Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları ve Modelleri

42 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • HP Smart Tank 513 Wireless All In One Renkli Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı 9JF88A

  HP Smart Tank 513 Wireless All In One Renkli Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı 9JF88A

  5.499 TL
 • Canon i-Sensys MF267DW Lazer Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Fax Dublex USB/Ethernet/WiFi A4

  Canon i-Sensys MF267DW Lazer Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Fax Dublex USB/Ethernet/WiFi A4

  %9
  13.199 TL
  11.999 TL
 • Çok Satanlar
  Epson EcoTank L3211 Fotokopi Tarayıcı Tanklı Yazıcı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (6 Değerlendirme)

  Epson EcoTank L3211 Fotokopi Tarayıcı Tanklı Yazıcı

  4.599 TL
 • Çok Satanlar
  Canon Pixma E-414 Fotokopi + Tarayıcı Çok Fonksiyonlu Yazıcı
  4.3 (27 Değerlendirme)

  Canon Pixma E-414 Fotokopi + Tarayıcı Çok Fonksiyonlu Yazıcı

  1.765,56 TL
 • Çok Satanlar
  Epson EcoTank L3251 Fotokopi Tarayıcı Wifi Direct Tanklı Yazıcı
  Kredi Fırsatı
  4.0 (4 Değerlendirme)

  Epson EcoTank L3251 Fotokopi Tarayıcı Wifi Direct Tanklı Yazıcı

  6.399 TL
 • Canon Pixma G3470 Siyah Megatank Yazıcı
  Kredi Fırsatı

  Canon Pixma G3470 Siyah Megatank Yazıcı

  5.749 TL
 • Çok Satanlar
  Epson EcoTank L3256 Fotokopi Tarayıcı Wifi Direct Tanklı Yazıcı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Epson EcoTank L3256 Fotokopi Tarayıcı Wifi Direct Tanklı Yazıcı

  6.399 TL
 • HP Deskjet Ia 2876 All-In-One Yazıcı
  Kredi Fırsatı

  HP Deskjet Ia 2876 All-In-One Yazıcı

  2.699 TL
 • Canon Pixma G3430 Megatank
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Canon Pixma G3430 Megatank

  %19
  5.695 TL
  4.599 TL
 • Çok Satanlar
  Epson EcoTank L3250 Fotokopi + Tarayıcı + WiFi Direct Tanklı Yazıcı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Epson EcoTank L3250 Fotokopi + Tarayıcı + WiFi Direct Tanklı Yazıcı

  6.299 TL
 • Canon Pixma G2470 Megatank Yazıcı
  Kredi Fırsatı
  3.5 (2 Değerlendirme)

  Canon Pixma G2470 Megatank Yazıcı

  3.797 TL
 • Canon Pixma G4470 Megatank Yazıcı
  Kredi Fırsatı

  Canon Pixma G4470 Megatank Yazıcı

  6.799 TL
 • Canon Pixma G2430 Megatank
  Kredi Fırsatı

  Canon Pixma G2430 Megatank

  3.597 TL
 • Canon Pixma G2410 Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (4 Değerlendirme)

  Canon Pixma G2410 Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı

  4.197 TL
 • HP OfficeJet Pro 9730 A3 Geniş Format All-in-One Yazıcı 537P5C
  Kredi Fırsatı

  HP OfficeJet Pro 9730 A3 Geniş Format All-in-One Yazıcı 537P5C

  11.099 TL
 • HP DeskJet Ink Advantage 2878 70S63C Fotokopi Tarayıcı Wi-Fi Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

  HP DeskJet Ink Advantage 2878 70S63C Fotokopi Tarayıcı Wi-Fi Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

  2.799 TL
 • HP OfficeJet 202 N4K99C Wi-fi A4 Renkli Taşınabilir Yazıcı
  Kredi Fırsatı

  HP OfficeJet 202 N4K99C Wi-fi A4 Renkli Taşınabilir Yazıcı

  11.739 TL
 • Epson EcoTank L3266 Fotokopi Tarayıcı WiFi Direct Tanklı Yazıcı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Epson EcoTank L3266 Fotokopi Tarayıcı WiFi Direct Tanklı Yazıcı

