APPLE Fiyatları ve Modelleri

APPLE
FİYAT
Ekran Kartı
Depolama Kapasitesi
Ön Kamera Çözünürlüğü
Ön Kamera
Ekran Çözünürlüğü
Renk
Ram
Depolama ortamı
Ekran Boyutu
Ekran Şekli
Arka Kamera
Yenileme Frekansı
İşletim sistemi
Görüntüleme Teknolojisi
İşlemci
SSD Kapasitesi
STOK KONUMU
STOK DURUMU

APPLE

  için 273 ürün bulundu
Tükenmek Üzere

Ürettiği farklı çeşitlerden oluşan teknolojik cihazlarla bir ekosistem oluşturan Apple, ürünleriyle geleceği bugüne taşıyor. Belirledikleri misyon ve vizyon doğrultusunda hareket eden marka, ileri teknolojileri kullanarak kullanıcılarının yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefliyor. Bu hedefi her geçen gün biraz daha ileriye taşıyarak gerçekleştirmesi ise Apple'ın global pazarda önemli bir noktaya gelmesini ve kullanıcı kitlesini genişletmesini sağlıyor.

Apple Ürünleri

Apple'ın ürün yelpazesine bakıldığında çok sayıda teknolojik cihazın öne çıktığı görülüyor. Bunlar içerisinde, televizyon aksesuarı, telefon, bilgisayar ve tablet gibi günlük yaşantının önemli bir parçası hâline gelen temel cihazların yanı sıra bu cihazların daha verimli bir şekilde kullanılabilmesini sağlayan aksesuarlar da yer alıyor. Farklı kategorilerde yer alsalar da cihazların tamamında kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına karşılık verme amacı öne çıkıyor. Donanımda kullanılan son teknoloji parçaların yazılım ile desteklenmesi sonucu ortaya çıkan ürünler, yapabileceklerinizin sınırlarını ortadan kaldırarak beklentilerinizin ötesinde bir deneyim sunmayı vadediyor. Ürün çeşitliliğinin fazla olması ise Apple fiyatları konusunda da farklı alım gücüne sahip tiketiciye avantaj oluşturuyor.

Apple Bilgisayarlar

apple macbook

Apple tarafından üretilen bilgisayar modelleri MacBook ve iMac olmak üzere iki temel kategoriye ayrılıyor. Bu kategorilerin en temel farkı Macbook modellerinin dizüstü sınıfında, iMac'lerin ise masaüstü sınıfında yer alması. MacOS isimli kendine has güçlü işlemcisi ve donanım parçaları ile dikkat çeken bu bilgisayarlar, yazılım açısından da önemli ayrıcalıklar sağlıyor. Güvenlik konusunda standartların üzerinde bir korumaya sahip olan cihazlar bu sebeple iş insanlarının en çok tercih ettiği bilgisayarlar arasında yer alıyor. Yazılım geliştiricilerinin, mimarların, mühendislerin ve daha pek çok meslek grubu tarafından da memnuniyetle kullanılıyor. Bunun temel sebeplerinden bir diğeri ise yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza ve ortaya çıkardıklarınızı korumanıza imkan sağlıyor olması. Tüm bu faktörler sayesinde hem iMac'ler hem de MacBook'lar iş hayatından günlük yaşantıya kadar pek çok alanda sorunsuz bir deneyim sunarak bir adım öne çıkmanızı sağlıyor.

Dizüstü bilgisayar modelleri arasında yer alan Macbook'lar tasarım açısından da oldukça iddialı bir görünüme sahip. Şıklığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran MacBook'lar farklı renk alternatifleriyle kullanıcılara seçim yapma fırsatı tanıyor. Tasarımlarının inceliği ise görünüme modernlik katarken cihazın taşınabilirliğini de kolaylaştırıyor. Bu avantajlar farklı yerlerde çalışmayı seven freelance iş sahiplerine özgürlük sağlıyor.

