Pikap Fiyatları ve Modelleri

47 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Lenco LBT-225WA Retro Koyu Kahve Bluetoothlu Pikap

  Lenco LBT-225WA Retro Koyu Kahve Bluetoothlu Pikap

  19.999 TL
 • Çok Satanlar
  Lenco LS-100WD Harici Hoparlörlü Bluetoothlu Ahşap Pikap

  Lenco LS-100WD Harici Hoparlörlü Bluetoothlu Ahşap Pikap

  6.999 TL
 • Nedis TURN300BK Dahili Hoparlörlü Bluetooth Siyah Pikap

  Nedis TURN300BK Dahili Hoparlörlü Bluetooth Siyah Pikap

  3.499 TL
 • Nedis TURN220BN Ahşap Dahili Hoparlörlü Bluetooth Kahverengi Pikap

  Nedis TURN220BN Ahşap Dahili Hoparlörlü Bluetooth Kahverengi Pikap

  2.499 TL
 • Lenco Classic Phono TCD-2571 Ahşap Retro Bluetooth USB DAB+/FM Radyo CD Kaset Pikap

  Lenco Classic Phono TCD-2571 Ahşap Retro Bluetooth USB DAB+/FM Radyo CD Kaset Pikap

  15.949 TL
 • Çok Satanlar
  Lenco TT34 Dahili Hoparlörü Ahşap Pikap
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Lenco TT34 Dahili Hoparlörü Ahşap Pikap

