Blackstar Gitar Amfisi Fiyatları ve Modelleri

9 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Çok Satanlar
  Blackstar ID:Core 10 V3 Dijital Kombo Elektro Gitar Amfisi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Blackstar ID:Core 10 V3 Dijital Kombo Elektro Gitar Amfisi

  6.686,48 TL
 • Blackstar ID:Core 20 V3 Dijital Kombo Elektro Gitar Amfi

  Blackstar ID:Core 20 V3 Dijital Kombo Elektro Gitar Amfi

  8.758,75 TL
 • Blackstar ID:Core 40 V3 Dijital Kombo Elektro Gitar Amfi

  Blackstar ID:Core 40 V3 Dijital Kombo Elektro Gitar Amfi

  10.331,75 TL
 • Blackstar Silverline Special 50-Watt 1x12" Combo Amfi (Silver)

  Blackstar Silverline Special 50-Watt 1x12" Combo Amfi (Silver)

  24.554,86 TL
 • Blackstar FS17 2 Sonnet Footcontroller

  Blackstar FS17 2 Sonnet Footcontroller

  1.898,73 TL
 • Blackstar ID:core Stereo 150 Kombo Elektro Gitar Amfi

  Blackstar ID:core Stereo 150 Kombo Elektro Gitar Amfi

  27.438,72 TL
 • Blackstar SA2 Sonnet Amfi için Stand Adaptörü (Siyah)

  Blackstar SA2 Sonnet Amfi için Stand Adaptörü (Siyah)

  565,28 TL
 • Blackstar PSU2 Super Fly 12 W için Adaptör

  Blackstar PSU2 Super Fly 12 W için Adaptör

  1.883,87 TL
 • Blackstar SA-1 Super Fly PA Stand Adaptörü

  Blackstar SA-1 Super Fly PA Stand Adaptörü

  531,66 TL

Blackstar Gitar Amfisi

Blackstar gitar amfisi modelleri gelişen teknoloji ile beraber geliştirilerek kaliteli müzik yapabilmenize yardımcı oluyor. Birden farklı modele sahip olan Blackstar gitar amfileri ihtiyaçlarınız büyük ölçüde karşılayabiliyor. Siz de amfi modellerine Teknosa üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilir ve beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayabilirsiniz.

Blackstar Gitar Amfi Modelleri

Müzik alanında sıkça karşınıza çıkan ürünler arasında yer alan gitar amfileri müzik alanında oluşan ihtiyaçları büyük bir çoğunlukla karşılayabiliyor. Blackstar elektronik gitar amfisi modelleri, rock müzik sektörünün gelişmesiyle beraber ön plana çıkan müzik ürünleri arasında bulunuyor. Dayanıklı ve kompakt bir kasaya sahip olan bu modeller vintage görünüme sahip olmaları ile estetik bir görünüme sahip. 1 x 12 ila 4 x 12 hoparlör çıkışlarına sahip olan bu amfi modelleri, dijital stereo bir ses veriyor. Yatay olarak konumlandırılmış bir sisteme sahip olan elektro gitar amfisi, ses ayarlarını yapabilmek için ön kısmında kontrol düğmeleri bulunuyor. Bu düğmeler yardımı ile ses çıkışını istediğiniz gibi kontrol edebilir gerekli ayarlamaları rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Taşıma kulpu ile amfiyi istediğiniz yere taşıyabilir ve rahat bir şekilde konumlandırabilirsiniz. Blackstar bas gitar amfisi modelleri en çok kullanılan amfi türleri arasında yer alıyor. Elektro gitar sesini baslı bir şekilde çıkaran bu modeller, 1 x 10 custom hoparlör sistemine sahip olması ile kaliteli ses çıkışına sahip. Birden fazla giriş noktaları ile gitarın sesini en iyi şekilde ayarlayabilmenize yardımcı oluyor. Siz de Blackstar gitar amfisi modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

Blackstar Gitar Amfileri İle Kaliteli Müzik

Acemi ya da profesyonel fark etmeksizin her kullanıcıya uygun bir enstrüman aksesuarı olan amfi Blackstar modelleri ile müzik kalitenizi arttırmanıza yardımcı oluyor. Gitar sesinin daha iyi bir şekilde duyurulabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda gitar sesinde değişiklikler yapabilmeyi de sağlıyor. Sesin daha baslı ya da tiz çıkabilmesine yardımcı olan bu amfi modelleri üzerinde yer alan kontrol panelleri ile kolaylıkla ayarlama yapılabiliyor. Sistem donanımları sayesinde ses yüksekliğini de istediğiniz düzeyde ayarlayabilmenize yardımcı olan bu amfi modelleri ile ses yüksekliğinizi de kontrol edebilmenize yardımcı oluyor. Kablolu ve pilli modelleri olan amfiler kullanım alanlarına göre farklılık gösteriyor. Blackstar pilli amfi modelleri daha çok sokak müzisyenleri tarafından tercih ediliyor olup kablosuz bir modele sahipken kablolu modeller konser alanlarında daha çok kullanılıyor. Siz de kategorimiz üzerinden bu ihtiyacınız olan gitar amfisi modellerine ulaşabilir ve kaliteli müzik yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Dilerseniz Müzik Enstrüman ve Ekipman kategorisi üzerinden diğer enstrüman modellerine de ulaşabilirsiniz.

Blackstar Gitar Amfisi Fiyatları

Blackstar gitar amfisi modelleri ile başta elektro gitar olmak üzere klasik veya akustik gitarlar ile de uyumlu olan amfiler ile müzik zevkinizi profesyonel hale dönüştürebilirsiniz. Birden farklı modelleri ile karşınıza çıkan Blackstar gitar amfisi modelleri geniş bir fiyat skalasına da sahip. Her bütçeye uygun bir model bulunan gitar amfileri istek ve beklentiler bağlı olarak değişiklikler gösteriyor. Blackstar gitar amfisi fiyat aralığı amfinin çalışma sistemi, amfinin türü, taşınabilir formatta olup olmaması gibi pek çok özelliğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Kategorimiz üzerinde beklentilerinize karşılayabilecek Blackstar amfileri yer alıyor olup geniş bir fiyat skalası da sizlere sunuluyor. Bütçenize uygun Blackstar gitar amfisini inceleyebilir ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Hobi ve Eğlence kategorisi üzerinden hobilerinize uygun ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.