Apple Telefonlar

iphone modelleri

Apple tarafından üretilen ve üst düzey kalite standartları ile geniş bir kullanıcı kitlesine erişmeyi başaran iPhone telefon modelleri güçlü işletim sistemi ile dikkat çekiyor. Cihazların imza özelliklerinden biri olan iOS, kararlı yapısı sayesinde telefonunuzu kasmadan kullanabilmenize olanak tanıyor. Bu özelliğini destekleyen diğer yazılım ve donanım parçaları da cihazların performansını önemli ölçüde artırıyor. Böylelikle yüksek gereksinimleri olan uygulamaları bile sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Apple bunların yanı sıra kamera konusundaki uzmanlığı ile de öne çıkıyor. Yapay zeka ile desteklenen iPhone kameraları, çektiğiniz görüntülerin renk ve parlaklık gibi özelliklerini optimize ederek daha gerçekçi ve etkileyici karelerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

iPhone modellerinin dikkatleri üzerine çeken bir diğer özelliği de tasarımı. Yuvarlak hatlarıyla öne çıkan tasarımı kullanım kolaylığı sağlarken estetik anlamda da göze son derece hoş geliyor. Farklı modellerde de istikrarlı bir şekilde benzer tasarım unsurlarına yer veren marka, görünce herkesin tanıyacağı ikonik bir tarza sahip. iPhone, tüm bu özellikler sayesinde kullanmaktan keyif duyacağınız bir telefon modeli olarak karşınıza çıkıyor. Üstelik Apple fiyatları telefon kategorisinde de çeşitliliği ile kullanıcılarını memnun ediyor.

Apple Aksesuarları

Apple ekosisteminin önemli parçalarından biri olan aksesuarlar, cihazların kullanımını kolaylaştırarak hem iş hayatında hem de günlük yaşamda verimliliği artırıyor. Apple Watch ve AirPods gibi giyilebilir teknolojiler alanında yer alan cihazların öne çıktığı bu kategoride şarj aleti gibi ürünler de bulunuyor. Apple Watch, akıllı saat sınıfında yer alan bir cihaz olarak yaşantınızı daha sağlıklı ve kolay bir şekilde devam ettirebilmenizi sağlıyor. AirPods ise kablodan arındırılmış bir bluetooth kulaklık olarak dikkat çekiyor. Tüm bu cihazlar daha konforlu bir yaşama erişmenizi sağlayarak yaşam standartlarınızı yükseltiyor.

Apple Tabletleri

ipad modelleri

Apple ekosisteminin tablet cihazları olarak öne çıkan iPad modelleri, kolay taşınabilen mini bilgisayar görevi görüyor. Güçlü işlemciler kullanılarak üretilen cihazlar, gündelik hayattaki internette gezinme, yazı yazma gibi işlevleri yerine getirirken aynı zamanda uygulama mağazasında yer alan milyonlarca seçenek ile farklı kullanım amaçlarına da hitap edebiliyor. Bu sayede iPad kullanarak işlerinizi halledebilir, oyun oynayabilir veya film izleyerek zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi iPad'lerde de pek çok model seçeneği bulunuyor. Bu sayede Apple fiyatları tablet kategorisinde yer alan iPad'ler için de çeşitlenmiş oluyor ve farklı alım gücüne sahip bireyler için de çok sayıda seçenek ortaya çıkıyor.

Apple Kalitesi ile Güvende Olun

Benimsediği prensiplerle kısa sürede kullanıcıların güvenini kazanmayı başaran Apple, kullanıcıdan yana tutumu ile de müşterilerini memnun ediyor. Markanın büyük bir hassasiyetle yürüttüğü araştırma ve geliştirme çalışmaları, daha dayanıklı ve daha kaliteli cihazların ortaya çıkmasını sağlıyor. Böylelikle markaya duyulan güven de her geçen gün giderek artıyor.

Apple Fiyatları

Apple ürünlerinin geniş kesimler tarafından arzu edilmesi sebebiyle pek çok kullanıcı Apple fiyatları düşecek mi sorusunu soruyor. Apple fiyat listesi incelendiğinde ise bu durumun zamandan zamana farklılık gösterebileceği ortaya çıkıyor. Ancak markanın ürün yelpazesinde farklı gelir düzeyine sahip kişilere hitap edebilecek cihazların olması bu konuda kullanıcıların içini rahatlatıyor. Siz de çok sayıda seçenek arasından yaşam standartlarınızı yükseltecek en uygun modeli bulabilirsiniz.