  7.799 TL
 • Epson EcoTank L5296 Fotokopi Tarayıcı Faks WiFi Direct Tanklı Yazıcı
  Kredi Fırsatı
  4.0 (1 Değerlendirme)

  Epson EcoTank L5296 Fotokopi Tarayıcı Faks WiFi Direct Tanklı Yazıcı

  10.599 TL
 • Epson Ecotank L11050 A3 Wifi Mürekkep Tanklı Yazıcı
  Kredi Fırsatı

  Epson Ecotank L11050 A3 Wifi Mürekkep Tanklı Yazıcı

  20.999 TL
42 üründen  ürün görüntülediniz

Evde, ofiste ve daha pek çok yerde her türlü baskı ihtiyacınıza yanıt verebilecek en iyi cihazlardan biri mürekkep püskürtmeli yazıcılardır. Mürekkep püskürtmeli yazıcı, yüksek baskı kalitesine sahip olmasıyla dikkat çeker. Mürekkep kartuşlarından kağıt üzerine ince püskürtme yöntemiyle çalışan bu yazıcı modeli, fotoğraf baskılarından evrak çıktılarına kadar çok geniş alanlarda kullanılabilir. Lazer yazıcı modellerinden farkı hem çalışma prensibi hem de baskı hızıdır. İhtiyacınıza en uygun mürekkep püskürtmeli yazıcı modellerini sizlere sunan Teknosa'da beklentilerinizi karşılayan ürünleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Siz de Teknosa'ya gelin, iş hayatınızı ve günlük yaşamınızı kolaylaştıracak mürekkep püskürtmeli yazıcı modelleri arasından seçiminizi yapın.

En Uygun Fiyatlarla Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Modelleri Teknosa'da!

Her bütçeye ve ihtiyaca uygun çeşitli ürünler sunan Teknosa, mürekkep püskürtmeli yazıcı modelleri ile de ön planda. Özellikle renkli baskılar ve detay gerektiren çıktılar için en iyi sonucu almanızı sağlayan mürekkep püskürtmeli yazıcı çeşitleri, evinizde kurduğunuz küçük ofisinizde de büyük işletmelerinizde de kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır.

Teknosa'da onlarca markanın sayısız mürekkep püskürtmeli yazıcı modeline ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza göre en uygun özelliklere sahip mürekkep püskürtmeli yazıcıları Teknosa ayrıcalıklarıyla satın alabilir ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik Teknosa'da, ürünleri kullanırken gereksinim duyacağınız kartuş modellerini de bulabilirsiniz.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Nedir?

Mürekkebi kağıt üzerine püskürtme yöntemiyle baskı yapan cihazlara mürekkep püskürtmeli yazıcı adı verilir. Mürekkep püskürtmeli yazıcı özellikleri arasında en öne çıkanlardan biri renkli baskı yapabilmesi ve baskı kalitesinin yüksek olmasıdır. Bu yönüyle özellikle eğitimciler ve öğrenciler tarafından sıkça tercih edilir. Aynı zamanda ofisler için de kurtarıcı cihazlardandır.

Mürekkep püskürtmeli yazıcı, çok küçük mürekkep damlacıklarını kağıda aktarırken nozüllerden yardım alır. Bu parçalar, aktarım işleminin yüksek hassasiyetle sürdürülmesini sağlar. Maliyetlerinin düşük olması, kullanım kolaylığı ve profesyonellere de hitap etmesi yönleriyle mürekkep püskürtmeli yazıcılar kullanıcılarına büyük avantajlar sunar. Aynı zamanda bu yazıcı modelleri, farklı kağıt türleriyle uyumlu olmaları ve gelişmiş baskı seçenekleri sunmaları açısından da dikkatleri üzerine toplar.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Modelleri

Mürekkep püskürtmeli yazıcılar, farklı kullanıcılara hitap edecek şekilde pek çok modelde tasarlanmıştır. Standart mürekkep püskürtmeli yazıcılar, bilgisayar ya da mobil cihazlar üzerinden bağlantı kurarak belgelerinizi kağıda dökmenizi sağlar. Aynı zamanda dilerseniz bu ürünleri tarayıcı olarak da kullanabilir ve fotokopiler çekebilirsiniz. Teknosa'da pek çok markaya ait mürekkep püskürtmeli yazıcı modelini bulabilirsiniz.

