Kamp Aksesuarları Fiyatları ve Modelleri

663 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Panther PT-6104 USB Şarjlı 800 Lümen Led El Feneri

  Panther PT-6104 USB Şarjlı 800 Lümen Led El Feneri

  418,08 TL
 • Uquip Buddy Katlanabilir Her Zemin İçin İdeal Kırmızı Yük Taşıma Aracı

  Uquip Buddy Katlanabilir Her Zemin İçin İdeal Kırmızı Yük Taşıma Aracı

  7.499 TL
 • Panther PT-6105 USB Şarjlı 700 Lümen Led El Feneri

  Panther PT-6105 USB Şarjlı 700 Lümen Led El Feneri

  436,80 TL
 • Peugeot Baltaz 14 CM Siyah Folyo Kesicili Tirbuşon

  Peugeot Baltaz 14 CM Siyah Folyo Kesicili Tirbuşon

  3.391,50 TL
 • Panther PT-6106 USB Şarjlı 600 Lümen Led El Feneri

  Panther PT-6106 USB Şarjlı 600 Lümen Led El Feneri

  317,87 TL
 • Peugeot Mathus Two Prong 11 CM Tirbuşon

  Peugeot Mathus Two Prong 11 CM Tirbuşon

  1.266,50 TL
 • Aryıldız Protools Tirbuşon

  Aryıldız Protools Tirbuşon

  407,15 TL
 • Çok Satanlar
  Uquip 245201 Buddy Katlanabilir Her Zemin için İdeal Yük Taşıma Aracı

  Uquip 245201 Buddy Katlanabilir Her Zemin için İdeal Yük Taşıma Aracı

  7.499 TL
 • Panther PT-5106 Pilli Cob Led Kafa Lambası

  Panther PT-5106 Pilli Cob Led Kafa Lambası

  187,20 TL
 • Peugeot Line Reverse 21 CM Gri Elektrikli Tirbuşon

  Peugeot Line Reverse 21 CM Gri Elektrikli Tirbuşon

  3.399,15 TL
 • Peugeot Souverain Two Lever 20 CM Tirbuşon

  Peugeot Souverain Two Lever 20 CM Tirbuşon

  1.946,50 TL
 • Fenix HM50R V2.0 700 Lümen Kafa Feneri

  Fenix HM50R V2.0 700 Lümen Kafa Feneri

  2.925 TL
 • Black Watton Lensed Q5 Led Şarjlı Kafa Feneri

  Black Watton Lensed Q5 Led Şarjlı Kafa Feneri

  780 TL
 • Aryıldız Protools Kapak Açacağı

  Aryıldız Protools Kapak Açacağı

  220,15 TL
 • Peugeot Baltaz Dark 14 CM Folyo Kesicili Tirbuşon

  Peugeot Baltaz Dark 14 CM Folyo Kesicili Tirbuşon

  2.541,50 TL
 • Aryıldız Protools Konserve Açacağı

  Aryıldız Protools Konserve Açacağı

  458,15 TL
 • Peugeot 19 CM Salma Folyo Kesicili Tirbuşon

  Peugeot 19 CM Salma Folyo Kesicili Tirbuşon

  1.436,50 TL
 • Peugeot Baltaz 14 CM Folyo Kesicili Tirbuşon

  Peugeot Baltaz 14 CM Folyo Kesicili Tirbuşon

  3.391,50 TL
 • Peugeot Altar 17 CM Siyah Folyo Kesicili Tirbuşon

  Peugeot Altar 17 CM Siyah Folyo Kesicili Tirbuşon

  1.521,50 TL
 • Peugeot Barrel Walnut Wood 18 CM Tirbuşon

  Peugeot Barrel Walnut Wood 18 CM Tirbuşon

  1.946,50 TL
663 üründen  ürün görüntülediniz

Kampa Giderken Hangi Ürünleri Almalısınız?

Doğa ile buluşmanın zamanı yok, kamp severler yılın dört mevsimi şehrin gürültüsünden ve kaosundan uzaklaşıp doğanın tadını çıkarmak için fırsat yaratıyor. Farklı şartlarda ve iklim koşullarında, keyifli olduğu kadar güvenli bir kamp deneyimi yaşamak içinse bazı kamp aksesuarları önemli gereklilikler olarak öne çıkıyor.

Kampa giderken bazı ürünlerin temin edilmesi kamp deneyiminin iyileşip güvenli hâle gelmesi bakımından kritik öneme sahipken bazı ürünler kişi özelinde değişebilen beklentilere yanıt veriyor. Karanlıkta güvenle hareket etmeye yardımcı olan el feneri ve kafa feneri modelleri, kamp ekipmanlarının düzgün depolanıp konforlu taşınmasına yardımcı olan sırt çantaları, çadır kurarken başta olmak üzere kamp sırasında ihtiyaç duyulabilecek çekiçler, ateş yakılması yasak ya da tehlikeli sayılan lokasyonlarda yemek pişirmek için kamp ocakları ve portatif yemek setleri her kampçının sahip olması gereken ürünler arasında yer alıyor.

