Drone Multikopter Fiyatları ve Modelleri

28 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • DJI Mini 4 Pro Fly More Combo Drone (DJI RC 2)

  DJI Mini 4 Pro Fly More Combo Drone (DJI RC 2)

  50.997 TL
 • Çok Satanlar
  SJRC F11 Pro 1.5 KM Menzil 1.5 KM Menzil 26 Dakika Uçuş Süresi EIS Stabilizasyon 4K Kameralı Drone Seti - 1 Batarya - Çanta
  5.0 (1 Değerlendirme)

  SJRC F11 Pro 1.5 KM Menzil 1.5 KM Menzil 26 Dakika Uçuş Süresi EIS Stabilizasyon 4K Kameralı Drone Seti - 1 Batarya - Çanta

  %6
  8.999,90 TL
  8.499,90 TL
 • Çok Satanlar
  DJI Mavic Mini 2 SE Fly More Combo Drone
  5.0 (3 Değerlendirme)

  DJI Mavic Mini 2 SE Fly More Combo Drone

  18.597 TL
 • DJI Mavic 3 Pro RC Kumandalı Fly More Combo Drone

  DJI Mavic 3 Pro RC Kumandalı Fly More Combo Drone

  127.899 TL
 • SJRC F11 Pro Combo 1.5 KM Menzil 26 Dakika Uçuş Süresi EIS Stabilizasyon 4K Kameralı Drone Seti-2 Batarya- Çanta

  SJRC F11 Pro Combo 1.5 KM Menzil 26 Dakika Uçuş Süresi EIS Stabilizasyon 4K Kameralı Drone Seti-2 Batarya- Çanta

  %6
  10.795 TL
  10.199,90 TL
 • Çok Satanlar
  DJI Mini 3 Pro Drone + Dji RC Kumanda
  5.0 (1 Değerlendirme)

  DJI Mini 3 Pro Drone + Dji RC Kumanda

  32.997 TL
 • Çok Satanlar
  DJI Mini 3 Fly More Combo Plus (DJI RC) 4K Video 12 MP 51 DK Uçuş Süresi Gerçek Dikey Çekim Drone

  DJI Mini 3 Fly More Combo Plus (DJI RC) 4K Video 12 MP 51 DK Uçuş Süresi Gerçek Dikey Çekim Drone

  33.999 TL
 • DJI Mini 3 Pro (DJI RC) - Fly More Kit Plus Drone

  DJI Mini 3 Pro (DJI RC) - Fly More Kit Plus Drone

  47.699 TL
 • DJI Avata Explorer Combo Siyah Drone (DJI Türkiye Garanti)

  DJI Avata Explorer Combo Siyah Drone (DJI Türkiye Garanti)

  43.599 TL
 • Çok Satanlar
  Corby CX007 Zoom Pro Smart Drone
  Kredi Fırsatı

  Corby CX007 Zoom Pro Smart Drone

  2.099 TL
 • DJI Mavic 3 Fly More Combo Drone

  DJI Mavic 3 Fly More Combo Drone

  105.999 TL
 • Çok Satanlar
  DJI Air 3 Fly More RC 2 Combo Drone Multikopter

  DJI Air 3 Fly More RC 2 Combo Drone Multikopter

  64.799 TL
 • DJI Mini 3 Pro Fly More Kit
  5.0 (1 Değerlendirme)

  DJI Mini 3 Pro Fly More Kit

  9.299,90 TL
 • SJRC F22S Pro 4K Kameralı 3.5 KM Drone Seti
  1.0 (1 Değerlendirme)