  7.299 TL
 • Lenco TT-110BKRD Dahili Hoparlörlü Bluetooth Çantalı Siyah Pikap

  Lenco TT-110BKRD Dahili Hoparlörlü Bluetooth Çantalı Siyah Pikap

  3.499 TL
 • Lenco TT-27 Dahili Hoparlörlü Retro Kırmızı Pikap

  Lenco TT-27 Dahili Hoparlörlü Retro Kırmızı Pikap

  4.499 TL
 • Lenco LS-55WA Dahili Hoparlörlü Bluetooth Ahşap Açık Kahverengi Pikap

  Lenco LS-55WA Dahili Hoparlörlü Bluetooth Ahşap Açık Kahverengi Pikap

  7.499 TL
 • Lenco TT-27 Dahili Hoparlörlü Retro Siyah Pikap

  Lenco TT-27 Dahili Hoparlörlü Retro Siyah Pikap

  4.499 TL
 • Lenco TT-116 BK Dahili Hoparlörlü Bluetoothlu Siyah Pikap

  Lenco TT-116 BK Dahili Hoparlörlü Bluetoothlu Siyah Pikap

  3.799 TL
 • Lenco TT-116GY Dahili Hoparlörlü Bluetooth Gri Pikap

  Lenco TT-116GY Dahili Hoparlörlü Bluetooth Gri Pikap

  3.799 TL
 • Lenco LBT-335BA Bambu Gövdeli Bluetoothlu Ortofon 2M Kırmızı Kartuşlu Pikap

  Lenco LBT-335BA Bambu Gövdeli Bluetoothlu Ortofon 2M Kırmızı Kartuşlu Pikap

  22.999 TL
 • Lenco LS-440GY Gri Kumaş Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

  Lenco LS-440GY Gri Kumaş Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

  11.999 TL
 • Nedis TURN210BK Şarjlı Dahili Hoparlörlü Bluetooth Siyah Pikap

  Nedis TURN210BK Şarjlı Dahili Hoparlörlü Bluetooth Siyah Pikap

  2.499 TL
 • Lenco LS-50WD Dahili Hoparlörlü Ahşap Pikap

  Lenco LS-50WD Dahili Hoparlörlü Ahşap Pikap

  7.899 TL
 • Lenco Classic Phono TCD-2551 Retro Ahşap Bluetooth USB Radyo CD Kaset Pikap

  Lenco Classic Phono TCD-2551 Retro Ahşap Bluetooth USB Radyo CD Kaset Pikap

  14.949 TL
 • Vune Concept Deju Siyah Akustik Gramofon

  Vune Concept Deju Siyah Akustik Gramofon

  2.019 TL
 • Lenco LS-50 LED Siyah Hoparlörlü USB MP3e Kayıt Özellikli LED Işıklı Pikap

  Lenco LS-50 LED Siyah Hoparlörlü USB MP3e Kayıt Özellikli LED Işıklı Pikap

  7.999 TL
 • Lenco TT-110RDWH Dahili Hoparlörlü Bluetoothlu Çantalı Kırmızı Pikap

  Lenco TT-110RDWH Dahili Hoparlörlü Bluetoothlu Çantalı Kırmızı Pikap

  3.499 TL
47 üründen  ürün görüntülediniz

Nostaljik ve şık tasarımlar arasında öne çıkan pikap, geçmişten bu yana yoğun ilgi gören müzik çalarlar arasında yer alır. Modası hiç geçmeyen bu müzik çalar çeşidi, plakların oynatılmasını sağlar. Bu yönde, müzik frekans dağıtım görevi görerek kullanımıyla birlikte yeni bir deneyim sunar. Hatta müzik dinleme keyfini yeni bir boyuta taşıyarak kullanıcıların beğenisini toplar.

Pikap Modelleri ve Özellikleri

Pikap modelleri dahili ve harici hoparlörlü gibi seçeneklerle sunulur. Bunun beraberinde akustik gramofon modelleri de pikap gibi bir çeşit MP3 çalar olarak değerlendirilir. Farklı markalar tarafından çeşitli özelliklerde ve fiyatlarda sunulan bu modeller özel anların vazgeçilmezi olabilir. Bunun beraberinde her zevke ve bütçeye hitap ederler. Pikapların asıl öne çıkan özelliği ise stereo ve akustik bir sese sahip olmalarıdır. Böylelikle güçlü ses çıkışı sağlayarak dinlenen müziği daha anlamlı hale getirirler. Bu yönde dahili hoparlörlü özelliğe sahip olan Lenco pikap çeşitleri gibi modeller değerlendirilebilir. Bu modeller hem hoparlör kalitesi hem de müziği 33, 45 ve 78 RPM gibi farklı hızlarda çalması ile öne çıkar.

Modellerin göze çarpan diğer özellikleri ise çantalı olmaları ve bluetooth bağlantısı sağlayabilmeleridir. Çantalı olan modeller ergonomik tasarımları sayesinde kolaylıkla taşınabilir veya muhafaza edilebilir. Kullanıcıya bu yönden kolaylık sağlar. Bluetooth bağlantısı özelliği ise mobil cihazlar veya bilgisayarlar üzerinden müzik dinleme imkanı sunar. Ion pikap seçenekleri gibi birçok modelde bluetooth özelliği bulunur. Şık görünümü ile kullanıcıyı cezbeden pikaplar, bluetooth bağlantısı gibi çeşitli özellikleriyle de kullanım avantajı sağlar.