Mevsime ve kamp atılacak lokasyona özel kamp aksesuarları ile kamp deneyimi güvenli ve daha zengin hâle getirilebiliyor. Mangal keyfinden ödün vermek istemeyenler için az yer kaplayan ve kolayca taşınan katlanır mangal çeşitleri, su kenarında kamp yapanlar için olta modelleri, kamp serüvenini ekstrem spor outdoor aktiviteleri ile tamamlayacaklar için dalış tüpü ve kayak gözlüğü gibi ekipmanlar önem kazanıyor. Araba kamp aksesuarları ise her an kampa hazır olmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. Katlanabilir kamp masaları ve sandalyeleri, halat, şarjlı el feneri, mangal ve dürbün en popüler araba kamp aksesuarları arasında sıralanabiliyor.

Çadır, kamp masası, uyku tulumu ve termos gibi kamp ekipmanları çeşitlerini sizlerle buluşturan Teknosa, kamp ve kamp çantası aksesuarları ile de ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Siz de şarjlı el feneri, katlanır mangal ve araba kamp aksesuarları arasından seçim yaparak kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satın alma ayrıcalığını Teknosa'da yaşayabilirsiniz.

Kamp Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler!

Güvenli, keyifli ve doğaya saygılı bir kamp deneyimi için titiz bir hazırlık gerekir. Kamp yapılacak mevsim ve lokasyonun özellikleri doğrultusunda kamp aksesuarları ve ekipmanları tamamlandığında temel gereksinimler yerine getirilmiş olur. Ancak kamp bir macera, dolayısıyla kamp sırasında da dikkat edilmesi gerekenler hakkında farkındalığın artırılması önem taşıyor.

Kamp yaparken yeterince suya sahip olunduğundan emin olunmalı. Bu nedenle kampın su kaynaklarına yakın yerlere atılması, yedek suların alınması ya da suyun kaynaklardan taşınması gerekiyor. Su taşımak için katlanabilir su kovası gibi kamp aksesuarları önemli bir kolaylık sağlıyor. Termos ve matara gibi kamp ekipmanları ise her kampçının olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Kamp yapılan yerde kurallar bulunabilir. Örneğin yangın riskinin olduğu bölgelerde ateş yakmak yasaktır. Bu gibi durumlar için kamp ocakları yemek pişirmek ya da sıcak içecekler hazırlamak için kullanılabilir. Çöplerin dışarıda bırakılmaması da son derece önemlidir. Yabani hayvanların bulunduğu yerlerde çöpler, hayvanları kamp alanına çekebilir.

Hava karardığında doğada zaman geçirmek keyifli olduğu kadar riskler de barındırır. Çadırın etrafının yeterince aydınlatılması ve yürüyüş esnasında kafa lambalarının kullanılması önemlidir. Gündüz yeterli keşif yapılsa dahi karanlıkta yön bulmak zorlaşabilir. Dolayısıyla şarjlı el feneri, LED el feneri gibi kamp aksesuarları kullanımı önemli bir gereklilik olarak kabul edilir.

Siz de kamp sırasında hayatınızı kolaylaştıran ve güvenliğinizi destekleyen kamp aksesuarları arasından seçim yapmak için Teknosa online alışveriş sitesinin geniş ürün yelpazesini hemen inceleyebilirsiniz. Karabina, termos ve kamp bıçağı gibi kamp çantası aksesuarları arasından ihtiyaçlarınıza yönelik olanları seçebilir; her daim kamp yapmaya hazır olmak için araba kamp aksesuarları eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

El Feneri Modelleri ve Fiyatları!

Kamp yaparken en gerekli ekipmanlar arasında yer alan el feneri çeşitleri, gerek taşınabilir olmaları gerekse fonksiyonellikleri ile öne çıkar. Pilli el feneri, şarjlı el feneri ve LED el feneri modelleri farklı beklentilere yanıt sunar.

El feneri modelleri son derece çeşitli, fenerlerin ışık gücünden çalışma mekanizmalarına dek birçok unsur el feneri modellerinin zenginleşmesi ile sonuçlanıyor. El feneri fiyatları da ürünlerin sahip olduğu özellikler doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor. Tercih edilen el feneri modelinden maksimum verimlilik elde edilebilmesi için ürün özelliklerinin değerlendirilmesi gerekiyor. El fenerinin şarj mekanizması, ışık çıkışlarının kaç lümen olduğu, ağırlığı, ışınlarının mesafesi, boyutları gibi unsurlar el feneri fiyatları üzerinde değişikliğe yol açıyor.

Teknosa'da birbirinden işlevsel el feneri modelleri sizleri bekliyor. Kampta, doğa sporları için yapılan organizasyonlarda ve hatta günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz ürünler arasından seçim yapabilir; güvenli ödeme yöntemleri ile Teknosa online alışveriş mağazasından siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kampa Teknosa ile Hazırlanın!

Doğa ile buluşmanın ve adrenalin dolu anlar yaşamanın şimdi tam zamanı! İster tek başınıza, ister arkadaşlarınızla, isterseniz ailenizle keyifli bir kamp planı yapmayı düşünüyorsanız konforunuzu ve deneyiminizi iyileştirecek tüm ürünlere Teknosa.com adresinden ulaşabilirsiniz. Farklı özelliklerle sunulan kayak gözlüğü modellerinden kamp çantası aksesuarlarına, çadırlardan matlara, el feneri modellerinden piknik takımlarına, kamp ocaklarından kamp sandalyelerine, termos çeşitlerinden katlanır mangallara dek ihtiyaç duyduğunuz tüm kamp ekipmanlarını Teknosa güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.