Teknosa’nın influencerı sensin! Teknosa'da yer alan yüzbinlerce üründen seç ve sevdiklerinle paylaş. Aylık 5000 TL ye kadar linklerinden nakit gelir elde etme hakkı kazan! Performansını hesabım sayfasından detaylı olarak takip edebilirsin! Kazancınız 100 TL baremine ulaştıktan sonra, ilk ödeme döneminde hesabınıza yatırılacaktır.

1 ÜYE OL / ÜYE GİRİŞİ

Üye ol ya da üye girişi yap

2 SEÇ

Paylaşmak istediğin ürünü seç!

3 ONAY VER

Aydınlatma metnini onayla

4 PAYLAŞ

Dilediğin platformdan sevdiklerinle paylaş!

5 KAZAN

Kazancını nakit elde et
(Performansını hesabım sayfasından takip edebilirsin)

Sıkça Sorulan Sorular

Teknosa.com üzerinden beğendiğin ürünün yanında bulunan “Paylaş Kazan” butonuna tıkladıktan sonra aydınlatma metnini onaylayıp kampanyaya katılım sağlayabilirsin. Kampanyaya katıldıktan sonra sana özel olarak oluşturulan ürün link’ini dilediğin platformdan sevdiklerinle paylaşmaya ve kazanmaya başlayabilirsin.

Teknosa.com üzerindeki tüm ürünleri paylaşabilir, linkinden satın alım yapıldığı zaman komisyon kazanabilirsin.

Paylaştığın ürün linklerinden arkadaşların tarafından satın alınan telefon, bilgisayar, tablet, televizyon, ses ve görüntü kategorisindeyse %0,75; beyaz eşya, ankastre veya elektrikli ev aletlerindeyse %2,5; diğer kategorilerdense %5 komisyon kazanabilirsin.

Paylaşılan ürün sayısı arttıkça kazanma şansın da artar. İstediğin kadar ürün paylaşımı yapabilirsin. Aynı kişinin vereceği en fazla 3 sipariş için komisyon kazanabilir, aynı kişinin verdiği 4. siparişten sonra komisyon kazanamazsın.

Linklerinden gerçekleşecek ciro üzerinden en fazla 5000 TL kazanç elde edebilirsin.

İlgili dönem kazancının, iptal- iade kontrolleri tamamlandıktan sonra, komisyon kazancın 100 TL ve üzerindeyse ödemen hesabına aktarılır. Komisyon kazancın satın alınan ürünlerin iptal ve iade süresi geçtikten sonra hesaplanacak olup kazancın 100 TL altında kalırsa bakiyen sonraki aya devreder.

Kazancını alabilmen için ödeme bilgilerini eksiksiz bir şekilde girmiş olman gerekiyor. Ödeme bilgilerin tamamlanmışsa bizlere ilettiğin IBAN-hesap numarası’na kazancın nakit olarak iletilecektir. Aynı dönem içinde hesap bilgilerini tamamlamayan kullanıcıların kazanımları bir sonraki aya devredecek olup, ödeme bilgileri tamamlandığı zaman ve kazancı 100 TL yi geçmiş ise ödeme yapılır.

İlgili ay içindeki kazancın 100 TL’ yi geçerse ödemen yapılır, sonrayı aya devretmez. !00 TL’ nin altında kalırsa sonraki aya devreder.

Komisyon kazancını “Hesabım” sayfasının altında yer alan “Paylaş Kazan” üzerinden görüp aynı anda performansını da takip edebilirsin.

Linki oluşturan ve paylaşan kullanıcılar kendi linklerinden komisyon kazanamazlar.

Evet, iptal veya iade edilen ürünlerden kazanç sağlayamazsın. Bir ay içerisinde paylaştığın ürünlerden gelen siparişler iptal ve iade süresi dolduktan sonra kontrol edilip kesinleşmiş satışlar üzerinden kazancın hesaplanır.

Kazanabilmen için aydınlatma metnine onay vermelisin. Aydınlatma metninin onaylanmadığı durumlarda paylaşım yapılsa da kazanç elde edilemez.

Onaylanan kazancını, bize belirttiğin hesap bilgilerine ya da kestiğin faturaya istinaden her ayın 11-14’ü aralığında yatırıyoruz. Ör. Kasım ayı kazancını (yasal) iptal iade süreci sebebiyle Aralık sonunda tamamlıyoruz, bu doğrultuda Kasım ayı ödemeni en geç Ocak ayının 14' ‘üne kadar alıyorsun. Kazancın 100 TL altında kalırsa bakiyen sonraki ayki kazancına aktarılıyor."

Hayır, kampanyaya sadece tek bir hesapla katılabilirsin.

Paylaştığın link ile Teknosa.com a gelmiş kullanıcının 4 gün boyunca yaptığı alışverişler eğer sonrasında farklı bir linkten gelmediyse sana kazanç olarak yansır.