  SJRC F22S Pro 4K Kameralı 3.5 KM Drone Seti

  %6
  11.549,90 TL
  10.899,90 TL
 • DJI Air 3 RC-N2 Standart Kumandalı Drone

  DJI Air 3 RC-N2 Standart Kumandalı Drone

  59.460,40 TL
 • DJI Mavic 3 Pro RC Single Drone Seti

  DJI Mavic 3 Pro RC Single Drone Seti

  104.999 TL
 • SJRC F22S Pro Combo 4K Kameralı 3.5 KM Menzilli Drone Seti

  SJRC F22S Pro Combo 4K Kameralı 3.5 KM Menzilli Drone Seti

  13.299,90 TL
 • Pixhawk Hexsoon TD-1100 V2 Katlanabilir Drone

  Pixhawk Hexsoon TD-1100 V2 Katlanabilir Drone

  154.999,92 TL
 • DJI Mini 4 Pro RC-N1 Standart Kumandalı Drone Multikopter

  DJI Mini 4 Pro RC-N1 Standart Kumandalı Drone Multikopter

  36.999 TL
 • DJI Mini 3 RC-N1 Standart Kumandalı Drone
  5.0 (1 Değerlendirme)

  DJI Mini 3 RC-N1 Standart Kumandalı Drone

  17.553 TL
28 üründen  ürün görüntülediniz

Geleneksel çekim yöntemleri yerine daha geniş bir alanı gözlemleyebileceğiniz kaliteli çekimler yapmak istiyorsanız Teknosa'da bulunan Drone Multikopter seçeneklerine göz atabilirsiniz. Akıllı cihazlar ve uzaktan kumandalar ile kontrol edebileceğiniz dronelar, birçok alanda muhteşem çekimler gerçekleştirmenizi sağlar. Drone Multikopter modelleri, iç ve dış mekanlara uygun olarak farklı standartlarda tasarlanarak çekim yaparken tüm sınırları ortadan kaldırmanızı sağlar.

Hobi Amaçlı ve Profesyonel Drone Modelleri

Drone çekimleri cihaz üzerinde yer alan kameraların uzaktan bir kumanda ya da teknik cihaz yardımıyla kontrol edilmesiyle yapılır. İster hobi amaçlı olarak ister profesyonel çekim için kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde geleneksel çekim tekniklerinin dışına çıkabilirsiniz. Drone çekimleri sayesinde yakalamak istediğiniz görüntüleri kayda alarak en iyi sonuçları elde etmeniz mümkündür. Drone kullanabilen herkesin en uygun seçenekler arasından karar verebileceği gelişmiş teknolojiye sahip kameraları sayesinde profesyonel drone çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Farklı sektörlerde kamera kaydı alınması gereken zamanlarda geniş bir alan için çekim olacağı zaman yalnızca yerden çekim yeterli olmayabilir. Dolayısıyla drone ile çekim yapmak böyle bir durumda işinizi çok daha kolay tamamlamanızı sağlar.

Profesyonel çekimlerin yanında hobi amaçlı olarak da drone sahibi olabilirsiniz. Drone çekimi için kullanmak istediğiniz alanı belirledikten sonra uygun kamera seçeneği için daha önce hobi amaçlı çekim yapan kişilerde drone tavsiye etmelerini isteyebilirsiniz. Bunun yanında içerik üretimi gibi hobilerinize yönelik olarak Teknosa'daki drone çeşitleri arasında sizin için en uygun olan seçeneğe karar verebilirsiniz. Ucuz drone modelleri arasından uygun olan seçenekler ile drone kullanma konusunda kendinizi geliştirene kadar deneyim kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra orta ölçekli drone çeşitleri arasından seçeceğiniz görece profesyonel seçenekler ile drone deneyimini keyifli bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Kameralı Drone Modelleri

Dronelar yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bundan dolayı drone alırken birçok faktöre dikkat ederek sizin için uygun olan seçeneğe karar verebilirsiniz. Kameralı drone seçenekleri ile eğlence, kültür-sanat, gösteri, konferans ve tiyatro gibi iç mekan çekimlerinin yanı sıra açık hava konserleri, tarım çekimleri, mitingler, dış mekan çekimleri ve kısa film çekimleri başta olmak üzere birçok alanda profesyonel bir çekim yapabilirsiniz. Bunun yanında lojistik çalışmalarında, büyük şirketlerin reklam çekimlerinde, kargo faaliyetlerinde, haritalama çalışmalarında, filmlerde, fotoğrafçılık için ve daha pek çok farklı geniş alan çekimlerinde profesyonel olarak drone çekimi kolaylıkla yapılabilir. Kolay kullanımı sayesinde her mekana uygun olarak tasarlanan drone çeşitleri arasından sizin için en ideal olana karar verebilirsiniz.

