gözlükleri bildiğiniz gibi metaverse dünyasının da temel bileşenlerinden biri. Kamera sensörlerine sahip sanal gerçeklik gözlüğü modelleri, böylece size çok daha geniş bir hareket alanı sunuyor. Sunduğu geniş görüş alanı sayesinde daha rahat, geniş ve fazla hareketten gelecek eğlenceyi deneyimleyebilirsiniz. Ek olarak bu gözlüklerde sunulan yüksek çözünürlük de hayranlık verici. 2880 x 1700 gibi piksel seviyelerinde sunulan ekran çözünürlükleri, bu sayede görüntülere mükemmel netlikte erişmenizi ve oyun - eğlence dünyasında yepyeni bir deneyimin kapılarını aralamanızı sağlıyor. sanal gerçeklik gözlük modelleri basit ve hızlı kurulumu itibarıyla da alkışları üzerine topluyor. Bu sayede bir an önce artırılmış ve sanal gerçeklik evrenlerini deneyimlemek isteyenler vakit kaybetmeden her şeyi hazır hâle getirebiliyor. Tüm bu ürünler ile yapabileceğiniz tek eylemin oyun oynamak olmadığını da unutmayın. Film izlemek, konsere katılmak ve benzeri pek çok aktiviteyi gerçekleştirebilir, internetin bir sonraki basamağı olarak tarif edilen metaverse evrenine de adım atabilirsiniz. PC ve konsol gerektirmeyen modeller de yalnızca mobil cihazlar ile kullanılabilmesi açısından öne çıkıyor. Bu sayede herhangi bir PC ya da konsola gereksinim duymadan, kablosuz internetiniz olduğu müddetçe oyunlarınızı sürdürebilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Gözlük Fiyatları

Sanal gerçeklik gözlük fiyatları marka, model, alım seçenekleri gibi pek çok kritere göre geniş bir skalada ilerliyor. Örneğin, set hâlinde satışa sunulan ve metaverse dünyası için de gereken ekipmanlar da var herhangi bir güneş gözlüğü gibi tasarlanan 3D gözlükler de. Bu açıdan ürünlerin kapsamına göre geniş bir fiyat aralığını görmeniz mümkün. Buna ek olarak benzer ürünlerin kendi içerisinde de farklı fiyatlandırmalar olabilir. Ürün özellikleri ve çeşitliliği bu açıdan son derece önemli bir faktör. Dilerseniz, kategorimizdeki fiyat filtreleme özelliğini kullanabilir, böylece kişiselleştirilmiş bir alışverişi deneyimleyebilirsiniz. Hemen minimum ve maksimum tutar belirleyip girerek bir fiyat aralığı oluşturabilirsiniz. Arzu ederseniz, azalan fiyat ya da artan fiyat gibi akıllı sıralama ögelerini de aktif hâle getirebilirsiniz. Bu sayede ürünleri kendi kriterlerinize göre baştan sona doğru sıralamanız mümkün. Dilerseniz, bir üst kategoriye ulaşmak için Giyilebilir Teknoloji sayfamızı ziyaret edebilir, Akıllı Saat sayfamızdan kendinize harika bir akıllı saat alabilirsiniz.

3D gözlük nedir?

Sahip olduğu teknoloji sayesinde 3D gözlükler, cisimlerin uzunluğu, genişliği ve derinliğini sunuyor. Böylece görselleri geleneksel 2 boyutlu görme deneyimi yerine 3 boyutlu ve daha gerçekçi bir deneyim sunuluyor.

Sanal gerçeklik gözlüklerinde çözünürlük ne kadar?

1080 × 1200, 1400 × 1600, 2880 x 1700 gibi modeline göre farklı çözünürlüklerde sanal gerçeklik gözlükleri bulunuyor.

Sanal gerçeklik gözlüklerini hangi cihaza bağlamalıyım?

Bu da modelden modele değişkenlik gösteren bir konu. Örneğin kimi modeller sanal ortamı oluşturmak için PC'ye bağlanırken farklı modeller arasında akıllı telefona bağlayıp kullanabileceğiniz modeller de var. Ürün incelemelerinde markaların tanıtım bilgilerini incelemenizde yarar var.

Metaverse için artırılmış & sanal gerçeklik ürünleri gerekli mi?

Evet, AR / VR (artırılmış gerçeklik/sanal gerçeklik) teknolojileri metaverse dünyasının en temel bileşenleri arasında.

Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.