Pikap Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Plak çalar seçerken ses kalitesinden tasarımına kadar birçok detaya dikkat etmek gerekir. Bu sayede sadece doğru pikabı seçmekle sınırlı kalmaz, aynı zamanda müzik dinlemekten daha fazla keyif alırsınız. Bu yönde pikap alırken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Markası: Pikap üretimi yapan marka sayısı oldukça fazladır. Örneğin Lenco, Midex, Ktools, Pro-ject, Volkano, Ion ve Vune Concept gibi markalar pikap tasarımında kalitesini gözler önüne serer. Pikap seçerken marka karşılaştırması yapmak sizi doğru modele ulaştırmakla birlikte avantaj sağlar.
 • Çalma Prensibi: Pikaplarda çalma prensibi otomatik, yarı otomatik ve manuel olarak farklılık gösterir. Otomatik olduğu zaman plaklar üst üste konulabilir. Çalan plağın sonuna gelindiğinde pikap diğerini otomatik olarak aşağı indirir. Bu sayede pikap sizi uğraştırmadan plakları çalar. Yarı otomatik pikaplar ise aynı plağı tekrarlar, siz değiştirmeden yenisine geçmez. Manuel pikaplar ise müziği durdurmak veya çalmaya devam etmek için sizin müdahalenize ihtiyaç duyar.
 • Dönüş Yöntemi: Pikaplar plakları çalarken dönüşü kayışlı veya kayışsız olarak gerçekleştirir. Kayışlı olanlar sürtünmeye bağlı olarak çıkan sesleri en aza indirir. Kayışsız pikaplar ise dönüşler daha stabil gerçekleşir. Kayışlı modellere göre daha profesyonel olurlar.
 • Hoparlör Türü: Dahili ve harici olmak üzere iki farklı hoparlör türü vardır. Dahili olan modellerde hoparlör plak içine yerleştirilir ve buna rağmen yüksek ses kalitesi sunar. Harici hoparlör ise plak dışında olur. Bu sayede farklı ortam koşullarına rağmen daha yüksek ses çıkarır.
 • Ekstra Özellik: Bazı pikap modellerinde bluetooth bağlantısı sağlama, USB girişine sahip olma veya uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme gibi ekstra özellikler bulunur. Eğer siz de daha pratik kullanabileceğiniz bir pikap istiyorsanız bu gibi özellikler ilginizi çekebilir.
 • Devir Sayısı: Pikaplar devir sayısı dakikada kaç tur döndüğünü işaret eder. Bu devir sayısı 33'lük, 45'lik veya 78'lik olabilir. Yeni nesil pikaplarda bu 3 devir sayısı da bir arada bulunabilir. Bu yüzden sadece kaç devirlik olduğuna dikkat edilmemelidir. Aynı zamanda kaç devirli olduğuna da dikkat etmek gerekir. 3 devirli modeller beklentinizi karşılayabilir.

Pikap Bluetooth Bağlantı Yapılır mı?

Bluetoothlu özelliğe sahip olan pikap modellerinde kolaylıkla bluetooth bağlantısı yapılabilir. Bu sayede telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlarla kablosuz bağlantı sağlanarak müzik dinlenebilir. Bluetooth bağlantısı sağlamak için herhangi bir şekilde plak yerleştirmeye de gerek yoktur. Sadece pikap ile cihazınız arasında bluetooth bağlantısı kurmanız yeterli olur. Böylelikle pikap hoparlöründen her tür müzik dinlenebilir. Bluetooth bağlantısı sağlayarak müzik dinlemeyi tercih edenler için pikapta hoparlör özelliği ayrıca önem taşır. Harici hoparlör özelliğine sahip pikaplar bu yönde uygun tercih olabilir.

Pikap Plak Ölçüleri Standart mıdır?

Pikap plak ölçüleri standart değildir. Fakat genellikle 7 inç veya 12 inç çapında tasarlanırlar. 33'lük ve 45'lik plaklar 7 inç olurken, 78'lik modeller 12 inç çapında olur. Bu kapsamda önce pikap daha sonra plak almak daha uygun olur. Örneğin seçtiğiniz pikap 33'lük veya 45'lik ise alacağınız plaklar 7 inç çapında olmalıdır. Bu şekilde hem pikaptan hem de plaklardan maksimum verim alınabilir. Sorunsuz müzik keyfi için ise 3 devirli pikap modelleri daha avantajlı bir seçim olur.

Pikap Fiyatları

Pikap fiyatları ürünün markasına, teknolojik özelliklerine ve modellerine göre değişir. Uzun süre popülaritesini korumaya devam eden bu plak çalarlar geniş model ve fiyat aralığında sunulur. Siz de her bütçeye hitap eden plak çalar fiyatları arasından kendinize göre en uygun modele ulaşırsınız. Bunun beraberinde uygun fiyat avantajından faydalanarak bluetooth hoparlör gibi çeşitli ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Böylelikle pikabınızı bluetooth hoparlöre bağlayarak ses kalitesini daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Fakat eşsiz bir müzik keyfi için önceliği pikap seçimine vermeniz fayda sağlar. Hem kullanım amacınız hem de bütçeniz için en uygun pikabı ise Teknosa avantajlarıyla edinebilirsiniz. Müzik ve ses sistemi bakımından geniş ürün skalasına sahip olan Teknosa, en iyi pikap modellerini sizin için sunar.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.