Kesme ve yazma makinesi şeklinde tasarlanan modeller, fikirlerinizi üç boyutlu olacak şekilde gerçeğe dönüştürmenizi sağlar. Bu modeller, davetiye, yap-boz, oyuncak, katalog, afiş ve cüzdan gibi sınırsız alanlarda üretim yapmanıza olanak tanır. 300'den fazla malzemeyle çalışabilen bu ürünler, ince kumaşlarla, kağıtlarla, deriyle ve diğer tüm parçalarla dilediğinizi hazırlamanıza olanak tanır.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları

Mürekkep püskürtmeli yazıcı fiyatları ürünlerin özelliklerine, kapasitelerine ve kullanımlarına göre değişkenlik gösterir. Fiyatları etkileyen en önemli faktörler baskı kalitesi, baskı hızı, cihazın boyutu, kullanılan teknoloji ve ekstra özelliklerdir. Örneğin, bazı yazıcılarda Wi-Fi ve Bluetooth bağlantı desteği yer alır. Bu özellik, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden de yazıcıya komut verebilmenizi sağlar. Bu tür teknolojik özelliklerin bulunduğu yazıcıların fiyatları diğerlerine göre daha yüksek olabilir.

Teknosa'da her bütçeye uygun mürekkep püskürtmeli yazıcı bulabilirsiniz. Siz de Teknosa'nın mürekkep püskürtmeli yazıcı modellerini hemen inceleyebilir, farklı markaların ürünlerini ve modelleri karşılaştırarak size en uygun cihaza kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mürekkep püskürtmeli yazıcı seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok unsur var. Yazıcının ihtiyaçlarınıza tam olarak hizmet etmesi için şu detaylara dikkat edebilirsiniz:

 • Yüksek çözünürlüklü ve detaylı baskılar için DPI değeri yüksek olan yazıcıları tercih edebilirsiniz. DPI değeri, fotoğraf baskıları ve grafikler için büyük öneme sahiptir.
 • Yazıcının hız birimi olan PPM de dikkat edilmesi gereken değerlerdendir. Yoğun baskı ihtiyaçlarınız varsa dakikada daha fazla baskı yapan PPM değeri yüksek yazıcıları satın alabilirsiniz.
 • Yazıcınızın ekonomik olmasını istiyorsanız sayfa başına düşen maliyeti ve kartuş fiyatlarını da göz önünde bulundurabilirsiniz.
 • Kablosuz bağlantı, mobil ve bulut baskı gibi kullanım kolaylığı sağlayan özelliklere ihtiyacınız varsa yazıcınızı buna göre seçebilirsiniz.
 • Farklı kağıt boyutlarına ve türlerine destek veren, kağıt kapasitesi yüksek olan mürekkep püskürtmeli yazıcılar sizi daha az sınırlayarak işlerinizi kolaylaştırır.
 • Otomatik çift taraflı baskı özelliği kağıt tasarrufu sağlayan önemli bir özelliktir. Dolayısıyla ilgilendiğiniz modellerde bu fonksiyonun olup olmadığına dikkat edebilirsiniz.

Ek olarak yazıcının boyutlarına, faks, tarama ve fotokopi gibi ek işlevler sunmasına da özen göstererek ihtiyaçlarınızı karşılayan bir cihaz satın alabilirsiniz.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcının Özellikleri

İnce detayları ve canlı renkleri yüksek çözünürlükte basabilmeleriyle ön plana çıkan mürekkep püskürtmeli yazıcılar, sahip oldukları özellikler sayesinde kullanıcılarına büyük kolaylık sunar. Bu cihazların en önemli özelliklerinden biri renkli baskıdaki başarısıdır. Aynı zamanda kablosuz bağlantı, mobil baskı, otomatik çift taraflı baskı gibi pratik özellikleri de bulunur. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar, maliyetlerinin düşük olmasıyla birlikte maksimum verim sağlayan cihazlardır. Dolayısıyla kullanıcıların tüm beklentilerine kolaylıkla hizmet edebilirler. Enerji tüketimlerinin az olması ve kartuşlarının doldurulabilirliği de mürekkep püskürtmeli yazıcıların dikkat çeken özelliklerindendir.

Siz de aradığınız mürekkep püskürtmeli yazıcıya Teknosa ile ulaşabilir, baskı ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.