text.skipToContent text.skipToNavigation

Beyaz Eşya ve Ankastre

Beyaz Eşya ve Ankastre
MARKALAR
FİYAT
Su Tankı Kapasitesi
Gürültü Seviyesi
STOK DURUMU

Beyaz Eşya ve Ankastre için 343 ürün bulundu

%13 3.199 TL 2.799 TL
%13 5.499 TL 4.799 TL
%14 5.699 TL 4.899 TL
%8 4.459 TL 4.099 TL
%8 3.569 TL 3.299 TL
%13 3.199 TL 2.799 TL
%13 4.249 TL 3.699 TL
%10 2.999 TL 2.699 TL
%9 2.749 TL 2.499 TL
%13 1.949 TL 1.699 TL
%12 3.859 TL 3.399 TL

Beyaz eşya ve Ankastreler

Beyaz eşya bir evin olmazsa olmazıdır. Buzdolabından tutun da dikiş makinesine kadar her şey evimizin bir parçası ve hayatımızın kolaylaştırıcısıdır. Beyaz eşya alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Alacağımız beyaz eşyanın enerji tasarrufu yapması; günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte artık neredeyse enerji tasarruflu olmayan beyaz eşya kalmadı ancak yine de ürünü alırken A+++ enerji tasarruflu beyaz eşyaları tercih etmemiz hem bizim bütçemiz için hem de dünyamızdaki kaynakların verimli kullanılması açısından önemlidir.

Beyaz eşya satın alırken dikkat etmemiz gereken bir başka nokta ise zamandan tasarruftur. Beyaz eşya satın alırken çalışma sürelerine de dikkat etmemiz gerekmektedir.

Peki ya buzdolabı alırken nelere dikkat etmemiz gerekir? Seçenek çok fazla... çift kapılı mı yoksa standart buzdolabı mı yoksa dondurucusu aşağıda olan bir buzdolabı mı? Mini buzdolapları da seçenekler de arasında. Bu tamamen bizim ailemizin kişi sayısına, yaşadığımız yere bağlıdır. Çok sıcak bir bölgede yaşıyorsak her besinimizi mutlaka buzdolabına koymamız gerektiğinden çift kapılı buzdolabı tercih edilmesi mantıklı olacaktır. İşte bahsettiğimiz tüm bu beyaz eşyalar, farklı marka ve modellerle, beyaz eşya kampanyalarıyla, renk seçenekleriyle tüm Teknosa mağazalarında ve teknosa.com ‘da mevcut. İhtiyacınız olan beyaz eşyaya en kısa sürede, en sağlıklı şekilde ulaşmanız için yapmanız gereken size en yakın Teknosa mağazasını ziyaret etmek veya Teknosa.com ‘a tıklamak!

Beyaz eşya çeşitleri

Beyaz eşya deyince akla hemen çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gelir. Ancak beyaz eşyalar bununla sınırlı değildir. Çamaşır kurutma makineleri, mikrodalga fırınlar, şofben, klima, vantilatör, ankastre setler, ocak, davlumbaz, derin dondurucu, kombi, ankastre fırın ve benzerleri de beyaz eşya kategorisinde yer alır. Beyaz eşyayı bütçemize en uygun şekilde satın alabiliriz.

Beyaz eşya fiyatları

Beyaz eşya fiyatları beyaz eşyanın markasına, kalitesine, rengine, işlevine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin kurutmalı çamaşır makineleri ile kurutmasız çamaşır makinelerin fiyatları birbirinden farklıdır. Hangisini alacağımız bizim bütçe ve ihtiyacımızla ilgilidir. Beyaz eşyaların fiyatlarını her ne kadar adı beyaz eşya da olsa renkleri de az da olsa etkilemektedir. Yapılan kampanyalar ve yeni beyaz eşya modellerinin piyasaya sürülmesiyle birlikte beyaz eşyaların fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyatları etkileyen bir başka unsur ise beyaz eşya markalarıdır. Piyasada pek çok marka ve pek çok model vardır.

En çok tercih edilen beyaz eşya markaları

Bosch, Samsung, Arçelik, LG, Dijitsu, AEG, Zannussi, Luxell, Altus, Grundig, Electrolux, Hoover gibi pek çok marka mevcuttur. Her markanın farklı özellik ve teknolojileri bulunmaktadır. Her ürün özelinde farklı markalar da öne çıkabilmektedir. Örneğin en çok tercih edilen buzdolabı markası, en çok tercih çamaşır makinesi markası farklı olabilmektedir. En çok tercih edilen beyaz eşya markası konusunda kararsız kaldıysanız kullanıcı yorumlarını incelemeniz de faydalı olacaktır. Beyaz eşya markası tercihlerini biraz da beyaz eşya kampanyalarının belirlediği görülmektedir. Beyaz eşya alırken hangi markayı alacağınıza karar veremediyseniz öncelikle beyaz eşya fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederiz. Daha sonra incelediğiniz beyaz eşya fiyatlarına göre ortalama bir bütçe oluşturmanız gerekir.

Beyaz eşya ve Ankastre setleri

Beyaz eşya ihtiyacı olan alıcıların işlerini kolaylaştırmak için beyaz eşya setleri de piyasaya sunulmuştur. Örneğin çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve davlumbaz bir beyaz eşya seti olarak adlandırılabilir. Davlumbaz seti de ocak, fırın ve davlumbaz birleşince ankastre set adını alır.