Kameralı bir drone kullanırken çektiğiniz açıları droneların manevra özelliklerini kullanarak anlık bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bu noktada drone kameralar, geleneksel kameralardan farklı olarak çekmek istediğiniz alanı birçok açıdan farklı şekillerde çekmenize de olanak sağlayacaktır. Sizin için en iyi drone seçeneğine karar vermeden önce almak istediğiniz modelin hangi amaçlarda kullanıldığını inceleyebilirsiniz. İç mekan için daha küçük drone seçenekleri de mevcutken, dış mekanlarda çekim yapacak olduğunuzda boyutu daha büyük modeller ön plana çıkar. Bunun yanı sıra dış mekan drone çekimlerinde uzaktan kumandanızın alıcı menzili de iç mekanlar için tasarlanan seçeneklere göre daha geniştir. Bu nedenle almak istediğiniz drone iç mekan çekimlerinde kullanılacaksa ya da daha dar alanlardan geçirerek çekim yapmasını istiyorsanız küçük drone modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Drone Seçenekleri

Drone fiyatları, kullanım amacına bağlı olarak ve almak istediğiniz drone'un teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Farklı fiyat aralıklarında piyasada yer alan dronelar, profesyonel kullanımın yanı sıra çeşitli aktiviteler için de tercih edilir. Profesyonel drone fiyatları kullanmak istediğiniz özellikleri de göz önüne alarak değişkenlik gösterir. Örneğin DJI markasına ait Avata Explorer Combo gibi bazı dronelar üzerinde yer alan kamera takip sistemi bir VR yardımı ile gözlük üzerinden kontrol edilir. Bazı dronelar için kumandada yer alan ekrandan çekilen alan takip edilir. Bu noktada drone markaları içerisinde ihtiyacınıza uygun ürünler arasında karar vererek ilgili seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Eğlence mekanları ya da restoran mutfakları gibi iç mekan çekimlerinde, daha dar alanlardan çekim yapıldığında pratik bir şekilde geçebilmesi için küçük drone modelleri arasından uygun olanları seçebilirsiniz. DJI Mini 3 Pro (DJI RC) - Fly More Kit Plus Drone gibi küçük drone modellerini tercih edebilirsiniz. Bu drone modellerinin yanında dış mekan çekimlerinde de bütçe dostu drone çeşitlerini bulmanız mümkündür. Ancak dış mekan çekimlerinde tercih edeceğiniz dronelar için bütçe kadar, teknik özelliklere de dikkat etmeniz önemlidir. Rüzgar, yağmur gibi hava olaylarının bir anda ortaya çıkması ile cihazın olumsuz etkilenmemesi için yanı sıra ebat olarak da küçük drone modelleri içerisinde seçim yaparken daha sağlam materyallerden yapılan modeller arasında karar vermeniz gerekir.

Drone teknolojisi sağladığı birçok avantaj ile kullanıcıların karşısına çıkar. Görüş açısının çok daha geniş bir alanı kapsamasının yanında, verimlilik ve maliyet bakımından çekimlerdeki ekstra yükleri ortadan kaldırır. Bunun yanı sıra daha amatör kullanımlar için Corby marka dronelar denetlenebilir ve kontrol edilebilir. Anlık olarak kamerada yer alan görüntünün istediğiniz sonucu vermediğini fark ettiğinizde çekim tekniğini değiştirerek yeniden çekime devam edebilirsiniz. Tüm bunların yanında kolay erişilebilir olması bakımından da yerden yapılan çekimlerden alınan sonuçlara göre drone çekimi çok daha avantajlıdır. Hangi drone modelinin ihtiyacınıza yönelik olduğuna karar veremiyorsanız, Teknosa'da bulunan seçenekler içerisinden karşılaştırarak uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.