Teknosa
Teknosa.com siparişlerinizi dilerseniz aynı gün, dilerseniz yarın sizde seçeneklerini tercih ederek verebilir ve tüm siparişlerinize yüksek hızda kavuşmanın konforunu yaşayabilirsiniz.
 • 1
  *Seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyin
 • 2
  Sepette Teslimat Seçeneklerinde
  “Aynı Gün Teslimat’ı”Seçin
 • 3
  Seçtiğiniz ürün aynı gün
  en geç 23:00’da sizde olsun!
teknolojide yenilik yap
icon 1
“AYNI GÜN TESLİMAT” teslimat adımında Bugün! Sizde teslimat seçeneği olan ürünlerde 16:00’a kadar verilen siparişlerde geçerlidir.
icon 2
“AYNI GÜN TESLİMAT - Bugün! Sizde”
hizmetinden teslimat ili sadece İstanbul olan siparişlerinizde yararlanabilirsiniz.
icon 3
“AYNI GÜN TESLİMAT - Bugün! Sizde” özel bir hizmet olup;
Hafta içi 2.000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz, 2.000 TL altındaki siparişleriniz için 79,90 TL'dir. Hafta sonu siparişleriniz için 89,90 TL’ dir.
“AYNI GÜN TESLİMAT - Bugün! Sizde” siparişlerinizi KLYG ile başlayan takip numaranız ile https://kolaygelsin.com/ sitesinden takip edebilirsiniz. Tezel Kargo ile sevk edilen siparişlerin kargo takibi için de 0850 222 55 99 müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
“AYNI GÜN TESLİMAT - Bugün! Sizde” teslimat saatleri 16:00-23:00 saatlerinde gerçekleşmektedir.
icon 4
Kurye ürünü teslim ettiğinde Teknosa paketini açıp kontrol edebilirsiniz.
icon 5
Adreste olmadığınız durumlarda, kurye sizinle iletişime geçerek uygun olduğunuz ilk gün paketinizi teslim edecektir.
icon 6
Soru ve sorunlarınız için çağrı merkezimize 0850 222 55 99 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • 1
  *Seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyin
 • 2
  Sepette Teslimat Seçeneklerinde
  “Ertesi Gün Teslimat”ıSeçin
 • 3
  Ertesi Gün Teslimat sipariş tarihinden 1 gün
  sonra saat 23:00’a kadar sizde olsun!
teknolojide yenilik yap
icon 1
“ERTESİ GÜN TESLİMAT” teslimat adımında Ertesi Gün Teslimat seçeneği olan ürünlerde Haftanın 5 günü 16:00’ a kadar verilen siparişlerde geçerlidir.
Sipariş tarihinden 1 gün sonra saat 23:00’a kadar adresinize teslim edilmektedir.
icon 2
“ERTESİ GÜN TESLİMAT” hizmetinden teslimat ili İstanbul dahil 23 ilimiz için olan siparişlerinizde yararlanabilirsiniz.
icon 3
“ERTESİ GÜN TESLİMAT” - özel bir hizmet olup, 49,90 TL kargo ücreti bulunmaktadır.
“ERTESİ GÜN TESLİMAT” - KLYG ile başlayan takip numaranız ile https://kolaygelsin.com/ sitesinden takip edebilirsiniz. Tezel Kargo ile sevk edilen siparişlerin kargo takibi için de 0850 222 55 99 müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
icon 4
Kurye ürünü teslim ettiğinde Teknosa paketini açıp kontrol edebilirsiniz.
icon 5
Adreste olmadığınız durumlarda, kurye sizinle iletişime geçerek uygun olduğunuz ilk gün paketinizi teslim edecektir.
icon 6
Soru ve sorunlarınız için çağrı merkezimize 0850 222 55 99 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Teknosa Hızlı Teslimat | Hızlı Gönderi | "AYNI GÜN TESLİMAT - Bugün! Sizde"

  Eğer siz de bir teknoloji tutkunuysanız ve hayal ettiğiniz ürünlere hemen ulaşmayı tercih ediyorsanız, hiç merak etmeyin; Teknosa Hızlı Teslimat, uzun süren bekleme süreçlerini ortadan kaldırarak siparişlerinizi en kısa sürede size ulaştırır. Aynı gün teslimat seçeneğini tercih ederek tüm siparişlerinize yüksek hızda kavuşmanın konforunu yaşayabilirsiniz. Hızlı kargo avantajını cep telefonundan notebooka, elektrikli ev aletlerinden kişisel bakıma dek pek çok üründe kullanabilir ve Teknosa'nın üstün hizmet anlayışından yararlanabilirsiniz.

 • Aynı Gün Teslimat

  Teknosa aynı gün teslim hizmeti İstanbul için verilen bir hizmettir. Teslimat adımında “AYNI GÜN TESLİMAT ” ifadesi bulunan tüm ürünlerde saat 16:00’a kadar sipariş oluşturulması halinde yararlanabileceğiniz fırsattan haftanın 6 günü (Pazar hariç) faydalanabilirsiniz. Özel bir hizmet olan Aynı Gün Teslimat hafta içi 2.000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz, 2.000 TL altındaki siparişleriniz için 79,90 TL'dir. Hafta sonu siparişleriniz için 89,90 TL’ dir. Eğer siparişi verdikten sonra acil bir işiniz çıkarsa ve kargonuzu teslim alamazsanız, hiç problem değil! Kurye, sizi evde bulamazsa sipariş esnasında belirttiğiniz cep telefonundan size ulaşır ve uygun olduğunuz başka bir zamanda siparişinizi getirmek üzere size randevu verir.

 • Ertesi Gün Teslimat

  Teknosa siparişlerinizi, dilerseniz sipariş tarihinizden bir gün sonra teslim edilecek şekilde de İstanbul dahil 23 ilimizden sipariş vererek yararlanabilirsiniz. Teslimat adımında ‘Ertesi Gün Teslimat’ ifadesi bulunan ürünlerde geçerlidir. Ertesi Gün Teslimat avantajı sayesinde ürününüz, sipariş tarihinden 1 gün sonra adresinize 23:00’a kadar teslim edilir. Özel bir hizmet olan Ertesi Gün Teslimat teslimat hizmetimizden haftanın 5 günü (Cumartesi – Pazar Hariç) 49,90 TL kargo ücreti ödeyerek yararlanabilirsiniz. Dilerseniz teslimat öncesinde 0850 222 55 99 nolu telefondan kargonuzun durumu ve teslim saati hakkında bilgi alabilir ve hızlı teslimat avantajının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.