text.skipToContent text.skipToNavigation
Bayram Hazırlıkları Bayram Hediyesi

Bayramı Teknosa İndirimleriyle Karşılayın

Bayramın en güzel taraflarından biri tabii ki alışveriş. Hazırlıkların tamamlanması ile sevdiklerinizle çok daha keyifli bir bayram geçirebilirsiniz. Kıyafet, çikolata gibi temel bayram alışverişlerinin yanı sıra Kurban Bayramı’na özel farklı ürünler de almak gerek. Derin dondurucu ve kıyma makinesi gibi elektronik cihazlar bu ürünlerin başında geliyor. İster kendiniz ister sevdikleriniz için almak istediğiniz ürünleri kampanya dönemlerinde tercih edebilirsiniz. Her yıl olduğu gibi Kurban Bayramı 2019 da Teknosa indirim ve kampanyaları ile geliyor. Bayrama özel indirim ve kampanya fırsatları ile bütçenize uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Teknosa.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde, derin dondurucu ve kıyma makinesi ürünlerinde geçerli fırsatları kaçırmayın!

Dolaplarınızda Yer Açın

Kurban Bayramı’nda etin önemi büyük. Derin dondurucular, etlerin ve diğer yiyecek gruplarının dondurularak uzun süre saklanmasına yardımcı olur. Kurban etlerini sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilmek için kaliteli ve sağlam donduruculara ihtiyaç var. Teknosa, farklı markaların derin dondurucu modelleri ile Kurban Bayramı’na tam olarak hazır girmenizi sağlıyor. Evinizin genişliğine göre ister sandık tipi isterseniz de dikey modelleri tercih edebilirsiniz. Etlerinizi aylar boyunca aynı lezzet ve tazelikte saklamanız mümkün. Geniş iç hacimleri, soğutma ve dondurma fonksiyonları ile kurban etlerinin sağlıklı bir şekilde saklanmasını sağlayan derin dondurucular Kurban Bayramı 2019 kampanyalarına özel sepette %10 indirimli olarak Teknosa kullanıcılarına sunuluyor. Teknosa derin dondurucu kategorisi üzerinden modelleri inceleyerek indirim fırsatını yakalayabilirsiniz.

Kurban Bayramı İndirim ve Kampanyaları

Bayram alışverişinde en sık tercih edilen ürün gruplarına bütçenizi zorlamayacak indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kurban Bayramı indirimleri 2019 yılında da kullanıcılar düşünülerek oluşturuluyor. Teknosa, bayramda ihtiyaç duyduğunuz dondurucu ve kıyma makinesi gibi ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyor. Kurban Bayramı kampanyaları kapsamında eviniz için alacağınız çekme makineleri ile kurban etinizi en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz. Çok fonksiyonlu ve pratik makineler aynı zamanda son derece güvenli. Farklı kapasitelere sahip makineleri kullanarak hızlı bir şekilde kurban etlerinizi değerlendirebilirsiniz. Evinizin sağlıklı ortamında kullanabileceğiniz makinelerle kıyma çekmek, sosis ve sucuk hazırlamak, içli köfte yapmak çok kolay. Kurban sofralarınızı lezzetli yemeklerle donatarak sevdiklerinizle çok daha keyifli bir bayram geçirmeniz mümkün. Teknosa Kurban Bayramı kampanyaları 2019 kapsamında indirimli fiyat ve taksit avantajından yararlanarak derin dondurucu ve kıyma makinesi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kurban Bayramı Fırsatları

Kaliteli ve hesaplı bayram alışverişinde Teknosa’yı tercih ederek indirim ve kampanyaların yanı sıra taksitli alışveriş ve Teknosa mağazalarından teslim alma gibi farklı fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Teknosa Kurban Bayramı kampanyası kapsamında derin dondurucu ve kıyma makinesi alışverişlerinizde Bonus’a 12 taksit, Axess, World ve Maximum’a 4 taksit, Advantage ve Card Finans’a 3 taksit avantajını kaçırmayın! Ürün sayfalarından satın almak istediğiniz modelleri inceleyerek kendiniz için en uygun ödeme şeklini belirleyebilirsiniz. Kurban Bayramı’nda hazırlık telaşı içinde ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sipariş vermeyi unutabilirsiniz. Siparişlerinize çok daha hızlı bir şekilde sahip olabilmenizin en pratik yolunu Teknosa sunuyor: Mağazadan Al! Teknosa.com’dan satın almak istediğiniz ürünü isterseniz Teknosa mağazalarından da teslim alabilmeniz mümkün. Online alışverişinizi tamamlarken “Sepete Ekle” yerine “Mağazadan Al” seçeneğini tıklayarak, kendinize en yakın Teknosa mağazasından seçtiğiniz ürüne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kurban Bayramı boyunca Teknosa’nın sunduğu fırsatlar bunlarla sınırlı değil. Siparişlerinizde ücretsiz kargodan yararlanarak ayrı ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Bütçenize uygun avantajlı fiyatları kaçırmak istemiyorsanız, Kurban Bayramı indirim ve kampanyalarına mutlaka bir göz atın. Bayram hazırlıklarında avantajlı fiyatlarıyla yanınızda olan Teknosa iyi bayramlar diler!