Akıllı Saat Fiyatları ve Modelleri

Akıllı Saatler
FİYAT
Ekran Çözünürlüğü
Görüntüleme Teknolojisi
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Akıllı Saatler için 85 ürün bulundu

%10 999 TL 899 TL
%10 999 TL 899 TL

Akıllı Saatler

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri, akıllı telefonların ardından akıllı saat üretimine de başladı. Günümüzde giyilebilir teknoloji denilince akla gelen ilk ürünlerden birisi de akıllı saatlerdir. Akıllı saat konusunda ilk adımı atan firma Samsung ike nu diğer markalar takip etmiştir. Akıllı saat, bilgisayar sistemi ile birleştirilmiş bir kol saatidir. Bu tarz saatler günümüzde giyilebilir teknoloji ürünlerinin başında gelmektedir. Akıllı saatler de aynı normal bir saat gibi kola takılır, dijital bir ekranı olur ve içinde bir bilgisayar sistemi bulunur. Özellikle günümüzde bazı akıllı saatleri normal kol saatinden ayırt etmek ilk bakışta zor olabilir.

Akıllı Saatler

Akıllı Saat Fiyatları

Akıllı saat fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Akıllı saatin sahip olduğu yazılım, ekran kasasının büyüklüğü, kayış tipi gibibir çok özellik fiyat konusunda en belirleyici faktörler arasında yer alır. Marka seçimi de fiyatı belirleyen en önemli değişenlerden birisidir. Markaların akıllı saat fiyatları ile ilgili farklı standartları olabildiği gibi aynı marka içinde farklı modellerde de farklı fiyat stratejileri olabilmektedir. Akıllı saat almadan önce yapılması gereken en önemli şey ihtiyacı belirlemektir. Çünkü her ihtiyaca uygun çözümler sunan marka ve modeller bulunmaktadır.

Akıllı Çocuk Saati

Akıllı çoçuk saatleri

Alcatel, Wiky, Elari ve Sentar markalarının çocuklara yönelik akıllı çocuk saatleri üretmektedir. Bu akıllı saatler 5 ve 9 yaş arası çocuklar için tasarlanmaktadır. Ebeveynler bu akıllı saatler ile çocuklarını arayabilir ve çocuklarına sesli mesaj gönderebilirler. Ebeveynler çocuk akıllı saatleri ile iOS 7 ve üzeri, Android 4.3 ve üzeri sürümlerle uyumlu akıllı telefonlarından çocuklarının nerede olduğunu görebilir, çocukların belirlenen güvenli bölgeden çıkmaları durumunda bildirim alabilirler. Adım sayar özelliği diğer akıllı saatlerde olduğu gibi çocuk akıllı saatlerinde de bulunmakta. Adım sayar özelliği basit bir işlev görerek günlük olarak çocuğun attığı adımları ve yaktığı kalorinin takibini sağlar. Bazı modellerde bulunan özelliklerle çocuk kolundan saatini çıkardığında veya geriye takmadığında ebeveyni bununla ilgili bir geri bildirim alır. Akıllı saat çocuk sahibi olan ebevenynler için önemli bir güvenlik ihtiyacını karşılamaktadır. Bu akıllı saat sim kartlı olması nedeniyle aslında kısmen bir telefon işlevi de görmektedir.Çocuklar için akıllı saat üreten markaların sayısı her geçen gün artmaktadır.

Akıllı Saat Özellikleri

Akıllı Saat Özellikleri

Akıllı saatler bir çok farklı özelliklerle kullanıcıların beğenisine sunulur. Akıllı saatler telefonlarınızla uyumlu üretildiği için telefonunuza bağlanan ve senkron çalışan bir üründür. Tıpkı telefonunuzda yapabildiğiniz gibi arka plan rengi ve seslerine kadar dilediğiniz gibi özelleştirilebilmektedir. Akıllı saat özellikleri arasında en çok bilinen adım sayar özelliğidir. Özellikle son zamanlarda bir çok akıllı saatte bulunan sağlık ve uygu takibi sağlayan özellikler de yine en çok bilinen özellikler arasındadır. Akıllı saat alırken en çok dikkat edilen özelliklerden birisi ise pil ömrüdür. Özellikle spor yaparken kullanılmak için tercih edilen modeller de su geçirmezlik özelliği çokça tercih edilmektedir.